Skrivanek valodu un piedzīvojumu vasaras nometnes 2022. gadā

2022. gadā piedāvājam 13 dažādas vasaras nometnes bērniem un jauniešiem dažādās vecuma grupās.

Riga Fun aktīvās atpūtas un angļu valodas nometne, Skrivanek

Visu vasaru ir pieejama viena no populārākajām vasaras nometnēm bērniem, kuri mācās 1.6. klasēRiga Fun. Šī ir pilnas dienas angļu valodas nometne, kuras darbība norisinās ne tikai Mācību centra Skrivanek telpās, bet arī brīvā dabā, muzejos u. c. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Sommerabenteuer ir pilnas dienas nometne, kuru rīkojam 4.–6. klases skolēniem. Tā ir paredzēta vācu valodas apguvei, zināšanu pilnveidošanai izmantojot aktīvo atpūtu, spēles, konkursus un citas jautras nodarbes. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit

Aktīvās atpūtas un latviešu valodas nometne Mana vasara ir paredzēta 1.– 6. klases skolēniem. Nometnes laikā audzēkņi pavadīs pilnu dienu (9.00–17.00) kopā ar pedagogiem gan telpās, gan brīvā dabā. Šī nometne varētu būt interesanta īpaši skolēniem, kuru ģimenēs nerunā latviski, kā arī bērniem, kuru ģimenes dzīvo ārvalstīs un bērni iegūst izglītību citā valodā. Kopā izzināsim daudz par Latvijas dabu, kultūru, cilvēkiem, ēdieniem un tradīcijām. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Arī krievu valodas apguvei visu vasaru ir paredzēta pilnas dienas nometne – Лето приключений. Aicinām apmeklēt to 4.–6. klases skolēnus, kurus interesē piedalīšanās aktīvās atpūtas nometnē, papildinot un uzkrājot jaunas valodas zināšanas, piedaloties dažādās interaktīvās un jautrās aktivitātēs. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Vasaras nometne English Challange ar angļu valodas nodarbībām, Skrivanek

Angļu valodas nometni English Challenge būs iespējams apmeklēt 1.–6. klases skolēniem jūnijā un jūlijā. Šīs nometnes ilgums ir piecas dienas, četras stundas dienā. Nometnes laikā lielākā uzmanība tiks veltīta skolā iegūto zināšanu nostiprināšanai un atsvaidzināšanai, brīvā gaisotnē, piedaloties interaktīvās spēlēs, veidojot dialogus un iesaistoties dažādās citās aktivitātēs. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Mazajiem valodniekiem jūlijā piedāvājam nepilnas dienas nometni English Kid. Šo nometni apmeklē mazie vecumā no 4 līdz 6 gadiem. Šī nometne ir viena no populārākajām Mācību centra Skrivanek piedāvātajām nometnēm, jo visvieglāk un ātrāk bērni valodu iemācās tieši šajā vecumā. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Angļu valodas vasaras nometne English Exper, Skrivanek

Augustā rīkojam nepilnas dienas nometni 6.–9. klases skolēniem – English Expert. Angļu valodas apguve notiks kopā ar pedagogu, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Šī nometne būs saistoša bērniem un jauniešiem, kuri ir gatavi visas nometnes laikā sazināties ar pasniedzēju un citiem grupas dalībniekiem tikai angļu valodā. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Augustā, kad vasaras brīvlaiks jau tuvojas noslēgumam, aicinām 1.–6. klases skolēnus uz angļu valodas nometni Back2School. Šīs nometnes galvenais uzdevums ir sagatavot bērnus jaunajam mācību gadam, atsvaidzinot angļu valodas zināšanas, iegūt jaunas zināšanas, kā arī noslēgt vasaras brīvlaiku ar jauniem iespaidiem un satiktajiem jaunajiem draugiem. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Kādam noteikti interesanta un vērtīga būs vācu valodas nometne Deutsch macht Spaß, kuru rīkojam 7.–9. klases skolēniem. Nepilnas dienas vasaras nometne risināsies jūnijā un augustā, un tās laikā jaunieši varēs apgūt vācu valodu gan pamatzināšanu līmenī, gan padziļināti. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Latviešu valodas vasaras nepilnas dienas nometne Esi Sveiks, Skrivanek

Interesanta ir arī latviešu valodas nometne 1.–6. klases skolēniem – Esi sveiks! Šajā nometnē aicinām piedalīties bērnus, kuru ģimenē latviešu valoda nav dzimtā valoda, kā arī tos bērnus, kuri pamatizglītību iegūst ārvalstīs, bet, pavadot vasaras brīvdienas Latvijā, vēlas ar saviem vecvecākiem, radiem vai draugiem sazināties latviski. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Jūlijā aicinām uz nepilnas dienas nometni Занимательный русский, kas ir paredzēta krievu valodas apguvei 4.–6. klases skolēniem. Nometne būs ļoti interesanta, jo tajā uzzināsim ļoti daudz par skaisto, bagāto valodu. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Campo Italiano itāļu valodas nometne

7.–9. klašu skolēnus aicinām iepazīt skaisto un bagāto itāļu valodu nepilnas dienas nometnē Campo Italiano. Nometne būs neaizmirstams vasaras piedzīvojums, kurā iepazīt jaunus draugus un aizraujoši pavadīt brīvlaiku! Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit

Skrivanek ķīniešu valodas vasaras nometne bērniem

Šovasar aicinām bērnus vecumā no 9 līdz 13 gadiem apgūt vienu no senākajām pasaules valodām  ķīniešu valodu. Nepilnas dienas nometne ar ķīniešu valodas nodarbībām Chinese Puzzle noteikti būs interesanta, jo mācīsimies unikālo hieroglifu rakstību. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit

PIETEIKTIES NOMETNEI

Vasaras nometņu nodarbības notiek pašā Rīgas centrā, Lāčplēša ielā 87C.

Pilnas dienas nometnes ilgst no 9.00 līdz 17.00, taču esam parūpējušies, ka varat atstāt savu atvasi pie mums jau no 8.15, kā arī labprāt nodosim tās jūsu gādīgajās rokās līdz pat 17.30. Vecākie bērni var doties mājup paši, iepriekš saskaņojot to ar nometnes rīkotāju.

Mācību centra telpas ir jaunas, gaišas un plašas, katru dienu telpas tiek dezinficētas, ir pieejami arī karstie dzērieni un ūdens.

Skrivanek pagalmā atrodas ērta bezmaksas autostāvvieta, tādēļ vecākiem savas atvases ir ērti nogādāt uz nodarbībām, kā arī atbraukt tām pakaļ, neraizējoties par automašīnas novietošanu.

Šogad piedāvājam gan pilnas, gan nepilnas dienas nometnes. Tās visas tiek rīkotas un ir saskaņotas atbilstoši MK noteikumiem Nr. 981, “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”.

Nometņu telpas atbilst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Veselības inspekcijas prasībām.

Ēdināšanu pilnas dienas nometnēs nodrošina ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir reģistrēts Pārtikas un veterinārajā dienestā.

Ieskats Skrivanek dienas nometnēs

Vasaras valodu nometnes ar lielu nepacietību gaida ne tikai bērni, bet arī mūsu pedagogi. Visu ziemu un pavasari notiek aktīva gatavošanās bērnu un jauniešu nometnēm, analizējot iepriekš sasniegto un padarīto. Pamatojoties uz pieredzi un atsauksmēm, pedagogi attīsta jaunas idejas un veidus kā ieinteresēt mazos audzēkņus apgūt valodas. Mūsu nometņu mērķis ir ne tikai valodas apguve, bet arī lieliska iespēja visiem kopā jautri pavadīt vasaras brīvdienas, satiekot jaunus draugus, piedaloties dažādās aktivitātēs un spēlēs, uzzinot daudz jauna un interesanta.

Skrivanek rīko vasaras nometnes jau vairāk nekā desmit gadus. Mūsu pasniedzēji ir profesionāli pedagogi, ar lielu pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem, ļoti aktīvi, azartiski un atraktīvi. Šajos desmit gados mūsu nometnes ir apmeklējuši vairāki tūkstoši bērnu. Daudziem no viņiem tās ir kļuvušas par gaidītāko vasaras notikumu. Tā ir iespēja atkal satikt draugus un iegūt jaunas zināšanas. Piedalīties tiek aicināti ne tikai mazākie brāļi vai māsas, bet arī draugi no skolas.

Visas nometnes tiek rīkotas nelielās grupās – pieciem līdz desmit audzēkņiem. Tādējādi pasniedzēji var veltīt vienādu uzmanību mūsu mazākajiem ziķeriem un skolēniem, iesaistīt visus aktīvās nodarbībās ‒ spēļu spēlēšanā, dziedāšanā, dejošanā, zīmēšanā. Šajās aktivitātēs vislielākā uzmanība tiek veltīta valodas apguvei tādos veidos, kas nenogurdina un ir interesanti jebkuram vecumam.

Lai pieteiktos nometnei, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, un jāparaksta līgums par dalību nometnē.

Ir nepieciešama arī ģimenes ārsta izziņa par dalībnieka veselības stāvokli un ieteikumiem, ja tādi ir. Izziņai ir jābūt izsniegtai ne vēlāk kā septiņas dienas pirms nometnes darbības uzsākšanas.

Jā, samaksāt par nometni var skaidrā naudā vai ar maksājumu karti Skrivanek birojā Lāčplēša ielā 87C, kā arī elektroniski ar bankas pārskaitījumu.

Protams, samaksāt par dalību nometnē var vairākos maksājumos. Lai nodrošinātu un rezervētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 35 EUR apmērā līdz rēķinā norādītajam samaksas termiņam. Atlikušo samaksas daļu var sadalīt, saskaņojot maksājuma grafiku, pilnu maksu veicot ne vēlāk kā desmit darba dienas pirms nometnes sākuma.

Jā, nometnes samaksas čekus ir iespējams iesniegt VID kā attaisnotos izglītības izdevumus. Ja vēlaties iesniegt šos maksājumus VID, lūdzu, maksājuma mērķī norādiet arī bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu un par ko tieši veicat maksājumu, piemēram, angļu valodas vasaras nometne.

Dienas nometnes maksā ir iekļauti nometnes programmai nepieciešamie materiāli, administratīvās un personāla izmaksas, siltie dzērieni, programmā paredzētā ēdināšana, ekskursijas un transporta izmaksas, kā arī nometnes laikā uzņemtie fotoattēli un videomateriāli elektroniskā formātā.

Dalībnieku skaits dienas nometnēs ir no pieciem līdz desmit bērniem vienā grupā.

Jā, visiem mūsu uzticamajiem draugiem ir pieejamas atlaides ne tikai par dalību nometnēs, bet arī vecākiem par dalību mūsu rīkotajos valodu kursos. Plašāka informācija ir pieejama pie katra nometņu apraksta.

Kā sagatavot bērnu vasaras nometne?

Skrivanek padomi vecākiem, kā sagatavot bērnu vasaras nometnei

Skrivanek padomi vecākiem, kā sagatavot bērnu vasaras nometnei Izvērtējiet nometņu rīkotāju piedāvātās programmas Vispirms pārliecinieties, vai nometņu rīkotājs ir tiesīgs organizēt nometni un īstenot mācību programmu. Pēc tam izpētiet nometņu piedāvājumu klāstu un piedāvāto programmu mērķus, saturu, mācību metodes un personāla profesionālo atbilstību. Ja nepieciešams, sazinieties ar nometņu rīkotāju, lai iegūtu atbildes uz saviem jautājumiem. Iepazīstieties ar atsauksmēm par nometnes rīkotāja darba kvalitāti un reputāciju. Šie soļi sniegs jums nepieciešamo pārliecību, vai jūsu bērns būs drošā un izglītībai piemērotā vidē.

Lasīt vairāk »
5-iemesli-apmeklet-skrivanek-nometnes

5 iemesli, kādēļ piedalīties Skrivanek dienas nometnē

5 iemesli, kādēļ piedalīties Skrivanek dienas nometnē 1. Bērni iegūst jaunus draugus un pozitīvu pieredzi Nometnes bērniem sniedz neaizmirstamu pieredzi, jaunus draugus, piedzīvojumus un lieliskas atmiņas par bērnību. Dažādās nometņu aktivitātes noteikti pozitīvi ietekmē bērna attīstību. Dalība Skrivanek Baltic dienas nometnē sniedz iespēju būt ārpus ikdienas rutīnas, attīstīt socializācijas prasmes, iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī paaugstināt pašapziņu un patstāvību. Lai nometnē pavadītais laiks būtu pēc iespējas pilnvērtīgāks, ir svarīgi izvēlēties nometni, kas atbilst bērna interesēm

Lasīt vairāk »
Angļu valodas mācības bērniem, Skrivanek

Angļu valoda bērniem – jo agrāk sāk mācīties, jo vieglāk valodu apgūst

Angļu valoda bērniem – jo agrāk sāk mācīties, jo vieglāk valodu apgūst Svešvalodu kursi un nometnes bērniem, tostarp jau pirmsskolas vecuma bērniem, kļūst arvien populārākas. Viens no iemesliem ir valodu loma mūsdienu pasaulē. Globalizācija, interneta vide, plašais satura piedāvājums visdažādākajās sfērās un nozarēs, karjeras un studiju iespējas ārvalstīs vai tiešsaistē, ceļošana – tas viss paver brīnišķīgas iespējas, bet arī pieprasa labas valodu zināšanas. Otrs iemesls saistīts ar jaunākajiem pētījumiem par valodu apguvi. Ja agrāk valdīja dažādi mīti par to, kā bērniem

Lasīt vairāk »
Skrivanek nometnes bērniem 2023

Vasaras nometnes 2023 – laiks pieteikt bērnu piedzīvojumiem!

Vasaras nometnes 2023 – laiks pieteikt bērnu piedzīvojumiem! Laukā jau jūtams pavasaris, un arī mācību gads pamazām tuvojas noslēgumam. Tas nozīmē, ka laiks izpētīt 2023. gada vasaras nometnes, lai bērniem sagādātu aizraujošu brīvlaika piedzīvojumu. Nometņu piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, tāpēc aktuāls ir jautājums, kā izvēlēties bērnam piemērotāko vasaras nometni un rosināt savu bērnu pavadīt vasaras brīvlaiku lietderīgi, apgūstot jaunas zināšanas un iemaņas, kas noderēs arī skolā. Mēs, Skrivanek komanda, ticam, ka valodas ir ne tikai neizmērojama bagātība un ieguldījums mūsu

Lasīt vairāk »
Skrivanek krāsojamās lapas bērniem

Bezmaksas krāsojamās lapas bērniem

Bezmaksas krāsojamās lapas bērniem Paklau, bet vasara taču vairs nav aiz kalniem, tepat vien jau degungalā sēž un ar aci miedz. Kamēr bērniem tie ir lieli prieki, mums vecākiem kā parasti prātā domas un domiņas, kā mūsu mazos nerātņus nodarbināt? Jo pieaugušajiem jau nav vasaras brīvlaika, darbs nekur neaizbēg un priekšnieks mums nedos trīs mēnešus garu atvaļinājumu. Kā padarīt bērniem vasaras brīvdienas interesantas, jautras, piepildītas un varbūt arī izglītojošas. Lielākais prieks jebkuram vecākam noteikti būtu, lai viņu atvases vismaz vasaras

Lasīt vairāk »
Skrivanek, Par vasaras bērnu nometnēm

Par bērnu nometnēm

Bērnu nometnes lietderīgai vasaras pavadīšanai Bērniem un skolēniem jau tūlīt, tūlīt sāksies šīs vasaras lielo piedzīvojumu laiks, kā nepalaist vasaru vējā? Bērnu nometnes – tās ir durvis uz jaunu dārgumu un jaunas pasaules iepazīšanu. Tā ir iespēja iegūt jaunus draugus, nostiprināt draudzības saites ar jau esošajiem, kuri iegūti piedaloties iepriekšējo gadu nometnēs. Tas ir veids, kā apzināt draudzības, izpalīdzības, sadarbības, uzticēšanās, apņēmības un pozitīvas attieksmes pret visu sev apkārt esošo patieso vērtību. Tā ir iespēja pilnveidot jau esošās prasmes un iemaņas

Lasīt vairāk »