BACK2SCHOOL – angļu valodas nometne

English_Challenge Pašā vasaras izskaņā pirms jaunā mācību gada sākuma gaidīsim skolēnus angļu valodas dienas nometnēs, lai palīdzētu atcerēties iepriekšējos gados apgūto, smeltos jaunas zināšanas pieredzējušu pedagogu pavadībā. Vasaras angļu valodas nometnes notiek jautrā un draudzīgā gaisotnē, mācoties šo brīnišķīgo valodu caur spēlēm, aktivitātēm brīvā dabā, tradīcijām un kultūru. Piedalīšanās Mācību centra Skrivanek vasaras nometnēs radīs jūsu atvasēs motivāciju mācīties, vēlmi attīstīt savas prasmes, kļūt patstāvīgākiem, pieņemt lēmumus un būt gandarītiem par jaunām zināšanām!

Nometne notiek:

21.08.−25.08.2023. (atlikušas 2 brīvas vietas) 09.00–13.00 BACK2SCHOOL 1.–3. klase 150 EUR ar PVN
21.08.−25.08.2023. (atlikušas 3 brīvas vietas) 13.30–17.30 BACK2SCHOOL 4.–6. klase 150 EUR ar PVN

Par nometni:

 • 25 akadēmiskās valodas nodarbības;
 • dalībnieku skaits no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā;
 • nometnes pamatvalodas ir angļu un latviešu, ja nepieciešams, pasniedzējs izskaidro uzdotos uzdevumus arī krievu valodā;
 • norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C;
 • vecāki var savus bērnus atstāt nometnes norises vietā 30 minūtes pirms nodarbību sākuma un sagaidīt 30 minūšu laikā pēc nodarbību beigām.

 Nometnes cena iekļauj:

 • nometnei nepieciešamos materiālus;
 • piecas akadēmiskās angļu valodas nodarbības dienā;
 • siltos dzērienus un nelielas uzkodas nodarbību laikā;
 • apliecību par noteikta valodas kursa apguvi (izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 3360800628);
 • nometnes fotogrāfijas elektroniskā formātā.

Katrs dalībnieks dāvanā saņem: 

 • T kreklu vai mugursomu.
Lai garantētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 50 EUR apmērā 7 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža. Dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām skaidrā naudā/ar karti vai ar bankas pārskaitījumu pēc brīvi izvēlēta samaksas grafika. Pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma. Ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma ir iespējams informēt nometnes vadītāju par atteikšanos piedalīties nometnē. Ja informācija par atteikšanos no piedalīšanās dienas nometnē tiek saņemta no 10. līdz 14. dienai pirms nometnes sākuma, tad tiek atmaksāti 50% no dalības maksas, ja no 5.−10.dienai 30% no dalības maksas, ja informācija par atteikšanos tiek saņemta vēlāk, nauda netiek atmaksāta; Atsakoties no dalības dienas nometnē, minimālā summa, kas tiek ieturēta no samaksātas dalības maksas ir 50,00 eiro (piecdesmit eiro un 00 centi), kas sedz pasta un citus administratīvos izdevumus.

PIETEIKTIES NOMETNEI

Aizpildiet elektronisko pieteikuma formu vai piesakieties pa bezmaksas tālruni 80 00 72 72, vai e-pastu [email protected]

Ieskats iepriekšējo gadu angļu valodas nometnē Back2School: