ATPAKAĻ SKOLĀ – latviešu valodas nometne

Latviešu valodas nometne Atpakaļ Skolā

Pavisam īsu brīdi pirms jaunā mācību gada sākuma Skrivanek gaidīs  bērnus un jauniešus, lai kopā sagatavotos skolas gaitām un atsvaidzinātu savas latviešu valodas zināšanas! Latviešu valodas dienas nometnē nepiespiestā un jautrā gaisotnē dalībnieki praktizēs latviešu valodu caur rotaļām, dziesmām, sarunām, diskusijām, izspēlējot dažādas lomu spēles, piedaloties konkursos un erudīcijas spēlēs. Tāpat šī būs lieliska iespēja iegūt jaunus draugus, pavadīt laiku smieklos un drošībā. Skrivanek latviešu valodas nometņu pedagogi ir ļoti erudīti un atvērti bērnu pasaulei, labsirdīgi un profesionāli. Latviešu valodas nometne palīdzēs rast pārliecību par saviem spēkiem, zināšanām, kā arī kliedēs bailes runāt latviešu valodā ikdienā. Gaidīsim jūs visus mūsu vasaras latviešu valodas nometnē!

Par nometni:

  • dalībnieku skaits no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā;
  • nometnes pamatvalodas ir krievu un latviešu;
  • norises vieta: Rīga, Lāčplēša 87C;
  • vecāki var savus bērnus atstāt nometnes norises vietā 30 minūtes pirms nodarbību sākuma un sagaidīt 30 minūšu laikā pēc nodarbību beigām.

Nometnes cena iekļauj:

  • latviešu valodas nodarbības;
  • nometnei nepieciešamos materiālus;
  • siltos dzērienus un nelielas uzkodas nodarbību laikā;
  • apliecību par noteikta valodas kursa apguvi (izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 3360800628)
  • nometnes fotogrāfijas elektroniskā formātā.

Katrs dalībnieks dāvanā saņem:

  • T kreklu vai mugursomu.

Lai garantētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 50 EUR apmērā 7 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža. Dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām skaidrā naudā/ar karti vai ar bankas pārskaitījumu pēc brīvi izvēlēta samaksas grafika.

Pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma. Ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma ir iespējams informēt nometnes vadītāju par atteikšanos piedalīties nometnē. Ja informācija par atteikšanos no piedalīšanās dienas nometnē tiek saņemta no 10. līdz 14. dienai pirms nometnes sākuma, tad tiek atmaksāti 50% no dalības maksas, ja no 5.−10.dienai 30% no dalības maksas, ja informācija par atteikšanos tiek saņemta vēlāk, nauda netiek atmaksāta; Atsakoties no dalības dienas nometnē, minimālā summa, kas tiek ieturēta no samaksātas dalības maksas ir 50,00 eiro (piecdesmit eiro un 00 centi), kas sedz pasta un citus administratīvos izdevumus. 

PIETEIKTIES NOMETNEI

Aizpildiet elektronisko pieteikuma formu vai piesakieties pa bezmaksas tālruni 80 00 72 72, vai e-pastu [email protected]

Ieskats iepriekšējo gadu vasaras nometnēs: