Koši piedzīvojumi un jaunas zināšanas – vasaras nometnes 2024

Arī šogad mācību centrs Skrivanek piedāvā vasaras nometnes bērniem un jauniešiem, kas ļauj apgūt jaunas zināšanas un prasmes un nodrošina aizraujošas aktivitātes, lai ar vienaudžiem pavadītais laiks kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Ir gadiem pārbaudīts, ka Skrivanek vasaras nometnes rada bērnos motivāciju mācīties valodas, attīstīt prasmes un talantus, tostarp radošumu, mudina kļūt patstāvīgākiem un visbeidzot – būt gandarītiem par jaunām zināšanām!

Mūsu vasaras dienas nometnes ir arī lielisks atbalsts un ieguvums vecākiem, kuri vēlas, lai viņu bērni vasaras brīvlaiku pavadītu vērtīgās izglītojošās nodarbēs, bet atšķirībā no diennakts nometnēm vakaros būtu kopā ar ģimeni.

Pilna un nepilna laika dienas vasaras nometnes bērniem un jauniešiem notiek pie mums, mācību centrā Skrivanek. Mēs atrodamies pašā Rīgas centrā (Lāčplēša iela 87C), vecākiem ir iespēja pagalmā novietot auto, atvedot un atbraucot pakaļ bērniem. Pēc nometnes katrs dalībnieks saņems arī apliecību par kursu apguvi un elektroniskas fotogrāfijas atmiņām par piedzīvojumiem.

Skrivanek vasaras nometnes pusaudžiem

Angļu valodas nometnes bērniem un jauniešiem

Angļu valodas zināšanas pieaugušā vecumā ir neatsverama vērtība visdažādākajās jomās. Domājot par savas atvases nākotnes darba iespējām – angļu valoda ir vadošā valoda nozarēs, kas šobrīd strauji attīstās (zinātne, aviācija, diplomātija, tūrisms, IT un tehnoloģijas). Teicamas angļu valodas zināšanas būs stabils pamats, lai veidotu karjeru gan starptautiskos, gan vietējos uzņēmumos, kas vērsti uz izaugsmi un attīstību. Turklāt angļu valodas prasmes ir svarīgas jebkurā mācību procesā, jo liela daļa informācijas, dažādu pētījumu un literatūras ir tieši angļu valodā.

Mūsdienās bērni angļu valodu apgūst ļoti labprāt un pamatprasmes iegūst dabiski, pateicoties plaši pieejamajam saturam angļu valodā – multfilmām, raidierakstiem, youtube kanāliem, sociālajiem tīkliem, e-grāmatām, komiksiem, filmām un seriāliem –, tāpēc angļu valodas piedzīvojumu šajā vasarā jūsu bērns novērtēs ar prieku.

English Kid – angļu valodas nometne pirmsskolas vecuma bērniem

Pētījumi pārliecinoši pierāda, ka vairāku valodu apgūšana agrīnā vecumā nāk par labu bērna kognitīvajai attīstībai, ja mācību metodes atbilst bērna vecumam un uztverei, tāpēc Skrivanek šovasar uz nepilna laika dienas nometni English Kid aicina arī bērnus vecumā no 4 līdz 6 gadiem.

Katrā nometnes dienā pievēršoties jaunai tēmai, piemēram, “Es un mana ģimene”, “Savvaļas dzīvnieki un mājdzīvnieki”, profesionāli un pieredzējuši pedagogi, kuri ikdienā strādā ar šāda vecuma bērniem, ar uzdevumiem, aktivitātēm ar vārdu kartītēm, krāsojamām lapām, rotaļām, dziesmām un stāstiem rosinās bērnus izzināt apkārtējo pasauli un veicinās angļu valodas vārdu krājuma apguvi, izpratni par izrunu un runas iemaņu attīstību.

Nometnes English Kid izmaksas ir 160 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielā grupā (5–10 bērni). Cenā iekļauti arī nepieciešamie mācību un radošo darbiņu materiāli, silti dzērieni un nelielas uzkodas nodarbību laikā.

Angļu valodas nometnes bērniem no 1. līdz 6. klasei

Discover Riga – aktīvās atpūtas un angļu valodas nometne bērniem

Jautri piedzīvojumi, izzinošas ekskursijas sagaida nometnē Discover Riga. Šī ir pilna laika dienas nometne bērniem vecuma grupās no 7 līdz 9 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem. Arī šogad nometnes vadītāji un pedagogi katru dienu ir tematiski izplānojuši dažādus uzdevumus un aktivitātes, kas ļaus nostiprināt angļu valodas zināšanas ne tikai teorētiski, bet arī praktiski.

Dalībniekus sagaida diskusijas, konkursi, muzeju apmeklējumi un aktīvas spēles svaigā gaisā Rīgas parkos. Bērni kopā pildīs angļu valodas izpratnes uzdevumus un veidos radošus projektus, kas palīdzēs papildināt vārdu krājumu, attīstīs lasīšanas un klausīšanās prasmes, kā arī interaktīvā veidā nepiespiesti mudinās runāt un komunicēt angļu valodā.

Nometnes Discover Riga maksa ir 290 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielā grupā (5–10 bērni). Cenā iekļauti ne tikai nodarbībām nepieciešamie materiāli un ēdināšana (silti dzērieni, pusdienas un nelielas uzkodas), bet arī ieejas biļetes un dalība ekskursijās.

Angļu valodas bērnu nometne English Challenge

Nepilna laika dienas nometne English Challenge domāta bērniem vecumā no 7 līdz 9 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem. Nometne palīdzēs nostiprināt skolā iegūtās zināšanas, pavadot laiku kopā ar vienaudžiem un iegūstot jaunus draugus. Angļu valoda tiks apgūta, piedaloties interaktīvās sarunās, spēlēs, konkursos un citās aktivitātēs. Mūsu angļu valodas pedagogi gādās, lai bērni un jaunieši nepiespiestā gaisotnē izbaudītu katru nometnes dienu.

Bērnu nometnes English Challenge dalības maksa ir 160 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielā grupā (5–10 bērni). Cenā iekļauti arī nepieciešamie materiāli, kā arī silti dzērieni un nelielas uzkodas.

Angļu valodas bērnu nometne vasaras izskaņā – Back2School

Pirms jaunā mācību gada sākuma aicinām skolēnus atcerēties skolā apgūto un papildināt angļu valodas zināšanas pieredzējušu pedagogu pavadībā bērnu nometnē Back2School. Šī nepilna laika dienas nometne jautrā un draudzīgā gaisotnē ļaus atsvaidzināt angļu valodas prasmes spēlēs, aktivitātēs, tradīciju un kultūras pētīšanā un iepazīšanā.

Nometnes Back2School dalības maksa ir 160 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielās grupās (5–10 skolēni), aktivitātēm nepieciešamos materiālus, kā arī siltus dzērienus un uzkodas.

English Expert – angļu valodas nometne pusaudžiem ar ārzemju pasniedzēju

Ja jūsu jaunietis angļu valodu jau apguvis labi, aicinām piedalīties nometnē English Expert, kas veidota skolēniem ar B1–C2 līmeņa angļu valodas priekšzināšanām. Šo nepilna laika dienas nometni vadīs pedagogi, kuriem angļu valoda ir dzimtā valoda. Nometnes programmu veido izzinoši izpratnes uzdevumi angļu valodā (lasīšana, audio, video, vārdu krājums un gramatika) par attiecīgās dienas tematiku, komunikācija un interaktīvas spēles, kā arī radošs projekta darbs.

Dalības maksa ir 180 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielās grupās (5–10 skolēni). Nometnē aicināti piedalīties jaunieši, kas ir 12–13 vai 14–15 gadus veci un pirms tam veiksmīgi izpildījuši testu angļu valodas zināšanu līmeņa noteikšanai.

Dienas nometne bērniem ar angļu valodas nodarbībām - English Kid
Skrivanek angļu valodas nometne vasaras brīvlaikā Back2School
Angļu valodas nometne vasaras noslēgumā Back2School

Latviešu valodas nometnes skolēniem

Dienas nometne Esi sveiks!

Arī šogad mūsu latviešu valodas pedagogi gatavojas aizraujošām latviešu valodas dienas nometnēm bērniem un jauniešiem. Nometnē Esi sveiks! latviešu valodu varēs apgūt gan no pamatiem, gan atsvaidzināt un pilnveidot esošās zināšanas. Latviešu valodas nometnes ir speciāli veidotas diasporas bērniem un jauniešiem un ārvalstu pilsoņu bērniem, kuriem mājās un ikdienā nav iespējas pietiekami apgūt un praktizēt latviešu valodu. Nometnes laikā dalībnieki piedalīsies interaktīvās nodarbībās un apgūto uzreiz praktiski pielietos runāšanas uzdevumos, kā arī spēlēs spēles un piedalīsies konkursos.

Šī ir nepilna laika dienas nometne bērniem no 7 līdz 9 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem. Dalības maksa ir 160 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielās grupās (5–10 skolēni), aktivitātēm nepieciešamos materiālus, kā arī siltus dzērienus un uzkodas.

Aktīvās atpūtas un latviešu valodas nometne Mana vasara

Pilnas dienas vasaras nometne Mana vasara paredzēta bērniem no 7 līdz 9 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem, kuru ģimenēs nerunā latviešu valodā vai kuri pamatizglītību apgūst ārvalstīs. Mūsu pedagogi ar prieku jūsu atvasēm palīdzēs iepazīt mūsu skaisto, bagāto valodu, tās tradīcijas, vēsturi, kā arī mūsu folkloru un kultūru. Latviešu valodas dienas nometnes norises plānotas tā, lai bērni izzinātu latviešu valodu ne tikai runājot, bet arī piedaloties aktivitātēs brīvā dabā, radošajās darbnīcās un interaktīvās latviešu valodas nodarbībās.

Nometnes Mana vasara cena par vienu dalībnieku ir 290 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielā grupā (5–10 bērni), nodarbībām nepieciešamos materiāli un ēdināšanu (silti dzērieni, pusdienas un nelielas uzkodas), kā arī ieejas biļetes un dalību ekskursijās.

Krievu un vācu valodas apgūšana vasaras nometnē

Vācu valodas nometne Deutsch Macht Spaß

Vienas no sarežģītākajām un izplatītākajām valodām pasaulē – vācu valodas – nometne Deutsch Macht Spaß bērniem vecumā no 10 līdz 12 gadiem ļaus ne tikai atkārtot un nostiprināt priekšzināšanas, bet arī papildināt vai iegūt no nulles vācu valodas zināšanas ar spēlēm un izglītojošām aktivitātēm – nometnē var piedalīties bērni ar un bez vācu valodas priekšzināšanām. Mūsu pedagogi ir savas profesijas un valodu zināšanu entuziasti un ar lielāko prieku nodos zināšanas jaunajiem runātājiem, vairojot arī viņos interesi un motivāciju par valodu apguvi.

Vācu valodas nepilna laika dienas nometnes dalības maksa ir 160 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielās grupās (5–10 skolēni), aktivitātēm nepieciešamos materiālus, kā arī siltus dzērienus un uzkodas.

Krievu valodas nometne Занимательный русский

Arī šovasar būs iespēja piedalīties krievu valodas nometnē bērniem Занимательный русский, kuru dzimtā valoda ir latviešu valoda, bet kuri vēlas apgūt padziļināti šo sarežģīto, bet bagāto valodu ar seno vēsturi.

Krievu valodas apguve vasaras dienas nometnē bērniem būs aizraujošs piedzīvojums, valodu mācoties ar izklaidējoši izglītojošām aktivitātēm. Nometnē bērni darbosies gan komandās, gan individuāli, pildot izpratnes uzdevumus, veidojot radošus projektus un spēlējot spēles saistībā ar dienai veltīto tematiku vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei.

Krievu valodas nepilna laika dienas nometnes dalības maksa ir 160 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielās grupās (5–10 skolēni), aktivitātēm nepieciešamos materiālus, kā arī siltus dzērienus un uzkodas.

Latviešu valodas nometne bērniem un jauniešiem - Esi sveiks!
Krievu valodas nometne Rīgas centrā, Skrivanek

Skrivanek valodas apguves metode EFFECTO

Balstoties mūsu ilgstošajā pieredzē un zināšanās, esam izveidojuši unikālu mācību metodi Effecto, kuru veiksmīgi izmantojam valodu nodarbībās bērniem un pieaugušajiem. Šī metode balstīta piecos elementos, bez kuriem nav iedomājama neviena nodarbība,– aktivitāte, iedvesma, jautrība, individuāla pieeja un garantēts rezultāts.

EFFECTO metodes pamatā ir valodas lietošana praktiskās ikdienas situācijās, uzsvaru liekot uz aktīvo valodas prasmju attīstīšanu. Apzinoties, ka bērni un jaunieši vasarā alkst pēc interesantiem piedzīvojumiem, nevis atkal sēdēt skolas solā, organizējam mūsu nometņu programmu tā, lai valodas apguve būtu rotaļīga un priekpilna. Mūsu pārliecība – ar bērniem un jauniešiem ir jārunā viņiem atbilstošā valodā, lai viņi gūtu motivāciju mācīties visas dzīves garumā.

Turklāt jautra, nepiespiesta gaisotne mācību procesā ir iedarbīgs rīks, kas palīdz ne tikai izprast, apgūt un atcerēties, bet arī pārvarēt psiholoģiskas bailes no valodas lietošanas, paaugstināt pašapziņu un izpratni, ka valodā var runāt, neuztraucoties par kļūdām.

Vasaras nometnes 2024 – iespēja attīstīt bērna radošos talantus

Balstoties mūsu ilgstošajā pieredzē un zināšanās, esam izveidojuši unikālu mācību metodi Effecto, kuru veiksmīgi izmantojam valodu nodarbībās bērniem un pieaugušajiem. Šī metode balstīta piecos elementos, bez kuriem nav iedomājama neviena nodarbība,– aktivitāte, iedvesma, jautrība, individuāla pieeja un garantēts rezultāts.

EFFECTO metodes pamatā ir valodas lietošana praktiskās ikdienas situācijās, uzsvaru liekot uz aktīvo valodas prasmju attīstīšanu. Apzinoties, ka bērni un jaunieši vasarā alkst pēc interesantiem piedzīvojumiem, nevis atkal sēdēt skolas solā, organizējam mūsu nometņu programmu tā, lai valodas apguve būtu rotaļīga un priekpilna. Mūsu pārliecība – ar bērniem un jauniešiem ir jārunā viņiem atbilstošā valodā, lai viņi gūtu motivāciju mācīties visas dzīves garumā.

Turklāt jautra, nepiespiesta gaisotne mācību procesā ir iedarbīgs rīks, kas palīdz ne tikai izprast, apgūt un atcerēties, bet arī pārvarēt psiholoģiskas bailes no valodas lietošanas, paaugstināt pašapziņu un izpratni, ka valodā var runāt, neuztraucoties par kļūdām.

Mākslas un gleznošanas nometne

Vasara var būt arī lielisks laiks, lai attīstītu bērna radošos talantus un prasmes, tāpēc Skrivanek izveidojis mākslas un gleznošanas nometni bērniem vecumā no 7 līdz 9 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem. Piecas dienas pieredzējušu mākslas pedagogu vadībā nometnes dalībnieki ne tikai gleznos Rīgas pilsētvides ainas, bet arī apgūs gleznošanas un kompozīcijas teorētiskos pamatus. Nometnē var piedalīties bērni ar vai bez priekšzināšanām gleznošanā.

Pasniedzēji nodarbību laikā palīdzēs attīstīt bērnu radošumu un iztēli un ierādīs dažādas gleznošanas tehnikas: akvareli, pasteli, akrilu, kā arī dalīsies zināšanās par pasaules un Latvijas glezniecības meistariem. Mūsu vasaras nometnē gleznošanas nodarbības notiks brīvā, nepiespiestā gaisotnē, bet pedagogi dalībniekiem sniegs arī atgriezenisko saiti un ieteiks, kā attīstīt talantus turpmāk.

Mākslas un gleznošanas vasaras nometnes dalības maksa ir 160 EUR. Informāciju par nepieciešamajiem materiāliem uz nodarbībām var atrast mūsu tīmekļa vietnē pie nometnes apraksta.

Aktiermeistarības nometne Teātris

Tā kā skatuves māksla vienmēr bijusi cieši saistīta ar valodu un komunikāciju, šovasar bērni un jaunieši aicināti piedalīties arī teātra nometnē. Skrivanek aktiermeistarības nodarbībās neformālā atmosfērā jaunieši attīstīs spēju izteikties, pārliecinoši uzstāties un runāt publikas priekšā.

Kopā ar pedagogiem nometnes dalībnieki apgūs ne tikai aktiermeistarības pamatus, bet arī pareizas elpošanas vingrinājumus un kustības treniņus, dažādus atmiņas uzlabošanas uzdevumus, trenēsies pareizi izrunāt mēles mežģus un izkops savu runu. Aktiermeistarības iemaņas, piemēram, publiskā runa, noderēs ne tikai uz skatuves, bet arī ikdienā visas dzīves laikā. Savukārt, lai sajustu teātra garšu, dalībnieki spēlēs dažādas etīdes un arī paši iejutīsies režisoru lomā.

Nometnes dalības maksa ir 160 EUR, ietverot 25 akadēmiskās valodas nodarbības nelielās grupās (5–10 skolēni), aktivitātēm nepieciešamos materiālus, kā arī siltus dzērienus un uzkodas. Nometne veidota bērniem vecuma grupās 12–13 gadi, 14–16 gadi, 17–18 gadi.

Kāpēc bērniem piedalīties Skrivanek vasaras nometnēs?

Jaunas zināšanas

Dažādas vasaras nometnes var lieliski papildināt formālo skolas izglītību, palīdzot iegūt jaunas zināšanas un prasmes brīvā, draudzīgā gaisotnē. Ar valodu pedagogi mudina izzināt visdažādākās tēmas, kas mudina bērnus attīstīt savas izziņas un pētnieciskās prasmes. Dažādās aktivitātes, uzdevumi un spēles pozitīvi ietekmē bērna kognitīvo attīstību, komunikācijas prasmes un raisa interese par jaunu lietu apgūšanu arī turpmāk.

Bērnu elastība un spēja uzņemt jaunas zināšanas

Smadzeņu elastības un straujās nervu sistēmas veidošanās dēļ bērni attīstās neparasti ātri, turklāt arī labprāt nemitīgi uzņem informāciju un apgūst zināšanas. Ja pieaugušie, mācoties jaunu svešvalodu, bieži cenšas tulkot no savas dzimtās valodas, balstīties jau zināmo valodu likumos, kas dažkārt ir pretrunā ar jaunajiem, vienvārdsakot – daudz ko sarežģī –, tad bērni valodas mācās neapzināti un bez problēmām pieņem jaunas valodas vārdus un noteikumus. Ir vērts ieguldīt bērnu vasaras nometnēs un kursos, kamēr viņu prāts ir kā zināšanu sūklītis.

Jaunas draudzības un socializēšanās prasmes

Nometnes palīdz veidot jaunas draudzības un sagādā piedzīvojumus un lieliskas atmiņas, ar kurām dalīties ar ģimeni un klasesbiedriem, atgriežoties skolā. Bērni nometnē apgūst prasmi strādāt un sadarboties komandā un pāros, risināt problēmas un pielāgoties dažādiem cilvēkiem, uzklausīt viņu domas un idejas, kas noderēs turpmākajā dzīvē. Vasaras nometne ir notikums ārpus ierastās ikdienas rutīnas, bet, lai nometnē pavadītais laiks būtu arī pēc iespējas pilnvērtīgāks, ir labi izvēlēties nometni, kas ne tikai izklaidē, bet arī attīsta bērnu.

Pozitīvi piedzīvojumi drošā vidē

Visu mūsu nometņu programmas veidotas, domājot par to, lai tās ne tikai izglīto, bet arī izklaidē tās dalībniekus (ir taču vasaras brīvlaiks!). Skrivanek nometnē bērni un jaunieši pavadīs savu brīvo laiku kvalitatīvi un jautri drošā un uzraudzītā vidē. Mūsu pedagogi, kuriem ir liela pieredze nometņu organizēšanā un darbā ar bērniem un jauniešiem, rūpēsies arī par bērnu emocionālo labsajūtu, pieskatot, lai bērni savstarpēji būtu draudzīgi un iekļaujoši.

Esam nodrošinājuši gaišas, modernas mācību telpas, materiālus un palīglīdzekļus dažādām aktivitātēm, kā arī parūpējušies par nometnes ilgumam atbilstošu ēdināšanu. Mēs vēlamies, lai bērni nometnē justos droši, ar interesi piedalītos mūsu sagatavotajās aktivitātēs un šo vasaru atcerētos ar prieku vēl ilgi.

Mūsu ilggadējā pieredze

Mācību centrs Skrivanek rīko bērnu un jauniešu nometnes jau vairāk nekā desmit gadus. Mūsu pedagogi ir profesionāļi ar lielu pieredzi un pret savu darbu attiecas ar interesi un azartu. Mūsu nometnes apzināti tiek rīkotas nelielās grupās, lai pasniedzēji var veltīt vienādu uzmanību visiem dalībniekiem un iesaistīt visus aktīvās nodarbībās. Pedagogi vienmēr organizē katru nometnes dienu tā, lai aktivitātes nenogurdina un ir interesantas un atbilstošas grupas vecumam.

Šo gadu laikā mūsu nometnes ir apmeklējuši vairāki tūkstoši bērnu. Daudzi no viņiem atgriežas vairākas vasaras pēc kārtas, un nometnes kļūst par gaidītāko brīvdienu notikumu.

Angļu valodas nometne bērniem English Challenge