ENGLISH EXPERT – angļu valodas nometne ar ārzemju pasniedzēju

English_expert

Vai vēlies pilnveidot savas angļu valodas zināšanas, sazināties ar saviem ārzemju draugiem bez aizķeršanās? Vai vēlies skatīties filmas un klausīties mūziku, saprotot visu? Nāc, piedalies un apgūsti angļu valodu kopā ar pasniedzēju, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda! Kaut arī angļu valoda nav visplašāk izplatītā valoda pasaulē, tā ir oficiālā valoda vairāk valstu nekā jebkura cita valoda un bieži tiek izmantota kā starptautiska saziņas valoda. Tā ir oficiālā valsts valoda Jaunzēlandē, Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā, Apvienotajā Karalistē, Zimbabvē, Dienvidāfrikā, arī Indijā un citās valstīs. English Expert nometne ir piemērota interesentiem ar B1–C2 līmeņa angļu valodas priekšzināšanām (vairāk par valodu zināšanu līmeņiem). Lai piedalītos English Expert angļu valodas nometnē, noteikti ir jāveic tests svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai:
 • aizpildīt testu un noteikt savu zināšanu līmeni iespējams: šeit.
 • aizpildot testu, lūdzu, kontaktu sadaļā ailītē „Komentāri”  ieraksti English Expert.
 • testa rezultāti tiks nosūtīti nometnes dalībniekam uz e-pastu divu darbdienu laikā.
 • nometnei tiks reģistrēti dalībnieki ar B1–C2 līmeņa angļu valodas priekšzināšanām.

Nometne notiek:

01.08.−05.08.2022. 09.00–13.00 ENGLISH EXPERT 8.–9. klase 130 EUR ar PVN
15.08.−19.08.2022. 09.00–13.00 ENGLISH EXPERT 6.–7. klase 130 EUR ar PVN
Par nometni:
 • 25 akadēmiskās valodas nodarbības;
 • dalībnieku skaits no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā;
 • nometnes pamatvaloda ir angļu;
 • norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

Nometnes cena iekļauj:

 • nometnei nepieciešamos materiālus;
 • piecas akadēmiskās angļu valodas nodarbības dienā;
 • siltos dzērienus un nelielas uzkodas nodarbību laikā;
 • apliecību par noteikta valodas kursa apguvi (izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 3360800628);
 • nometnes fotogrāfijas elektroniskā formātā.

Katrs dalībnieks dāvanā saņem:

 • T kreklu vai mugursomu.

Nodarbību metodika:

 • Izzinošie izpratnes uzdevumi angļu valodā – lasīšana, audio, video, leksikas un gramatikas izpratnes uzdevumi par attiecīgās dienas tematiku, arī komunikācijas un interaktīvu spēļu veidā;
 • Radošs projekta darbs, balstoties uz attiecīgās dienas prasmju attīstību.

PIETEIKTIES NOMETNEI

Lai garantētu vietu nometnē, iesakām veikt pirmo iemaksu līdz rēķinā (tiek nosūtīts pa e-pastu pēc pieteikuma saņemšanas) norādītajam samaksas termiņam. Ieteicamais pirmās iemaksas apmērs ir 35 EUR. Dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu pēc brīvi izvēlēta samaksas grafika.

Aizpildiet elektronisko pieteikuma formu vai piesakieties pa bezmaksas tālruni 80 00 72 72, vai e-pastu [email protected]

Piesakoties nometnei līdz 1. maijam, saņemiet atlaidi 7 EUR! Atlaides netiek summētas.

Nodarbību programma:

DayTopic and activities for skills focus
Day 1

VOCABULARY EXPERT

Vocabulary activities, communication and interactive games about idioms, euphemisms, synonyms, antonyms, homonyms, anagrams, suffixes, prefixes etc.to develop the range of general and specific vocabulary.

Day 2

GRAMMAR EXPERT

Grammar comprehension activities and interactive communication games to improve grammar knowledge and fix common mistakes. Grammar points may be defined by the teacher upon the average proficiency level of the audience.

Day 3

WRITING EXPERT

Creative writing activities and interactive communication games to improve writing skills, styles and spelling. Suggested topics: writing a blog, a formal and informal e-mail, an opinion article or essay (useful for school leaving exams).

Day 4

DISCUSSION EXPERT

Speaking activities and team games to develop speaking and presentation skills. Suggested topics: Safe Internet and Netiquette, Inventions of the 20th century, Education.

Day 5

CULTURE EXPERT

Activities, projects and interactive games to learn about cultural and language differences in the United Kingdom and the USA (lifestyle, education system, food, accents, vocabulary and grammar differences etc.)

Ieskats iepriekšējo gadu vasaras nometnē English Expert: