ENGLISH EXPERT – angļu valodas nometne ar ārzemju pasniedzēju

English_expert

Mūsdienās ir ļoti svarīgi iemācīties pilnveidot valodas zināšanas nemitīgi, jo tik daudz iespēju ceļot un izzināt pasauli vēl nav bijis nekad! Angļu valodas zināšanas lietpratēja līmenī ir lieliska iespēja sazināties un iegūt draugus no visas pasaules, vēlāk tās pavērs plašas iespējas mācību, studiju un darba vidē, bet šobrīd tā ir iespēja klausīties savu iemīļoto mūziku, skatīties filmas, saprotot visu! Mācību centrs Skrivanek aicina piedalīties vasaras nometnē un apgūt angļu valodu kopā ar pedagogiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā valoda. Angļu valoda ir viena no visvairāk lietotajām valodām pasaulē gan zinātnē, gan biznesā, arī kultūrā. Angļu valodu par dzimto valodu sauc miljardiem cilvēku, tā ir oficiālā valoda ASV, Jaunzēlandē, Austrālijā, Apvienotajā Karalistē, arī Indijā un daudzās citās valstīs. Vai tas nav gana nopietns iemesls apgūt angļu valodu jau tūlīt pat? English Expert nometne ir piemērota skolēniem ar B1–C2 līmeņa angļu valodas priekšzināšanām (vairāk par valodu zināšanu līmeņiem). Lai piedalītos English Expert angļu valodas nometnē, noteikti ir jāveic tests svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai:
 • aizpildīt testu un noteikt savu zināšanu līmeni iespējams: šeit.
 • aizpildot testu, lūdzu, kontaktu sadaļā ailītē „Komentāri”  ieraksti English Expert.
 • testa rezultāti tiks nosūtīti nometnes dalībniekam uz e-pastu divu darbdienu laikā.
 • nometnei tiks reģistrēti dalībnieki ar B1–C2 līmeņa angļu valodas priekšzināšanām.

Nometne notiek:

14.08.−18.08.2023. (nometne pilna, pieņemam rezervistos) 09.00–13.00 ENGLISH EXPERT 8.–9. klase 170 EUR ar PVN

Par nometni:

 • 25 akadēmiskās valodas nodarbības;
 • dalībnieku skaits no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā;
 • nometnes pamatvaloda ir angļu;
 • norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

Nometnes cena iekļauj:

 • nometnei nepieciešamos materiālus;
 • piecas akadēmiskās angļu valodas nodarbības dienā;
 • siltos dzērienus un nelielas uzkodas nodarbību laikā;
 • apliecību par noteikta valodas kursa apguvi (izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 3360800628);
 • nometnes fotogrāfijas elektroniskā formātā.

Katrs dalībnieks dāvanā saņem:

 • T kreklu vai mugursomu.

Nodarbību metodika:

 • Izzinošie izpratnes uzdevumi angļu valodā – lasīšana, audio, video, leksikas un gramatikas izpratnes uzdevumi par attiecīgās dienas tematiku, arī komunikācijas un interaktīvu spēļu veidā;
 • Radošs projekta darbs, balstoties uz attiecīgās dienas prasmju attīstību.

PIETEIKTIES NOMETNEI

Aizpildiet elektronisko pieteikuma formu vai piesakieties pa bezmaksas tālruni 80 00 72 72, vai e-pastu [email protected]

Lai garantētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 50 EUR apmērā 7 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža. Dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām skaidrā naudā/ar karti vai ar bankas pārskaitījumu pēc brīvi izvēlēta samaksas grafika.

Pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma. Ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma ir iespējams informēt nometnes vadītāju par atteikšanos piedalīties nometnē. Ja informācija par atteikšanos no piedalīšanās dienas nometnē tiek saņemta no 10. līdz 14. dienai pirms nometnes sākuma, tad tiek atmaksāti 50% no dalības maksas, ja no 5.−10.dienai 30% no dalības maksas, ja informācija par atteikšanos tiek saņemta vēlāk, nauda netiek atmaksāta; Atsakoties no dalības dienas nometnē, minimālā summa, kas tiek ieturēta no samaksātas dalības maksas ir 50,00 eiro (piecdesmit eiro un 00 centi), kas sedz pasta un citus administratīvos izdevumus. 

Nodarbību programma:

DayTopic and activities for skills focus
Day 1

VOCABULARY EXPERT

Vocabulary activities, communication and interactive games about idioms, euphemisms, synonyms, antonyms, homonyms, anagrams, suffixes, prefixes etc.to develop the range of general and specific vocabulary.

Day 2

GRAMMAR EXPERT

Grammar comprehension activities and interactive communication games to improve grammar knowledge and fix common mistakes. Grammar points may be defined by the teacher upon the average proficiency level of the audience.

Day 3

WRITING EXPERT

Creative writing activities and interactive communication games to improve writing skills, styles and spelling. Suggested topics: writing a blog, a formal and informal e-mail, an opinion article or essay (useful for school leaving exams).

Day 4

DISCUSSION EXPERT

Speaking activities and team games to develop speaking and presentation skills. Suggested topics: Safe Internet and Netiquette, Inventions of the 20th century, Education.

Day 5

CULTURE EXPERT

Activities, projects and interactive games to learn about cultural and language differences in the United Kingdom and the USA (lifestyle, education system, food, accents, vocabulary and grammar differences etc.)

Ieskats iepriekšējo gadu vasaras nometnē English Expert: