Samaksa

samaksa_g_cNometnes dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām.

Lai garantētu vietu nometnē, iesakām veikt pirmo iemaksu līdz rēķinā (tiek nosūtīts pa pastu vai e-pastu pēc pieteikuma saņemšanas) norādītajam samaksas termiņam. Ieteicamais pirmās iemaksas apjoms ir 35,00 EUR. Atlikušo daļu iespējams samaksāt pa daļām pēc saskaņota samaksas grafika.

Lūdzu skatīt precīzu dalības maksu pie nometņu programmu aprakstiem, jo tā nav vienāda visām piedāvātajām programmām.

Diennakts nometnes dalības maksā ir iekļautas administratīvās un personāla izmaksas, nometnes programmas izpildei nepieciešamais aprīkojums un materiāli, telpu noma, ēdināšana piecas reizes dienā, nelaimes gadījumu apdrošināšana, nometnes laikā uzņemtās fotogrāfijas un videomateriāli elektroniskā formātā, transporta pakalpojumi no Rīgas uz nometnes norises vietu un no tās atpakaļ (ja vien nav norādīts citādi pie nometnes apraksta).

Dienas nometnes dalības maksā ir iekļautas administratīvās un personāla izmaksas, nometnes programmas izpildei nepieciešamais aprīkojums un materiāli, ekskursijas, telpu noma, siltie dzērieni nodarbību laikā un programmā paredzētā ēdināšana, nometnes laikā uzņemtās fotogrāfijas un videomateriāli elektroniskā formātā.

Samaksu par dalību nometnē iespējams veikt:

  • skaidrā naudā vai ar karti mūsu birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 87c, 3. stāvā;
  • elektroniski ar pārskaitījumu.

Katram dalībniekam dāvanā:

  • T krekls;
  • atlaižu karte 12% apmērā vecākiem valodu kursu apguvei „Skrivanek Baltic” Valodu skolā.

Atlaides:

  • 7,00 EUR atlaide iepriekšējo gadu nometņu dalībniekiem;
  • 7,00 EUR atlaide, ja no vienas ģimenes tiek sūtīti divi vai vairāk bērnu (attiecināma tikai uz diennakts nometņu dalībniekiem);
  • 7,00 EUR atlaide, ja piesakāties nometnei līdz 1. maijam.
  • Latvijas Goda ģimenes apliecības „3 + Ģimenes karte” īpašniekiem 5% atlaide dienas bērnu vasaras nometnēm un 10% atlaide diennakts bērnu vasaras nometnēm.
  • Žurnāla „Ilustrētā Junioriem” drauga kartes īpašniekiem 5% atlaide bērnu vasaras nometnēm un 10% atlaide svešvalodu kursiem bērniem un viņu vecākiem. Piedāvājums spēkā no 01.01.2017. līdz 31.12.2017.
  • Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (The American Chamber of Commerce in Latvia) biedriem 10% atlaide dienas bērnu vasaras nometnēm. Piedāvājums spēkā līdz 31.08.2017.

Atlaides nesummējas. Klientam ir tiesības izvēlēties lielāko atlaidi.

Visas nometnes tiek organizētas atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem.

Nometņu programmas un tajās plānotās aktivitātes pieejamas sadaļās „Diennakts nometnes” un „Dienas nometnes”.

FacebookTwitter