Samaksa

samaksa_g_cNometnes dalības maksas summu iespējams sadalīt vairākos maksājumos.

Lai garantētu vietu nometnē, iesakām veikt pirmo iemaksu līdz rēķinā (tas tiks nosūtīts uz e-pastu pēc pieteikuma saņemšanas) norādītajam samaksas termiņam. Ieteicamais pirmās iemaksas apjoms ir 35 EUR dienas nometnēm. Atlikušo samaksas daļu iespējams sadalīt pēc saskaņota samaksas grafika, pilnu maksu veicot ne vēlāk kā desmit darbadienas pirms nometnes sākuma.

Lūdzu skatīt precīzu dalības maksas summu pie nometņu programmu aprakstiem, jo tā var atšķirties atkarībā no piedāvātās programmas.

Dienas nometnes dalības maksā ir iekļautas administratīvās un personāla izmaksas, nometnes programmas izpildei nepieciešamais aprīkojums un materiāli, ekskursijas, telpu noma, siltie dzērieni nodarbību laikā un programmā paredzētā ēdināšana, nometnes laikā uzņemtās fotogrāfijas un videomateriāli elektroniskā formātā.

Samaksu par dalību nometnē iespējams veikt:

  • skaidrā naudā vai ar maksājumu karti mūsu birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 87C;
  • elektroniski ar bankas pārskaitījumu.

Katram dalībniekam dāvanā:

  • T krekls;
  • atlaižu karte 12 % apmērā vecākiem valodu kursu apguvei mācību centrā Skrivanek.

Atlaides:

  • 7 EUR atlaide iepriekšējo gadu nometņu dalībniekiem;
  • 7 EUR atlaide, ja piesakāties nometnei līdz 1. maijam;
  • Latvijas Goda ģimenes apliecības „Goda ģimene” un „3 + Ģimenes karte” īpašniekiem 5 % atlaide pilnas dienas nometnei Riga Fun un 10 % atlaide nepilnas dienas nometnēm.

Atlaides nesummējas. Klientam ir tiesības izvēlēties lielāko atlaidi.

Visas nometnes tiek organizētas atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 981 „Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”.

Nometņu programmas un tajās plānotās aktivitātes pieejamas sadaļā Nometnes 2022”.