Skrivanek vasaras bērnu un jauniešu nometnes 2023. gadā apskatāmas šeit.

Vasaras nometnes 2022

ENGLISH CHALLENGE – angļu valodas nometne

Aicinām skolēnus apmeklēt angļu valodas nometni ENGLISH CHALLENGE, lai neaizmirstu skolā iegūtās zināšanas. Tas ir lielisks veids, kā brīvā un nepiespiestā gaisotnē veltīt laiku angļu valodas zināšanu atsvaidzināšanai un prasmju attīstīšanai interaktīvās rotaļās, prezentācijās, lomu spēlēs, iestudējumos, konkursos un daudzās citās aktivitātēs.Nometnes angļu valodas pasniedzēji parūpēsies, lai skolēni izbaudītu vasaras brīvlaiku un vienlaicīgi pilnveidotu savas zināšanas.


Pieteikšanās nometnei beigusies. 
Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

RIGA FUN – aktīvās atpūtas un angļu valodas nometneAngļu valodas pilnas dienas nometne Riga Fun

Piedāvājam skolēniem izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, piedaloties aktīvās atpūtas dienas nometnēs. Tā ir lieliska iespēja atpūsties no skolas, vienlaicīgi pārbaudot uzkrātās angļu valodas zināšanas interaktīvā un saistošā veidā. Nometnē nodarbības ir plānotas tā, lai skolēni izzinātu sevi un tuvāko apkārtni kustībā, izmantojot iespēju pašiem saskatīt, sadzirdēt, vaicāt un atbildēt, vērtēt un sadarboties aktivitātēs brīvā dabā, muzejos, radošajās darbnīcās un interaktīvās angļu valodas nodarbībās.

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 
 

DEUTSCH MACHT SPAß – vācu valodas nometne

Skrivanek Baltic aicina skolēnus apgūt vienu no pasaules visizplatītākajām valodām – vācu valodu. Vācu valoda ir dzimtā valoda vāciešiem, austriešiem, lihtenšteiniešiem, daļai šveiciešu un beļģu, un tā ir visizplatītākā dzimtā valoda ES pilsoņiem.

Vācu valodas dienas nometne ir paredzēta bērniem un jauniešiem ar un bez priekšzināšanām vācu valodā.

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 
 

SOMMERABENTEUER – aktīvās atpūtas un vācu valodas nometne

Aicinam skolēnus apgūt vienu no pasaules visizplatītākajām valodām – vācu valodu un izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, piedaloties aktīvās atpūtas un vācu valodas dienas nometnē.

Šī nometne būs ieguvums tiem vecākiem, kuri vēlas, lai vasarā viņu atvases nodarbotos ar izklaidējoši izglītojošām aktivitātēm, pilnveidojot valodas prasmes neformālā gaisotnē interaktīvās rotaļās, prezentācijās, lomu spēlēs, iestudējumos, konkursos un daudzās citās aktivitātēs.

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

ЗАНИМАТЕЛЬНЫЙ РУССКИЙ – krievu valodas nometne

Aicinām skolēnus apgūt krievu valodas zināšanas, apmeklējot krievu valodas dienas nometni. Tā ir paredzēta skolēniem, kuriem dzimtā valoda ir latviešu ar un bez priekšzināšanām krievu valodā un arī visiem tiem, kuriem ir interese par šo seno, skaisto un bagāto valodu.

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

Aktīvās atpūtas un krievu valodas nometneЛЕТO ПРИКЛЮЧЕНИЙ – aktīvās atpūtas un krievu valodas nometne

Piedāvājam skolēniem izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, piedaloties aktīvās atpūtas dienas nometnē. Tā ir lieliska iespēja atpūsties no skolas, vienlaicīgi pārbaudot uzkrātās krievu valodas zināšanas interaktīvā un saistošā veidā. Nometne ir plānota tā, lai skolēni izzinātu sevi un tuvāko apkārtni kustībā, izmantojot iespēju pašiem saskatīt, sadzirdēt, vaicāt un atbildēt, vērtēt un sadarboties aktivitātēs brīvā dabā, muzejos, radošajās darbnīcās un interaktīvās krievu valodas nodarbībās.

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

ESI SVEIKS! – latviešu valodas nometne

Latviešu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimei un kopā ar lietuviešu valodu veido baltu valodu grupu. Mūsdienās latviešu valodā runā apmēram 1,7 miljoni cilvēku, galvenokārt Latvijā, kur tā ir vienīgā valsts valoda.

Aicinām skolēnus apgūt un pilnveidot latviešu valodas zināšanas, apmeklējot aizraujošu dienas nometni! Tā ir paredzēta skolēniem, kuri ģimenē nerunā latviski, kā arī tiem bērniem, kuri pamatizglītību apgūst ārvalstīs.

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

Aktīvās atpūtas un latviešu valodas nometneMANA VASARA – aktīvās atpūtas un latviešu valodas nometne

Aicinām skolēnus apgūt un pilnveidot latviešu valodas zināšanas, apmeklējot aizraujošu dienas nometni!

Tā ir paredzēta skolēniem, kuri ģimenē nerunā latviski, kā arī tiem bērniem, kuri pamatizglītību apgūst ārvalstīs.

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

ENGLISH KID – angļu valodas nometne 4–6 gadus veciem bērniem

Ir zinātniski pierādīts, ka pirmskolas vecuma bērni jaunu valodu spēj apgūt dabiski un apbrīnojami viegli. Piedāvājam bērniem izbaudīt nebijušus piedzīvojumus un iepazīties ar jauniem, atraktīviem un zināt gribošiem draugiem, kopīgi mācoties angļu valodu dienas nometnē.

Aicinām pievienoties, lai kopīgi vasaras lielo piedzīvojumu padarītu par neaizmirstamu un notikumiem bagātu laiku, kur smiekli, prieks un dziesma savijas ar dažādām interesantām radošām darbnīcām!

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

ENGLISH EXPERT – angļu valodas nometne ar ārzemju pasniedzēju

Vai vēlies pilnveidot savas angļu valodas zināšanas, sazināties ar saviem ārzemju draugiem bez aizķeršanās? Vai vēlies skatīties filmas un klausīties mūziku, saprotot visu? Nāc, piedalies un apgūsti angļu valodu kopā ar pasniedzēju, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda!

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

Skrivanek ķīniešu valodas vasaras nometne bērniemCHINESE PUZZLE – ķīniešu valodas nometne

Šovasar aicinām bērnus vecumā no 9 līdz 13 gadiem apgūt vienu no senākajām pasaules valodām  ķīniešu valodu. Nepilnas dienas nometne ar ķīniešu valodas nodarbībām Chinese Puzzle noteikti būs interesanta, jo mācīsimies unikālo hieroglifu rakstību.

Pieteikšanās nometnei beigusies. Uzzini vairāk par nometni šeit.

 

BACK2SCHOOL – angļu valodas nometne

Vasaras nogalē aicinām skolēnus laikus iejusties skolas gaisotnē un atsvaidzināt iepriekšējā mācību gadā iegūtās angļu valodas zināšanas, apmeklējot dienas nometni! Tas ir lielisks veids kā brīvā un nepiespiestā gaisotnē veltīt laiku angļu valodas zināšanu atjaunošanai un prasmju attīstīšanai. Turklāt tā ir lieliska izdevība paspilgtināt vasaras brīvlaika iespaidus, iegūt jaunus draugus un sagatavoties angļu valodas stundām skolā.

Pieteikšanās nometnei beigusies.  Uzzini vairāk par nometni šeit.