ЗАНИМАТЕЛЬНЫЙ РУССКИЙ – krievu valodas nometne

Ruskii_zanimatelnii

Mācību centra Skrivanek piedāvātā krievu valodas nometne ir paredzēta bērniem, kuru dzimtā valoda ir latviešu valoda, bet ir interese apgūt šo skaisto un bagāto valodu padziļināti. Krievu valoda ir viena no senākajām un sarežģītākajām valodām pasaulē. Šai valodai piemīt īpašs skaistums literārajos darbos un mūzikā. Tai ir savs alfabēts, kuru vai līdzīgu tam lieto daudzu valodu pierakstam.

Krievu valodas apguve vasaras dienas nometnē būs aizraujošs piedzīvojums bērniem, kuriem patīk izaicinājums. Valodu apgūsim caur izklaidējoši izglītojošām aktivitātēm, pilnveidojot savas valodu prasmes rotaļās, prezentācijās, caur dziesmām un daudzām citām aktivitātēm.

Nometnē bērni darbosies gan komandās, gan individuāli, šādi attīstot valodu prasmes un mācību laiks tiks pavadīts brīvā un nepiespiestā gaisotnē, radot bērnos pārliecību un motivāciju.

Nometne notiek:

31.07.−04.08.2023.09.00–13.00ЗАНИМАТЕЛЬНЫЙ РУССКИЙ4.–6. klase150 EUR ar PVN

Par nometni:

 • piecas akadēmiskās krievu valodas nodarbības dienā;
 • dalībnieku skaits no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā;
 • nometnes pamatvalodas ir krievu un latviešu;
 • norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C;
 • vecāki var savus bērnus atstāt nometnes norises vietā 30 minūtes pirms nodarbību sākuma un sagaidīt 30 minūšu laikā pēc nodarbību beigām.

 Nometnes cena iekļauj:

 • nometnei nepieciešamos materiālus;
 • siltos dzērienus un nelielas uzkodas nodarbību laikā;
 • apliecību par noteikta valodas kursa apguvi (izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 3360800628);
 • nometnes fotogrāfijas elektroniskā formātā.

Katrs dalībnieks dāvanā saņem:

 • T kreklu vai mugursomu.

Nodarbību metodika:

 • Izzinošie izpratnes uzdevumi krievu valodā – lasīšana, audio, video, leksikas uzdevumi par attiecīgās dienas tematiku, arī spēļu veidā;
 • Radošais projekta darbs “Arts and cratfts” par attiecīgās dienas tematiku.

Lai garantētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 50 EUR apmērā 7 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža. Dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām skaidrā naudā/ar karti vai ar bankas pārskaitījumu pēc brīvi izvēlēta samaksas grafika.

Pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma. Ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma ir iespējams informēt nometnes vadītāju par atteikšanos piedalīties nometnē. Ja informācija par atteikšanos no piedalīšanās dienas nometnē tiek saņemta no 10. līdz 14. dienai pirms nometnes sākuma, tad tiek atmaksāti 50% no dalības maksas, ja no 5.−10.dienai 30% no dalības maksas, ja informācija par atteikšanos tiek saņemta vēlāk, nauda netiek atmaksāta; Atsakoties no dalības dienas nometnē, minimālā summa, kas tiek ieturēta no samaksātas dalības maksas ir 50,00 eiro (piecdesmit eiro un 00 centi), kas sedz pasta un citus administratīvos izdevumus. 

PIETEIKTIES NOMETNEI

Aizpildiet elektronisko pieteikuma formu vai piesakieties pa bezmaksas tālruni 80 00 72 72, vai e-pastu [email protected]

Nodarbību programma:

DienaTemats/ Aktivitātes
Pirmdiena

IEPAZĪŠANĀS

Iepazīšanās ar krievu burtiem, skaitļiem. Sasveicināšanās un atvadīšanās. Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles saistībā ar sevis iepazīstināšanu, iepazīšanos ar jauniem draugiem un savstarpēju sadarbību vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Otrdiena

MANA KLASE

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par apkārtējo vidi vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Trešdiena

ZOO

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par zoodārza iemitiekiem praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Ceturtdiena

AUGĻI UN DĀRZEŅI

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par ēdienu un dzērienu nosaukumiem praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Piektdiena

CIPARI, LAIKS, GADALAIKI, MĒNEŠI

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par skaitļa vārdiem, mēnešu un gadalaiku nosaukumiem praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Ieskats iepriekšējo gadu krievu valodas nometnē Занимательный русский: