ENGLISH CHALLENGE – angļu valodas nometne

English_Challenge

Zinām, zinām, vasara vairs nav aiz kalniem, un viena lieta gan ir skaidra – kā ierasts, arī šovasar Mācību centrs Skrivanek gaidīs 1.–6. klašu skolēnus aizrautīgajās angļu valodas dienas nometnēs – English Challenge. Dienas nometne ir lielisks veids, kā pieņemt angļu valodas izaicinājumu un nostiprināt skolā iegūtās zināšanas. Mūsu dienas nometnēs bērni pavadīs laiku kopā ar saviem vienaudžiem sarunājoties angliski, iegūs jaunus draugus un spodrinās katru dienu apgūto, piedaloties interaktīvās sarunās, spēlēs, konkursos un daudzās citās aktivitātēs.

Mūsu angļu valodas pedagogi ar lielāko prieku parūpēsies, lai bērni un jaunieši izbaudītu šīs nometnes ar prieku, nepiespiestā gaisotnē un ar lepnumu saņemtu apbalvojumu par saviem sasniegumiem.

Vasaras angļu valodas dienas nometnes ir atbalsts un ieguvums tiem vecākiem, kuri vēlas, lai viņu atvases savu vasaras brīvlaiku pavadītu, piedaloties izglītojošās aktivitātēs, vakaros satiekot ģimeni un daloties iespaidos par dienas notikumiem!

Nometne notiek:

26.06.-30.06.2023. 09.00–13.00 ENGLISH CHALLENGE 1.–3. klase 150 EUR ar PVN
26.06.-30.06.2023. 13.30–17.30 ENGLISH CHALLENGE 4.–6. klase  150 EUR ar PVN
03.07.-07.07.2023. 09.00–13.00 ENGLISH CHALLENGE 1.–3. klase  150 EUR ar PVN
10.07.-14.07.2023. 13.30–17.30 ENGLISH CHALLENGE 4.–6. klase  150 EUR ar PVN

Par nometni:

 • 25 akadēmiskās valodas nodarbības;
 • dalībnieku skaits no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā;
 • nometnes pamatvalodas ir angļu un latviešu, ja nepieciešams, pasniedzējs izskaidro uzdotos uzdevumus arī krievu valodā;
 • norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C;
 • vecāki var savus bērnus atstāt nometnes norises vietā 30 minūtes pirms nodarbību sākuma un sagaidīt 30 minūšu laikā pēc nodarbību beigām.

Nometnes cena iekļauj:

 • nometnei nepieciešamos materiālus;
 • piecas akadēmiskās angļu valodas nodarbības dienā;
 • siltos dzērienus un nelielas uzkodas nodarbību laikā;
 • apliecību par noteikta valodas kursa apguvi (izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 3360800628);
 • nometnes fotogrāfijas elektroniskā formātā.

Katrs dalībnieks dāvanā saņem:

 • T kreklu vai mugursomu.

Nodarbību metodika:

 • Izzinošie izpratnes uzdevumi angļu valodā – lasīšana, audio, video, leksikas uzdevumi par attiecīgās dienas tematiku, arī spēļu veidā;
 • Radošais projekta darbs “Arts and crafts” par attiecīgās dienas tematiku.

PIETEIKTIES NOMETNEI

Lai garantētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 50 EUR apmērā 7 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža.  Dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām skaidrā naudā/ar karti vai ar bankas pārskaitījumu pēc brīvi izvēlēta samaksas grafika.

Aizpildiet elektronisko pieteikuma formu vai piesakieties pa bezmaksas tālruni 80 00 72 72, vai e-pastu [email protected]

Piesakoties nometnei līdz 1. maijam, saņemiet atlaidi 7 EUR! Atlaides netiek summētas.

Nodarbību programma 1.–3. klasei:

DienaTemats/ Aktivitātes
Pirmdiena

SPECIAL ME AND MY SPECIAL FRIENDS

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles saistībā ar sevis iepazīstināšanu, iepazīšanos ar jauniem draugiem un savstarpēju sadarbību vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Otrdiena

PARTS OF THE BODY/CLOTHING

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par ķermeņa daļām un apģērbu vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Trešdiena

NUMBERS, TELLING THE TIME, SEASONS AND MONTHS

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par skaitļa vārdiem, mēnešu un gadalaiku nosaukumiem praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Ceturtdiena

FOOD AND DRINKS

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par ēdienu un dzērienu nosaukumiem praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Piektdiena

ANIMALS AND PETS

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par savvaļas dzīvnieku un mīļdzīvnieku nosaukumiem praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

 

Nodarbību programma 4.–6. klasei:

DienaTemats/ Aktivitātes
Pirmdiena

HOLIDAY AND FREE TIME

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles saistībā ar brīvlaika pavadīšanu un hobijiem vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei (tagadnes laiki). Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Otrdiena

COUNTRIES, NATIONALITIES AND LANGUAGES

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par valstīm, tautībām un valodām vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai (valstu, tautību un valodu nosaukumi) un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Trešdiena

SAFER INTERNET DAY

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par tehnoloģijām, drošu un pieklājīgu komunikāciju internetā praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Ceturtdiena

INVENTIONS AND TECHNOLOGIES

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par izgudrojumiem un tehnoloģiju attīstību praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Piektdiena

FOOD AND DRINKS

Izpratnes uzdevumi, aktivitātes, radoši projekta darbi un spēles par savvaļas par ēdienu, dzērienu un veselīgu dzīvesveidu praksē vārdu krājuma papildināšanai un nostiprināšanai un gramatikas izpratnei. Lasīšanas un klausīšanās izpratne kontekstā, sarunu un komunikācijas prasmju attīstīšana audiovizuālā un interaktīvā veidā.

Ieskats iepriekšējo gadu angļu valodas nometnē English Challenge: