Valodu apguve kā piedzīvojums – vasaras nometnes 2023

Plašākas iespējas un atvērtas durvis uz pasauli

Ir zinātniski pierādīts, ka, jo agrāk sākam mācīties svešvalodu, jo vieglāk un labāk to apgūstam. Mācību nometne jūsu atvasei būs ne tikai piedzīvojums, bet arī nostiprinās apziņu un izpratni, ka valodas un to zināšanas ir mūsu bagātība un būtisks ieguldījums kā ikdienā jau tagad, tā, protams, nākotnē. Valodu, jo īpaši angļu valodas, zināšanas šobrīd, digitālās attīstības un globalizācijas laikmetā, ir aktuālākas nekā jebkad iepriekš. Bērni un jaunieši jau paši pavada daudz laika, patērējot saturu, izklaides un kultūras iespējas svešvalodās – skatoties filmas, lasot grāmatas, sekojot līdzi sev interesējošai mūzikai, sērfojot Youtube un sociālajos tīklos. Nometne būs vērtīgi pavadīts laiks, attīstot valodas aktīvās un praktiskās prasmes.

Mācību centrs Skrivanek piedāvā valodu apguves nometnes dažādu vecumu grupām, izmantojot īpaši izveidotas apmācību stratēģijas, kas palīdz valodu mācīties intensīvi, bet vienlaikus aizraujoši. Lai arī vislielākā interese ierasti ir par angļu valodas nometnēm, pie mums atradīsiet dienas nometnes arī krievu, vācu, franču un citās valodās, tostarp latviešu valodā, lai nostiprinātu valodas zināšanas tiem bērniem, kuru vecāki runā svešvalodā vai kuri bērnību pavadījuši ārpus Latvijas.

Kādas nometnes mēs organizējām 2022. gadā?

Nometnes notiek gan rudens, gan pavasara skolas brīvlaikā, gan vasarās, tādējādi skolēni apvieno socializēšanos ar vienaudžiem un spilgtus iespaidus ar pavisam jaunas svešvalodas mācīšanos vai skolā apgūstāmās valodas zināšanu nostiprināšanu un attīstīšanu. Skrivanek valodu dienas nometnes ir ieguvums tiem vecākiem, kuri vēlas, lai vasarā atvases nodarbotos ar izklaidējoši izglītojošām aktivitātēm, bet nakšņotu mājās. Nometņu norises vieta ir Rīgas centrs – Skrivanek birojs Lāčplēša ielā 87c.

Vairākas angļu valodas nometnes dažādu vecumu bērniem un jauniešiem

Caur interaktīviem uzdevumiem 2022. gadā vairākās nometnēs bērni un jaunieši kopā ar pasniedzējiem apguva vai attīstīja savas angļu valodas zināšanas. Piedāvājām angļu valodas nometnes gan pus dienas (no plkst. 9.00 līdz 13.00 vai no plkst.13.30 līdz 17.30), gan pilnas dienas (no plkst. 9.00 līdz 17.00) garumā dažādu vecumu grupām.

Pilnas dienas aktīvās atpūtas nometnē RIGA FUN 4. –6. klašu skolēni pārbaudīja skolā uzkrātās angļu valodas prasmes, vienlaikus iepazīstot tuvāko apkārtni un darbojoties aktivitātēs brīvā dabā un radošajās darbnīcās. Nometnē ENGLISH CHALLANGE 1.–3. un 4.–6. klašu skolēni brīvā gaisotnē papildināja angļu valodas zināšanas, katru dienu mainoties tēmai, bet nepilnas dienas nometnē BACK2SCHOOL šīs pašas vecuma grupas atsvaidzināja savas valodas prasmes pirms jaunā mācību gada sākuma.

Paši mazākie (4.–6. gadus veci) bērni jūlijā nometnē ENGLISH KID iepazina angļu valodu caur spēlēm, dziesmām, radošām darbnīcām, mācoties izzināt sevi un citus, trenējoties redzēt dzirdēt, vaicāt un sadarboties. Savukārt tie jaunieši (6.–7. un 8.–9. klašu skolēni), kuri angļu valodu jau prot B1 –C1 līmenī, nedēļas garumā katru darbadienu zināšanas pilnveidoja nometnē ENGLISH EXPERT kopā ar pasniedzēju, kuram angļu ir dzimtā valoda.

 

Aktīvās atpūtas un latviešu valodas nometnes

Bērniem, kuri ģimenē nerunā latviski vai kuri pamatizglītību apgūst/apguvuši ārvalstīs, bija iespēja mācīties vai nostiprināt latviešu valodas zināšanas vasaras nometnē. Dalībnieki apguva latviešu valodu aktivitātēs brīvā dabā, radošos uzdevumos un interaktīvās nodarbībās grupās vai pa pāriem, trenējot komunikācijas un praktiskās valodas prasmes.

Vācu un krievu valodas nometnes

Tāpat Skrivanek piedāvāja vasaras nometnes, kur ar un bez priekšzināšanām dalības laikā bija iespējams apgūt vācu un krievu valodu. Skolēni pilnveido savas valodas prasmes vieglā, nepiespiestā gaisotnē caur interaktīvām spēlēm un rotaļām, prezentācijām un lomu spēlēm, konkursiem un citām aktivitātēm. Izklaidējoši izglītojošās aktivitātes piedāvāja jaunu vidi un skolā mazāk ierastas mācību metodes, rosinot interesi apgūt jaunas svešvalodas arī turpmāk.

Angļu valodas nometnes 2023

Angļu valoda, kas ir vadošā valoda pasaulē, paver plašas iespējas visdažādākajās dzīves sfērās. Mūsdienu jaunatne ir atvērta pasaulei un skatās uz savu nākotni caur globālu prizmu, labprāt izvēlas studēt ārvalstīs un pēc tam strādāt starptautiskos uzņēmumos. Angļu valodas zināšanas tam ir būtisks priekšnosacījums.

Skrivanek piedāvā vairākas nometnes dažādu vecumu grupām angļu valodā visa gada garumā, tādējādi caur interaktīviem uzdevumiem un darbnīcām palīdzot skolā apgūtās zināšanas un prasmes aktīvi izmantot praksē. Trenējot spēju lasīt un klausīties, runāt un formulēt savu viedokli angļu valodā intensīvā piecu dienu ilgā nometnē, bērns iemācīsies valodu izmantot spontānās un reālajai dzīvei pietuvinātās situācijās, nevis tikai akadēmisko stundu ietvaros un darba burtnīcu uzdevumos.

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai par valodu nometnēm mājaslapā, lai pieteiktu savus 2023. gada vasaras piedzīvojumam laikus, un, ja ir kādi jautājumi par kursu saturu, grafiku, dalības maksu u. c. – sazinieties ar mums. Tiekamies 2023. gada vasarā!

Nometnes vadītājs un mācību metode

Mācību metodes EFFECTO, kas ir Skrivanek Holding SE grupas izveidota, pamatā ir svešvalodas izmantošana praktiskās situācijās, akcentu liekot uz aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas – attīstīšanu, nevis teorētisku gramatikas mācīšanos. Valoda tiek apgūta caur spēlēm, uzdevumiem, sarunām un citām aktivitātēm, kas palīdz bērniem un jauniešiem trenēt prasmi izmantot svešvalodu arī negaidītās situācijās, kam viņi iepriekš nav gatavojušies kā uz mācību stundu. Nometņu vadītāji nodarbības veido interaktīvi un radoši, lai dalībnieki varētu darboties paši, kā arī aktīvi izmantotu apgūstamo svešvalodu visas dienas garumā.

Valodu kursi bērniem un jauniešiem

Mācību centra Skrivanek piedāvājumā ir angļu, vācu un latviešu valodas kursi bērniem Rīgas centrā, kas piemēroti visdažādākajiem zināšanu līmeņiem. Kursi norit no 10.09.2022. līdz 27.05.2023. Izvēlieties nodarbību skaitu un piesakiet savu atvasi! Rēķins tiek sagatavots par 1 mēnesi.

Papildu informācija un pieteikšanās: valodumacibas.lv vai +37129337892.

Angļu valoda3–4 gadi10.00–10.45sestdiena10 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Angļu valoda5–6 gadi11.00–11.45sestdiena10 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Angļu valoda7–8 gadi12.00–13.00sestdiena11 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Angļu valoda3.–4. klase10.00–11.00sestdiena11 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Angļu valoda5.–6. klase11.30–13.00sestdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Angļu valoda5.–6. klase17.00–18.30otrdiena / ceturtdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Angļu valoda7.–9. klase12.00–13.30sestdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Angļu valoda7.–9. klase17.00–18.30otrdiena / ceturtdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Angļu valoda (ar Native Speaker)10.–12. klase09.00–10.30sestdiena14 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Sagatavošanās kursi 9. klases angļu valodas eksāmenam9. klase10.00–11.30sestdiena14 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Sagatavošanās kursi 12. klases angļu valodas eksāmenam12. klase11.45–13.15sestdiena14 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Runas skoliņa ar logopēdu4 gadi10.30–11.15sestdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Runas skoliņa ar logopēdu5 gadi11.30–12.15sestdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Runas skoliņa ar logopēdu6 gadi12.30–13.15sestdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Latviešu valoda7–8 gadi09.00–10.00sestdiena11 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Latviešu valoda3.–4. klase10.15–11.15sestdiena11 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Latviešu valoda5.–6. klase11.30–13.00sestdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Latviešu valoda7.–8. klase13.15–14.45sestdiena12 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Vācu valoda10–12 gadi09.00–10.00sestdiena13 EUR ar PVN ( 1 nodarbība)
Vācu valoda13–15 gadi10.10–11.45sestdiena14 EUR ar PVN ( 1 nodarbība7

Nometņu nodarbības notiek pašā Rīgas centrā, Lāčplēša ielā 87C.

Nometņu telpas atbilst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Veselības inspekcijas prasībām.

Mācību centra telpas ir jaunas, gaišas un plašas, katru dienu telpas tiek dezinficētas, ir pieejami arī karstie dzērieni un ūdens.

Ēdināšanu pilnas dienas nometnēs nodrošina ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir reģistrēts Pārtikas un veterinārajā dienestā.

Skrivanek pagalmā atrodas ērta bezmaksas autostāvvieta, tādēļ vecākiem savas atvases ir ērti nogādāt uz nodarbībām, kā arī atbraukt tām pakaļ, neraizējoties par automašīnas novietošanu.

Šogad piedāvājam gan pilnas, gan nepilnas dienas nometnes. Tās visas tiek rīkotas un ir saskaņotas atbilstoši MK noteikumiem Nr. 981, “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”.

Pilnas dienas nometnes ilgst no 9.00 līdz 17.00, taču esam parūpējušies, ka varat atstāt savu atvasi pie mums jau no 8.15, kā arī labprāt nodosim tās jūsu gādīgajās rokās līdz pat 17.30. Vecākie bērni var doties mājup paši, iepriekš saskaņojot to ar nometnes rīkotāju.

Valodu nometnes ar lielu nepacietību gaida ne tikai bērni, bet arī mūsu pedagogi. Visu gadu notiek aktīva gatavošanās bērnu un jauniešu nometnēm, analizējot iepriekš sasniegto un padarīto. Pamatojoties uz pieredzi un atsauksmēm, pedagogi attīsta jaunas idejas un veidus kā ieinteresēt mazos audzēkņus apgūt valodas. Mūsu nometņu mērķis ir ne tikai valodas apguve, bet arī lieliska iespēja visiem kopā jautri pavadīt vasaras, rudens un ziemas brīvdienas, satiekot jaunus draugus, piedaloties dažādās aktivitātēs un spēlēs, uzzinot daudz jauna un interesanta.

Skrivanek rīko bērnu nometnes jau vairāk nekā desmit gadus. Mūsu pasniedzēji ir profesionāli pedagogi, ar lielu pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem, ļoti aktīvi, azartiski un atraktīvi. Šajos desmit gados mūsu nometnes ir apmeklējuši vairāki tūkstoši bērnu. Daudziem no viņiem tās ir kļuvušas par gaidītāko brīvdienu notikumu. Tā ir iespēja atkal satikt draugus un iegūt jaunas zināšanas. Piedalīties tiek aicināti ne tikai mazākie brāļi vai māsas, bet arī draugi no skolas.

Visas nometnes tiek rīkotas nelielās grupās – pieciem līdz desmit audzēkņiem. Tādējādi pasniedzēji var veltīt vienādu uzmanību mūsu mazākajiem ziķeriem un skolēniem, iesaistīt visus aktīvās nodarbībās ‒ spēļu spēlēšanā, dziedāšanā, dejošanā, zīmēšanā. Šajās aktivitātēs vislielākā uzmanība tiek veltīta valodas apguvei tādos veidos, kas nenogurdina un ir interesanti jebkuram vecumam.

Ieskats Skrivanek dienas nometnēs

Lai pieteiktos nometnei, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, un jāparaksta līgums par dalību nometnē.

Ir nepieciešama arī ģimenes ārsta izziņa par dalībnieka veselības stāvokli un ieteikumiem, ja tādi ir. Izziņai ir jābūt izsniegtai ne vēlāk kā septiņas dienas pirms nometnes darbības uzsākšanas.

Jā, samaksāt par nometni var skaidrā naudā vai ar maksājumu karti Skrivanek birojā Lāčplēša ielā 87C, kā arī elektroniski ar bankas pārskaitījumu.

Protams, samaksāt par dalību nometnē var vairākos maksājumos. Lai nodrošinātu un rezervētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 35 EUR apmērā līdz rēķinā norādītajam samaksas termiņam. Atlikušo samaksas daļu var sadalīt, saskaņojot maksājuma grafiku, pilnu maksu veicot ne vēlāk kā desmit darba dienas pirms nometnes sākuma.

Jā, nometnes samaksas čekus ir iespējams iesniegt VID kā attaisnotos izglītības izdevumus. Ja vēlaties iesniegt šos maksājumus VID, lūdzu, maksājuma mērķī norādiet arī bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu un par ko tieši veicat maksājumu, piemēram, angļu valodas vasaras nometne.

Dienas nometnes maksā ir iekļauti nometnes programmai nepieciešamie materiāli, administratīvās un personāla izmaksas, siltie dzērieni, programmā paredzētā ēdināšana, ekskursijas un transporta izmaksas, kā arī nometnes laikā uzņemtie fotoattēli un videomateriāli elektroniskā formātā.

Dalībnieku skaits dienas nometnēs ir no pieciem līdz desmit bērniem vienā grupā.

Jā, visiem mūsu uzticamajiem draugiem ir pieejamas atlaides ne tikai par dalību nometnēs, bet arī vecākiem par dalību mūsu rīkotajos valodu kursos. Plašāka informācija ir pieejama pie katra nometņu apraksta.

zivju eļļa

Zivju eļļa ir obligāta bērniem. Kāpēc?

Zivju eļļa ir obligāta bērniem. Kāpēc? Sponsorētais raksts Mūsdienu pasaule ir pārpludināta ar informāciju par bērnu uzturu, taču viens uztura bagātinātājs ir īsta superzvaigzne viņu veselības veicināšanai: zivju eļļa. Šajā rakstā ir apskatīta augstas kvalitātes zivju eļļas izmantošana un uzskaitīti ieguvumi veselībai, ko tā piedāvā jaunajai paaudzei. Kādēļ zivju eļļa bērniem ir svarīga Bērnu veselība ir vecāku un aprūpētāju galvenā prioritāte, un labi izvēlēts uzturs ir būtisks viņu izaugsmei un attīstībai. Zivju eļļa, kas iegūta no treknām zivīm, piemēram, laša,

Lasīt vairāk »
Kā sagatavot bērnu vasaras nometne?

Skrivanek padomi vecākiem, kā sagatavot bērnu vasaras nometnei

Skrivanek padomi vecākiem, kā sagatavot bērnu vasaras nometnei Izvērtējiet nometņu rīkotāju piedāvātās programmas Vispirms pārliecinieties, vai nometņu rīkotājs ir tiesīgs organizēt nometni un īstenot mācību programmu. Pēc tam izpētiet nometņu piedāvājumu klāstu un piedāvāto programmu mērķus, saturu, mācību metodes un personāla profesionālo atbilstību. Ja nepieciešams, sazinieties ar nometņu rīkotāju, lai iegūtu atbildes uz saviem jautājumiem. Iepazīstieties ar atsauksmēm par nometnes rīkotāja darba kvalitāti un reputāciju. Šie soļi sniegs jums nepieciešamo pārliecību, vai jūsu bērns būs drošā un izglītībai piemērotā vidē.

Lasīt vairāk »
5-iemesli-apmeklet-skrivanek-nometnes

5 iemesli, kādēļ piedalīties Skrivanek dienas nometnē

5 iemesli, kādēļ piedalīties Skrivanek dienas nometnē 1. Bērni iegūst jaunus draugus un pozitīvu pieredzi Nometnes bērniem sniedz neaizmirstamu pieredzi, jaunus draugus, piedzīvojumus un lieliskas atmiņas par bērnību. Dažādās nometņu aktivitātes noteikti pozitīvi ietekmē bērna attīstību. Dalība Skrivanek Baltic dienas nometnē sniedz iespēju būt ārpus ikdienas rutīnas, attīstīt socializācijas prasmes, iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī paaugstināt pašapziņu un patstāvību. Lai nometnē pavadītais laiks būtu pēc iespējas pilnvērtīgāks, ir svarīgi izvēlēties nometni, kas atbilst bērna interesēm

Lasīt vairāk »
Angļu valodas mācības bērniem, Skrivanek

Angļu valoda bērniem – jo agrāk sāk mācīties, jo vieglāk valodu apgūst

Angļu valoda bērniem – jo agrāk sāk mācīties, jo vieglāk valodu apgūst Svešvalodu kursi un nometnes bērniem, tostarp jau pirmsskolas vecuma bērniem, kļūst arvien populārākas. Viens no iemesliem ir valodu loma mūsdienu pasaulē. Globalizācija, interneta vide, plašais satura piedāvājums visdažādākajās sfērās un nozarēs, karjeras un studiju iespējas ārvalstīs vai tiešsaistē, ceļošana – tas viss paver brīnišķīgas iespējas, bet arī pieprasa labas valodu zināšanas. Otrs iemesls saistīts ar jaunākajiem pētījumiem par valodu apguvi. Ja agrāk valdīja dažādi mīti par to, kā bērniem

Lasīt vairāk »
Skrivanek nometnes bērniem 2023

Vasaras nometnes 2023 – laiks pieteikt bērnu piedzīvojumiem!

Vasaras nometnes 2023 – laiks pieteikt bērnu piedzīvojumiem! Laukā jau jūtams pavasaris, un arī mācību gads pamazām tuvojas noslēgumam. Tas nozīmē, ka laiks izpētīt 2023. gada vasaras nometnes, lai bērniem sagādātu aizraujošu brīvlaika piedzīvojumu. Nometņu piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, tāpēc aktuāls ir jautājums, kā izvēlēties bērnam piemērotāko vasaras nometni un rosināt savu bērnu pavadīt vasaras brīvlaiku lietderīgi, apgūstot jaunas zināšanas un iemaņas, kas noderēs arī skolā. Mēs, Skrivanek komanda, ticam, ka valodas ir ne tikai neizmērojama bagātība un ieguldījums mūsu

Lasīt vairāk »
Skrivanek krāsojamās lapas bērniem

Bezmaksas krāsojamās lapas bērniem

Bezmaksas krāsojamās lapas bērniem Paklau, bet vasara taču vairs nav aiz kalniem, tepat vien jau degungalā sēž un ar aci miedz. Kamēr bērniem tie ir lieli prieki, mums vecākiem kā parasti prātā domas un domiņas, kā mūsu mazos nerātņus nodarbināt? Jo pieaugušajiem jau nav vasaras brīvlaika, darbs nekur neaizbēg un priekšnieks mums nedos trīs mēnešus garu atvaļinājumu. Kā padarīt bērniem vasaras brīvdienas interesantas, jautras, piepildītas un varbūt arī izglītojošas. Lielākais prieks jebkuram vecākam noteikti būtu, lai viņu atvases vismaz vasaras

Lasīt vairāk »