Skrivanek valodu un piedzīvojumu vasaras nometnes 2023. gadā

2023. gadā piedāvājam vasaras nometnes bērniem un jauniešiem dažādās vecuma grupās

Riga Fun aktīvās atpūtas un angļu valodas nometne, Skrivanek

Visu vasaru ir pieejama viena no populārākajām vasaras nometnēm bērniem, kuri mācās 1.6. klasēRiga Fun. Šī ir pilnas dienas angļu valodas nometne, kuras darbība norisinās ne tikai Mācību centra Skrivanek telpās, bet arī brīvā dabā, muzejos u. c. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Angļu valodas vasaras nometne English Exper, Skrivanek

Augustā rīkojam nepilnas dienas nometni 6.–9. klases skolēniem – English Expert. Angļu valodas apguve notiks kopā ar pedagogu, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Šī nometne būs saistoša bērniem un jauniešiem, kuri ir gatavi visas nometnes laikā sazināties ar pasniedzēju un citiem grupas dalībniekiem tikai angļu valodā. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Augustā, kad vasaras brīvlaiks jau tuvojas noslēgumam, aicinām 1.–6. klases skolēnus uz angļu valodas nometni Back2School. Šīs nometnes galvenais uzdevums ir sagatavot bērnus jaunajam mācību gadam, atsvaidzinot angļu valodas zināšanas, iegūt jaunas zināšanas, kā arī noslēgt vasaras brīvlaiku ar jauniem iespaidiem un satiktajiem jaunajiem draugiem. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Latviešu valodas nometne Atpakaļ Skolā

Pavisam īsu brīdi pirms jaunā mācību gada sākuma piedāvājam 4.–6. klases skolēniem atsvaidzināt latviešu valodas zināšanas nometnē Atpakaļ skolā. Šī nometne noteikti būs palīgs tiem bērniem un jauniešiem, kuru ģimenē latviešu valoda nav dzimtā valoda, rast sevī pārliecību par saviem spēkiem, zināšanām, kā arī nebaidīties runāt valodā, kas nav dzimtā valoda. Uzzini vairāk un piesakies nometnei šeit.

Lai pieteiktos nometnei, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, un jāparaksta līgums par dalību nometnē.

Ir nepieciešama arī ģimenes ārsta izziņa par dalībnieka veselības stāvokli un ieteikumiem, ja tādi ir. Izziņai ir jābūt izsniegtai ne vēlāk kā septiņas dienas pirms nometnes darbības uzsākšanas.

Jā, samaksāt par nometni var skaidrā naudā vai ar maksājumu karti Skrivanek birojā Lāčplēša ielā 87C, kā arī elektroniski ar bankas pārskaitījumu.

Protams, samaksāt par dalību nometnē var vairākos maksājumos. Lai garantētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 50 EUR apmērā 7 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža. Dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām skaidrā naudā/ar karti vai ar bankas pārskaitījumu pēc brīvi izvēlēta samaksas grafika.

Pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma. Ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma ir iespējams informēt nometnes vadītāju par atteikšanos piedalīties nometnē. Ja informācija par atteikšanos no piedalīšanās dienas nometnē tiek saņemta no 10. līdz 14. dienai pirms nometnes sākuma, tad tiek atmaksāti 50% no dalības maksas, ja no 5.−10.dienai 30% no dalības maksas, ja informācija par atteikšanos tiek saņemta vēlāk, nauda netiek atmaksāta; Atsakoties no dalības dienas nometnē, minimālā summa, kas tiek ieturēta no samaksātas dalības maksas ir 50,00 eiro (piecdesmit eiro un 00 centi), kas sedz pasta un citus administratīvos izdevumus. 

Jā, nometnes samaksas čekus ir iespējams iesniegt VID kā attaisnotos izglītības izdevumus. Ja vēlaties iesniegt šos maksājumus VID, lūdzu, maksājuma mērķī norādiet arī bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu un par ko tieši veicat maksājumu, piemēram, angļu valodas vasaras nometne.

Dienas nometnes maksā ir iekļauti nometnes programmai nepieciešamie materiāli, administratīvās un personāla izmaksas, siltie dzērieni, programmā paredzētā ēdināšana, ekskursijas un transporta izmaksas, kā arī nometnes laikā uzņemtie fotoattēli un videomateriāli elektroniskā formātā.

Dalībnieku skaits dienas nometnēs ir no pieciem līdz desmit bērniem vienā grupā.

Jā, visiem mūsu uzticamajiem draugiem ir pieejamas atlaides ne tikai par dalību nometnēs, bet arī vecākiem par dalību mūsu rīkotajos valodu kursos. Plašāka informācija ir pieejama pie katra nometņu apraksta.

Ieskats Skrivanek dienas nometnēs

PIETEIKTIES NOMETNEI

Aizpildiet elektronisko pieteikuma formu vai piesakieties pa bezmaksas tālruni 80 00 72 72vai e-pastu [email protected]

Vasaras nometņu nodarbības notiek pašā Rīgas centrā, Lāčplēša ielā 87C.

Pilnas dienas nometnes ilgst no 9.00 līdz 17.00, taču esam parūpējušies, ka varat atstāt savu atvasi pie mums jau no 8.15, kā arī labprāt nodosim tās jūsu gādīgajās rokās līdz pat 17.30. Vecākie bērni var doties mājup paši, iepriekš saskaņojot to ar nometnes rīkotāju.

Mācību centra telpas ir jaunas, gaišas un plašas, katru dienu telpas tiek dezinficētas, ir pieejami arī karstie dzērieni un ūdens.

Skrivanek pagalmā atrodas ērta bezmaksas autostāvvieta, tādēļ vecākiem savas atvases ir ērti nogādāt uz nodarbībām, kā arī atbraukt tām pakaļ, neraizējoties par automašīnas novietošanu.

Šogad piedāvājam gan pilnas, gan nepilnas dienas nometnes. Tās visas tiek rīkotas un ir saskaņotas atbilstoši MK noteikumiem Nr. 981, “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”.

Nometņu telpas atbilst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Veselības inspekcijas prasībām.

Ēdināšanu pilnas dienas nometnēs nodrošina ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir reģistrēts Pārtikas un veterinārajā dienestā.

Vasaras valodu nometnes ar lielu nepacietību gaida ne tikai bērni, bet arī mūsu pedagogi. Visu ziemu un pavasari notiek aktīva gatavošanās bērnu un jauniešu nometnēm, analizējot iepriekš sasniegto un padarīto. Pamatojoties uz pieredzi un atsauksmēm, pedagogi attīsta jaunas idejas un veidus kā ieinteresēt mazos audzēkņus apgūt valodas. Mūsu nometņu mērķis ir ne tikai valodas apguve, bet arī lieliska iespēja visiem kopā jautri pavadīt vasaras brīvdienas, satiekot jaunus draugus, piedaloties dažādās aktivitātēs un spēlēs, uzzinot daudz jauna un interesanta.

Skrivanek rīko vasaras nometnes jau vairāk nekā desmit gadus. Mūsu pasniedzēji ir profesionāli pedagogi, ar lielu pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem, ļoti aktīvi, azartiski un atraktīvi. Šajos desmit gados mūsu nometnes ir apmeklējuši vairāki tūkstoši bērnu. Daudziem no viņiem tās ir kļuvušas par gaidītāko vasaras notikumu. Tā ir iespēja atkal satikt draugus un iegūt jaunas zināšanas. Piedalīties tiek aicināti ne tikai mazākie brāļi vai māsas, bet arī draugi no skolas.

Visas nometnes tiek rīkotas nelielās grupās – pieciem līdz desmit audzēkņiem. Tādējādi pasniedzēji var veltīt vienādu uzmanību mūsu mazākajiem ziķeriem un skolēniem, iesaistīt visus aktīvās nodarbībās ‒ spēļu spēlēšanā, dziedāšanā, dejošanā, zīmēšanā. Šajās aktivitātēs vislielākā uzmanība tiek veltīta valodas apguvei tādos veidos, kas nenogurdina un ir interesanti jebkuram vecumam.

Skrivanek vasaras nometnes pusaudžiem

Koši piedzīvojumi un jaunas zināšanas – vasaras nometnes 2024

Koši piedzīvojumi un jaunas zināšanas – vasaras nometnes 2024 Arī šogad mācību centrs Skrivanek piedāvā vasaras nometnes bērniem un jauniešiem, kas ļauj apgūt jaunas zināšanas un prasmes un nodrošina aizraujošas aktivitātes, lai ar vienaudžiem pavadītais laiks kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu. Ir gadiem pārbaudīts, ka Skrivanek vasaras nometnes rada bērnos motivāciju mācīties valodas, attīstīt prasmes un talantus, tostarp radošumu, mudina kļūt patstāvīgākiem un visbeidzot – būt gandarītiem par jaunām zināšanām! Mūsu vasaras dienas nometnes ir arī lielisks atbalsts un ieguvums vecākiem,

Lasīt vairāk »
zivju eļļa

Zivju eļļa ir obligāta bērniem. Kāpēc?

Zivju eļļa ir obligāta bērniem. Kāpēc? Sponsorētais raksts Mūsdienu pasaule ir pārpludināta ar informāciju par bērnu uzturu, taču viens uztura bagātinātājs ir īsta superzvaigzne viņu veselības veicināšanai: zivju eļļa. Šajā rakstā ir apskatīta augstas kvalitātes zivju eļļas izmantošana un uzskaitīti ieguvumi veselībai, ko tā piedāvā jaunajai paaudzei. Kādēļ zivju eļļa bērniem ir svarīga Bērnu veselība ir vecāku un aprūpētāju galvenā prioritāte, un labi izvēlēts uzturs ir būtisks viņu izaugsmei un attīstībai. Zivju eļļa, kas iegūta no treknām zivīm, piemēram, laša,

Lasīt vairāk »
Kā sagatavot bērnu vasaras nometne?

Skrivanek padomi vecākiem, kā sagatavot bērnu vasaras nometnei

Skrivanek padomi vecākiem, kā sagatavot bērnu vasaras nometnei Izvērtējiet nometņu rīkotāju piedāvātās programmas Vispirms pārliecinieties, vai nometņu rīkotājs ir tiesīgs organizēt nometni un īstenot mācību programmu. Pēc tam izpētiet nometņu piedāvājumu klāstu un piedāvāto programmu mērķus, saturu, mācību metodes un personāla profesionālo atbilstību. Ja nepieciešams, sazinieties ar nometņu rīkotāju, lai iegūtu atbildes uz saviem jautājumiem. Iepazīstieties ar atsauksmēm par nometnes rīkotāja darba kvalitāti un reputāciju. Šie soļi sniegs jums nepieciešamo pārliecību, vai jūsu bērns būs drošā un izglītībai piemērotā vidē.

Lasīt vairāk »
5-iemesli-apmeklet-skrivanek-nometnes

5 iemesli, kādēļ piedalīties Skrivanek dienas nometnē

5 iemesli, kādēļ piedalīties Skrivanek dienas nometnē 1. Bērni iegūst jaunus draugus un pozitīvu pieredzi Nometnes bērniem sniedz neaizmirstamu pieredzi, jaunus draugus, piedzīvojumus un lieliskas atmiņas par bērnību. Dažādās nometņu aktivitātes noteikti pozitīvi ietekmē bērna attīstību. Dalība Skrivanek Baltic dienas nometnē sniedz iespēju būt ārpus ikdienas rutīnas, attīstīt socializācijas prasmes, iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī paaugstināt pašapziņu un patstāvību. Lai nometnē pavadītais laiks būtu pēc iespējas pilnvērtīgāks, ir svarīgi izvēlēties nometni, kas atbilst bērna interesēm

Lasīt vairāk »
Angļu valodas mācības bērniem, Skrivanek

Angļu valoda bērniem – jo agrāk sāk mācīties, jo vieglāk valodu apgūst

Angļu valoda bērniem – jo agrāk sāk mācīties, jo vieglāk valodu apgūst Svešvalodu kursi un nometnes bērniem, tostarp jau pirmsskolas vecuma bērniem, kļūst arvien populārākas. Viens no iemesliem ir valodu loma mūsdienu pasaulē. Globalizācija, interneta vide, plašais satura piedāvājums visdažādākajās sfērās un nozarēs, karjeras un studiju iespējas ārvalstīs vai tiešsaistē, ceļošana – tas viss paver brīnišķīgas iespējas, bet arī pieprasa labas valodu zināšanas. Otrs iemesls saistīts ar jaunākajiem pētījumiem par valodu apguvi. Ja agrāk valdīja dažādi mīti par to, kā bērniem

Lasīt vairāk »
Skrivanek nometnes bērniem 2023

Vasaras nometnes 2023 – laiks pieteikt bērnu piedzīvojumiem!

Vasaras nometnes 2023 – laiks pieteikt bērnu piedzīvojumiem! Laukā jau jūtams pavasaris, un arī mācību gads pamazām tuvojas noslēgumam. Tas nozīmē, ka laiks izpētīt 2023. gada vasaras nometnes, lai bērniem sagādātu aizraujošu brīvlaika piedzīvojumu. Nometņu piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, tāpēc aktuāls ir jautājums, kā izvēlēties bērnam piemērotāko vasaras nometni un rosināt savu bērnu pavadīt vasaras brīvlaiku lietderīgi, apgūstot jaunas zināšanas un iemaņas, kas noderēs arī skolā. Mēs, Skrivanek komanda, ticam, ka valodas ir ne tikai neizmērojama bagātība un ieguldījums mūsu

Lasīt vairāk »