Vasaras nometnes 2022: sezona ir atklāta! Piesakies un tiekamies jau drīz!

Hei, hei! Vasara jau tuvojas lēkšiem, pat aulekšiem! Visi kopā varam sākt domāt par vasaras gan izklaidējošajām, gan arī valodu nometnēm. Neesi taču aizmirsis, cik jautri un interesanti pavadīji laiku pie mums pagājušajā vasarā? Un apsolīji mazajam brālim, ka nākamgad ņemsi viņu līdzi.

Mēs arī esam par tevi padomājuši. Esam sagatavojušies daudzām angļu, krievu, vācu un latviešu valodas vasaras dienas nometnēm.

Skrivanek vasaras nometņu sezona ir atklāta, tiekamies jau drīz

Mīļie bērnu vecāki! Šogad būs vēl karstāk!

Apsolām, ka Skrivanek vasaras nometnēs uzbursim jūsu bērniem jaukas dienas, kuras viņi pavadīs kopā ar jauniem draugiem un lieliskiem pasniedzējiem. Noteikti visi kopā ne tikai ar dažādām mācību metodēm apgūsim valodu, bet arī no sirds izpriecāsimies. Mācīsimies gramatiku, izspēlējot dažādas spēles. Runāsim svešvalodā, dziedot un diskutējot par dažādām tēmām. Spēlēsim interaktīvās spēles, piedalīsimies konkursos, zīmēsim, līmēsim, dosimies ekskursijās un centīsimies nosaukt svešā mēlē visu, ko redzēsim ejot vai skrienot garām vai satiksim nodarbībā brīvā dabā.

Vislielākais gandarījums mums noteikti būtu, ja jūsu bērns pārnāktu mājās mirdzošām acīm un stāstītu visiem, cik interesanta un piesātināta ir bijusi viņa diena. Stāstītu, ka noteikti vēlētos doties ceļojumā uz valsti, kur praksē var lietot iegūtās zināšanas, piemēram, uzcienājot mammu kafejnīcā ar saldējumu, kuru pats ir pasūtījis.

Ka ir priecīgs, jo jaunāko filmu vai animācijas filmu jau var skatīties oriģinālvalodā un nav jālasa subtitri.

Un ka nākamgad vasarā atkal atgriezīsies pie mums kopā ar visiem draugiem un ģimeni!

Mācību centra Skrivanek vasaras nometnes ir lielisks veids, kā nomainīt ikdienu ar vasaras brīvlaiku, jautri pavadītu laiku nodarbībās kopā ar mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem. Nometņu grupas ir pavisam nelielas, lai varētu veltīt uzmanību individuāli katram bērnam vai jaunietim.