Diennakts nometnes 2018

Ieskats 2018. gada vasaras diennakts nometnēs

 

Skrivanek diennakts nometne "Very Cool Summer Cammp"

VERY COOL SUMMER CAMP piedzīvojumu nometne 8–13 gadus veciem skolēniem

Kas gan vēl vairāk ļaus iemirdzēties talantam, kā radošu spēju atklāšana un attīstīšana nepiespiestā gaisotnē? Vasaras nometne Very Cool Summer Camp ir pati piemērotākā bērniem, kuri nepārtraukti alkst izzināt pasauli, izpaust savus talantus un aktīvi pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem. Šī ir nometne, kas spārnos bērna fantāziju. Nometne, kur uzplaukst talanti, – pati foršākā 2018. gada vasaras nometne!

Dalībnieku vecums: 8−13 gadi

Uzzini vairāk šeit.

 

Skrivanek diennakts nometne "Survival Academy"SURVIVAL ACADEMY izdzīvošanas nometne 8–12 gadus veciem skolēniem

Vakari pie dzirksteļojoša ugunskura, dienas ar vigvamu celšanu, orientēšanos mežonīgos apstākļos un izdzīvošanas prasmju apgūšanu – nometne Survival Academy ir dēkains piedzīvojums indiāņu garā. Lieliska iespēja apgūt un uzlabot angļu valodu nepiespiestā un brīvā atmosfērā, vienlaikus izdzīvojot savas bērnības piedzīvojumiem bagātāko vasaru!

Dalībnieku vecums: 8−12 gadi.

Uzzini vairāk šeit.

Ikvienā bērnā un jaunietī mīt atklājēja gars, un mēs zinām, kādu ceļa karti viņam iedot! Lieliskiem atklājumiem pilna vasaras nedēļa, kurā izzināt sevi un apkārtējo pasauli, doties piedzīvojumos un ik brīdi apgūt ko jaunu – piedzīvojumu nometne Summer Discovery būs īsti piemērota aktīviem, zinātkāriem bērniem, kuri izbauda gan intelektuālus pārbaudījumus, gan sportiskas sacensības, ir gatavi izpausties radoši un vēlas padziļināt savas angļu valodas zināšanas.

Dalībnieku vecums: 7−11 gadi

Uzzini vairāk šeit.