Diennakts nometnes 2017

Vasaras nometņu sezona ir noslēgusies! Ieskats 2017. gada nometņu programmās:

 

„Ar Latviju sirdī” – „Ilustrētās Junioriem” un „Skrivanek Baltic” piedzīvojumu nometnes

Latvija drīz svinēs simtgadi. Tas ir cienījams vecums, taču mūsu tautas un kultūras vēsture ir vēl daudz senāka, tādēļ šajās nometnēs aizraujošos piedzīvojumos un spēlēs kopā iepazīsim tos dārgumus, kas pieder tikai mums un ko neatrast nekur citur plašajā pasaulē!

Vai Tu spēj noticēt, ka Stiklos ir purvs, vai vari iedomāties, ka vālīšu staipeknis nemaz nav pokemons? Vai zināji, ka mūsu senči gadu skaitīja nevis divpadsmit mēnešos, bet gan astoņās gadskārtās? Brauc uz nometni! Kopā uzzināsim par daudziem citiem dzimtenē apslēptiem brīnumiem – ik dienu meklēsim un atklāsim kādu Latvijas pērli!

 

„Mission: Save the Earth!” – nometne 7–11 gadus veciem pētniekiem

Ļaunais sestās dimensijas pavēlnieks Grābss ir atsūtījis uz Zemi savus izlūkus, kuri iedzīvotāju prātos ir sajaukuši izpratni par pasaules karti. Neviens nesaprot, kur ir Dienvidpols un kur – ziemeļi, kur dzīvo žirafes un kur – pingvīni. Visi pieaugušie ir zaudējuši spējas orientēties, viņi nemāk lasīt kartes, nesaprot kompasu un nespēj lietot gudras lietotnes tālruņos.

Steidzami ir nepieciešami palīgi! Pasaules karti sakārtot spēj tikai skolēni, jo viņu prātus Grābss un viņa spiegi nespēj ietekmēt!

Dalībnieku vecums: 7−11 gadi.

Norises vieta: Pils, Jaunpils, Jaunpils novads

 

„LIKE A BOSS” – nometne 12–16 gadus veciem jauniešiem ar angļu valodas pasniedzēju no ārvalstīm

Vēlies izrauties no ikdienas rutīnas, doties raibā piedzīvojumā, pārkāpjot ierastā un labi pazīstamā robežas?

Nervu šūnas neatjaunojas un jaunība ir tikai reizi mūžā, tādēļ piedāvājam Tev sešās dienās kopā ar jauniem draugiem nosvinēt skaistas vasaras sapni, ko varēsi pieminēt arī sarunās ar mazbērniem (#likeaboss).

Jau senie romieši esot teikuši, ka veselā miesā mājo vesels gars, tādēļ nometnē rūpēsimies, lai garlaicīgi nav ne prātam, ne ķermenim. Piedalīsimies jautrās stafetēs un šķēršļu skrējienos, dosimies nakts pārgājienā un pārbaudīsim savas spējas uzdevumos „Baiļu faktora” stilā.

Dalībnieku vecums: 12−16 gadi

Norises vieta: Pils, Jaunpils, Jaunpils novads

FacebookTwitter