Dienas nometnes 2017

Vasaras nometņu sezona ir noslēgusies! Ieskats 2017. gada nometņu programmās:

 

Vai vēlies pilnveidot savas angļu valodas zināšanas, sazināties ar saviem ārzemju draugiem bez aizķeršanās? Vai vēlies skatīties filmas un klausīties mūziku, saprotot visu? Nāc, piedalies un apgūsti angļu valodu kopā ar pasniedzēju, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda!

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 

 

English_kid„English Kid” – angļu valodas nometne 4–6 gadus veciem bērniem

Ir zinātniski pierādīts, ka pirmskolas vecuma bērni jaunu valodu spēj apgūt dabiski un apbrīnojami viegli. Piedāvājam bērniem izbaudīt nebijušus piedzīvojumus un iepazīties ar jauniem, atraktīviem un zināt gribošiem draugiem, kopīgi mācoties angļu valodu dienas nometnē.

Aicinām pievienoties, lai kopīgi vasaras lielo piedzīvojumu padarītu par neaizmirstamu un notikumiem bagātu laiku, kur smiekli, prieks un dziesma savijas ar dažādām interesantām radošām darbnīcām!

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 

 

Vasaras nogalē aicinām skolēnus laikus iejusties skolas gaisotnē un atsvaidzināt iepriekšējā mācību gadā iegūtās angļu valodas zināšanas, apmeklējot dienas nometni! Tas ir lielisks veids kā brīvā un nepiespiestā gaisotnē veltīt laiku angļu valodas zināšanu atjaunošanai un prasmju attīstīšanai. Turklāt tā ir lieliska izdevība paspilgtināt vasaras brīvlaika iespaidus, iegūt jaunus draugus un sagatavoties angļu valodas stundām skolā.

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 

 

Piedāvājam skolēniem izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, piedaloties aktīvās atpūtas dienas nometnēs. Tā ir lieliska iespēja atpūsties no skolas, vienlaicīgi pārbaudot uzkrātās angļu valodas zināšanas interaktīvā un saistošā veidā. Nometnē nodarbības ir plānotas tā, lai skolēni izzinātu sevi un tuvāko apkārtni kustībā, izmantojot iespēju pašiem saskatīt, sadzirdēt, vaicāt un atbildēt, vērtēt un sadarboties aktivitātēs brīvā dabā, muzejos, radošajās darbnīcās un interaktīvās angļu valodas nodarbībās.

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 

 

Piedāvājam skolēniem izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, piedaloties aktīvās atpūtas dienas nometnē. Tā ir lieliska iespēja atpūsties no skolas, vienlaicīgi pārbaudot uzkrātās krievu valodas zināšanas interaktīvā un saistošā veidā. Nometne ir plānota tā, lai skolēni izzinātu sevi un tuvāko apkārtni kustībā, izmantojot iespēju pašiem saskatīt, sadzirdēt, vaicāt un atbildēt, vērtēt un sadarboties aktivitātēs brīvā dabā, muzejos, radošajās darbnīcās un interaktīvās krievu valodas nodarbībās.

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

„Skrivanek Baltic” aicina skolēnus apgūt vienu no pasaules visizplatītākajām valodām – vācu valodu. Vācu valoda ir dzimtā valoda vāciešiem, austriešiem, lihtenšteiniešiem, daļai šveiciešu un beļģu, un tā ir visizplatītākā dzimtā valoda ES pilsoņiem.

Vācu valodas dienas nometne ir paredzēta bērniem un jauniešiem ar priekšzināšanām vācu valodā.

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 

 

Šajā vasarā „Skrivanek Baltic” aicina skolēnus apgūt krievu valodas zināšanas, apmeklējot krievu valodas dienas nometni. Tā ir paredzēta skolēniem, kuriem dzimtā valoda ir latviešu ar un bez priekšzināšanām krievu valodā un arī visiem tiem, kuriem ir interese par šo seno, skaisto un bagāto valodu.

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 

 

Zviedru valoda ir veidojusies no senskandināvu valodas, kurā vikingu laikā runāja ģermāņu ciltis ne tikai Skandināvijā, bet arī daudzās iekarotajās zemēs. Mūsdienās šo valodu prot aptuveni desmit miljoni cilvēku, un tā ir oficiālā valsts valoda Zviedrijā un otra valsts valoda Somijā, kā arī viena no Eiropas Savienības un Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām.

Aicinām skolēnus apgūt interesantās zviedru valodas pamatus, apmeklējot aizraujošu dienas nometni! Tā ir paredzēta skolēniem, kuriem dzimtā valoda ir latviešu un viņiem vēl nav priekšzināšanu zviedru valodā vai arī tās ir ļoti nelielas.

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 

 

„Esi sveiks!” – latviešu valodas nometne

Latviešu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimei un kopā ar lietuviešu valodu veido baltu valodu grupu. Mūsdienās latviešu valodā runā apmēram 1,7 miljoni cilvēku, galvenokārt Latvijā, kur tā ir vienīgā valsts valoda.

Aicinām skolēnus apgūt un pilnveidot latviešu valodas zināšanas, apmeklējot aizraujošu dienas nometni! Tā ir paredzēta skolēniem, kuri ģimenē nerunā latviski, kā arī tiem bērniem, kuri pamatizglītību apgūst ārvalstīs.

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 

 

English_exchange„English Challenge” – angļu valodas nometne

Vasaras brīvlaikā „Skrivanek Baltic” Valodu skola aicina skolēnus apmeklēt angļu valodas dienas nometni, lai neaizmirstu skolā iegūtās zināšanas. Tas ir lielisks veids, kā brīvā un nepiespiestā gaisotnē veltīt laiku angļu valodas zināšanu atsvaidzināšanai un prasmju attīstīšanai interaktīvās rotaļās, prezentācijās, lomu spēlēs, iestudējumos, konkursos un daudzās citās aktivitātēs.

Nometnes angļu valodas pasniedzēji parūpēsies, lai skolēni izbaudītu vasaras brīvlaiku un vienlaicīgi pilnveidotu savas zināšanas.

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C.

 
FacebookTwitter