Dienas nometnes 2020

RIGA FUN – aktīvās atpūtas dienas nometne pavasara brīvlaikā

Piedāvājam skolēniem izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, piedaloties aktīvās atpūtas dienas nometnē pavasara brīvdienās. Tā ir lieliska iespēja atpūsties no skolas, vienlaicīgi pārbaudot uzkrātās angļu valodas zināšanas interaktīvā un saistošā veidā! Nometnē nodarbības ir plānotas tā, lai skolēni izzinātu sevi un tuvāko apkārtni kustībā, izmantojot iespēju pašiem saskatīt, sadzirdēt, vaicāt un atbildēt, vērtēt un sadarboties aktivitātēs brīvā dabā, muzejos, radošajās darbnīcās un interaktīvās angļu valodas nodarbībās!

Nometne notiek:

16.03.–20.03.2020.09.00–17.00RIGA FUN1.–2. klase179 EUR ar PVN
16.03.–20.03.2020.09.00–17.00RIGA FUN3.–5. klase179 EUR ar PVN


Uzzini vairāk un piesakies šeit.

 

ENGLISH CHALLENGE – angļu valodas nometne

Aicinām skolēnus apmeklēt angļu valodas nometni ENGLISH CHALLENGE, lai neaizmirstu skolā iegūtās zināšanas. Tas ir lielisks veids, kā brīvā un nepiespiestā gaisotnē veltīt laiku angļu valodas zināšanu atsvaidzināšanai un prasmju attīstīšanai interaktīvās rotaļās, prezentācijās, lomu spēlēs, iestudējumos, konkursos un daudzās citās aktivitātēs.Nometnes angļu valodas pasniedzēji parūpēsies, lai skolēni izbaudītu vasaras brīvlaiku un vienlaicīgi pilnveidotu savas zināšanas.

Nometne notiek:

15.06.–19.06.2020.09.00–13.00English Challenge1.–3. klase99 EUR ar PVN
15.06.–19.06.2020.13.30–17.30English Challenge4.–6. klase99 EUR ar PVN
29.06.–03.07.2020.09.00–13.00English Challenge1.–3. klase99 EUR ar PVN
29.06.–03.07.2020.13.30–17.30English Challenge4.–6. klase99 EUR ar PVN

 

Uzzini vairāk un piesakies šeit.

 

ENGLISH IN JULY – angļu valodas nometne

Pašā vasaras vidū piedāvājam skolēniem – angļu valodas entuziastiem – pavadīt laiku lietderīgi un patīkami, apmeklējot angļu valodas nometni ENGLISH IN JULY!

Nodarbības jūlijā ir lielisks veids, kā jautri pavadīt vairākas stundas spraigi izklaidējošā mācību procesā kopā ar pieredzējušiem pasniedzējiem.

Uzzini vairāk šeit.

 


BACK2SCHOOL – angļu valodas nometne

Vasaras nogalē aicinām skolēnus laikus iejusties skolas gaisotnē un atsvaidzināt iepriekšējā mācību gadā iegūtās angļu valodas zināšanas, apmeklējot dienas nometni! Tas ir lielisks veids kā brīvā un nepiespiestā gaisotnē veltīt laiku angļu valodas zināšanu atjaunošanai un prasmju attīstīšanai. Turklāt tā ir lieliska izdevība paspilgtināt vasaras brīvlaika iespaidus, iegūt jaunus draugus un sagatavoties angļu valodas stundām skolā.

Uzzini vairāk šeit.

 

RIGA FUN – aktīvās atpūtas dienas nometne

Piedāvājam skolēniem izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, piedaloties aktīvās atpūtas dienas nometnēs. Tā ir lieliska iespēja atpūsties no skolas, vienlaicīgi pārbaudot uzkrātās angļu valodas zināšanas interaktīvā un saistošā veidā. Nometnē nodarbības ir plānotas tā, lai skolēni izzinātu sevi un tuvāko apkārtni kustībā, izmantojot iespēju pašiem saskatīt, sadzirdēt, vaicāt un atbildēt, vērtēt un sadarboties aktivitātēs brīvā dabā, muzejos, radošajās darbnīcās un interaktīvās angļu valodas nodarbībās.

Uzzini vairāk šeit.

 

ENGLISH KID – angļu valodas nometne 4–6 gadus veciem bērniem

Ir zinātniski pierādīts, ka pirmskolas vecuma bērni jaunu valodu spēj apgūt dabiski un apbrīnojami viegli. Piedāvājam bērniem izbaudīt nebijušus piedzīvojumus un iepazīties ar jauniem, atraktīviem un zināt gribošiem draugiem, kopīgi mācoties angļu valodu dienas nometnē.

Aicinām pievienoties, lai kopīgi vasaras lielo piedzīvojumu padarītu par neaizmirstamu un notikumiem bagātu laiku, kur smiekli, prieks un dziesma savijas ar dažādām interesantām radošām darbnīcām!

Uzzini vairāk šeit.

 

ENGLISH EXPERT – angļu valodas nometne ar ārzemju pasniedzēju

Vai vēlies pilnveidot savas angļu valodas zināšanas, sazināties ar saviem ārzemju draugiem bez aizķeršanās? Vai vēlies skatīties filmas un klausīties mūziku, saprotot visu? Nāc, piedalies un apgūsti angļu valodu kopā ar pasniedzēju, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda!


Uzzini vairāk šeit.

 

ЗАНИМАТЕЛЬНЫЙ РУССКИЙ – krievu valodas nometne

Aicinām skolēnus apgūt krievu valodas zināšanas, apmeklējot krievu valodas dienas nometni. Tā ir paredzēta skolēniem, kuriem dzimtā valoda ir latviešu ar un bez priekšzināšanām krievu valodā un arī visiem tiem, kuriem ir interese par šo seno, skaisto un bagāto valodu.


Uzzini vairāk šeit.

 

DEUTSCH MACHT SPAß – vācu valodas nometne

Aicinām skolēnus apgūt vienu no pasaules visizplatītākajām valodām – vācu valodu. Vācu valoda ir dzimtā valoda vāciešiem, austriešiem, lihtenšteiniešiem, daļai šveiciešu un beļģu, un tā ir visizplatītākā dzimtā valoda ES pilsoņiem.

Vācu valodas dienas nometne ir paredzēta bērniem un jauniešiem ar priekšzināšanām vācu valodā.

Uzzini vairāk šeit.

 


ESI SVEIKS! – latviešu valodas nometne

Latviešu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimei un kopā ar lietuviešu valodu veido baltu valodu grupu. Mūsdienās latviešu valodā runā apmēram 1,7 miljoni cilvēku, galvenokārt Latvijā, kur tā ir vienīgā valsts valoda.

Aicinām skolēnus apgūt un pilnveidot latviešu valodas zināšanas, apmeklējot aizraujošu dienas nometni! Tā ir paredzēta skolēniem, kuri ģimenē nerunā latviski, kā arī tiem bērniem, kuri pamatizglītību apgūst ārvalstīs.

Uzzini vairāk šeit.

 

Bonjour! – franču valodas nometne

Franču valoda ir viena no skaistākajām un izplatītākajām valodām pasaulē – iepazīsim to kopā!

Nometne ir plānota tā, lai bērni nometnes noslēgumā spētu pastāstīt par sevi, uzdot jautājumus, veidot vienkāršus dialogus un izmantot esošās zināšanas, atrodoties kādā no franciski runājošām valstīm.

Uzzini vairāk šeit.