Bezmaksas krāsojamās lapas bērniem

Paklau, bet vasara taču vairs nav aiz kalniem, tepat vien jau degungalā sēž un ar aci miedz. Kamēr bērniem tie ir lieli prieki, mums vecākiem kā parasti prātā domas un domiņas, kā mūsu mazos nerātņus nodarbināt? Jo pieaugušajiem jau nav vasaras brīvlaika, darbs nekur neaizbēg un priekšnieks mums nedos trīs mēnešus garu atvaļinājumu.

Kā padarīt bērniem vasaras brīvdienas interesantas, jautras, piepildītas un varbūt arī izglītojošas. Lielākais prieks jebkuram vecākam noteikti būtu, lai viņu atvases vismaz vasaras brīvdienās aizmirstu par mobilajiem tālruņiem, datorspēlēm un citiem tehnoloģiju radītājiem brīnumiem.

Risinājumu jau noteikti ir daudz, jo īpaši, ja laukos mazos gaida vecmāmiņas un vectētiņi, sen nesatikti pērnās vasaras draugi, makšķere un ogu lauks. Tomēr sakām no pieredzes, ne jau visas vasaras garumā tas palīdzēs noturēt bērnu uzmanību, būs jāmeklē arī citas nodarbes.

Un tad nerātnību pilns mazais atgriezīsies mājās, lai kopā ar ģimeni turpinātu baudīt brīvdienas, garos vasaras vakarus un noteikti viena no nodarbēm, kas viņam ienāks prātā, būs – mammu, uzzīmēsi man ziloni? Mammu, Tu zini kā izskatās taurenis, kādā krāsā galu galā ir zebra? Un tad mammai būs jādomā, kā pateikt mazajam, ka viņa taču nemaz nemāk zīmēt neko vairāk par saulīti, mākoņiem un vientuļu egli😊

Mēs, bērnu vasaras nometņu rīkotāji esam izdomājuši veidu, kā jums palīdzēt. Skrivanek mācību centrs ne tikai visas vasaras brīvlaika garumā var jums piedāvāt interesantas un aizraujošas dažādu valodu nometnes bērniem un jauniešiem, bet esam sarūpējuši mūsu mājaslapā Skrivanek krāsojamās lapas bērniem.

Tur noteikti jūs kopīgi atradīsiet gan ziloņus, gan tauriņus, robotus, dinozaurus un supervaroņus. Nu redz, un jautrība var sākties. Nav jau nieks izdomāt, kādā krāsā ir zaķēnam acis vai nīlzirgam ūsas. Un kas vispār ir nīlzirgs? Krāsojamās lapas ir ne tikai aizraujoša nodarbe, tā ir arī izzinoša spēle, kas nodarbinās bērnu rociņas, prātus, veicinās izdomu un noteikti aizvedīs kādā iedomu ceļojumā.

Starp citu, šīs brīnišķīgās krāsojamā lapas ir iespējams arī izdrukāt un iedot mazajiem līdzi, dodoties pie vecvecākiem, izmantot dzimšanas dienu ballītēs. Mazo mākslas darbus var arī ierāmēt un piekārt pie sienas. Taču mēs ļoti priecāsimies, ja atsūtīsiet kādu mākslas darbu arī mums vai padalīsities ar to Skrivanek sociālajos medijos.

Jūs noteikti varat arī dalīties ar mūsu ideju ar citiem vecākiem un bērniem. Un mēs ļoti gaidīsim jūsu atvases mūsu vasaras nometnēs! Būs interesanti!

Ja vēlaties izmantot krāsojamās lapas komerciālos nolūkos, dariet to droši, bet noteikti klāt pievienojiet atsauci par to autoru.

P.S. Starp citu – tīģeriem vasarā ir vasaras raibumi degungalā😊 

Skrivanek krāsojamās lapas bērniem