#LOL („laughing out loud”) – nometne 14–17 gadus veciem jauniešiem

LOL

Ja arī Tu vēlies izrauties no ikdienas rutīnas, pievienojies raibā piedzīvojumā, pārkāpjot ierastā un labi pazīstamā robežas!

Nervu šūnas neatjaunojas un jaunības gadi ir tikai vienreiz mūžā, tādēļ piedāvājam Tev sešās dienās kopā ar jauniem draugiem nosvinēt skaistas vasaras sapni, ko varēsi pieminēt arī sarunās ar mazbērniem (#lol)!

Jau senie romieši esot teikuši, ka veselā miesā mājo vesels gars, tādēļ nometnē rūpēsimies, lai garlaicīgi nav ne prātam, ne ķermenim. Piedalīsimies jautrās stafetēs un šķēršļu skrējienos, dosimies nakts pārgājienā un pārbaudīsim savas spējas uzdevumos „Baiļu faktora” gaumē. Par prāta asināšanu rūpēsimies daudzveidīgās viktorīnās, talantu un anekdošu šovos, protams, uzlabosim arī angļu valodas zināšanas pavisam neierastā veidā un vidē. Lai nebūtu garlaicīgi, uzaicināsim arī ķīniešu valodas pasniedzēju: kādēļ gan ne – ir taču dzirdēts, ka nākotnē visi runās tieši šajā valodā. Varbūt ir vērts tai pievērsties jau laikus? :)

Kas gan tā būtu par jautrību, ja nebūtu iespēja paveikto un sasniegto iemūžināt? Šī ir nometne, kurā aicinām Tevi neatstāt viedtālruni mājās – liksim to lietā un gatavosim jautrus sižetus, dalīsimies pieredzē podraidījumu („podkāstu”) gatavošanā, protams, runāsim arī par sociālajiem tīkliem un to, kā mūsdienās vispār var izcelties, kā paust savu radošumu?

Kad būsim nedaudz noguruši no aktivitātēm, relaksēsimies radošajās nodarbībās, izbaudīsim dabas mieru un gatavosim amuletus sev un draugiem. Lai būtu vēl jautrāk, visu nometnes laiku spēlēsim slēpšanās spēli – ikviens no dalībniekiem būs slepenais „draudziņš” kādam citam jaunietim (izlozēsim), nometnes noslēgumā katram no mums būs jāapliecina, vai mums ir intuīcija un spējam „draudzīgo” biedru atminēt. :)

Pieteikšanās beigusies!

Dalībnieku vecums: 14−17 gadi.

Norises laiks: 14.08.2016.−19.08.2016.

Norises vieta: „Baiļi”, Kauguru pagasts, Beverīnas novads.

Visiem nometnes dalībniekiem būs iespēja:

  • piedalīties sacensībās „Baiļu faktora” gaumē;
  • piedalīties slēpšanās spēlē „Slepenais draudziņš”;
  • piedalīties dažādās iepazīšanās spēlēs;
  • doties „dienas trasītē” un fotoorientēšanās uzdevumā;
  • piedalīties jautro aktivitāšu un sporta dienā (stafetes, uzdevumi, šķēršļu pārvarēšana);
  • izmēģināt savus spēkus radošo aktivitāšu dienā (dažādas radošās darbnīcas, darbs podraidījumu („podkāstu”) veidošanā, modes skates, iestudējumi, amuletu gatavošana ar aizsardzības zintīm u. c.);
  • svinēt skaistos vasaras vakarus kopā ar jauniem draugiem ballītēs, talantu un anekdošu šovos;
  • parādīt zināšanas (atjautības uzdevumi, mīklas, viktorīnas) un mācīties − nometnē ietvertas 25 angļu valodas stundas neierastā gaisotnē un 10 ķīniešu valodas nodarbības;
  • baudīt piedzīvojumu garu dienas trasītē un tematiskajās spēlēs (pirāti-laupītāji, Ronja, Džeimss Bonds, Spiegu bērni, Bagātību sala u. c.).

Ieskats iepriekšējo gadu dienas nometnēs:

Bezglutēna Nometne 2014
FacebookTwitter