„Ilustrētā Junioriem” un „Skrivanek Baltic” Valodu skolas vasaras nometne Kuldīgas novada „Lejastiezumos”

IJ robots vakam-bikses_bez_kar_c_grey

12. jūnijs–17. jūnijs: bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem.

31. jūlijs–5. augusts: jauniešiem vecumā 11 līdz 14 gadiem.

Nometnes dalībniekus ik dienu sagaida radoši, aktīvi un izzinoši piedzīvojumi. Šogad bērniem būs iespēja ceļot cauri krāšņajam Visumam, iepazīstot dzīvi uz citām planētām un izzinot kosmosa bezgalīgos plašumus. Papildini savu svešvalodu zināšanu krājumu, piedalies fizikas eksperimentos, atpūties un smelies iedvesmu!

Mēs apsolām, ka mājup atbrauksi ne tikai ar lieliskām atmiņām, bet arī par pulku jaunu draugu!

Pieteikšanās beigusies!

Uz nometni dosies 28 dalībnieki, kuri pirmie pieteiksies un veiks apmaksu. Par dalību nometnē tiksi informēts personīgi pa tālruni.

Norises vieta: Kuldīgas novads, Rendas pagasts, „Lejastiezumi”.

Cena: 219 EUR.

Saņem 10% atlaidi nometnes maksai, ja esi:

  • „Ilustrētā Junioriem” draugu kartes īpašnieks;
  • „Ilustrētā Junioriem” un „Skrivanek Baltic” Valodu skolas iepriekšējo gadu nometnes dalībnieks.

Vēlies doties uz nometni par brīvu?

1. Abonē žurnālu „Ilustrētā Junioriem” 12 mēnešiem. Ja vēl neesi paguvis, to var izdarīt www.ekiosks.lv.

2. Piedalies konkursā! Tēma: „Vasaras pielikums „Ilustrētajai Junioriem”. Iedomājies, ka esi žurnāla redaktors un vēlies izveidot īpašu žurnāla pielikumu vasaras brīvlaikam. Veido to par visdažādākajām vasaras, atpūtas, izklaides un izzinošām tēmām! Gudro, fantazē, meklē informāciju, raksti, zīmē, līmē, fotografē un gatavos žurnālus sūti mums uz redakciju. Apjoms – tavā ziņā. Žūrija izvēlēsies sešus interesantākos darbus divās vecuma grupās, un to trīs autori varēs doties uz nometni par brīvu jūnijā, bet trīs – augustā.

3. Vēstules gaidīsim līdz 26. aprīlim uz adresi: „Ilustrētā Junioriem”, Andrejostas ielā 4a, Rīgā, LV-1045, ar norādi „nometnes konkursam”. Ar laimīgajiem uzvarētājiem 5. maijā sazināsimies personīgi. Vēstulē norādi savu vārdu, uzvārdu, vecumu, savu vai vecāku telefona numuru, kā arī cilvēku, uz kuru abonements noformēts.

IJ_logo_sarkans

 

FacebookTwitter