„Ar Latviju sirdī” – „Ilustrētās Junioriem” un „Skrivanek Baltic” piedzīvojumu nometnes

IJ robots vakam-bikses_bez_kar_c_grey8–10 gadus veciem dalībniekiem no 11.06.2017. līdz 16.06.2017. – kamieļu parkā „Rakši” Amatas novadā.

11–14 gadus veciem dalībniekiem no 30.07.2017. līdz 04.08.2017. – atpūtas centrā „Lejastiezumi” Kuldīgas novadā.

Latvija drīz svinēs simtgadi. Tas ir cienījams vecums, taču mūsu tautas un kultūras vēsture ir vēl daudz senāka, tādēļ šajās nometnēs aizraujošos piedzīvojumos un spēlēs kopā iepazīsim tos dārgumus, kas pieder tikai mums un ko neatrast nekur citur plašajā pasaulē.

Vai Tu spēj noticēt, ka Stiklos ir purvs, vai vari iedomāties, ka vālīšu staipeknis nemaz nav pokemons? Vai zināji, ka mūsu senči gadu skaitīja nevis divpadsmit mēnešos, bet gan astoņās gadskārtās? Brauc uz nometni! Kopā uzzināsim par daudziem citiem dzimtenē apslēptiem brīnumiem – ik dienu meklēsim un atklāsim kādu Latvijas pērli!

Erudīcijas konkursos un šarādēs uzzināsim par valstij īpaši nozīmīgām personībām, kā arī radošos uzdevumos izdomāsim, ar ko tieši Tu vari būt noderīgs Latvijai.

Lai skolā apgūtās svešvalodas zināšanas neietu zudumā, vienā no vakariem kopā iejutīsimies Annas Brigaderes lugas „Sprīdītis” tēlos, kas šoreiz runās angļu valodā.

Aktīvi darbosimies senlatvju zīmju, spēka domu un vārdu darbnīcās – mezglosim, audīsim, šifrēsim, fotografēsim, grebsim un pat varēsim tikt pie spēka zīmju tetovējuma. Liksim lietā arī modernās tehnoloģijas un veidosim sakāmvārdu fotokolāžas, kuras vēlāk lūgsim uzminēt citiem nometnes biedriem.

Latvija ir tieši tāda, kādi esam mēs, tādēļ gatavosim īpašu nometnes dalībnieku domu, iespaidu un mīļvietu Latvijas karti, kurā ar dažādiem materiāliem atzīmēsim tieši Tev mīļākās un nozīmīgākās vietas, pilsētas, novadus.

Protams, neaizmirsīsim arī par dabu, veselīgu dzīvesveidu un sportošanu, tādēļ dosimies šķēršļu trasītē turpat pie nometnes esošajos gleznainajos plašumos, kur kopā iepazīsim dabas brīnumus, kā arī noskaidrosim, ko Tev par vēsturi var pastāstīt šķietami parasts kurmja rakums.

Nometnes noslēgumā veidosim radošas prezentācijas angļu valodā par mūsu lielisko Latviju – vietu, kuru apciemot noteikti vari ieteikt arī saviem ārvalstu draugiem.

Apsolām, ka mājās dosies ne tikai ar saulainām atmiņām, bet arī par draugu pulku bagātāks

Visiem nometnes dalībniekiem būs iespēja:

  • piedalīties slēpšanās spēlē „Slepenais draudziņš” un lugas „Sprīdītis” uzvedumā angļu valodā;
  • piedalīties dažādās iepazīšanās, erudīcijas spēlēs un aktivitātēs;
  • doties šķēršļu trasītē un fotoorientēšanās uzdevumā;
  • piedalīties jautro aktivitāšu un sporta dienā (stafetes, uzdevumi, šķēršļu pārvarēšana);
  • izmēģināt spēkus radošo aktivitāšu dienā (dažādas radošās darbnīcas, darbs podraidījumu veidošanā, iestudējumi, amuletu ar aizsardzības zintīm gatavošana u. c.);
  • svinēt skaistos vasaras vakarus kopā ar jauniem draugiem ballītēs, talantu un anekdošu šovos;
  • parādīt zināšanas (atjautības uzdevumi, mīklas, viktorīnas) un mācīties − nometnē ir iekļautas angļu valodas nodarbības (25 akadēmiskās stundas).

Cena: 235 EUR

FacebookTwitter