Hei, mazais, jaunieti, pusaudzi!

Nepalaid vasaru vējā, ieķeries vējam astē!

Piedalies šīs vasaras piedzīvojumā kopā ar Skrivanek. Šovasar pieejams ļoti plašs vasaras dienas nometņu klāsts. Atliek tikai izvēlēties savējo!

Jā, skolas gads varbūt bija garš un nogurdinošs, pārāk daudz matemātikas, dabas zinību, skolotāju un pavadītu dienu klasē. Bija ko censties, vai ne?

Zini, vasaras nometnēs atzīmes neliek, te visi ir vienlīdz gudri, feini, atjautīgi un erudīti. Starp citu arī skolotāji – īsti brīnumdari. Jums kopā izdotos uzburt lielisku un jautru vasaru – mazliet būtu jāpamācās, mazliet jāpacenšas, bet vasaras nometnēs bērniem tas ir citādāk.

Hei, mazais, jaunieti, pusaudzi - piesakies vasaras nometnei

Nometnēs jebkura zināšanu un prasmju iegūšana notiek ļoti interaktīvi, caur spēlēm, rotaļām, smiekliem, atjautības uzdevumiem. Tiek rīkotas dažādu prasmju pilnveidošanas darbnīcas, sacensības, ekskursijas un pārgājieni.

Valodu mometnes noteikti ir ļoti vērtīgas, jo apgūstot jebkuru svešvalodu, Tu vienu dienu sapratīsi, ka skaties filmas bez tulkojuma, ka saproti, ko dzied Tava iemīļotā grupa, Tu varēsi doties ceļojumos un ģimene leposies ar Tavām valodu zināšanām. Un pašam tas pavērs jaunu pasauli izzināšanā un pašapziņā.

Vasara paskries nemanot – paspēsi arī apciemot sen nesatiktos brālēnus
un māsīcas, vecmāmiņas un vectētiņus, un Tev būs viņiem ko pastāstīt parsavu  ielisko pieredzi vasaras nometnē. Un varbūt pat iedrošināsi kādu draugu nākamgad doties uz nometni ar Tevi kopā. Tev noteikti nebūs lietaino dienu, kad nevarēsi izdomāt, ko darīt, nebūs ikdienas rutīnas – paskatīties iemīļoto TV seriālu, iziet pagalmā paspārdīt bumbu, uzdot sev jautājumus – ko darīt šodien? Kad vecākiem būs brīvdienas? Kad kāds pie manis atnāks ciemos?

Jo vasaras nometnēs bērniem tas viss Tev būs – jautrība, ciemiņi, našķi, draugi, bumbas, baloni, ballīte! Piesakies Skrivanek vasaras nometnēm bērniem un jauniešiem!