TEĀTRIS – aktiermeistarības nometne

Latvieši ir teātri mīloša tauta, tādēļ šovasar pirmo reizi mācību centra Skrivanek vēsturē rīkojam teātra nometni 7.—12. klašu skolēniem. Skatuves māksla vienmēr ir bijusi cieši saistīta ar valodu un komunikāciju. Tāpat kā valodu apgūšana, arī aktiermāksla prasa lielu iekšējo motivāciju, gribasspēku un uzdrošināšanos nebaidīties kļūdīties. Skrivanek veidotajās aktiermeistarības nodarbībās aizraujošā un neformālā gaisotnē izkopsim spēju izteikties, pārliecinoši uzstāties un runāt publikas priekšā, strādāsim ar savu radošo potenciālu un pārliecību par runas spējām. Aktiermeistarības iemaņas, īpaši publiskā runa lieliski noder ne tikai uz skatuves, bet palīdz arī ikdienas gaitās un skolā, patiesībā noder visas dzīves laikā, jo cilvēks bez valodas un komunikācijas iztikt nevar. Kopā ar Skrivanek pedagogiem nometnes dalībnieki apgūs aktiermeistarības pamatus, pareizas elpošanas vingrinājumus, pildīs dažādus atmiņas uzlabošanas uzdevumus, trenēsies pareizi izrunāt mēles mežģus un izkops publisko runu. Bet tas vēl nav viss — nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja kļūt par aktieriem, izspēlējot dažādas etīdes, pašiem būt režisoriem, kā arī būs ļoti daudz jākustas. Ar prieku gaidīsim jaunos aktierus un aktrises mūsu vasaras bērnu un jauniešu nometnēs!

Nometne notiek:

07.08.-11.08.2023. 09.00–13.00 TEĀTRIS 7.–9. klase  150 EUR ar PVN

Par nometni:

  • dalībnieku skaits no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā;
  • nometnes pamatvalodas ir latviešu valoda;
  • norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 87C;
  • vecāki var savus bērnus atstāt nometnes norises vietā 30 minūtes pirms nodarbību sākuma un sagaidīt 30 minūšu laikā pēc nodarbību beigām.

Nometnes cena iekļauj:

  • nometnei nepieciešamos materiālus;
  • siltos dzērienus un nelielas uzkodas nodarbību laikā;
  • nometnes fotogrāfijas elektroniskā formātā.

Katrs dalībnieks dāvanā saņem:

  • T kreklu vai mugursomu.
Lai garantētu vietu nometnē, lūdzam veikt pirmo iemaksu 50 EUR apmērā 7 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža. Dalības maksu iespējams samaksāt pa daļām skaidrā naudā/ar karti vai ar bankas pārskaitījumu pēc brīvi izvēlēta samaksas grafika. Pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma. Ne vēlāk kā 14 dienas pirms dienas nometnes sākuma ir iespējams informēt nometnes vadītāju par atteikšanos piedalīties nometnē. Ja informācija par atteikšanos no piedalīšanās dienas nometnē tiek saņemta no 10. līdz 14. dienai pirms nometnes sākuma, tad tiek atmaksāti 50% no dalības maksas, ja no 5.−10.dienai 30% no dalības maksas, ja informācija par atteikšanos tiek saņemta vēlāk, nauda netiek atmaksāta; Atsakoties no dalības dienas nometnē, minimālā summa, kas tiek ieturēta no samaksātas dalības maksas ir 50,00 eiro (piecdesmit eiro un 00 centi), kas sedz pasta un citus administratīvos izdevumus. 

PIETEIKTIES NOMETNEI

Aizpildiet elektronisko pieteikuma formu vai piesakieties pa bezmaksas tālruni 80 00 72 72, vai e-pastu [email protected]

Nodarbību programma:

DienaTemats/ Aktivitātes
Pirmdiena

Iepazīšanās (Patiesības aplis) (spēles, kas atbrīvo un saliedē kolektīvu)
Jautājumi, vēlmes, kas būtu tas, ko šajā nedēļā vēlies iemācīties
Runas nodarbība / elpas nostabilizēšana / publiskā uzstāšanās
Aktiermeistarība (sajūtas uzdevumi, mūzikas uzdevumi)

Otrdiena

Rīta aplis, iesildīšanās uzdevumi
Aktivitātes / spēles, kas tendētas uz uzmanības un koncentrēšanās noturēšanu
Runas nodarbība / elpas nostabilizēšana / publiskā uzstāšanās
Aktiermeistarība (atmiņu režisētās etīdes)

Trešdiena

Rīta aplis, iesildīšanās uzdevumi
Koncentrēšanās spēles
Runas nodarbības / elpas nostabilizēšana
Aktiermeistarība (etīžu režisēšana) / sarunas

Ceturtdiena

Rīta aplis, iesildīšanās uzdevumi
Koncentrēšanās spēles
Runas nodarbības / elpas nostabilizēšana
Aktiermeistarība (etīdes sastādīšana) / sarunas

Piektdiena

Rīta aplis, iesildīšanās uzdevumi
Koncentrēšanās spēles
Publiskā runa
Aktiermeistarība (Noslēguma darbs / etīde)

 

Ieskats iepriekšējo gadu vasaras nometnēs: