Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to lv translation catalogue (4417 entries)

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Crypto Payments
lv: Maksājumi ar Kriptovalūtām

note: translators: %s: status.
en: Status: %s
lv: Statuss: %s

note: translators: %s: item label.
en: Remove filter: %s
lv: Noņemt filtru: %s

en: Plugins and extensions
lv: Spraudņi un paplašinājumi

en: Tax Rates
lv: Nodokļu Likmes

en: Coming soon
lv: Drīzumā

en: Export as a zip file
lv: Eksportēt kā zip failu

note: translators: %s: Site title translators: Store name translators: %s: site name
en: Create an account with %s
lv: Izveidot kontu ar %s

note: translators: %s: Address title
en: Add %s
lv: Pievienot %s

en: Please create a password for your account.
lv: Lūdzu izveidojiet paroli savam kontam.

note: Translators: %s Email address.
en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
lv: Lietotāja konts jau ir reģistrēts ar %s. Lūdzu pieslēdzaties vai reģistrējaties ar citu e-pasta adresi.

[ctx: block title]
en: Delivery
lv: Piegāde

en: Pickup
lv: Pašizņemšana

note: translators: %s = comma-separated list of coupon codes
en: Discount (%s)
lv: Atlaide (%s)

en: The maximum quantity allowed for this line item.
lv: Maksimālais atļautais daudzums šai vienībai.

en: The minimum quantity allowed for this line item.
lv: Minimālais atļautais daudzums šai vienībai.

en: Unique identifier for the item.
lv: Preces unikāls identifikators.

en: Quantity of this item.
lv: Šīs preces daudzums.

en: Shop new arrivals
lv: Veikala jaunumi

en: Shop Now
lv: Iepērcies tagad

en: Verify
lv: Apstiprināt

[ctx: block keyword]
en: description
lv: apraksts

[ctx: block keyword]
en: quantity
lv: daudzums

[ctx: block keyword]
en: attributes
lv: atribūti

en: ⚠ This feature is compatible with WordPress version 6.2 or higher.
lv: ⚠ Šī funkcija ir saderīga ar WordPress versiju 6.2 vai jaunāku.

en: Take over
lv: Pārņemt

en: Log out
lv: Izlogoties

[ctx: block keyword]
en: price
lv: cena

[ctx: block keyword]
en: section
lv: sadaļa

[ctx: block keyword]
en: group
lv: grupa

[ctx: block keyword]
en: name
lv: vārds

[ctx: block keyword]
en: title
lv: nosaukums

[ctx: block keyword]
en: images
lv: attēli

[ctx: block keyword]
en: image
lv: attēls

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
lv: Produktu cenu bloks ar valūtas rādīšanu.

[ctx: block description]
en: The product name.
lv: Produkta nosaukums.

[ctx: block title]
en: Product name
lv: Produkta nosaukums

[ctx: block keyword]
en: gallery
lv: galerija

[ctx: block description]
en: The product images.
lv: Produkta attēli.

[ctx: block title]
en: Product pricing
lv: Produkta cena

[ctx: block title]
en: Product section
lv: Produkta sadaļa

en: Campaign
lv: Kampaņa

en: Shop
lv: Veikals

en: Invalid parameter.
lv: Nederīgs parametrs.

note: translators: %s: List of invalid parameters.
en: Invalid parameter(s): %s
lv: Nederīgs parametrs(i): %s

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
lv: Paldies par pasūtījumu. Šobrīd tas ir gaidīšanas režīma, līdz mēs apstiprinām, ka maksājums ir saņemts.

en: You may be interested in…
lv: Jūs varētu interesēt…

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
lv: Jūs nevarat rediģēt šo preci, jo tā atrodas miskastē. Lūdzu atjaunojiet preci un mēģiniet vēlreiz.

en: Limit purchases to 1 item per order
lv: Ierobežot iegādāties 1 preci vienā pirkumā

[ctx: block title]
en: Cart Items
lv: Groza produkti

en: Are you sure you wish to delete this item?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo preci?

[ctx: block title]
en: Checkout
lv: Veikt pasūtījumu

en: Email address (optional)
lv: E-pasta adrese (nav obligāta)

en: Built by WooCommerce
lv: Izveidots izmantojot WooCommerce

[ctx: block title]
en: Contact Information
lv: Kontaktinformācija

[ctx: block title]
en: Payment Options
lv: Norēķinu iespējas

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
lv: Pasūtījuma kopsumma

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
lv: Pasūtījuma ievadlauki

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
lv: Uz pasūtījuma veikšanu

en: International
lv: Starptautisks

en: Change status to cancelled
lv: Mainīt statusu uz atcelts

en: Number of variation items sold.
lv: Pārdoto preču variāciju skaits.

en: Number of product items sold.
lv: Pārdoto preču vienību skaits.

en: Add manually
lv: Pievienot manuāli

en: shipping address
lv: piegādes adrese

en: billing address
lv: maksājuma adrese

note: translators: %s Field label.
en: %s is required
lv: %s ir nepieciešams

en: Odisha
lv: Odiša

en: San José de Ocoa
lv: Sanhosē de Okoa

en: Santo Domingo
lv: Santodomingo

en: Hato Mayor
lv: Atomajora

en: Monte Plata
lv: Monteplata

en: Monseñor Nouel
lv: Monsenjornoeula

en: Santiago Rodríguez
lv: Santjago Rodrigeza

en: Sánchez Ramírez
lv: Sančez Ramirezs

en: Santiago
lv: Santjāgo

en: San Pedro de Macorís
lv: Sanpedro de Makorisa

en: San Cristóbal
lv: Sankristobala

en: Samaná
lv: Samana

en: Unable to create order
lv: Nevar izveidot pasūtījumu

en: Parish
lv: Pagasts

en: WooCommerce Shipping
lv: WooCommerce Piegāde

note: translators: %s: Customer username
en: Hello %s,
lv: Sveicināts %s,

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
lv: Noklikšķinot "Uzsākt", Jūs piekrītat mūsu %1$sPakalpojuma Noteikumiem%2$s

en: Let's go
lv: Aiziet

en: Abort
lv: Atcelt

en: Biscay
lv: Vizcaja

en: North Sinai
lv: Ziemeļsīnāja

en: Algiers
lv: Alžīra

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Category not updated.
lv: Kategorija nav atjaunināta.

en: Category not added.
lv: Kategorija nav pievienota.

en: Category updated.
lv: Kategorija atjaunināta.

en: Category deleted.
lv: Kategorija dzēsta.

en: Category added.
lv: Kategorija pievienota.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
lv: Produkta redzamība

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
lv: Produkta veids

en: Community support
lv: Kopienas atbalsts

en: Visit community forums
lv: Apmeklējiet kopienas forumus

en: Set up additional payment options
lv: Iestatīt papildu norēķinu iespējas

en: Remove item
lv: Noņemt preci

en: Order summary
lv: Pasūtījuma kopsavilkums

en: Apartment, suite, etc. (optional)
lv: Dzīvoklis, mājas nosaukums u.tml. (nav obligāti)

en: Country/Region
lv: Valsts/reģions

en: Country/Region (optional)
lv: Valsts/reģions (nav obligāts)

en: Postal code (optional)
lv: Pasta indekss (nav obligāts)

en: State/County (optional)
lv: Reģions (nav obligāts)

en: City (optional)
lv: Pilsēta (nav obligāts)

en: Address (optional)
lv: Adrese (nav obligāts)

en: Company (optional)
lv: Uzņēmuma nosaukums (nav obligāts)

en: Last name (optional)
lv: Uzvārds (nav obligāts)

en: First name (optional)
lv: Vārds (nav obligāts)

en: Store details
lv: Informācija par veikalu

en: 2 minutes
lv: 2 minūtēm

en: 4 minutes
lv: 4 minūtēm

en: Category image.
lv: Kategorijas attēls.

en: Apartment, suite, etc.
lv: Dzīvoklis, mājas nosaukums u.tml.

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
lv: Valsts/reģiona kods ISO 3166-1 alfa-2 formātā.

en: Name of the item.
lv: Preces nosaukums.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
lv: &quot;%s&quot; vairs nav krājumos un to vairs nevar iegādāties.

en: Overview
lv: Pārskats

en: Home
lv: Sākums

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Finish setup
lv: Pabeigt uzstādīšanu

en: Take payments via bank transfer.
lv: Pieņemt maksājumus ar bankas pārskaitījumu.

en: Take payments in cash upon delivery.
lv: Pieņem maksājumus skaidrā naudā pēc piegādes.

en: Payfast
lv: PayFast

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
lv: Šķiet, trūka vienas vai vairāku datu bāzes tabulu. Mēģinām no jauna izveidot trūkstošo (-ās) tabulu (-as).

en: Get started
lv: Sākt

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
lv: Tiek pieņemtas debetkartes un kredītkartes 135+ dažādās valūtās. Iespējami citu veidu maksājumi - piemēram, ar Alipay vai ar viena-pieskāriena apmaksu caur Apple Pay.

en: Select products
lv: Izvēlēties preces

en: Plugin status.
lv: Spraudņa statuss.

en: Food and drink
lv: Ēdieni un dzērieni

en: Electronics and computers
lv: Elektropreces

en: Health and beauty
lv: Veselība un skaistums

en: Analytics
lv: Analītika

en: [deleted]
lv: [dzēsts]

en: IP address.
lv: IP adrese

en: Home, furniture, and garden
lv: Māja, mēbeles un dārzs

en: Edit Product
lv: Labot preci

en: Edit Coupon
lv: Labot kuponu

en: Edit Order
lv: Labot pasūtījumu

en: Fashion, apparel, and accessories
lv: Mode, apģērbi un aksesuāri

en: CBD and other hemp-derived products
lv: CBD un citi kaņepju izstrādājumi

en: Postal Code
lv: Pasta Indekss

en: Invalid plugin.
lv: Spraudnis nav derīgs.

en: Region.
lv: Reģions.

en: City.
lv: Pilsēta.

en: Username.
lv: Lietotājvārds.

en: Name.
lv: Vārds.

en: User ID.
lv: Lietotāja ID.

note: translators: %s is product name
en: (Deleted)
lv: (Dzēsts)

note: translators: %s is product name
en: %s (Deleted)
lv: %s (Dzēsts)

en: Country / Region.
lv: Valsts / Reģions

en: Order tax
lv: Pasūtījuma nodoklis

en: Tax code
lv: Nodokļu kods

en: Shipping tax.
lv: Piegādes nodoklis.

en: Order tax.
lv: Pasūtījuma nodoklis.

en: State.
lv: Štats.

en: Product image.
lv: Preces attēls.

en: Number of items sold.
lv: Pārdoto vienību skaits.

en: Shipping tax
lv: Piegādes nodoklis.

en: Product / Variation
lv: Prece / Variācija

en: Manage stock.
lv: Pārvaldīt noliktavu.

en: Product / Variation title
lv: Preces / Variācijas Nosaukums

en: Order Number.
lv: Pasūtījuma numurs.

en: User Name
lv: Lietotājvārds

en: Order #
lv: Pasūtījums #

en: Customer Name
lv: Pircēja vārds

en: Coupon ID.
lv: Kupona ID.

en: Stats about coupons.
lv: Kuponu statistika.

en: Number of coupons.
lv: Kuponu skaits.

en: Products sold.
lv: Pardotas preces.

en: Items sold.
lv: Pārdotas vienības.

en: Amount of items sold.
lv: Pārdoto vienību skaits.

en: Coupon expiration date.
lv: Kupona derīguma beigu datums.

en: Coupons detailed reports.
lv: Detalizēta kuponu statistika.

en: Content…
lv: Saturs...

en: Go shopping
lv: Iepirkties

en: On Sale
lv: Izpārdošana

en: New Products
lv: Jaunie produkti

en: Revenue
lv: Ieņēmumi

en: Homepage created
lv: Mājas lapa ir izveidota.

en: Get Started
lv: Sākt darbu

en: Review your orders
lv: Pārskatiet savus pasūtījumus

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Review
lv: Atsauksme

en: New sales record!
lv: Jauns pārdošanas rekords!

en: Add a product
lv: Pievienot produktu

en: Database error.
lv: Datubāzes kļūda.

en: Choose a country / region&hellip;
lv: Izvēlēties valsti / reģionu&hellip;

en: Fees:
lv: Izmaksas:

en: Coupon(s):
lv: Kupons(i):

en: Version:
lv: Versija:

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
lv: Ja izmantojat X-Accel-Redirect lejupielādes metodi kopā ar NGINX serveri, pārliecinieties, ka esat piemērojis iestatījumus, kā aprakstīts rokasgrāmatā <a href='%s'>Digitālo/saņemamo produktu apstrāde</a>.

en: Items Subtotal:
lv: Vienību starpsumma:

en: Choose countries / regions&hellip;
lv: Izvēlieties valstis / reģionus&hellip;

en: Shipping Country / Region
lv: Piegādes Valsts / Reģions

en: Billing Country / Region
lv: Maksātāja Valsts / Reģions

en: Select a country / region&hellip;
lv: Izvēlieties valsti / reģionu&hellip;

en: Country / Region
lv: Valsts / Reģions

en: WooCommerce database update done
lv: WooCommerce datubāzes atjaunināšana ir pabeigta

en: WooCommerce database update in progress
lv: Notiek WooCommerce datubāzes atjaunināšana

en: View progress →
lv: Skatīt progresu →

en: Product on sale
lv: Precei ir atlaide

en: List of categories
lv: Kategoriju saraksts

en: List of categories with their product counts
lv: Saraksts ar kategorijām un to produktu daudzumu

en: Price: low to high
lv: Cena: augošā secībā

en: Latest
lv: Jaunākās

en: Popularity
lv: Popularitāte

en: Price: high to low
lv: Cenas: dilstošā secībā

en: Center
lv: Centrēt

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
lv: Piegāde %s

en: Number of products.
lv: Preču skaits.

en: List of cart items.
lv: Pirkumu groza saraksts.

en: Number of items in the cart.
lv: Preču skaits grozā.

en: Term description.
lv: Noteikumu apraksts.

en: Is the product on sale?
lv: Vai precei ir atlaide?

en: Button description.
lv: Pogas apraksts.

en: Button text.
lv: Pogas teksts.

en: Is the product in stock?
lv: Vai prece ir noliktavā?

en: Is the product purchasable?
lv: Vai preci var iegādāties?

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
lv: Norēķinu %s

en: Attapeu
lv: Atapeu

en: Yes please
lv: Jā, lūdzu

en: Welcome to
lv: Laipni lūdzam

en: Every 15 Days
lv: Katras 15 dienas

en: Search products…
lv: Meklēt preces...

en: Western
lv: Rietumu

en: Eastern
lv: Austrumu

en: Northern
lv: Ziemeļu

en: North-Western
lv: Ziemeļrietumu

en: Southern
lv: Dienvidu

en: Browse products
lv: Pārlūkot preces

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
lv: Kupona derīguma termiņš beigsies pulksten 00:00:00 šajā datumā.

en: Muchinga
lv: Mučinga

en: Macao
lv: Makao

en: Columns:
lv: Kolonna:

en: Show description
lv: Rādīt aprakstu

en: Columns
lv: Slejas

en: Shop now
lv: Iepērcies tagad

en: 1 variation
lv: 1 variācija

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: Category URL.
lv: Kategorijas URL.

en: Buyende
lv: Bujende

en: Bushenyi
lv: Bušenji

en: Bundibugyo
lv: Bundibugjo

en: Bunyangabu
lv: Bunjangabu

en: Buliisa
lv: Bulisa

en: Wakiso
lv: Vakiso

en: Yumbe
lv: Jumbe

en: Alebtong
lv: Alebtonga

en: Buikwe
lv: Buikve

en: Buhweju
lv: Buhvedža

en: Bugweri
lv: Bugveri

en: Kamwenge
lv: Kamvenge

en: Katakwi
lv: Katakvi

en: Bukwa
lv: Bukva

en: Lamwo
lv: Lamvo

en: Kyenjojo
lv: Kienjojo

en: Kyotera
lv: Kiotera

en: Kyankwanzi
lv: Kjankvanzi

en: Kyegegwa
lv: Ķegegva

en: Kween
lv: Kvena

en: Kwania
lv: Kvanja

en: Kitgum
lv: Kitguma

en: Kiryandongo
lv: Kirjandongo

en: Moyo
lv: Moijo

en: Mityana
lv: Mitjana

en: Mayuge
lv: Majuge

en: Kapchorwa
lv: Kapčorva

en: Kapelebyong
lv: Kapelebjonga

en: Pader
lv: Padera

en: Oyam
lv: Ojama

en: Pakwach
lv: Pakvača

en: Maracha
lv: Marača

en: Lyantonde
lv: Ļantonde

en: Lwengo
lv: Lvengo

en: Luwero
lv: Luvero

en: Luuka
lv: Luka

en: Nebbi
lv: Nebi

en: Napak
lv: Napaka

en: Manafwa
lv: Manafva

en: WooCommerce Admin
lv: WooCommerce Administrātors

en: Reduced rate
lv: Samazināta likme

en: Congratulations on the sale.
lv: Apsveicam ar veiksmīgu preces pārdošanu.

en: Generate coupon code
lv: Ģenerēt kupona kodu

en: Database information:
lv: Informācija par datubāzi:

en: Thanks for using {site_url}!
lv: Paldies, ka izmantojāt {site_url}!

en: Text to appear below the main email content.
lv: Teksts, kas tiek parādīts zem galvenā e-pasta satura.

en: Additional content
lv: Papildu saturs

en: Town / Village
lv: Pilsēta / Ciems

en: Postal code
lv: Pasta Indekss

en: Invalid field
lv: Nederīgs lauks

en: Order not editable
lv: Pasūtījums nav rediģējams

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
lv: Produktu rādīšana, kārtošana un pārskati var būt neprecīzi, kamēr šis process nav pabeigts. Tas ilgs dažas minūtes, un šis paziņojums izzudīs, kad šis process būs pabeigts.

en: Learn more about updates
lv: Uzznāt vairāk par par atjauninājumiem

en: Update WooCommerce Database
lv: Jaunināt WordCommerce datu bāzi

en: Updating database
lv: Jaunina datubāzi

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
lv: Atrasti %1$d atjauninājumi (%2$s)

en: Count
lv: Skaits

en: WooCommerce database update required
lv: WooCommerce datubāzei ir nepieciešama atjaunināšana

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
lv: Atjauninājumi nav nepieciešami. Datu bāzes versija ir %s

en: Enable tracking
lv: Atļaut izsekošanu

en: Show Suggestions
lv: Rādīt ieteikumus

en: Personal data removal
lv: Personīgo datu dzēšana

en: Inactive plugins
lv: Neaktīvi spraudņi

en: Site address (URL)
lv: Vietnes adrese (URL)

en: WordPress address (URL)
lv: WordPress adrese (URL)

en: five star
lv: piecas zvaigznes

en: Start Import
lv: Uzsākt importēšanu

en: Create Product
lv: Izveidot produktu

en: Before discount
lv: Pirms atlaides piemērošanas

en: WooCommerce Status
lv: WooCommerce statuss

en: Facebook icon
lv: Facebook ikona

en: Facebook for WooCommerce
lv: Facebook priekš WooCommerce

en: Inactive plugins.
lv: Neaktīvie spraudņi.

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
lv: %s atlaide

note: translators: %s: Site title
en: We have finished processing your order.
lv: Esam sagatavojuši jūsu pasūtījumu.

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
lv: Piegādāt uz %s.

en: Shipping options will be updated during checkout.
lv: Piegādes iespējas tiks atjauninātas norēķināšanās laikā.

en: Webhook status must be valid.
lv: Webhook statusam ir jābūt derīgam.

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
lv: Attēls nav derīgs: %s

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
lv: Esam saņēmuši Jūsu pasūtījumu #%s un šobrīd tas tiek apstrādāts:

en: account erasure request
lv: konta dzēšanas pieprasījums

en: Default product category cannot be deleted.
lv: Noklusējuma produktu kategoriju nevar izdzēst.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
lv: Datubāzes jaunināšanas procedūra ir ieplānota un darbosies fonā.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
lv: Šis rīks atjaunos Jūsu WooCommerce datubāzi uz jaunāko versiju. Pirms turpināt, pārliecinieties, ka izveidotas nepieciešamās datu rezerves kopijas.

en: Update database
lv: Atjaunot datubāzi

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
lv: Variācijas nevar importēt: produktu komplekts nevar būt kā produkta variants

en: Feel free to reconnect again using the button below.
lv: Jūs droši varat pieslēgties atkal lietojot pogu zemāk.

en: Sorry to see you go.
lv: Ļoti žēl, ka Jūs aizejat.

en: automated taxes and discounted shipping labels
lv: automātiski nodokļi un piegādes uzlīmes ar atlaidi

en: payment setup and discounted shipping labels
lv: maksājuma iestatījumi un piegādes uzlīmes ar atlaidi

en: You do not have permission to revoke this API Key
lv: Jums nav tiesību atsaukt šo API atslēgu

en: You do not have permission to revoke API Keys
lv: Jums nav tiesību atsaukt API atsēgas

en: You do not have permission to edit this API Key
lv: Jums nav tiesību rediģēt šo API atslēgu

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
lv: Jums nav tiesību piešķirt API atslēgas šim lietotājam.

en: discounted shipping labels
lv: produkti ar piegādes atlaidi.

en: We hope to see you again soon.
lv: Ceram uz drīzu tikšanos.

en: Thanks!
lv: Paldies!

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
lv: [Pasūtījums #%1$s] (%2$s)

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
lv: Ja neiesniedzāt šo pieprasījumu, vienkārši ignorējiet šo e-pastu. Ja vēlaties turpināt:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
lv: Jūsu pasūtījums %s ir atmaksāts. Tālāk seko papildu informācija:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
lv: Jūsu pasūtījums %s ir daļēji atmaksāts. Tālāk ir sniegta plašāka informācija:

en: We look forward to fulfilling your order soon.
lv: Mēs ceram drīz izpildīt jūsu pasūtījumu.

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
lv: Kāds ir pieprasījis jaunu paroli šim kontam %s:

en: As a reminder, here are your order details:
lv: Atgādinājumam, šeit ir jūsu pasūtījuma informācija:

en: We look forward to seeing you soon.
lv: Mēs ceram jūs redzēt drīz.

en: The following note has been added to your order:
lv: Jūsu pasūtījumam tika pievienota šāda piezīme:

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
lv: Paldies, ka izveidojāt kontu vietnē %1$s. Jūsu lietotājvārds ir %2$s. Jūsu profilā iespējams apskatīt pasūtījumus, mainītu paroli un vēl citu: %3$s

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
lv: Šeit ir informācija par Jūsu pasūtījumu %s:

en: Thanks for shopping with us.
lv: Paldies par iepirkšanos pie mums.

note: translators: %s = merchant name translators: %s: Customer first name translators: %s: Customer username
en: Hi %s,
lv: Sveiki, %s,

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
lv: Jūs esat saņēmis šādu pasūtījumu no %s:

en: Thanks for reading.
lv: Paldies par lasīšanu.

en: Enter a different address
lv: Ievadiet citu adresi

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
lv: %s nav atrastas piegādes opcijas.

en: Enter your address to view shipping options.
lv: Ievadiet savu adresi, lai skatītu piegādes opcijas.

en: Change address
lv: Mainīt adresi

en: Sort by latest
lv: Kārtot pēc jaunākā

en: Stock levels reduced:
lv: Krājumu līmenis samazināts:

en: Scheduled Action
lv: Plānotā darbība

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
lv: Plānotās darbības

en: View Action
lv: Skatīt darbību

en: No actions found
lv: Darbības nav atrastas

en: No actions found in trash
lv: Atkritnē darbības nav atrastas

en: Action Group
lv: Darbību Grupa

[ctx: post]
en: In-Progress
lv: Progresā

[ctx: post]
en: Failed
lv: Neizdevās

note: translators: %s: count
en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Progresā <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Progresā <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Progresā <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: group name(s) translators: %s is the group name
en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
lv[0]: Grupa "%s" neeksistē.

en: Unable to save action.
lv: Nevar saglabāt darbību.

note: translators: %s: error message translators: %s: action error message translators: %s is an error message.
en: Error saving action: %s
lv: Kļūda saglabājot darbību: %s

note: translators: %d refers to the total number of tasks completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
lv[0]: Pabeigts %d uzdevums.
lv[1]: Pabeigti %d uzdevumi.
lv[2]: %d pabeigtu uzdevumu.

note: translators: 1: action ID 2: exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
lv: Kļūda apstrādājot darbību %1$s: %2$s

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
lv: Uzsākta apstrādes darbība %s

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
lv: Pieprasījums ir zaudēts. Pašreizējā kopuma pārtraukšana.

note: translators: %d: amount of actions
en: Running %d action | Running %d actions
lv[0]: Darbojas %d darbība
lv[1]: Darbojas %d darbības
lv[2]: Darbojas %d darbības

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Canceled
lv: Atcelta

en: In-progress
lv: Progresā

en: Pending
lv: Gaida

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: action ignored
lv: darbība ignorēta

en: action reset
lv: darbība atiestatīta

note: translators: %s: exception message
en: action failed: %s
lv: darbība neizdevās: %s

en: action complete
lv: darbība pabeigta

en: action started
lv: darbība uzsākta

en: action canceled
lv: darbība atcelta

en: action created
lv: darbība izveidota

en: New Order: #{order_number}
lv: Jauns Pasūtījums: #{order_number}

en: Order Failed: #{order_number}
lv: Pasūtījums Neizdevās: #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
lv: [{site_title}]: Pasūtījums #{order_number} neizdevās

en: Password Reset Request
lv: Paroles atiestatīšanas pieprasījums

en: Password Reset Request for {site_title}
lv: Paroles atiestatīšanas pieprasījums priekš {site_title}

en: Partial Refund: Order {order_number}
lv: Daļēja Atmaksa: Pasūtījums {order_number}

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
lv[0]: %s nedēļa
lv[1]: %s nedēļas
lv[2]: %s nedēļu

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
lv[0]: %s mēnesis
lv[1]: %s mēneši
lv[2]: %s mēnešu

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
lv[0]: %s gads
lv[1]: %s gadi
lv[2]: %s gadu

en: Run
lv: Palaist

en: Claim ID
lv: Pieprasījuma ID

en: Log
lv: Žurnāls

en: Scheduled Date
lv: Plānotais datums

en: Recurrence
lv: Atkārtošanās

en: Group
lv: Grupa

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Scheduled Actions
lv: Plānotās darbības

note: translators: %s: date interval
en:  (%s ago)
lv:  (pirms %s)

en: Now!
lv: Tagad!

note: translators: %s: time interval
en: Every %s
lv: Ik pēc %s

en: Non-repeating
lv: Neatkārtojas

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully executed action: %s
lv: Veiksmīgi izpildīta darbība: %s

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
lv[0]: %s sekunde
lv[1]: %s sekundes
lv[2]: %s sekunžu

note: translators: %s: amount of time
en: %s minute | %s minutes
lv[0]: %s minūte
lv[1]: %s minūtes
lv[2]: %s minūšu

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
lv[0]: %s stunda
lv[1]: %s stundas
lv[2]: %s stundu

note: translators: %s is a number of days. translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
lv[0]: %s diena
lv[1]: %s dienas
lv[2]: %s dienu

en: Add New Scheduled Action
lv: Pievienot plānoto darbību

en: Edit Scheduled Action
lv: Labot plānoto darbību

en: New Scheduled Action
lv: Jauna plānotā darbība

en: Search Scheduled Actions
lv: Meklēt plānotās darbības

en: Stock levels increased:
lv: Krājumu līmenis palielinājās:

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
lv: Nevar atjaunot krājumus priekš %s.

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
lv: Nevar samazināt krājumus priekš %s.

en: WooCommerce Customer Data
lv: WooCommerce Klienta Dati

en: Your {site_title} order has been received!
lv: Jūsu {site_title} pasūtījums ir saņemts!

en: Your {site_title} order is now complete
lv: Jūsu {site_title} pasūtījums ir pabeigts

en: Order Cancelled: #{order_number}
lv: Pasūtījums Atcelts: #{order_number}

en: Order note author.
lv: Pasūtījuma piezīmes autors.

en: Unique identifier for the product.
lv: Produkta unikālais identifikators.

en: List of supported currencies.
lv: Atbalstīto valūtu saraksts.

en: Your {site_title} account has been created!
lv: Jūsu {site_title} konts ir izveidots!

en: Customers totals.
lv: Klientu kopsummas.

en: Products totals.
lv: Produktu kopsummas.

en: Orders totals.
lv: Pasūtījumu kopsummas.

en: Amount of reviews.
lv: Atsauksmju skaits.

en: Review type name.
lv: Atsauksmes veida nosaukums.

en: Amount of products.
lv: Produktu daudzums.

en: Product type name.
lv: Produkta tipa nosaukums.

en: Order status name.
lv: Pasūtījuma statusa nosaukums.

en: Amount of customers.
lv: Klientu skaits.

en: Amount of orders.
lv: Pasūtījumu skaits.

en: Customer type name.
lv: Klienta tipa nosaukums.

en: Non-paying customer
lv: Nemaksājošs klients

en: Paying customer
lv: Maksājošs klients

en: Amount of coupons.
lv: Kuponu skaits.

en: Coupon type name.
lv: Kupona tipa nosaukums.

en: WooCommerce Customer Orders
lv: WooCommerce Klientu pasūtījumi

en: WooCommerce Customer Downloads
lv: WooCommerce Klientu lejupielādes

en: Attributes totals.
lv: Atribūtu kopsummas.

en: Tags totals.
lv: Tagu kopsummas.

en: Categories totals.
lv: Kategoriju kopsummas.

en: Reviews totals.
lv: Atsauksmju kopsummas.

en: Coupons totals.
lv: Kuponu kopsummas.

en: File ID.
lv: Faila ID.

en: ISO4217 currency code.
lv: ISO4217 valūtas kods.

en: Full name of country.
lv: Valsts pilns nosaukums.

en: Variation status.
lv: Variācijas statuss.

en: Limit result set to products with specified stock status.
lv: Rezultātu kopas ierobežošana uz produktiem ar norādīto krājumu statusu.

en: Thanks for shopping with us
lv: Paldies par iepirkšanos pie mums

en: Full name of currency.
lv: Valūtas pilns nosaukums.

en: Placeholder image
lv: Viettura attēls

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move down
lv: Pārvietot uz leju

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move up
lv: Pārvietot uz augšu

en: Low stock amount
lv: Zems krājumu apjoms

en: Export all categories
lv: Eksportēt visas kategorijas

en: Enter attachment ID or URL to an image
lv: Ievadiet attēla pielikuma ID vai URL

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method up
lv: Pārvietot maksājuma veidu "%s" uz augšu

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
lv: WooCommerce PayPal norēķināšanās vārteja

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Meters
lv: Metri

en: Ounces
lv: Unces

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Item moved up
lv: Vienums pārvietots augšup

en: Item moved down
lv: Vienums pārvietots lejup

en: Inches
lv: Collas

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Apartment, suite, unit, etc.
lv: Dzīvokļa nr., korpuss, mājas nosaukums u.tml. (nav obligāti)

en: Billing Address
lv: Norēķinu adrese

en: Shipping Address
lv: Piegādes adrese

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping %d
lv: Piegāde %d

en: Shipping Address 1
lv: Piegādes adrese 1

en: Billing Address 1
lv: Norēķinu adrese 1

en: Payer PayPal address
lv: Maksātāja PayPal adrese

en: Payer last name
lv: Maksātāja uzvārds

en: Payer first name
lv: Maksātāja vārds

en: MySQL version string.
lv: MySQL versijas virkne.

en: terms and conditions
lv: noteikumi un nosacījumi

en: privacy policy
lv: privātuma politika

en: United States (US) dollar
lv: ASV dolārs

note: translators: 1: last 4 digits
en: eCheck ending in %1$s
lv: eCheck beidzās ar %1$s

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
lv: PayPal ļauj mums nosūtīt vienu adresi. Ja jūs izmantojat PayPal jūsu piegādes etiķetēm, jūs iespējams vēlaties sūtīt piegādes adresi, nevis rēķina adresi. Ja šo opciju izslēgsiet, tas var kavēt PayPal pārdevēja aizsardzības piemērošanu.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
lv: Ja jums ir kupona kods, lūdzu, izmantojiet to zemāk.

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
lv: Citas lokācijas

en: Account details:
lv: Konta detaļas:

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
lv: %s lapa

en: No page set
lv: Lapa nav iestatīta

en: Required
lv: Obligāts

note: Translators: %s field name.
en: %s field
lv: %s lauks

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
lv: Jebkura &quot;%1$s&quot; metode

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
lv: Es esmu izlasījis un piekrītu lapas %s

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
lv: Maksājumu saņemšana ar čeku. Šī bezsaistes vārteja var tikt izmantota arī, lai veiktu testa pirkumus.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
lv: Maksājumus pieņemiet klātienē, izmantojot BACS. Biežāk pazīstams kā tiešais bankas/elektroniskais pārskaitījums.

en: What we share with others
lv: Ko mēs kopīgojam ar citiem

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
lv: Mūsu komandas locekļiem ir piekļuve šai informācijai, lai palīdzētu izpildīt pasūtījumus, apstrādāt atmaksas un jūs atbalstītu.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
lv: Informācija par klientu, piemēram, jūsu vārds, e-pasta adrese un norēķinu un piegādes informācija.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
lv: Mēs arī saglabāsim komentārus vai atsauksmes, ja izvēlēsities tos atstāt.

en: Who on our team has access
lv: Kam mūsu komandā ir piekļuve

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
lv: Mūsu komandas locekļiem ir piekļuve informācijai, kuru sniedzat mums. Piemēram, gan administratori, gan veikala vadītāji var piekļūt:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
lv: Pasūtījumu informācija, piemēram, par to, kas iegādāts, kad tas tika nopirkts un kur tas jānosūta, un

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
lv: Ja izveidosit kontu, mēs saglabāsim jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru, ko izmantos, lai aizpildītu norēķināšanos nākotnes pasūtījumu veikšanā.

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
lv: Nosūtīt jums mārketinga ziņas, ja jūs izvēlaties tādas saņemt

en: Improve our store offerings
lv: Uzlabot mūsu veikala piedāvājumu

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
lv: Ievērojiet visus juridiskos pienākumus, piemēram, nodokļu aprēķināšanu

en: Set up your account for our store
lv: Izveidojiet savu kontu mūsu veikalā

en: Process payments and prevent fraud
lv: Apstrādāt maksājumus un novērst krāpšanos

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
lv: Atbildēt uz jūsu pieprasījumiem, ieskaitot atmaksas un sūdzības

en: Send you information about your account and order
lv: Sūtīt informāciju par jūsu kontu un pasūtījumu

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
lv: Kad jūs iepērkaties pie mums, mēs lūgsim jums sniegt informāciju, tostarp jūsu vārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, informāciju par kredītkarti / maksājumu un papildu informāciju par kontu, piemēram, lietotājvārdu un paroli. Mēs izmantosim šo informāciju tādiem mērķiem kā, piemēram:

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
lv: Piezīme. Iespējams, vēlēsieties detalizēt sīkfailu politiku un šeit norādīt saiti uz šo sadaļu.

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
lv: Mēs arī izmantosim sīkdatnes, lai sekotu groza saturam, kamēr jūs pārlūkojat mūsu vietni.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
lv: Atrašanās vieta, IP adrese un pārlūkprogrammas tips: mēs izmantosim to tādiem mērķiem kā, piemēram, nodokļu un piegādes aprēķināšanai

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
lv: Produkti, kurus esat aplūkojis: mēs to izmantosim, lai parādītu jūsu nesen skatītos produktus

en: What we collect and store
lv: Ko mēs savācam un uzglabājam

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
lv: Mēs apkopojam informāciju par jums mūsu veikala norēķinu procesā.

en: While you visit our site, we’ll track:
lv: Kamēr apmeklējat mūsu vietni, mēs izsekojam:

en: Items Purchased
lv: Produkts Nopirkts

en: Order Number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Access granted
lv: Pieeja atļauta

en: User email
lv: Lietotāja epasts

en: Download count
lv: Lejupielāžu skaits

en: Token
lv: Žetons

en: Payment Tokens
lv: Maksājumu žetoni

en: Browser User Agent
lv: Pārlūkprogrammas lietotāja aģents

en: Personal data removed.
lv: Personas dati ir dzēsti.

en: Shipping State
lv: Piegādes Štats

en: Shipping Postal/Zip Code
lv: Piegādes Pasta Indekss

en: Shipping City
lv: Piegādes Pilsēta

en: Shipping Company
lv: Piegādes Kompānija

en: Shipping Last Name
lv: Piegādes Uzvārds

en: Shipping First Name
lv: Piegādes Vārds

en: Phone Number
lv: Telefona Numurs

en: Billing State
lv: Rēķina Štats

en: Billing Postal/Zip Code
lv: Rēķina Pasta Indeks

en: Billing City
lv: Rēķina Pilsēta

en: Billing Company
lv: Rēķina Kompānija

en: Billing Last Name
lv: Rēķina Uzvārds

en: Billing First Name
lv: Rēķina Vārds

en: Download ID
lv: Lejuplādes ID

en: Customer Data
lv: Klienta Dati

en: Display name
lv: Parādāmais Vārds

en: Name of the customer for the order
lv: Klienta Vārds pasūtījumam

en: Customer download permissions have been retained.
lv: Klienta lejupielādes atļaujas ir saglabātas.

en: Removed access to downloadable files.
lv: Noņemta piekļuve lejupielādējamiem failiem.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
lv: Personas dati tika noņemti no pasūtījuma %s.

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
lv: %1$s ir noņemts no jūsu groza, jo kopš pievienošanas tas ir mainīts. Jūs varat vēlreiz to pievienot savam grozam <a href="%2$s">šeit</a>.

en: Unable to create order.
lv: Nevar izveidot pasūtījumu.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
lv: Veikala vadītājs

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
lv: Klients

note: translators: %s: documentation URL
en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
lv: Šķiet, ka jūsu veikals neizmanto drošu savienojumu. Lai palīdzētu droši uzglabāt klientu datus, mēs ļoti iesakām nodrošināt visu jūsu vietni, izmantojot HTTPS savienojumu. <a href="%s"> Uzziniet vairāk šeit. </a>

en: optional
lv: nav obligāts

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
lv: Lai turpinātu pasūtījumu, lūdzu izlasiet un pieņemiet noteikumus un nosacījumus.

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
lv: Dzēsts klients "%s"

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
lv: Personas dati pasūtījumā %s ir saglabāti.

en: Cloning is forbidden.
lv: Klonēšana ir aizliegta.

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
lv: Piekļuve iegādātajām lejupielādēm

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
lv: Iegādātās lejupielādes

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
lv: Noņemts maksājuma žetons "%d"

en: Error during status transition.
lv: Kļūda statusa maiņas brīdī.

en: Update status event failed.
lv: Statusa atjaunināšanas neizdevās.

en: Payment complete event failed.
lv: Maksājuma pabeigšana neizdevās.

en: WooCommerce pages
lv: WooCommerce lapas

en: WooCommerce database version
lv: WooCommerce datubāzes versija

en: WordPress memory limit
lv: Wordpress atmiņas limits

en: WordPress version
lv: WordPress Versija

en: WooCommerce version
lv: WooCommerce Versija

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
lv: Maksājumi

en: Enable coupons
lv: Iespējot kuponus

en: Enable tax rates and calculations
lv: Iespējot PVN un aprēķinu

en: Secure checkout
lv: Drošs pirkums

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage
lv: Pārvaldīt

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
lv: %1$s - Ir pieejama jaunāka versija WordPress (%2$s)

en: Retain completed orders
lv: Saglabāt izpildītos pasūtījumus

en: Retain cancelled orders
lv: Saglabāt atceltus pasūtījumus

en: Retain failed orders
lv: Saglabāt neizdevušos pasūtījumus

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
lv: Saglabāt pabeigtos pasūtījumus uz noteiktu laiku, bet tiem anonimizējot personas datus.

en: Account endpoints
lv: Konta galapunkti

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
lv: Cenas būs konfigurējamas un nodokļi tiks aprēķināti norēķināšanās laikā.

en: WordPress multisite
lv: WordPress daudzvietne

en: WordPress debug mode
lv: WordPress atkļūdošanas režīms

en: WordPress cron
lv: WordPress plānotājs

en: External object cache
lv: Ārējo objektu kešatmiņa

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
lv: Parāda, vai WordPress izmanto ārējo objektu kešatmiņu.

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
lv: Atceltie pasūtījumi ir neapmaksāti, un tos varēja atcelt veikala īpašnieks vai klients. Tie tiks dzēsti pēc noteiktā laika.

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
lv: Neveiktie pasūtījumi ir neapmaksāti, un klients no tiem var atteikties. Tie tiks dzēsti pēc noteiktā laika.

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
lv: Nepabeigtie pasūtījumi ir neapmaksāti, un klients no tiem var būt atteicies. Pēc norādītā termiņa tie tiks dzēsti.

en: Checkout privacy policy
lv: Pirkuma privātuma politika

en: Registration privacy policy
lv: Reģistrācijas privātuma politika

en: Privacy policy
lv: Privātuma politika

en: Filter by registered customer
lv: Filtrēt pēc reģistrētajiem klientiem

en: Remove personal data
lv: Noņemt personas datus

en: Account erasure requests
lv: Konta dzēšanas pieprasījumi

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
lv: Pēc izvēles pievienojiet tekstu par jūsu veikala konfidencialitātes politiku, kas tiek parādīta konta reģistrācijas veidlapās.

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
lv: Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai nodrošinātu jūsu pieredzi šajā tīmekļa vietnē, lai pārvaldītu piekļuvi savam kontam un citiem mērķiem, kas aprakstīti mūsu %s.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
lv: Pēc izvēles pievienojiet tekstu par jūsu veikala konfidencialitātes politiku, kas jāparāda norēķināšanās laikā.

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
lv: Neaktīvie konti ir tie, kas nav pieteikušies vai veikuši pasūtījumu noteiktu laika periodu. Tie tiks dzēsti. Visi pasūtījumi tiks pārveidoti par viesu pasūtījumiem.

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
lv: Izvēlieties, cik ilgi saglabāt personas datus, ja apstrādei tie vairs nav nepieciešami. Atstājiet tālāk norādītās opcijas tukšas, lai saglabātu šos datus uz nenoteiktu laiku.

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
lv: Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu. Noteikumi ir aprakstīti mūsu  %s.

en: privacy page
lv: privātuma lapa

en: Retain inactive accounts
lv: Paturēt neaktīvos kontus

en: Retain pending orders
lv: Paturēt neizskatītos pasūtījumus

en: Personal data retention
lv: Paturēt personas datus

en: Use previous column mapping preferences?
lv: Izmantot iepriekšējās slejas kartēšanas preferences?

en: Allowed emails
lv: Atļautie e-pasta ziņojumi

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
lv: Atļauto norēķinu e-pasta ziņojumu saraksts, lai pārbaudītu, kad tiek veikts pasūtījums. Atdaliet e-pasta adreses ar komatiem. Varat arī izmantot zvaigznīti (*), lai saskaņotu e-pasta daļas. Piemēram, “*@gmail.com” atbildīs visām Gmail adresēm.

en: Accounts &amp; Privacy
lv: Konti un konfidencialitāte

note: translators: %s: privacy page link.
en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
lv: Šī sadaļa kontrolē jūsu vietnes konfidencialitātes politikas rādīšanu. Zemāk norādītie konfidencialitātes paziņojumi netiks rādīti, ja nav iestatīts %s.

en: Review Settings
lv: Priekšskatīt Iestatījumus

en: You're ready to add products to your store.
lv: Jūs esat gatavs pievienot produktus savam veikalam.

en: Create some products
lv: Izveidot dažus produktus

en: Continue with WooCommerce Services
lv: Turpināt ar WooCommerce Servisiem

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
lv: Pieslēgties savam veikalam, lai aktivizētu WooCommerce Servisu

en: Mailchimp for WooCommerce
lv: MailChimp priekš WooCommerce

en: automated taxes icon
lv: automātisko nodokļu ikona

en: You can also:
lv: Jūs varat arī:

en: Visit Dashboard
lv: Atvērt vadības paneli

en: Mailchimp icon
lv: Mailchimp ikona

en: Storefront icon
lv: Storefront ikona

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
lv: Ietaupiet laiku un kļūdas, izmantojot automātisku nodokļu aprēķināšanu un iekasēšanu izrakstīšanās laikā. Darbina WooCommerce Services un Jetpack.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
lv: Pievienojieties 16 miljoniem klientu, kuri izmanto Mailchimp. Sinhronizējiet sarakstu un saglabājiet datus, lai nosūtītu automatizētus e-pastus un mērķtiecīgas kampaņas.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
lv: Paldies, ka izmantojāt Jetpack! Jūsu veikals ir gandrīz gatavs: lai aktivizētu tādus pakalpojumus kā %s, vienkārši pievienojiet savu veikalu.

en: View &amp; Customize
lv: Skatīt un pielāgot

en: Enhance your store with these recommended free features.
lv: Uzlabojiet savu veikalu, izmantojot šīs ieteicamās bezmaksas funkcijas.

en: Recommended for All WooCommerce Stores
lv: Rekomendējams priekš Visiem WooCommerce Veikaliem

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
lv: WooCommerce paplašinājums PayFast ļauj jums pieņemt maksājumus ar kredītkarti un ELP, izmantojot vienu no Dienvidāfrikas populārākajām maksājumu vārtejām. Nav iestatīšanas maksas vai ikmēneša abonēšanas izmaksas.

en: Klarna Payments for WooCommerce
lv: Klarna maksājumi priekš WooCommerce

en: Klarna Checkout for WooCommerce
lv: Klarna norēķināšanās priekš WooCommerce

en: WooCommerce Stripe Gateway
lv: WooCommerce Stripe vārteja

en: WooCommerce eWAY Gateway
lv: WooCommerce eWAY vārteja

en: WooCommerce PayFast Gateway
lv: WooCommerce PayFast vārteja

en: The following plugins will be installed and activated for you:
lv: Jums tiks instalēti un aktivizēti šādi spraudņi:

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
lv: WooCommerce paplašinājums eWAY ļauj veikt kredītkaršu maksājumus tieši jūsu veikalā, maksājumu veikšanai nepārvirzot klientus uz trešās puses vietni.

en: What currency do you accept payments in?
lv: Kādas valūtās jūs pieņemat maksājumus?

en: Recommended
lv: Ieteicams

en: Year(s)
lv: Gads(i)

en: Month(s)
lv: Mēnesis(ši)

en: Week(s)
lv: Nedēļa(as)

en: Day(s)
lv: Diena(as)

en: You do not have permission to edit API Keys
lv: Jums nav piekļuves, lai labotu API Keys

en: No keys found.
lv: Atslēgas nav atrastas.

en: Return to payments
lv: Atgriezties pie maksājumiem

en: Bangkok
lv: Bangkoka

en: WooCommerce Network Orders
lv: WooCommerce tīkla pasūtījumi

en: Loading network orders
lv: Notiek tīkla pasūtījumu ielāde

en: Insufficient privileges to export products.
lv: Nepietiekamas privilēģijas produktu eksportēšanai.

en: Insufficient privileges to import products.
lv: Nepietiekamas privilēģijas produktu importēšanai.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
lv: Jums nav atļaujas to darīt.

en: Choose a state&hellip;
lv: Izvēlieties valsti&hellip;

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
lv: Palīdziet uzlabot WooCommerce ar lietojuma uzskaiti

en: Profile &rarr;
lv: Profils &rarr;

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
lv: Pēc izmaiņu publicēšanas, jaunie attēlu izmēri var nebūt redzami līdz jūs veiksiet <a href="%s" target="_blank">klipkopu Pārģenerāciju</a>.

en: Image size used for products in the catalog.
lv: Attēlu lielums, ko izmanto katalogā esošajiem produktiem.

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
lv: Pēc izmaiņu publicēšanas jaunie attēla izmēri var netikt rādīti, kamēr neveidosiet sīktēlus. To var izdarīt, izmantojot <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce rīku sadaļu</a> vai izmantojot spraudni, piemēram, <a href="%2$s" target="_blank">Atjaunot sīktēlus</a>.

en: Edit this order
lv: Rediģēt šo pasūtījumu

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
lv: Klipkopu pārģenerācijas uzdevums notiek fonā. Atkarīb no attēlu skaita jūsu veikalā tas var aizņemt krietnu laiku.

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
lv: Padarīt &#8220;%s&#8221; par noklusējuma kategoriju

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
lv: Šī ir noklusējuma kategorija, un to nevar izdzēst. Tas tiks automātiski piešķirts produktiem bez kategorijas.

en: Change order status to on-hold
lv: Mainīt pasūtījuma statusu kā aizturētu

en: Change order status to processing
lv: Mainīt pasūtījuma statusu uz "apstrādā"

en: Change order status to completed
lv: Mainīt pasūtījuma statusu kā pabeigtu

en: Cancel thumbnail regeneration
lv: Atcelt sīktēlu atjaunošanu

en: Regenerate shop thumbnails
lv: Atjaunot veikala sīktēlus

en: Regenerate
lv: Atjaunot

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
lv: Tas atjaunos visas veikala sīktēlus, lai atbilstu jūsu motīva un / vai attēla iestatījumiem.

en: Cancelled product image regeneration job.
lv: Atcelts produkta attēla atjaunošanas darbs.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
lv: Pēc izmaiņu publicēšanas, jauni attēlu izmēri tiks automātiski ģenerēti.

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
lv: Plānota sīktēlu atjaunošana Jūsu darba fonā.

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
lv: Dzēšot kategoriju, šajā kategorijā netiek izdzēsti produkti. Tā vietā produktiem, kas tika piešķirti tikai svītrotajai kategorijai, tiek noteikta šī kategorija %s.

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
lv: %s daudzums

en: Pay for this order
lv: Maksāt par šo pasūtījumu

en: Main image width
lv: Galvenā attēla platums

en: Product Catalog
lv: Produktu katalogs

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
lv: Pirkt &ldquo;%s&rdquo;

en: Store Notice
lv: Veikala paziņojums

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
lv: Skatīt produktus &ldquo;%s&rdquo; grupā

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
lv: Izvēlieties opcijas priekš &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
lv: Maksimāli pieļaujamais iestatījums ir %d

en: Enable store notice
lv: Iespējot veikala paziņojumu

en: Choose what to display on the main shop page.
lv: Izvēlieties, ko parādīt galvenajā veikala lapā.

en: Category display
lv: Kategorijas skats

en: Choose what to display on product category pages.
lv: Izvēlieties, ko parādīt produkta kategorijas lapās.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
lv: Kā pēc noklusējuma produktiem jābūt sakārtotim katalogā?

en: Products per row
lv: Preces skaits rindā

en: How many products should be shown per row?
lv: Cik daudz produktu ir jāparāda katrā rindā?

en: Rows per page
lv: Rindas vienā lappusē

en: How many rows of products should be shown per page?
lv: Cik daudz rindu ar produktiem ir jāparāda vienā lappusē?

en: Product Images
lv: Produkta attēli

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
lv: Attēlu lielums, kas tiek izmantots galvenajam attēlam viena produkta lapās. Šie attēli paliks nemainīgi.

en: Thumbnail width
lv: Sīktēlu platums

en: Thumbnail cropping
lv: Sīktēlu apgriešana

en: Images will be cropped into a square
lv: Attēli tiks izgriezti kvadratā

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
lv: Attēli tiks apgriezti pēc pielāgotas malu attiecības

en: Uncropped
lv: Neapgriezts

en: Unable to insert download log entry in database.
lv: Nevar ievietot lejupielādēs žurnāla ierakstu datubāzē.

en: Invalid download log: no ID.
lv: Nederīgs lejupielāžu žurnāls: nav ID.

en: Invalid download log: not found.
lv: Nederīgs lejupielāžu žurnāls: nav atrasts.

en: Invalid webhook.
lv: Nederīgs webhook.

en: Enable IPN email notifications
lv: Iespējot IPN e-pasta paziņojumus

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
lv: Bez kategorijas

en: Completed product image regeneration job.
lv: Pabeigts produkta attēla reģenerācijas darbs.

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
lv: Minimālais pieļaujamais iestatījums ir %d

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
lv: Attēli parādīsies, izmantojot to proporciju, kādā tie tika augšupielādēti

en: Sandbox API signature
lv: Smilškastes API paraksts

en: Sandbox API password
lv: Smilškastes API parole

en: Sandbox API username
lv: Smilškastes API lietotājvārds

note: translators: %s: Link to PayPal sandbox testing guide page
en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
lv: SMILŠU KASTE IESPĒJOTA. Jūs varat izmantot tikai smilšu kastes testēšanas kontus. Sīkāku informāciju skatiet <a href="%s">PayPal smilšu kastes testēšanas rokasgrāmatā</a>.

en: IPN email notifications
lv: IPN e-pasta paziņojumi

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
lv: Nosūtiet paziņojumus, ja no PayPal saņemta IPN, kurā norādītas kompensācijas, atmaksas un atcelšanas maksājumi.

en: Live API username
lv: Tiešsaistes API lietotājvārds

en: Live API password
lv: Tiešsaistes API parole

en: Live API signature
lv: Tiešsaistes API paraksts

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
lv: Attēlu atjaunošana pielikumam ar ID: %s

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
lv: Ja šis uzstādījums ir ieslēgts, paziņojums tiks rādīts cauri visai lapai. Jūs variet izmantot to, lai informētu lapas apmeklētājus par speciālām akcijām!

en: Customer download log
lv: Klientu lejupielāžu žurnāls

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
lv: %s nav derīgs pasta indekss / ZIP.

en: Shop pages
lv: Veikala lapas

en: File ID
lv: Faila ID

en: Permission ID
lv: Atļaujas ID

en: Date created:
lv: Izveidošanas datums:

en: Permission #%d not found.
lv: Atļauja #%d netika atrasta.

en: Copy link
lv: Kopēt saiti

en: Confirm navigation
lv: Apstipriniet navigāciju

en: Filter by stock status
lv: Filtrēt pēc noliktavas statusa

note: translators: 1: date 2: time
en: Paid on %1$s @ %2$s
lv: Apmaksāts %1$s @ %2$s

en: Status:
lv: Statuss:

en: Filter by product
lv: Filtrēt pēc produkta

en: Filter by file
lv: Filtrēt pēc faila

en: Filter by order
lv: Filtrēt pēc pasūtījuma

en: Filter by user
lv: Filtrē pēc lietotāja

en: Filter by IP address
lv: Filtrēt pēc IP adreses

en: No customer downloads found.
lv: Netika atrasta neviena klienta lejuplāde.

en: Search logs
lv: Meklēt žurnālus

en: Download ID.
lv: Lejupielādēt ID.

en: Error processing refund. Please try again.
lv: Kļūda, apstrādājot atmaksu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Municipality / District
lv: Pašvaldība / rajons

en: Invalid permission ID.
lv: Nederīgs atļaujas ID.

en: On backorder
lv: Aizkavētais pasūtījums

en: Set Status - On backorder
lv: Mainīt statusu uz - Aizkavētais pasūtījums

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
lv: Neizdevās kopēt starpliktuvē. Jums vajadzētu būt iespējai ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas un kopēt.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
lv: Robeža rezultāts tiek noteikts produktiem ar konkrētu SKU. Izmantojiet komatus, lai nošķirtu.

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
lv: Šī atskaites saite ir beigusies. %1$sNoklikšķiniet šeit, lai skatītu filtrēto pārskatu%2$s.

note: translators: WooCommerce link to setting up shipping zones
en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
lv: Tiek atbalstīti arī pasta indeksi, kas satur aizstājējzīmes (piemēram,  CB23*) vai pilnīgi ciparu diapazoni (piemēram, <code>90210...99000</code>). Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet <a href="%s" target="_blank">dokumentāciju</a>.

en: Completed
lv: Pabeigts

en: On-hold
lv: Aizturēts

en: Change status:
lv: Mainīt statusu:

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
lv: pirms %s

en: Change status to processing
lv: Mainīt statusu uz apstrādā

en: Create your first coupon
lv: Izveidojiet savu pirmo kuponu

en: Change status to on-hold
lv: Mainīt statusu uz apturētu

en: Change status to completed
lv: Mainīt statusu uz pabeigtu

en: Payment via
lv: Maksājums ar

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
lv: Esošie produkti, kas atbilst ID vai SKU, tiks atjaunināti. Produkti, kas neeksistē, tiks izlaisti.

note: translators: 1: subscriptions docs 2: subscriptions docs
en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
lv: Lai saņemtu atjauninājumus un atbalstu šim paplašinājumam, jums nepieciešams <strong>iegādāties</strong> jaunu abonementu vai apvienot savus paplašinājumus ar vienu pieslēgtu kontu, <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">kopīgojot</a> vai <a href="%2$s" title="Transferring Docs">pārsūtot</a></strong> šo paplašinājumu uz šo saistīto kontu.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
lv: WooCommerce palīdzības spraudnis vairs nav nepieciešams.  <a href="%s">Pārvaldiet abonementus</a> no cilnes paplašinājuma.

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
lv: Dzēst "%s" neatgriezeniski

en: payment setup and automated taxes
lv: maksājumu iestatīšana un automatizēti nodokļi

en: payment setup
lv: maksājuma iestatīšana

en: Continue with Jetpack
lv: Turpiniet ar Jetpack

en: Reasons you'll love Jetpack
lv: Iemesli, kādēļ jums patiks Jetpack

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
lv: Webhook tēma nav zināma. Lūdzu, izvēlieties derīgu tēmu.

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Klarna Payments
lv: Klarna maksājumi

en: Direct payments to email address:
lv: Tiešais maksājums uz e-pasta adresi:

en: Email address to receive payments
lv: E-pasta adrese maksājumu saņemšanai

en: Klarna Checkout
lv: Klarna Apmaksa

note: translators: %s: URL
en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
lv: Izvēlieties vēlamo maksājumu, maksājiet tūlīt, samaksājiet vēlāk vai sagrieziet to. Nav kredītkaršu numuri, nav paroļu, nav jāuztraucas. <a href="%s" target="_blank">Uzziniet vairāk par Klarna</a>.

note: translators: %s: URL
en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
lv: Droši pieņemt kredītkartes un debetkartes ar vienu zemu likmi, bez slēptiem maksājumiem (pieejamas pasūtījuma likmes). Pārdodiet tiešsaistē vai veikalā un veiciet pārdošanas un inventāra glabāšanu, un reģistrēšanu vienā vietā. <a href="%s" target="_blank">Uzziniet vairāk par Square</a>.

en: Customer downloads
lv: Klientu lejupielādes

en: Revision restored.
lv: Revīzija atjaunota.

en: I will also be selling products or services in person.
lv: Es arī personīgi pārdod produktus vai pakalpojumus.

note: translators: %s: URL
en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
lv: Pieņemiet debetkartes un kredītkartes 135+ valūtās, tādas metodes kā Alipay un viena pieskāriena izrakstīšanās ar Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Uzzināt vairāk
    </a>.

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
lv: Ja vēlaties, varat šeit ievadīt pielāgotas jūsu produktu URL struktūras. Piemēram, izmantojot <code>veikalu</code>, jūsu produkta saites būtu pieejamas šādi <code>%sshop/sample-product/</code>. Šis iestatījums ietekmē tikai produktu URL, nevis tādas lietas kā produktu kategorijas.

note: translators: %s: URL
en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
lv: Pilnīga norēķinu pieredze ar samaksu tagad un vēlāk un sagrieziet to. Nav kredītkaršu numuri, nav paroļu, nav jāuztraucas. <a href="%s" target="_blank">Uzziniet vairāk par Klarna</a>.

en: Arusha
lv: Aruša

en: Coast
lv: Koast

en: Zanzibar West
lv: Rietumu Zanzibāre

en: Shinyanga
lv: Šinjanga

en: Zanzibar South
lv: Dienvidunguja

en: Pemba South
lv: Dienvidpemba

en: Zanzibar North
lv: Ziemeļzanzibāra

en: Pemba North
lv: Ziemeļpemba

en: Criuleni
lv: Krjuleni

en: Dar es Salaam
lv: Dāresalāma

en: Drochia
lv: Drokija

en: Ialoveni
lv: Jaloveni

en: Soroca
lv: Soroka

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
lv: Lasiet vairāk par &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
lv: Pārvietot &#8220;%s&#8221; uz atkritni

en: Determines how this attribute's values are displayed.
lv: Nosaka, kā tiek parādītas šī atribūta vērtības.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
lv: Šis produkts ir radījis pārdošanu un var būt saistīts ar esošajiem pasūtījumiem. Vai tiešām vēlaties to izdzēst?

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
lv: Atribūti ļauj jums definēt papildu datus par produktu, piemēram, izmēru vai krāsu. Jūs varat izmantot šos atribūtus veikala sānjoslā, izmantojot logrīkus "layered nav".

en: Briceni
lv: Bricenia

en: Cahul
lv: Kahula

en: Cantemir
lv: Kantemira

en: Belarusian ruble (old)
lv: Baltkrievijas rublis (iepr.)

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
lv: Jaunu maksājuma veidu var pievienot tikai norēķina laikā. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: End date of sale price, as GMT.
lv: Izpārdošanas cenas beigu datums, kā GMT.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
lv: Norādiet, variācija vai ir redzama produkta lapā.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
lv: Šī atslēga ir nederīga vai jau ir izmantota. Ja nepieciešams, vēlreiz atjaunojiet paroli.

en: Order updated and sent.
lv: Pasūtījums ir atjaunināts un nosūtīts.

en: Resend new order notification
lv: Pārsūtīt jaunā pasūtījuma paziņojumu

en: A list of your store's top-rated products.
lv: Jūsu veikala vislabāk novērtēto produktu saraksts.

en: Display a list of recent reviews from your store.
lv: Parādiet sava veikala jaunāko atsauksmju sarakstu.

en: Filter Products by Rating
lv: Filtrēt produktus pēc reitinga

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
lv: Parādīt zvaigznīšu vērtējumu sarakstu, lai filtrētu produktus savā veikalā.

en: A list of your store's products.
lv: Jūsu veikala produktu saraksts.

en: Product Tag Cloud
lv: Produktu tagu mākonis

en: Maximum depth
lv: Maksimālais dziļums

en: Display a slider to filter products in your store by price.
lv: Parādīt slīdni, lai veikalā filtrētu produktus pēc cenas.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
lv: Parādīt atribūtu sarakstu, lai veikalā filtrētu produktus.

en: Relevance
lv: Atbilstība

en: Please, provide an attribute name.
lv: Lūdzu, norādiet atribūta nosaukumu.

en: Please enter a valid email address
lv: Lūdzu ievadiet derīgu e-pasta adresi

en: Invalid discount amount
lv: Nederīga atlaides summa

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
lv: Atvainojiet, šis kupons nav piemērojams atlasītajiem produktiem.

en: Invalid payment gateway.
lv: Nederīga maksājumu vārteja.

note: translators: 1: wc_load_cart 2: woocommerce_init translators: 1: class::method 2: plugins_loaded
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
lv: %1$s nevajadzētu izsaukt pirms %2$s darbības.

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
lv: Klasē %1$s, ko piedāvā %2$s filtrs, ir jāievieš %3$s.

en: Create account password
lv: Izveidojiet konta paroli

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
lv: Nodrošinātais apdarinātājs%1$s neīsteno %2$s.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
lv: %1$s tika izsaukts ar nederīgu līmeni "%2$s".

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
lv: Atvainojiet, "%s" vairs nav noliktavā, tāpēc šo pasūtījumu nevar apmaksāt. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

en: Fee has already been added.
lv: Maksa jau ir pievienota.

en: Product Search
lv: Produktu meklēšana

en: Active Product Filters
lv: Aktīvie produktu filtri

en: A cloud of your most used product tags.
lv: Visbiežāk izmantoto produktu birku mākonis.

en: A search form for your store.
lv: Meklēšanas forma Jūsu veikalā.

en: Payment method successfully added.
lv: Veiksmīgi pievienota maksājuma metode.

en: Unable to add payment method to your account.
lv: Nevaru pievienot maksājuma veidu jūsu kontam.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
lv: Atvainojiet, pasūtījumu nevarēja atrast. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir grūti atrast jūsu pasūtījuma informāciju.

en: Display the customer shopping cart.
lv: Parādiet klienta iepirkumu grozu.

en: Display a list of active product filters.
lv: Parādiet aktīvo produktu filtru sarakstu.

en: Filter Products by Attribute
lv: Filtrēt produktus pēc atribūtiem

en: Filter Products by Price
lv: Filtrēt produktus pēc cenas

en: Recent Product Reviews
lv: Jaunākās produktu atsauksmes

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
lv: Parādiet klienta nesen skatīto produktu sarakstu.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
lv: Nav pieejamai piegādes veidi. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu adrese ir ievadīta pareizi, vai sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
lv: Šī opcija izdzēsīs VISAS jūsu nodokļu likmes, izmantojiet piesardzīgi. Šo darbību nevar atgriezt.

en: Delete tax rates
lv: Dzēst nodokļu likmes

en: Create pages
lv: Izveidot lapas

en: Create default WooCommerce pages
lv: Izveidot noklusējuma WooCommerce lapas

en: Clear customer sessions
lv: Notīrīt klientu sesijas

en: An additional, optional address line for your business location.
lv: Papildu izvēles adrešu līnija jūsu uzņēmuma atrašanās vietai.

en: The street address for your business location.
lv: Jūsu uzņēmuma atrašanās vietas adrese.

en: Store Address
lv: Veikala Adrese

en: Update now
lv: Atjaunināt tagad

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
lv: Sekojošais aktīvais spraudnis (-i) vēl nav deklarējis savietojamību ar WooCommerce %s, un pirms turpināt, tas ir jāatjaunina un jāpārbauda.

en: Tested up to WooCommerce version
lv: Testēts līdz WooCommerce versijai

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: unknown
lv: nezināms

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
lv: <strong> Uzmanību! </strong> Šo izmantoto spraudņu versijas nav pārbaudītas ar WooCommerce %s. Lūdzu atjauniniet vai apstipriniet saderību pirms WooCommerce atjaunināšanas, vai arī var rasties problēmas:

en: WooCommerce transients
lv: WooCommerce pārejas procesi

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
lv: Noteikumi un nosacījumi

en: Post Type Counts
lv: Rakstu Tipa Skaitļi

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
lv: %s neizdevās. Sazinieties ar savu hostinga pakalpojumu sniedzēju.

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
lv: Lejupielāžu uzstāšana uzturēs URL vietrāžus neredzamus, taču daži serveri var neizsniegt lielus failus. Ja tiek atbalstīts, lai izsniegtu lejupielādes, var izmantot %1$s / %2$s (serverim ir nepieciešams %3$s).

en: The postal code, if any, in which your business is located.
lv: Pasta indekss, ja tāds ir, kurā atrodas jūsu uzņēmums.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
lv: Valsts un, ja tādi ir, štats vai province, kurā atrodas jūsu uzņēmums.

en: The city in which your business is located.
lv: Pilsēta, kurā atrodas jūsu uzņēmums.

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
lv: %s maksa

en: Country / State
lv: Valsts / Pavalsts

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
lv: Šeit atrodas jūsu uzņēmums. Nodokļu likmes un nosūtīšanas cenas izmantos šo adresi.

en: Total Database Size
lv: Kopējais datu bāzes lielums

en: Database Data Size
lv: Datu bāzes datu izmērs

en: Database Index Size
lv: Datubāzes indeksa izmērs

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
lv: Atmaksāt #%1$s - %2$s par %3$s

en: Add shipping
lv: Pievienot piegādi

en: Choose an action...
lv: Izvēlieties darbību...

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu

en: Sort by:
lv: Kārtot pēc:

en: Position
lv: Pozīcija

en: Lifetime Subscription
lv: Mūža abonements

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
lv: Šis fails ir tukšs vai izmanto citu kodējumu nekā UTF-8, lūdzu, mēģiniet vēlreiz ar jaunu failu.

en: Order details manually sent to customer.
lv: Pasūtījuma informācija tiek nosūtīta klientam manuāli.

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
lv: Krājumi nav atjaunināti, jo vērtības ir mainījušās kopš rediģēšanas. Produktam %1$d ir %2$d noliktavā esošās vienības.

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
lv: Pārsūtiet esošos produktus uz jauno veikalu - vienkārši importējiet CSV failu.

en: Update Available
lv: Pieejama atjaunināšana

en: Expired
lv: Beidzies termiņš

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
lv: Ja vēlaties %1$s , lūdzu, atstājiet mums %2$s reitingu. Liels paldies jau iepriekš!

en: Expiring Soon
lv: Beidzas drīz termiņš!

en: Import products
lv: Importēt produktus

en: Create a product
lv: Izveidot produktu

en: Have an existing store?
lv: Vai ir kāds esošs veikals?

en: Yes please!
lv: Jā, lūdzu!

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
lv: Mēs esam šeit, lai jūs - saņemtu padomus, produktu atjauninājumus un iedvesmu tieši uz savu pastkasti.

en: You're ready to start selling!
lv: Jūs esiet gatavs sākt tirgoties!

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
lv: Jūsu vietne var būt privātajā tīklā. Jetpack var izveidot savienojumu tikai ar publiskajām vietnēm. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu vietne ir redzama internetā, un pēc tam mēģiniet pieslēgties vēlreiz 🙏.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
lv: Atvainojiet! Tagad mēs nevarējām sazināties ar Jetpack 😭. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu vietne ir redzama internetā un ka tā pieņem ienākošos un izejošos pieprasījumus, izmantojot curl. Varat arī mēģināt atkārtoti izveidot savienojumu ar Jetpack, un, ja rodas vēl kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
lv: Atvainojiet! Mēs mēģinājām, bet mēs nevarējām instalēt Jetpack Jums 😭. Lūdzu, dodieties uz spraudņu cilni, lai to instalētu, un pabeigt sava veikala iestatīšanu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
lv: Atvainojiet! Mēs mēģinājām, bet mēs nevarējām savienot Jūs ar Jetpack. Lūdzu, dodieties uz spraudņu cilni, lai pievienotu Jetpack, lai jūs varētu pabeigt sava veikala iestatīšanu.

en: Store monitoring
lv: Veikala uzraudzība

en: Product promotion
lv: Produktu veicināšana

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
lv: Saņemiet brīdinājumu, ja jūsu veikals nestrādā pat dažas minūtes.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
lv: Iegūstiet ieskatu par veikala veiktspēju, tostarp kopējo pārdošanu, vislabākos produktus un vairāk.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
lv: Kopīgojiet jaunus vienumus sociālajos tīklos, kad viņi tiek ievietoti Jūsu veikalā.

en: Connect your store to Jetpack
lv: Pievienojiet savu veikalu Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
lv: Pievienojiet savu veikalu Jetpack, lai ieslēgtu papildu funkcijas

en: Better security
lv: Labāka drošība

en: Store stats
lv: Veikala statistika

en: Protect your store from unauthorized access.
lv: Aizsargājiet jūsu veikalu no neautorizētas piekļuves

en: automated taxes
lv: automātiskie nodokļi

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
lv: Papildus iemesli, kāpēc jums varētu patikt Jetpack

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
lv: Jūsu veikals ir gandrīz gatavs! Lai aktivētu tādus pakalpojums, kā %s, savieno veikalu ar Jetpack.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
lv: Atvainojiet, mēs nevarējām savienot jūsu veikalu ar Jetpack

en: Finish setting up your store
lv: Pabeidziet sava veikala iestatīšanu

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
lv: Pievienojot jūsu vietni, jūs piekrītat mūsu aizraujošajiem <a href="%1$s" target="_blank">pakalpojumu sniegšanas noteikumiem</a> un <a href="%2$s" target="_blank">dalīties ar informāciju</a> vietnē WordPress.com

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
lv: maksājumu iestatīšana, tiešie tarifi un diskontētās piegādes etiķetes

en: Stripe email address
lv: Stripe e-pasta adrese

en: Stripe email address:
lv: Stripe e-pasta adrese:

en: Storefront Theme
lv: Storefront tēma

en: PayPal email address:
lv: PayPal e-pasta adrese:

en: Collect payments from customers offline.
lv: Savākt maksājumus no klientiem bezsaistē.

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
lv: WooCommerce var pieņemt gan tiešsaistes, gan bezsaistes maksājumus. <a href="%s" target="_blank">Papildu maksājumu metodes</a> var tikt instalētas vēlāk.

en: Automated Taxes
lv: Automātiski Nodokļi

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Terms and Conditions Page
lv: Noteikumu un nosacījumu lapa

en: Flat Rate
lv: Nemainīga likme

en: Cart Page
lv: Groza lapa

en: Shop Page
lv: Veikala lapa

en: Checkout Page
lv: Norēķinu lapa

en: My Account Page
lv: Mans konta Lapa

en: Store setup
lv: Veikala iestatīšana

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
lv: Šis vednis palīdzēs jums konfigurēt jūsu veikalu un ātri sākt darbu.

en: I plan to sell both physical and digital products
lv: Es plānoju pārdot gan fiziskos, gan digitālos produktus

en: I plan to sell physical products
lv: Es plānoju pārdot fiziskus produktus

en: I plan to sell digital products
lv: Es plānoju pārdot digitālos produktus

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
lv: Iestatiet fiksētu cenu, lai segtu piegādes izmaksas.

en: Don't charge for shipping.
lv: Nav jāmaksā par piegādi.

en: Shipping Zone
lv: Piegādes zona

en: Shipping Method
lv: Pasūtīšanas veids

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
lv: Ko jūs vēlaties, lai maksā par vienotās likmes piegādi?

en: What type of products do you plan to sell?
lv: Kāda veida produktus Jūs plānojat pārdot?

en: Moxico
lv: Moksiko

en: Namibe
lv: Namībija

en: St. Gallen
lv: Sanktgallene

en: Solothurn
lv: Solotuma

en: Basel-Landschaft
lv: Bāzeles lauku kantons

en: Appenzell Innerrhoden
lv: Apencelles-Innerrodenes kantons

en: Appenzell Ausserrhoden
lv: Apencelles-Auserrodenes kantons

en: Zug
lv: Cūga

en: Basel-Stadt
lv: Bāzele

en: Bern
lv: Berne

en: Fribourg
lv: Fribūra

en: Geneva
lv: Ženēva

en: Glarus
lv: Glarusa

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
lv: Paplašinājumi %s

en: Invalid coupon
lv: Nederīgs kupons

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
lv: Pasūtījums paredzēts: %s.

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
lv: Ievadiet fiksētu summu vai procentus, kas jāpiemēro kā maksa.

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
lv: Kupons paredzēts: %s.

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
lv: Vispārējas pievienošanas / atjaunināšanas / saņemšanas meta metodes nedrīkst izmantot iekšējiem metadatiemus, tostarp "%s". Izmantojiet getters un setters.

en: Bié
lv: Bijē

en: Cabinda
lv: Kabinda

en: Cunene
lv: Kunene

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
lv: Nevar izmantot attēlu "%s".

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
lv: "Vietas, uz kurām neattiecas citas zonas", nevar atjaunināt.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lv: Produktu kategorijas, kurām kupons netiks piemērots vai kas nevar tikt iekļauts grozā, lai varētu piemērot "fiksēto pirkumu atlaides".

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lv: Produktu kategorijas, uz kurām kupons tiks piemērots vai kas būs jāpiestiprina grozā, lai varētu izmantot "fiksēto pirkumu atlaides".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lv: Produkti, kuriem kupons netiks piemērots vai kas nevar tikt iekļauts grozā, lai varētu piemērot "fiksēto pirkumu atlaide".

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lv: Produkti, uz kuriem kupons tiks piemērots vai kas jāpiedalās grozā, lai varētu izmantot "fiksēto pirkumu atlaidi".

note: translators: 1: rating 2: rating count translators: %1$s is referring to the average rating value, %2$s is referring to the number of ratings
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
lv[0]: Novērtēts %1$s no 5 balstoties uz %2$s pircēja vērtējumiem
lv[1]: Novērtēts %1$s no 5 balstoties %2$s pircēju vērtējumiem
lv[2]: Novērtēts %1$s no 5 balstoties %2$s pircēju vērtējumiem

en: Search results only
lv: Tikai meklēšanas rezultāti

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lv: Par šo pasūtījumu nav iespējams nerēķināties. Ja nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mums.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
lv: Lūdzu  ielogojoties savā kontā, lai nokļūtu pie maksājuma formas.

en: A product with this SKU already exists.
lv: Produkts ar šādu SKU numuru jau eksistē.

en: A product with this ID already exists.
lv: Produkts ar šādu ID jau eksistē.

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
lv: Nav iespējams pievienot "%s".

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
lv: Variāciju nav iespējams importēt: trūkst vecāka ID vai tāds vēl neeksistē

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
lv: Kļūdains produkta ID %d.

en: Invalid product type.
lv: Kļūdains produkta tips.

en: Add New
lv: Pievienot Jaunu

en: All Products
lv: Visi produkti

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
lv: Mājas numurs un ielas nosaukums

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
lv: API atslēga veiksmīgi ģenerēta. Pārliecinies, ka esi atslēgas nokopējis, jo līdz ar šīs lapas pamešanu tās kļūs slēptas.

en: Shop and search results
lv: Veikala un meklēšanas rezultāti

en: Invalid customer query.
lv: Nederīgs klienta vaicājums.

en: No matching product exists to update.
lv: Nav atbilstošu produktu, lai atjauninātu.

en: Shop only
lv: Tikai veikalā

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
lv: Pieejamie aizvietotāji: %s

en: Subject (paid)
lv: Priekšmets (samaksāts)

en: List of upsell products IDs.
lv: Saraksts ar dārgāk pārdoto produktu ID.

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
lv: Saite no jūsu %s lapas (kopā ar lapas ID).

en: The homepage URL of your site.
lv: Jūsu mājaslapas galvenās lapas URL.

en: Generate CSV
lv: Ģenerēt CSV

en: Yes, export all custom meta
lv: Jā, eksportēt visu pielāgotos meta laukus

en: Export custom meta?
lv: Eksportēt pielāgotos meta laukus?

en: Product variations
lv: Produkta variācijas

en: Export all products
lv: Eksportēt visus produktus

en: Which product types should be exported?
lv: Kurus produktu tipus eksportēt?

en: Export all columns
lv: Eksportēt visas slejas

en: Which columns should be exported?
lv: Kuras slejas eksportēt?

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
lv: Šis instruments jums palīdz ģenerēt un lejupielādēt CSV failu, kas satur sarakstu ar visiem produktiem.

en: Export products to a CSV file
lv: Eksportēt produktus CSV failā

en: Export Products
lv: Eksportēt produktus

en: Product restored
lv: Produkts atjaunots

en: Order restored
lv: Pasūtījums atjaunots

en: Coupon restored
lv: Kupons atjaunots

en: Set Status - Out of stock
lv: Uzlikt Statusu - Nav noliktavā

en: Set Status - In stock
lv: Uzlikt statusu - Ir noliktavā

en: Enable product reviews
lv: Aktivizēt produkta atsauksmes

en: Enable star rating on reviews
lv: Iespējojiet atsauksmju vērtējumu zvaigznītēs

en: Locations not covered by your other zones
lv: Atrašanās vietas, kas nav ietvertas jūsu citās zonās

en: Star ratings should be required, not optional
lv: Vajag atzīmēt zvaigznītes, nevis pēc izvēles

en: Reviews can only be left by "verified owners"
lv: Atsauksmes var atstāt tikai "apstiprināti īpašnieki"

en: CSV Delimiter
lv: CSV atdalītājs

en: Sample:
lv: Piemērs:

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
lv: Importēšana pabeigta!

en: Attribute visibility
lv: Atribūta redzamība

en: Attribute value(s)
lv: Atribūta vērtība(s)

en: External product
lv: Ārējs produkts

en: Images
lv: Attēli

en: Is featured?
lv: Izcelts?

en: Published
lv: Publicēts

en: Done!
lv: Pabeigts!

en: Upload CSV file
lv: Augšupielādēt CSV failu

en: Browse Extensions
lv: Meklēt Paplašinājumus

en: Subscription: Unlimited
lv: Abonements: Bezlimita

en: WooCommerce Extensions
lv: WooCommerce Paplašinājumi

en: Choose a CSV file from your computer:
lv: Izvēlēties CSV failu no sava datora:

en: Importing
lv: Importē

en: Your products are now being imported...
lv: Jūsu produkti šobrīd tiek importēti...

en: Import Products
lv: Importēt Produktus

en: Auto renews on:
lv: Automātiski atjaunojas:

en: Attribute name
lv: Atribūta nosaukums

en: Is a global attribute?
lv: Vai šis ir globāls atribūts?

en: Show advanced options
lv: Rādīt papildu opcijas

en: Hide advanced options
lv: Slēpt papildu opcijas

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Column name
lv: Kolonnas nosaukums

en: Visibility in catalog
lv: Redzamība katalogā

en: Download URL
lv: Lejupielādes saite

en: External URL
lv: Ārēja Saite

en: Allow customer reviews?
lv: Atļaut klientu atsauksmes?

en: Subscriptions
lv: Abonementi

en: Map CSV fields to products
lv: Savienot CSV laukus ar produktiem

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
lv[0]: Neizdevās importēt %s produktu
lv[1]: Neizdevās importēt %s produktus
lv[2]: Neizdevās importēt %s produktus

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
lv[0]: %s produkts importēts
lv[1]: %s produkti importēti
lv[2]: %s produkti importēti

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
lv[0]: %s produkts atjaunināts
lv[1]: %s produkti atjaunināti
lv[2]: %s produkti atjaunināti

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
lv[0]: %s produkts tika izlaists
lv[1]: %s produkti tika izlaisti
lv[2]: %s produkts tika izlaists

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: My Subscriptions
lv: Mani abonementi

en: Connected to WooCommerce.com
lv: Savienots ar WooCommerce.com

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
lv: Izvēlēties laukus no jūsu CSV faila, kurus salīdzināt ar produktu laukiem, vai ignorēt importēšanas laikā

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
lv: Abonements: Izmantoti  %1$d no %2$d pieejamajiem saitiem

en: Default attribute
lv: Noklusējuma atribūts

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
lv: Lejupielāde %d URL

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
lv: Lejupielādēt %d nosaukumu

en: Date sale price ends
lv: Akcijas cenas beigu datums

en: Date sale price starts
lv: Akcijas cenas sākuma datums

en: Short description
lv: Īss apraksts

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
lv: Fails ir tukšs. Lūdzu augšupielādējiet ko būtiskāku. Šī kļūda var būt radusies, jo jūsu php.ini failā ir atslēgtas augšupielādes vai post_maz_size vērtība ir definēta zemāka kā  upload_max_filesize php.ini failā

en: Column mapping
lv: Kolonnu mapēšana

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
lv: Atribūta %d redzamība

en: Product Title
lv: Produkta nosaukums

en: Expired :(
lv: Beidzies termiņš :(

en: Expiring soon!
lv: Beidzas drīz termiņš!

note: translators: Email address of person who shared the subscription.
en: Shared by %s
lv: Kopīgoja %s

en: Installed Extensions without a Subscription
lv: Instalētie paplašinājumi bez abonēšanas

en: Disconnect
lv: Atvienot

en: Download expiry days
lv: Lejupielādes derīguma termiņš

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
lv: Atribūta %d nosaukums

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
lv: Atribūta %d vērtība (-s)

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
lv: Atribūta %d ir globāls

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
lv: Atribūta %d noklusējums

en: Download name
lv: Lejupielādēt vārdu

en: Parent SKU
lv: Vecāku SKU

en: View import log
lv: Skatīt importa žurnālu

en: Reason for failure
lv: Neveiksmes iemesls

en: Do not import
lv: Neimportējiet

en: Run the importer
lv: Palaidiet importētāju

en: Update existing products
lv: Atjauniniet esošos produktus

en: Expires on:
lv: Izbeidzas:

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
lv: Nederīgs faila tips. Importētājs atbalsta CSV un TXT failu formātus.

en: Backorders allowed?
lv: Atļaut atpkaļpasūtījumus?

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
lv: Krājums

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
lv: Abonements: Nav pieejams - %1$d no %2$d jau tiek lietots

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
lv: Pārvaldiet abonementus, saņemiet svarīgus produkta paziņojumus un atjauninājumus, izmantojot WooCommerce informācijas paneli

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
lv: Mēs esam padarījuši lietas vienkāršākas un vieglāk pārvaldāmas, lai virzītu uz priekšu. No šī brīža jūs varat pārvaldīt visus savus WooCommerce pirkumus tieši no paplašinājuma izvēlnes pašā WooCommerce spraudnī. <a href="%s">Skatīt un pārvaldīt</a> your extensions now.

en: Map to field
lv: Karte uz lauku

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
lv: Vai arī ievadiet ceļu uz CSV failu savā serverī:

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
lv: Šis rīks ļauj jums importēt (vai apvienot) produktu datus jūsu veikalā no CSV vai TXT faila.

en: Upgrade
lv: Uzlabot

en: Renew
lv: Atjaunot

en: Import products from a CSV file
lv: Iportēt produktus no CSV faila

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
lv: Versija %s ir pieejama. Lai iespējotu atjauninājumu <strong>iegādājies</strong> jaunu abonementu.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
lv: Abonements drīz <strong>izbeigsies</strong>.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
lv: Ir <strong>pieejam</strong> versija %s

note: translators: %1$s: helper url, %2$d: number of extensions
en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
lv[0]: Piezīme: Jums šobrīd ir <a href="%1$s">%2$d paplašinājums</a> kuru vajadzētu atjaunot pirms WooCommerce atjaunināšanas
lv[1]: Piezīme: Jums šobrīd ir <a href="%1$s">%2$d paplašinājumi</a> kurus vajadzētu atjaunot pirms WooCommerce atjaunināšanas
lv[2]: Piezīme: Jums šobrīd ir <a href="%1$s">%2$d paplašinājumi</a> kurus vajadzētu atjaunot pirms WooCommerce atjaunināšanas

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
lv: Autentifikācijas un abonēšanas kešatmiņa atsvaidzināta veiksmīgi

note: translators: %1$s: product name, %2$s: plugins screen url
en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
lv: Atvienojot paplašinājumu ir radusies kļūda %1$s. Lūdzu ejiet  <a href="%2$s">Paplašinājumu lapu</a>, lai atvienotu manuāli.

note: translators: %s: product name
en: The extension %s has been deactivated successfully.
lv: %s paplašinājums ir veiksmīgi deaktivizēts

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
lv: Abonementa %s dekativizācijas laikā radusies kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz nedaudz vēlāk.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: deactivate url
en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
lv: %1$s abonoments veiksmīgi deaktivizēts. Jūs vairs nesaņemsiet šī produkta atjauninājumus. <a href="%2$s">Spiediet šeit</a>, ja vēlaties atvienot arī spraudni.

note: translators: %s: product name
en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
lv: %s abonements veiksmīgi atslēgts. Jūs vair nesaņemsiet šī produkta atjauninājumus.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
lv: %s aktivizācijas laikā radusies kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz nedaudz vēlāk.

note: translators: %s: product name
en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
lv: %s veiksmīgi aktivizēts. Jūs tagad saņemsiet šī produkta atjauninājumus.

en: Sorting
lv: Šķirošana

en: Copy from billing address
lv: Kopija no norēķinu adreses

en: Create a new webhook
lv: Izveidojiet jaunu Webhoku

en: WooCommerce Helper
lv: WooCommerce Palīgs

en: Enable auto-renew
lv: Iespējot automātisko atjaunošanu

en: Filter by category
lv: Filtrēt pēc kategorijas

en: Filter by product type
lv: Filtrēt pēc produkta veida

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
lv: Lai iespējotu šo atjauninājumu nepieciešams <strong>aktivizēt</strong> šo abonementu.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
lv: Lai iespējotu šo atjauninājumu, <strong>iegādājies</strong> jaunu abonementu.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
lv: Vai meklējat WooCommerce palīgu?

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
lv: Šis abonements beidzas drīz. Lūdzu, <strong>atjaunojiet</strong>, lai turpinātu saņemt atjauninājumus un atbalstu.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
lv: Šis abonements ir beidzies. Lūdzu, <strong>atjauniniet</strong>, lai saņemtu atjauninājumus un atbalstu.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
lv: Šis abonements ir beidzies. Sazinieties ar īpašnieku, lai <strong>atjaunotu</strong> abonementu, lai saņemtu atjauninājumus un atbalstu. Lūdzu, atjauniniet, lai saņemtu atjauninājumus un atbalstu.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
lv: Šis iestatījums nosaka, kurās veikala lapās produkcija tiks uzskaitīta.

en: This is a featured product
lv: Šis ir izcelts produkts

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
lv: Webhooks ir paziņojumi par notikumiem, kas tiek sūtīti uz jūsu izvēlētajiem URL. Tos var izmantot, lai integrētu trešo personu pakalpojumus, kas tos atbalsta.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
lv: Droši un uzticami maksājumi, izmantojot kredītkartes vai klienta PayPal kontu.

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Custom Link
lv: Pielāgota saite

en: WooCommerce products (CSV)
lv: WooCommerce produktu (CSV)

en: Back to Attributes
lv: Atpakaļ uz atribūtiem

en: Create an API key
lv: Izveidojiet API atslēgu

en: Are you sure you want to delete this log?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo žurnālu?

en: Product Export
lv: Eksporta produkts

en: Product Import
lv: Produktu importēšana

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
lv: Importējiet <strong> produktus </strong> savam veikalam, izmantojot csv failu.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
lv: WooCommerce REST API ļauj ārējām lietotnēm skatīties un pārvaldīt veikala datus. Piekļuve tiek piešķirta tikai tiem lietotājiem, kuriem ir derīga API atslēgas.

en: Arad
lv: Arada

en: Cluj
lv: Kluža

en: Bihor
lv: Bihora

en: Covasna
lv: Kovasna

en: Dolj
lv: Dolja

en: Giurgiu
lv: Džiordžija

en: Gorj
lv: Gorja

en: Harghita
lv: Hargita

en: Ilfov
lv: Ilfova

en: Teleorman
lv: Teleormana

en: Suceava
lv: Suceva

en: Chuquisaca
lv: Čukisaka

en: Cochabamba
lv: Kočabamba

en: WooCommerce Services
lv: WooCommerce pakalpojumi

en: Brașov
lv: Brašova

en: București
lv: Bukareste

en: Buzău
lv: Buzau

en: Caraș-Severin
lv: Karaša-Severina

en: Argeș
lv: Ardžeša

en: Bacău
lv: Bakau

en: Bistrița-Năsăud
lv: Bistrica-Neseuda

en: Botoșani
lv: Botošani

en: Brăila
lv: Breila

en: Constanța
lv: Konstanca

en: Galați
lv: Galati

en: Ialomița
lv: Jalomica

en: Maramureș
lv: Maramureša

en: Mehedinți
lv: Mehedinca

en: Mureș
lv: Mureša

en: Neamț
lv: Njamca

en: Sălaj
lv: Salaja

en: Timiș
lv: Timiša

en: Vâlcea
lv: Vilča

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
lv: Vai tiešām vēlaties iziet? <a href="%s"> Apstiprināt un izet</a>

en: Unknown request method.
lv: Nezināma pieprasījuma metode.

en: Create
lv: Izveidot

en: Value (required)
lv: Vērtība (nepieciešams)

en: Name (required)
lv: Vārds (nepieciešams)

en: Zone ID.
lv: Zonas ID.

en: Recalculate
lv: Pārrēķināt

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
lv: Pārrēķināt kopsummas? Šis pārrēķinās nodokļus, balstoties uz klienta valsti (vai veikal bāzes valsti) un atjaunos kopsummas.

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
lv: Visas trūkstošās WooCommerce lapas ir veiksmīgi ieinstalētas

note: translators: %s contains the name of the original product.
en: %s (Copy)
lv: %s (Kopija)

en: Terms in the product visibility taxonomy.
lv: Noteikumi produkta redzamības taksonomijā.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
lv: Saraksts ar taksonomijas terminiem, ko izmanto produkta redzamībai.

en: Taxonomies: Product visibility
lv: Taksonomi: produkta redzamība

en: Invalid product ID
lv: Nederīgs produkta ID

en: Active plugins
lv: Aktīvie spraudņi

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
lv: Paaugstināt esošo cenu par (fiksētu apjomu vai %):

en: Parent theme name
lv: Vecāka tēmas nosaukums

en: Parent theme version
lv: Vecāka tēmas versija

en: Parent theme author URL
lv: Vecāka tēmas autora URL

en: Sorry, you cannot edit this resource.
lv: Atvainojiet, jūs nevarat rediģēt šo resursu.

en: cURL version
lv: cURL versija

en: Max upload size
lv: Maks. augšupielādes izmērs

en: MySQL version
lv: MySQL versija

en: PHP version
lv: PHP versija

en: Decimal separator
lv: Decimāldaļas atdalītājs

en: Thousand separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Currency position
lv: Valūtas novietojums

en: Shipping method
lv: Piegādes veids

en: Server info
lv: Servera informācija

en: Customer provided note:
lv: Ziņa no klienta:

en: Number of decimals
lv: Decimāldaļu skaits

en: Customer sales
lv: Reģistrēto lietotāju pirkumi

note: translators: 1: reviews count 2: product name
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
lv[0]: %1$s atsauksme par %2$s
lv[1]: %1$s atsauksmes par %2$s
lv[2]: %1$s atsauksmes par %2$s

en: Awaiting product image
lv: Gaida produkta attēlu

en: Next (arrow right)
lv: Nākamais (bulta pa labi)

en: Previous (arrow left)
lv: Iepriekšējā (bulta pa kreisi)

en: Zoom in/out
lv: Palielināt/Samazināt

en: Toggle fullscreen
lv: Pārslēgt uz pilnekrānu

en: Share
lv: Dalīties

en: Close (Esc)
lv: Aizvērt (Esc)

en: Search products&hellip;
lv: Meklēt produktus&hellip;

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits translators: %1$s is referring to the payment method brand, %2$s is referring to the last 4 digits of the payment card.
en: %1$s ending in %2$s
lv: %1$s beidzas %2$s

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
lv[0]: %1$s par %2$s vienību
lv[1]: %1$s par %2$s vienībām
lv[2]: %1$s par %2$s vienībām

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
lv: Sveiki %1$s (neesat %1$s? <a href="%2$s">Iziet</a>)

note: translators: 1: Orders URL 2: Addresses URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
lv: No sava konta paneļa jūs varat apskatīt savus <a href="%1$s">pēdējos pasūtījumus</a>, pārvaldīt savas <a href="%2$s">nosūtīšanas un norēķinu adreses</a> un <a href="%3$s">rediģēt savu paroli un konta informāciju</a>.

note: translators: %s location.
en: (estimated for %s)
lv: (novērtēts par %s)

note: Translators: %1$s App name, %2$s scope.
en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
lv: Šis dos "%1$s" %2$s  pieeju, kas ļaus:

en: Fixed product discount
lv: Fiksēta produkta atlaide

en: Fixed cart discount
lv: Fiksēta pirkuma groza atlaide

en: Percentage discount
lv: Procentuāla atlaide

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
lv: %s neeksistē.

note: translators: %s: coupon code translators: %s Coupon code.
en: Coupon: %s
lv: Kupons: %s

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
lv: Šī pasūtījuma maksājuma veids neatbalsta automātisku naudas atgriešanu.

en: Invalid refund amount.
lv: Nederīga atmaksas summa.

en: Iranian toman
lv: Irānas tomanis

en: The payment gateway for this order does not exist.
lv: Maksājuma vārteja šim pasūtījumam nepastāv.

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping
lv: Piegāde

en: Your password has been reset successfully.
lv: Jūsu parole tika atjaunināta veiksmīgi.

en: Specific countries
lv: Specifiskas valstis

en: Free shipping
lv: Bezmaksas piegāde

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
lv[0]: Jūs esat saņēmis sekojošu log ziņu no WooCommerce:
lv[1]: Jūs esat saņēmis sekojošu log ziņas no WooCommerce:
lv[2]: Jūs esat saņēmis sekojošu log ziņas no WooCommerce:

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
lv[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log ziņa
lv[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log ziņas
lv[2]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log ziņas

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
lv: Apmeklēt %s administratora zonu:

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
lv: %1$s beidzas %2$s (termiņš %3$s/%4$s)

en: This method should not be called before plugins_loaded.
lv: Šo metodi nedrīkst izsaukt pirms plugins_loaded.

en: Product properties should not be accessed directly.
lv: Produkta īpašībām nedrīkst piekļūt tieši.

en: Image url
lv: Attēla saite

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
lv: Pēc izvēles ievadiet URL 150x50 pikseļu lielam attēlam, kas tiek parādīts kā logotips PayPal izrakstīšanās lapu augšējā kreisajā stūrī.

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
lv: PayPal sandbox var izmantot, lai pārbaudītu maksājumus. Pierakstieties <a href="%s">izstrādātāja kontam</a>.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
lv: Maksājums par atcelto pasūtījumu %s ir saņemts

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
lv: Maksājums ir apstiprināts. Mainīt maksājuma statusu uz apstrādā vai pabeigs, lai iegūtu līdzekļus.

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
lv: Pasūtījums #%s ir atzīmēts kā apmaksāts ar PayPal IPN, bet iepriekš tika atcelts. Administratora apstrāde ir nepieciešama.

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
lv: Iegūts %1$s maksājums - Autora ID: %2$s, Darījuma ID: %3$s

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
lv: Maksājumu nevarēja saņemt - Atļaujas ID: %1$s, Statuss: %2$s

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not be captured: %s
lv: Maksājumu nevarēja saņemt: %s

en: Bank
lv: Banka

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
lv: Lai ignorētu un rediģētu šo e-pasta veidni, kopējiet %1$s savā motīvu mapē: %2$s.

en: Invalid download.
lv: Neesoša lejupielāde.

en: Invalid customer.
lv: Neesošs lietotājs.

en: Invalid coupon.
lv: Nederīgs kupons.

en: Output just the id when the operation is successful.
lv: Izvadiet tikai ID, kad darbība ir veiksmīga.

en: Invalid or missing payment token fields.
lv: Nederīgi vai nav norādīti maksājuma marķiera lauki.

en: Invalid payment token.
lv: Nederīgs maksājuma tokens.

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
lv: %1$d atjauninājuma darbības pabeigtas. Datubāzes versija ir %2$s

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: The id for the resource.
lv: Resursa ID.

en: Get the value of an individual field.
lv: Iegūt vērtību individuālajam laukam.

en: Render response in a particular format.
lv: Renderēt atbildi konkrētā formātā.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
lv: Ierobežot atbildi uz konkrētām jomām. Noklusējums visiem laukiem.

en: External products cannot be stock managed.
lv: Ārējos produktus nevar pārvaldīt.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
lv: %s netika atrasta neviena shēmas nosaukuma, izlaižot REST komandas reģistrāciju.

en: External products cannot be backordered.
lv: Ārējos produktus nevar atkārtoti pasūtīt.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
lv: Noteikti iekļaujiet --lietotāja karogu ar kontu, kuram ir atļaujas šai darbībai.

en: Trashed
lv: Izmests atkritnē

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
lv: Produkts %s

en: No tags found
lv: Birkas nav atrastas

en: No categories found
lv: Nav atrasta neviena kategorija

en: New category name
lv: Jauns kategorijas nosaukums

en: Add new category
lv: Pievienot jaunu kategoriju

en: Update category
lv: Atjaunināt kategoriju

en: Edit category
lv: Rediģēt kategoriju

en: Parent category:
lv: Pamata kategorija:

en: Parent category
lv: Pamata kategorija

en: All categories
lv: Visas kategorijas

en: Search categories
lv: Meklēt kategorijas

en: Category | Categories
lv[0]: Kategorija

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
lv: Pasūtījuma statuss mainīts uz %s.

en: Invalid product
lv: Nederīgs produkts

en: Add new tag
lv: Pievienot jaunu birku

en: Popular tags
lv: Populāras birkas

en: All tags
lv: Visas birkas

en: Search tags
lv: Meklēt birkas

en: Tag
lv: Birka

en: Add or remove tags
lv: Pievienojiet birkas vai noņemiet tos

en: Update tag
lv: Atjaunināt birku

en: Invalid tax class
lv: Nederīga nodokļu kategorija

en: Invalid variation ID
lv: Nederīgs variācijas ID

en: Edit tag
lv: Labot birku

en: New tag name
lv: Jauns birkas nosaukums

en: Separate tags with commas
lv: Atdalīt birkas ar komatiem

en: Choose from the most used tags
lv: Izvēlieties vienu no visbiežāk izmantotajām birkām

en: Product shipping classes
lv: Produktu piegādes klases

en: Visit premium customer support
lv: Apmeklējiet augstākas kvalitātes klientu atbalstu

en: Invalid billing email address
lv: Nepareiza rēķina e-pasta adrese

en: Invalid email address
lv: Nepareiza e-pasta adrese

en: Street address
lv: Ielas nosaukums

en: Error:
lv: Kļūda:

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
lv: %1$s ir zems krājumā. Ir atlikušas %2$d vienības.

en: Eircode
lv: Eirkods

en: Invalid discount type
lv: Nederīgs atlaižu veids

en: Invalid email address restriction
lv: Nederīgs e-pasta adreses ierobežojums

en: Invalid role
lv: Nederīga loma

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
lv: Nederīga vērtība, kas ievietota %s

en: Invalid data store.
lv: Nederīga datu glabātuve.

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
lv[0]: %d vienums no jūsu iepriekšējā pasūtījuma pašlaik nav pieejams, un to nevarēja pievienot jūsu grozam.
lv[1]: %d preces no jūsu iepriekšējā pasūtījuma pašlaik nav pieejamas, un tās nevarēja pievienot jūsu grozam.
lv[2]: %d preces no jūsu iepriekšējā pasūtījuma pašlaik nav pieejamas, un tās nevarēja pievienot jūsu grozam.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
lv: Dzīvoklis, mājas nosaukums u.c. (nav obligāts)

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
lv: Jūs nevarat pievienot vēl vienu "%s" Jūsu grozam.

en: View cart
lv: Apskatīt grozu

en: Invalid order
lv: Nederīgs pasūtījums

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
lv: Lai <strong>datu bāzu kešdarbi</strong> darbotos ar WooCommerce, Jums jāpievieno opcija "Ignorētās vaicājumu virteņi"  %1$s<a href="%2$s"> W3 kopējā kešatmiņas iestatījumos</a>.

en: Invalid resource ID.
lv: Nederīgs resursu ID.

en: The date the customer was created, as GMT.
lv: Datums, kad klients tika izveidots, kā GMT.

en: The date of the customer last order, as GMT.
lv: Klienta pēdējā pasūtījuma datums kā GMT.

en: Creating product review failed.
lv: Produkta pārskatīšanas izveide neizdevās.

en: Updating product review failed.
lv: Produkta pārskatīšanas atjaunināšana neizdevās.

en: Invalid product review ID.
lv: Nederīgs produktu pārskatīšanas ID.

en: The product review cannot be deleted.
lv: Produkta pārskatīšanu nevar izdzēst.

en: Could not update the attribute.
lv: Nevarēja atjaunināt atribūtu.

en: The product review does not support trashing.
lv: Produktu atsauksmes neatbalsta mēslošanu.

en: The comment has already been trashed.
lv: Komentārs jau ir dzēsts.

en: This resource cannot be created.
lv: Šo resursu nevar izveidot.

en: Invalid tool ID.
lv: Nederīgs rīka ID.

en: A unique identifier for the tool.
lv: Instrumenta unikālais identifikators.

en: Tool name.
lv: Rīka nosaukums.

en: Tool description.
lv: Rīka apraksts.

en: Tool return message.
lv: Rīka atgriešanās ziņojums.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
lv: Datums, kad tika reģistrēts Webhook piegāde, kā GMT.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad Webhook tika pēdējoreiz modificēts kā GMT.

en: Did the tool run successfully?
lv: Vai rīks darbojas veiksmīgi?

en: The date the webhook was created, as GMT.
lv: Datums, kad tika izveidots webhook, ir GMT.

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
lv: Izsaucot šo rīku, radās kļūda. Nav atgriezeniskās saites.

en: What running the tool will do.
lv: Ko darbojoties rīks veiks.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
lv: Šis rīks instalēs visas trūkstošās WooCommerce lapas. Lapas, kas jau ir definētas un iestatītas, netiks aizstātas.

en: Tool ran.
lv: Rīks strādāja.

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
lv: %d nelietotās variācijas izdzēstas

en: WooCommerce pages.
lv: WooCommerce lapas.

en: Hide errors from visitors?
lv: Slēpt kļūdas no apmeklētājiem?

en: Currency symbol.
lv: Valūtas simbols.

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
lv: Vai tēmai ir woocommerce.php fails?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
lv: Vai tēma ir paziņojusi, ka atbalsta WooCommerce?

en: Theme author URL.
lv: Tēmas autora saite.

en: Latest version of theme.
lv: Tēmas jaunākā versija.

en: Theme version.
lv: Tēmas versija.

en: Theme name.
lv: Tēmas nosaukums.

en: Database tables.
lv: Datubāzes tabulas.

en: Currency.
lv: Valūta.

en: Settings.
lv: Iestatījumi.

en: Theme.
lv: Tēma.

en: Security.
lv: Drošība.

en: Database.
lv: Datu bāze.

en: Is this theme a child theme?
lv: Vai šī tēma ir bērna tēma?

en: Does this theme have outdated templates?
lv: Vai šai tēmai ir novecojušas veidnes?

en: Orphaned variations
lv: Bāreņu variācijas

en: This tool will delete all variations which have no parent.
lv: Šis rīks dzēsīs visas variācijas, kurām nav vecāku.

en: Geolocation enabled?
lv: Vai iespējot ģeogrāfisko atrašanās vietu?

en: Template overrides.
lv: Veidnes ignorēšana.

en: Is mbstring enabled?
lv: Vai aktivizēts mbstring ?

en: SSL forced?
lv: SSL uzspiests?

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
lv: Produktu / pasūtījuma statusu taksononomijas noteikumi.

en: Delete orphaned variations
lv: Izdzēst nelietotās variācijas

en: Remote GET response.
lv: Attālā GET atbilde.

en: Remote GET successful?
lv: Attālā GET atbilde veiksmīga?

en: Remote POST response.
lv: Attālā POST atbilde.

en: Remote POST successful?
lv: Attālā POST atbilde veiksmīga?

en: Database prefix.
lv: Datubāzes prefikss.

en: WordPress language.
lv: WordPress valoda.

en: WordPress version.
lv: WordPress versija.

en: WooCommerce version.
lv: WooCommerce versija.

en: Shipping zone name.
lv: Piegādes zonas nosaukums

en: Shipping method settings.
lv: Piegādes veida iestatījumi.

en: Shipping method sort order.
lv: Piegādes veidu kārtošanas secība.

en: Shipping method description.
lv: Piegādes veida apraksts

en: Shipping method title.
lv: Piegādes veida nosaukums

en: Method ID.
lv: Metodes ID.

en: Are WordPress cron jobs enabled?
lv: Vai jūsu WordPress cron uzdevumi ir ieslēgti?

en: Environment.
lv: Vide.

en: Settings group ID.
lv: Iestatījumu grupas ID.

en: Invalid setting group.
lv: Nederīga iestatījumu grupa.

en: Invalid setting.
lv: Nederīgs iestatījums.

en: No setting groups have been registered.
lv: Neviena iestatījumu grupa nav reģistrēta.

en: ID of parent grouping.
lv: Vecāku grupas ID.

en: IDs for settings sub groups.
lv: ID iestatījumi apakšgrupām.

en: Unique ID for the resource.
lv: Resursa unikālais ID.

en: Shipping zone location code.
lv: Piegāde zonas atrašanās vietas kods.

en: Shipping zone location type.
lv: Piegāde zonas atrašanās vietas veids.

en: Unique ID for the zone.
lv: Unikāls zonas ID.

en: Unique ID for the instance.
lv: Piemēram, unikāls ID.

en: Resource cannot be created.
lv: Resursus nevar izveidot.

en: Shipping method enabled status.
lv: Piegādes metode ir iespējota.

en: Shipping zone order.
lv: Piegādes zonas pasūtījums.

en: Home URL.
lv: Mājas URL.

en: Site URL.
lv: Vietnes URL.

en: Log directory.
lv: Žurnāla direktorijs.

en: WordPress memory limit.
lv: WordPress atmiņas ierobežojums.

en: Is WordPress debug mode active?
lv: Vai WordPress atkļūdošanas režīms ir aktīvs?

en: Default timezone.
lv: Noklusējuma laika josla.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
lv: Unikāls identifikators, ko var izmantot, lai saistītu iestatījumus kopā.

en: PHP post max size.
lv: PHP post maksimālais izmērs.

en: PHP max execution time.
lv: PHP maksimālais izpildes laiks.

en: Is GZip enabled?
lv: Vai aktivizēts GZip?

en: Is DomDocument class enabled?
lv: Vai ir iespējota DomDocument klase?

en: Is SoapClient class enabled?
lv: Vai ir iespējota SoapClient klase?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
lv: Vai aktivizēts fsockopen/cURL?

en: Is SUHOSIN installed?
lv: Vai SUHOSIN ir uzstādīts?

en: Is log directory writable?
lv: Vai žurnāla direktorijs ir rakstāms?

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
lv: Resursus nevar izveidot. Pārbaudiet, vai ir "pasūtījums" un "nosaukums".

en: Limit result set to products based on a maximum price.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts produktiem, kuru pamatā ir maksimālā cena.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts produktiem, kuru pamatā ir minimālā cena.

en: Limit result set to products on sale.
lv: Ierobežots rezultāts pārdošanas produktiem.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts produktiem ar noteiktu nodokļu kategoriju.

en: Shipping method instance ID.
lv: Piegādes metode, piemēram, ID.

en: Is WordPress multisite?
lv: Vai WordPress ir ieslēgta vairāku lapu funkcija?

en: Shipping methods do not support trashing.
lv: Piegādese metodes neatbalsta mēslošanu.

en: Shipping method customer facing title.
lv: Piegādes metode, ar kuru saskaras klients.

en: Shipping zones do not support trashing.
lv: Piegādes zonas neatbalsta mēslošanu.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
lv: Robežvērtība, kas noteikta krājumu vai noliktavā esošiem produktiem.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
lv: Iespēju masīvs (galvenie vērtību pārīši) tādām izejvielām kā atlasi, vairāku iespēju atalsti un radio pogas.

en: The date the order was paid, as GMT.
lv: Pasūtījuma izpildes datums kā GMT.

en: The date the order was completed, as GMT.
lv: Pasūtījuma izpildes datums GMT.

en: A unique identifier for the setting.
lv: Unikāls iestatījuma identifikators.

en: Default value for the setting.
lv: Iestatījuma noklusējuma vērtība.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
lv: Papildu palīdzības teksts, kas lietotājam tiek parādīts par iestatījumu.

en: The date the image was created, as GMT.
lv: Datums, kad attēls tika izveidots, kā GMT.

en: The date the image was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad attēls tika pēdējoreiz mainīts, kā GMT.

en: The date the review was created, as GMT.
lv: Pārskata izveides datums kā GMT.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
lv: Dienu skaits, līdz beidzas piekļuve lejupielādējamiem failiem.

en: The date the product was created, as GMT.
lv: Produkta izveides datums kā GMT.

en: The date the product was last modified, as GMT.
lv: Produkta pēdējās izmaiņas datums kā GMT.

en: List of variations IDs.
lv: Variantu ID saraksts.

en: Limit result set to featured products.
lv: Ierobežotais rezultāts, kas iestatīts uz piedāvātajiem produktiem.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
lv: Cilvēka lasāms marķējums, lai noteiktu, kā izmanto saskarni.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
lv: Cik reižu lejupielādējamus failus var lejupielādēt pēc iegādes.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
lv: Pārdošanas cenas beigu datums vietnes laika zonā.

en: Start date of sale price, as GMT.
lv: Sākuma datums izpārdošanas cenām, kā GMT.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
lv: Vietrāža tekstu, kas tiks parādīts teksta ievadīšanā.

en: Setting value.
lv: Iestatījumu vērtība.

en: Type of setting.
lv: Iestatījuma veids.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
lv: Cilvēkam lasāms apraksts par saskarnes iestatījumu izmantošanu.

en: Payment gateway ID.
lv: Maksājumu vārtejas ID.

en: Payment gateway title on checkout.
lv: Maksājumu vārtejas nosaukums izrakstā.

en: Payment gateway description on checkout.
lv: Maksājumu vārtejas apraksts izrakstīšanās brīdī.

en: Payment gateway sort order.
lv: Maksājumu vārtejas šķirošanas secība.

en: Payment gateway enabled status.
lv: Iespējotas maksājumu vārtejas statuss.

en: Payment gateway method title.
lv: Maksājumu vārtejas metodes nosaukums.

en: Payment gateway method description.
lv: Maksājumu vārtejas metodes apraksts.

en: Payment gateway settings.
lv: Maksājumu vārtejas iestatījumi.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
lv: Akciju sākuma datums vietnes laika zonā.

en: The content of the review.
lv: Recenzijas saturs.

en: How many times the coupon can be used in total.
lv: Cik reizes kuponu var kopīgi izmantot.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
lv: Ja ir taisnība un ja bezmaksas piegādes metodei ir nepieciešams kupons, šis kupons nodrošinās bezmaksas piegādi.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
lv: Ja ir taisnība, šis kupons netiks piemērots precēm, kurām ir akcijas cenas.

en: The date when download access expires, as GMT.
lv: Datums, kad lejupielādes piekļuve beidzas, kā GMT.

en: The date the order was created, as GMT.
lv: Pasūtījuma izveides datums, kā GMT.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad klients ir pēdējoreiz modificēts kā GMT.

en: The date the order note was created, as GMT.
lv: Pasūtījuma piezīmes izveides datums, kā GMT.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
lv: Ja ir taisnība, piezīme tiks parādīta klientiem, un par to tiks paziņots. Ja ir nepatiesa, piezīme būs tikai administratīvai atsaucei.

en: The date the order refund was created, as GMT.
lv: Datums, kad tika izveidota pasūtījuma atmaksa, kā GMT.

en: User ID of user who created the refund.
lv: Lietotāja ID, kurš ir izveidojis atmaksu.

en: The date the order was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad pasūtījums pēdējo reizi tika mainīts, kā GMT.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
lv: WooCommerce versija, kas pēdējo reizi atjaunināja pasūtījumu.

en: Limit result to customers or internal notes.
lv: Ierobežot rezultātu klientiem vai iekšējām piezīmēm.

en: Is the customer a paying customer?
lv: Vai klients ir maksājošs klients?

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
lv: To lietotāju ID (vai viesu e-pasta adreses), kas ir izmantojuši kuponu.

en: Meta data.
lv: Meta dati.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
lv: Ja tas ir patiess, maksājuma vārtejas API tiek izmantots, lai izveidotu atmaksu.

en: From %1$s to %2$s
lv: No %1$s līdz %2$s

en: The date the coupon was created, as GMT.
lv: Datums, kad kupons tika izveidots, kā GMT.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad kupons pēdējo reizi tika mainīts, kā GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
lv: Datums, kurā kupons beigsies, pēc vietnes laika joslas.

en: The date the coupon expires, as GMT.
lv: Kupona derīguma termiņš kā GMT.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
lv: Ja ir taisnība, kuponu var izmantot tikai individuāli. Citi piemērotie kuponi tiks noņemti no groza.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
lv: Atlaižu summa. Vienmēr jābūt skaitliskam skaitlim, pat ja tiek iestatīts procents.

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
lv[0]: Trūkst parametra OAuth %s
lv[1]: Trūkst OAuth parametru %s
lv[2]: Trūkst OAuth parametru %s

en: — No change —
lv: - Bez izmaiņām -

en: Outdated templates
lv: Novecojušas veidnes

en: Learn how to update
lv: Uzziniet, kā atjaunināt

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
lv: Palielināt esošo pārdošanas cenu par (fiksēta summa vai %):

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
lv: Iestatīt regulāru cenu samazinājumu par (fiksēta summa vai %):

note: Translators: %1$s: Template name, %2$s: Template version, %3$s: Core version.
en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
lv: %1$s versija %2$s ir novecojusi. Galvenā versija ir %3$s

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
lv: Samazināt esošo akciju cenu par (fiksēta summa vai %):

en: Hide errors from visitors
lv: Slēpt kļūdas no apmeklētājiem

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
lv: Jūsu veikals neizmanto HTTPS. <a href="%s" target="_blank"> Uzzināt vairāk par HTTPS un SSL Sertifikātiem</a>.

en: Is the connection to your store secure?
lv: Vai savienojums ar Jūsu veikalu ir drošs?

en: Secure connection (HTTPS)
lv: Drošs savienojums (HTTPS)

en: Security
lv: Drošība

en: Error messages should not be shown to visitors.
lv: Kļūdu ziņojumi nevajadzētu rādīti apmeklētājiem.

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
lv: Labot %s lapu

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
lv: Lapas redzamībai jābūt <a href="%s" target="_blank">publiski pieejamai</a>

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
lv: Kļūdu ziņojumi var saturēt konfidenciālu informāciju par jūsu veikala vidi. Tiem jābūt paslēptiem no neuzticamiem apmeklētājiem.

en: Taxonomies: Product types
lv: Taksonomijas: produktu veidi

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
lv: %1$s - Mēs iesakām izmantot prefiksu kas ir īsāks par 20 simboliem. Skatīt: %2$s

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
lv: Kā atjaunināt jūsu datubāzes tabulas prefiksu

en: Database prefix
lv: Datubāzes prefikss

en: DOMDocument
lv: DOMDokuments

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
lv: Vai tiešām vēlaties notīrīt visus žurnālus no datubāzes?

en: Delete log
lv: Dzēst žurnālu

en: Flush all logs
lv: Notīrīt visus reģistra žurnālus.

en: Legacy API v3 (deprecated)
lv: Legacy API v3 (novecojis)

en: REST API version used in the webhook deliveries.
lv: REST API versija, kas tiek izmantota webhook piegādēs.

note: translators: %d: rest api version number
en: WP REST API Integration v%d
lv: WP REST API Integrācija v%d

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: Search for a user&hellip;
lv: Meklēt lietotāju&hellip;

en: Zone regions
lv: Zonas reģioni

en: Enable debug mode
lv: Ieslēgt atkļūdošanas režīmu

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo zonu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Shipping zones
lv: Piegādes zonas

en: Never show quantity remaining in stock
lv: Nekad nerādiet atlikušo krājumu daudzumu

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
lv: Vienmēr uzrādīt atlikušo daudzumu krājumā, piemēram, "12 krājumā"

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
lv: Parādiet tikai daudzumu, kas ir pieejams krājumā, piemēram, "Tikai 2 palikuši krājumā"

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
lv: Tas kontrolē, kā lapas priekšskatā tiek parādīti krājumu daudzumi.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
lv: Kad produkta krājums sasniedz šo daudzumu, krājumu stāvoklis mainīsies uz "nav krājumu", un jums tiks paziņots pa e-pastu. Šis iestatījums neietekmē esošos "ir krājumi" produktus.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
lv: Kad produkta krājums sasniedz šo summu, jums tiks paziņots pa e-pastu.

note: translators: %s: default color
en: The main body text color. Default %s.
lv: Galvenā teksta krāsa. Noklusējuma %s.

note: translators: %s: default color
en: The main body background color. Default %s.
lv: Galvenā ķermeņa fona krāsa. Noklusējuma %s.

note: translators: %s: default color
en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
lv: Fona krāsa WooCommerce e-pasta veidnēm. Noklusējuma %s.

note: translators: %s: default color
en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
lv: WooCommerce e-pasta veidņu bāzes krāsa. Noklusējuma %s.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
lv: Lapas saturs: [%s]

en: Choose a product to view stats
lv: Izvēlēties produktu, lai apskatītu statistiku

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
lv[0]: %1$s maksājums atgriezts %2$d pasūtījumam (%3$d vienībai)
lv[1]: %1$s maksājums atgriezts %2$d pasūtījumam (%3$d vienībām)
lv[2]: %1$s maksājums atgriezts %2$d pasūtījumam (%3$d vienībām)

en: Choose a category to view stats
lv: Izvēlieties kategoriju, lai skatītu statistiku

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
lv: %1$s pārdošanas %2$s

en: Add file
lv: Pievienot failu

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
lv: Svars (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
lv: Akcijas cena (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
lv: Cena (%s)

en: Grouped products
lv: Grupētie produkti

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
lv: Dimensijas (%s)

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
lv: Jebkurš %s&hellip;

en: This lets you choose which products are part of this group.
lv: Tas ļauj jums izvēlēties, kuri produkti ir šīs grupas daļa.

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
lv: Nav noklusējuma %s&hellip;

en: Length x width x height in decimal form
lv: Garums x platums x augstums decimālā formā

en: Enter an optional description for this variation.
lv: Ievadiet šīs variācijas izvēles aprakstu.

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
lv: Atmaksa #%1$s - %2$s

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
lv: Atmaksa %s manuāli

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
lv: Atmaksa %1$s caur %2$s

en: Coupon(s)
lv: Kupons(i)

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
lv: %s (Neeksistē)

en: Note type
lv: Piezīmes veids

en: Copy billing address
lv: Kopēt rēķina adresi

en: Address:
lv: Adrese:

en: View other orders &rarr;
lv: Apskatīt citus pasūtījumus &rarr;

en: Customer payment page &rarr;
lv: Klienta maksājuma lapa &rarr;

note: translators: %s: IP address
en: Customer IP: %s
lv: Klienta IP: %s

en: Unlimited usage
lv: Neierobežota lietošana

note: translators: 1: order type 2: order number
en: %1$s #%2$s details
lv: %1$s #%2$s detaļas

en: Apply to all qualifying items in cart
lv: Pievienot visiem grozā iekļautajiem kvalificētajiem priekšmetiem

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
lv: Importēšana pabeigta - importētoas %s nodokļu likmes.

en: Tool does not exist.
lv: Rīks neeksistē.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
lv: Droši maksājumi izmantojot kredītkartes vai klienta PayPal kontu. <a href="%s" target="_blank">Uzzināt vairāk</a>.

en: Address line 1
lv: Adrese 1

en: Address line 2
lv: Adrese 2

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
lv: Šī ir WooCommerce veikala lapa. Veikala lapai ir īpašs arhīvs, kurā ir uzskaitīti jūsu produkti. <a href="%s">Jūs varat uzzināt vairāk par to šeit</a>.

en: Level
lv: Līmenis

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: All levels
lv: Visi līmeņi

en: Alert
lv: Brīdinājums

en: Critical
lv: Kritisks

en: All sources
lv: Visi avoti

en: Info
lv: Informācija

en: Source
lv: Avots

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Emergency
lv: Ārkārtas

en: Debug
lv: Atkļūdošana

en: Filter by level
lv: Filtrēt pēc līmeņa

en: Filter by source
lv: Filtrēt pēc avota

en: Message
lv: Ziņojums

en: System status
lv: Sistēmas status

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
lv: %s neto apgrozījums šajā mēnesī

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
lv: %s no 5

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
lv: autsauksmi ievietojis %s

en: (Public)
lv: (Publisks)

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time translators: 1 - Product review date, 2: Product review time.
en: %1$s at %2$s
lv: %1$s pulkstenis %2$s

en: Enable archives?
lv: Vai iespējot arhīvus?

en: Shipping is disabled.
lv: Piegāde ir atspējota.

en: Abuja
lv: Abudža

en: Adamawa
lv: Adamava

en: Azad Kashmir
lv: Azadkašmīra

en: Balochistan
lv: Beludžistāna

en: Gilgit Baltistan
lv: Gilgita-Baltistāna

en: Islamabad Capital Territory
lv: Islāmābāda

en: Bauchi
lv: Bauči

en: Bayelsa
lv: Bajelsa

en: Benue
lv: Benuve

en: Akwa Ibom
lv: Akvas Iboma

en: Cross River
lv: Krustupe

en: Ebonyi
lv: Ebonija

en: Plateau
lv: Plakankalne

en: L'Aquila
lv: Akvila

en: Rivers
lv: Upes

en: Invalid parent ID
lv: Nederīgs vecāku ID

en: Invalid currency code
lv: Nederīgs valūtas kods

en: Invalid catalog visibility option.
lv: Nepareiza katalogu redzamības opcija.

en: Invalid product tax status.
lv: Nederīgs produkta nodokļa statuss.

en: Invalid or duplicated SKU.
lv: Nederīga vai dublēta SKU.

en: An invalid setting value was passed.
lv: Nederīga iestatījuma vērtība tika nodota.

note: translators: %s: Class method name. translators: %s: Method name
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
lv: Metode '%s' nav ieviesta. Jāizvairās no apakšklases.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
lv: Lai manipulētu ar produkta variācijām, jums vajadzētu izmantot /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; galapunktu.

en: Dublin
lv: Dublina

en: Ireland
lv: Īrija

en: Wicklow
lv: Viklova

en: Carlow
lv: Karlova

en: Cavan
lv: Kavana

en: Clare
lv: Klare

en: Cork
lv: Korka

en: Donegal
lv: Donegola

en: Galway
lv: Golveja

en: Monaghan
lv: Monagāns

en: Name for the resource.
lv: Resursa nosaukums.

en: Order note content.
lv: Pasūtījuma piezīmes saturs.

en: The order ID.
lv: Pasūtījuma ID.

en: Unique identifier for the variable product.
lv: Mainīgā produkta unikālais identifikators.

en: Unique identifier for the variation.
lv: Unikāls variācijas identifikators.

en: New user email address.
lv: Jauna lietotāja e-pasta adrese.

en: New user username.
lv: Jaunsa lietotāja lietotājvārds.

en: New user password.
lv: Jauna lietotāja parole.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
lv: Unikāls terminu atribūta identifikators.

en: Name of the reviewer.
lv: Pārskata sastādītājs.

en: Unique identifier for the webhook.
lv: Webhokas unikālais identifikators.

en: Webhook delivery URL.
lv: Webhook piegādes URL.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
lv: Nodrošiniet, lai rezultātu kopums izslēgtu konkrētus ID.

en: Email of the reviewer.
lv: Recenzents e-pasts.

en: Review content.
lv: Pārskatīt saturu.

en: Limit result set to specific IDs.
lv: Ierobežots rezultāts iestatīts uz konkrētiem IDs.

en: ID to reassign posts to.
lv: ID, lai pārceltu ziņojumus uz.

en: Unique slug for the resource.
lv: Unikāla taka priekš resursa.

note: translators: %s: attachment id translators: %s: attachment ID translators: %s: image ID
en: #%s is an invalid image ID.
lv: #%s ir nederīgs attēla ID.

en: Extensions
lv: Paplašinājumi

en: Installed
lv: Instalēts

en: WooCommerce extensions
lv: WooCommerce paplašinājumi

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
lv: Lietot SSL (HTTPS) pasūtījuma lapās (<a href="%s">ir nepieciešams SSL sertifikāts</a>).

en: If the variation is visible.
lv: Ja variācija ir redzama.

en: Everywhere
lv: Visur

en: No shipping methods offered to this zone.
lv: Šai zonai nav piegādes metožu

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
lv: Izvēlieties piegādes metodi, kuru vēlaties pievienot. Tikai tās piegādes metodes, kuras ir iekļautas atbalstīto zonu sarakstā.

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
lv: Kļūda: %s.

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
lv: espējojiet navigācijas atkļūdošanas režīmu, lai parādītu atbilstošas piegādes zonas un apietu piegādes likmes kešatmiņu.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
lv: Galamērķi tiek pievienoti jūsu lapas vietrādim URL, lai apstrādātu konkrētas darbības kontu lapās. Tiem jābūt unikāliem, un to var atstāt tukšu, lai atspējotu beigu punktu.

en: North Korean won
lv: Ziemeļkoreja uzvarēja

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
lv: Izmantojiet <code>[qty]</code> par vienību skaitu, <br/><code>[cost]</code> par kopējām priekšmetu izmaksām un <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> par procentu maksājumiem.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Pasūtījumi" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Lejupielādes" lapai.

en: Next
lv: Nākamais

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: No downloads available yet.
lv: Lejupielādes vēl nav pieejamas.

en: No order has been made yet.
lv: Pasūtījumi vēl nav veikti.

en: Password reset email has been sent.
lv: Paroles atjaunošanas e-pasts tika nosūtīts.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
lv: Paroles atjaunošanas e-pasts ir nosūtīts, bet var paiet vairākas minūtes kamēr tas parādās jūsu e-pasta kastītē. Lūdzu pagaidiet vismaz 10 minūtes pirms mēģiniet pieprasīt paroles atjaunošanu atkārtoti.

en: No saved methods found.
lv: Nav atrasta neviena saglabāto metode.

note: translators: 1: order number 2: order date 3: order status
en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
lv: Pasūtījums #%1$s tika izveidots %2$s un pašlaik ir %3$s.

en: Syrian pound
lv: Sīrijas mārciņa

en: Somali shilling
lv: Somālijas šiliņš

en: Zambian kwacha
lv: Zambijas kvača

en: Yemeni rial
lv: Jemenas riāls

en: East Caribbean dollar
lv: Austrumkarību dolārs

en: Central African CFA franc
lv: Centrālāfrikas CFA franks

en: Uruguayan peso
lv: Urugvajas peso

en: Ugandan shilling
lv: Ugandas šiliņš

en: Tanzanian shilling
lv: Tanzānijas šiliņš

en: Trinidad and Tobago dollar
lv: Trinidada un Tobago dolārs

en: Tunisian dinar
lv: Tunisijas dinārs

en: Turkmenistan manat
lv: Turkmenistāna manats

en: Tajikistani somoni
lv: Tadžikistānas somons

en: Sudanese pound
lv: Sudānas mārciņa

en: Seychellois rupee
lv: Seišelu salu rūpija

en: Solomon Islands dollar
lv: Zālamana salu dolārs

en: New Taiwan dollar
lv: Jaunās Taivānas dolārs

en: CFP franc
lv: CFP franks

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
lv: %1$s nav no tipa %2$s

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
lv: Nederīgs URL %s.

en: Saint Helena pound
lv: Svētās Helēnas mārciņa

en: Surinamese dollar
lv: Surinamas dolārs

en: South Sudanese pound
lv: Dienvidsudānas mārciņa

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
lv: Kļūda, iegūstot attālo attēlu  %s.

note: translators: %s: product count translators: %s number of products.
en: %s product | %s products
lv[0]: %s produkts

en: Nepalese rupee
lv: Nepālas rūpija

en: Serbian dinar
lv: Serbijas dinārs

en: Qatari riyal
lv: Kataras riāls

en: Transnistrian ruble
lv: Piedņestras rublis

en: Omani rial
lv: Omānas riāls

en: Namibian dollar
lv: Namībijas dolārs

en: Polish z&#x142;oty
lv: Polijas zlots

en: Mozambican metical
lv: Mozambikas metikas

en: Sri Lankan rupee
lv: Šrilankas rūpija

en: Iranian rial
lv: Irānas riāls

en: Iraqi dinar
lv: Irākas dinārs

en: Moroccan dirham
lv: Marokas dirhēms

en: Cayman Islands dollar
lv: Kaimanu salu dolārs

en: Burmese kyat
lv: Birmiešu kjata

en: Cambodian riel
lv: Kambodžas riels

en: Comorian franc
lv: Komorīnas franks

en: Icelandic kr&oacute;na
lv: Islandes krona

en: Jersey pound
lv: Džērsijas mārciņa

en: Jamaican dollar
lv: Jamaikas dolārs

en: Jordanian dinar
lv: Jordānijas dinārs

en: Kyrgyzstani som
lv: Kirgizstānas som

en: Liberian dollar
lv: Libērijas dolārs

en: Libyan dinar
lv: Lībijas dinārs

en: Moldovan leu
lv: Moldovas leja

en: Mauritian rupee
lv: Maurīcijas rūpija

en: Malawian kwacha
lv: Malāvijas kwacha

en: Israeli new shekel
lv: Izraēlas jaunais šekelis

en: Manx pound
lv: Manksas mārciņa

en: Lebanese pound
lv: Libānas mārciņa

en: Macedonian denar
lv: Maķedoniešu denārs

en: Maldivian rufiyaa
lv: Maldīvijas rufija

en: Algerian dinar
lv: Alžīrijas dinārs

en: Gambian dalasi
lv: Gambijas dalasi

en: Georgian lari
lv: Gruzijas lars

en: Gibraltar pound
lv: Gibraltāra mārciņa

en: Guatemalan quetzal
lv: Gvatemalas quetzal

en: Guernsey pound
lv: Gērnsijas mārciņa

en: Guinean franc
lv: Gvinejas franks

en: Guyanese dollar
lv: Gajānēsas dolārs

en: Cape Verdean escudo
lv: Kaboverdes escudo

en: Costa Rican col&oacute;n
lv: Kostarikas colona

en: Cuban convertible peso
lv: Kubas konvertējamā peso

en: Cuban peso
lv: Kubas peso

en: Djiboutian franc
lv: Džibutijas franks

en: Eritrean nakfa
lv: Eritrejas nakfa

en: Ethiopian birr
lv: Etiopijas birra

en: Falkland Islands pound
lv: Folklenda salu mārciņa

en: Fijian dollar
lv: Fidžiānas dolārs

en: Brunei dollar
lv: Brunejas dolārs

en: Belarusian ruble
lv: Baltkrievijas rublis

en: Belize dollar
lv: Belīzes dolārs

en: Botswana pula
lv: Botsvānas pula

en: Burundian franc
lv: Burundijas franks

en: Congolese franc
lv: Kongo franks

en: Bermudian dollar
lv: Bermudiānas dolārs

en: Bhutanese ngultrum
lv: Butānas ngultrums

en: Bahamian dollar
lv: Bahamas dolārs

en: Bahraini dinar
lv: Bahreinas dinārs

en: Bolivian boliviano
lv: Bolīvijas boliviano

en: A minimum order amount
lv: Minimālā pasūtījuma summa

en: Dashboard
lv: Rīku panelis

en: File
lv: Fails

en: Expires
lv: Beidzas

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
lv: Gaida apmaksu ar čeku

en: Barbadian dollar
lv: Barbadosas dolārs

en: Optional cost for local pickup.
lv: Maksa par saņemšanu veikalā (nav obligāti)

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
lv: Ik pēc %d minūtēm

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
lv: Bosnijas un Hercegovinas konvertējamā marka

en: Albanian lek
lv: Albānijas leks

en: Armenian dram
lv: Armēnijas drams

en: Aruban florin
lv: Arubānas florins

en: Afghan afghani
lv: Afgānas afgāns

en: Angolan kwanza
lv: Angolas kwanza

en: Azerbaijani manat
lv: Azerbaidžānas manats

en: Current page of the collection.
lv: Kolekcijas pašreizējā lapa.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
lv: Maksimālais priekšmetu skaits, kas jānogādā rezultātu kopumā.

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
lv: Ļauj jums iekasēt fiksētu likmi piegādei.

en: Local delivery (legacy)
lv: Vietējā piegāde (mantojums)

en: The date you provided is invalid.
lv: Jūsu iesniegtais datums nav derīgs.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
lv: Pēc atspējošanas šī mantotā metode vairs nebūs pieejama.

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
lv: Ļaujiet klientiem pašiem saņemt pasūtījumus. Pēc noklusējuma, izmantojot vietējos savākšanas veikala bāzes nodokļi tiks piemēroti neatkarīgi no klienta adreses.

en: Free shipping (legacy)
lv: Bezmaksas piegāde (mantojums)

en: Flat rate (legacy)
lv: Vienota likme (mantota)

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
lv: Bezmaksas piegāde ir īpaša metode, kuru var aktivizēt ar kuponiem, un minimāliem tēriņiem.

en: International flat rate (legacy)
lv: Starptautiskā vienotā likme (mantotā)

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
lv: Šī metode ir novecojusi 2.6.0. versijā un tiks noņemta turpmākajās versijās - ieteicams to atspējot un tā vietā iestatīt jaunu likmi Jūsu <a href="%s">Piegādes zonās</a>.

en: Local pickup (legacy)
lv: Vietējā pikaps

en: Netherlands Antillean guilder
lv: Nīderlandes Antiļu salas guldeja

en: Limit results to those matching a string.
lv: Ierobežojiet rezultātus tiem, kas atbilst virknei.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
lv: Darbības joma, saskaņā ar kuru tiek iesniegts pieprasījums; nosaka laukus, kas atrodas atbildē.

en: Make default
lv: Iestatīt kā noklusēto

en: Go to shop
lv: Doties uz veikalu

en: Return to shop
lv: Atgriezties uz veikalu

en: Undo?
lv: Anulēt?

en: Payment method deleted.
lv: Maksājuma veids ir dzēsts.

en: This payment method was successfully set as your default.
lv: Maksājuma veids veiksmīgi atzīmēts kā noklusētais.

en: Please enter an address to continue.
lv: Lūdzu ievadiet adresi, lai turpinātu

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
lv: Nav izvēlēta piegādes opcija. Lūdzu vēlreiz pārbaudiet savu adresi, vai sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība.

en: Zone
lv: Zona

en: Coupons list
lv: Kuponu saraksts

en: Coupons navigation
lv: Kuponu izvēlne

en: Filter coupons
lv: Filtrēt kuponus

en: Orders list
lv: Pasūtījumu saraksts

en: Orders navigation
lv: Pasūtījumu izvēlne

en: Filter orders
lv: Filtrēt pasūtījumus

en: Products list
lv: Produktu saraksts

en: Products navigation
lv: Produktu izvēlne

en: Filter products
lv: Filtrēt produktus

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
lv: Pasūtījumi (lapa %d)

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
lv: &quot;%s&quot; nav atrasts

en: Insert into product
lv: Ievietot produktā

en: Uploaded to this product
lv: Augšupielādēts šajā produktā

en: Order on-hold
lv: Pasūtījums aizturēts

en: Tax rate name.
lv: Nodokļa likmes nosaukums.

en: Tax rate.
lv: Nodokļa likme.

en: Request body.
lv: Pieprasījuma ķermenis.

en: Tax priority.
lv: Nodokļu prioritāte.

en: Country ISO 3166 code.
lv: Valsts ISO 3166 kods.

en: Request headers.
lv: Pieprasījuma galvene.

en: Return to emails
lv: Atgriezties uz E-pastiem

en: Postcode / ZIP.
lv: Pasta indekss.

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
lv: %1$s neizdevās uzstādīt (%2$s). <a href="%3$s">Lūdzu uzstādiet to manuāli klikšķinot šeit.</a>

en: The delivery duration, in seconds.
lv: Piegādes ilgums sekundēs.

en: The HTTP response code from the receiving server.
lv: HTTP atbildes kods no saņemošā servera.

en: The HTTP response message from the receiving server.
lv: HTTP atbildes ziņa no saņemošā servera.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
lv: Datums, kad tika reģistrēts Webhook piegāde, vietnes laika joslā.

en: Webhook status.
lv: Webhookas statuss.

en: Webhook topic.
lv: Webhook tēma.

en: Webhook resource.
lv: Webhooku resurss.

en: Webhook event.
lv: Webhook notikums.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad tika izveidots Webhooks, vietnes laika joslā.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad Webhook pēdējoreiz tika modificēts, vietnes laika joslā.

en: Webhook topic is required and must be valid.
lv: Webhook tēma ir nepieciešama, un tai jābūt derīgai.

en: Webhook topic must be valid.
lv: Webhook tēmai jābūt derīgai.

en: List of sales reports.
lv: Pārdošanas atskaišu saraksts.

en: List of top sellers products.
lv: Visvairāk pārdoto produktu saraksts.

en: Tax class name.
lv: Nodokļu kategorijas nosaukums.

en: Sort by tax class.
lv: Kārtot pēc nodokļu klases.

en: Invalid webhook ID.
lv: Nederīgs webhok ID.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
lv: Webhook piegādes vietrādim URL jābūt derīgam URL, kas sākas ar http:// vai https://.

en: A friendly name for the webhook.
lv: Draudzīgs vārds webhookam.

en: A human-readable description of the resource.
lv: Cilvēka nolasāms resursu apraksts.

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
lv[0]: %s un %d cits reģions
lv[1]: %s un %d citi reģioni
lv[2]: %s un %d citi reģioni

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
lv: %1$s tika instalēts, taču to nevarēja aktivizēt.  <a href="%2$s">Lūdzu, aktivizējiet to manuāli, noklikšķinot šeit.</a>

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
lv: Ierobežots rezultāts, kas iestatīts uz webhooks, kam piešķirts konkrēts statuss.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
lv: WooCommerce darbības nosaukumi, kas saistīti ar webhook.

en: Indicates the order that will appear in queries.
lv: Norāda pasūtījumu, kas tiks parādīts vaicājumos.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lv: Vai šī nodokļa likme arī tiek piemērota piegādei.

en: State code.
lv: Valsts kods.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
lv: Draudzīga atbildes kopsavilkums, ieskaitot HTTP atbildes kodu, ziņojumu un ķermeni.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
lv: Resursa burtu un ciparu identifikators.

en: The URL where the webhook was delivered.
lv: Vietrādis URL, kurā tika piegādāts webhook.

en: Taxes do not support trashing.
lv: Nodokļi neatbalsta mēslošanu.

en: Whether or not this is a compound rate.
lv: Neatkarīgi no tā, vai šī ir saliktā likme.

en: Array of the response headers from the receiving server.
lv: Atbildes galvenes masīvs no saņēmēja servera.

en: The response body from the receiving server.
lv: Atbildes korpuss no saņēmēja servera.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
lv: Vietrādis URL, kurā tiek piegādāts webhook kravas nodalījums.

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
lv: Slepenā atslēga, ko izmanto, lai ģenerētu piegādāto webhoku hash un sniegtu pieprasījuma galvenes. Pēc noklusējuma MD5 hash nāk no pašreizējā lietotāja ID | lietotājvārda, ja tas nav nodrošināts.

en: Refund ID.
lv: Atmaksājuma ID.

en: Refund reason.
lv: Atmaksas iemesls.

en: Attribute position.
lv: Atribūta pozīcija

en: Image ID.
lv: Attēla ID.

en: Category ID.
lv: Kategorijas ID.

en: Product dimensions.
lv: Produkta izmēri.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
lv: Produkta svars (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
lv: Produkta augstums (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
lv: Produkta platums (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
lv: Produkta garums (%s).

en: Stock quantity.
lv: Daudzums noliktavā.

en: Product regular price.
lv: Produkta cena.

en: Current product price.
lv: Pašreizējā produkta cena.

en: Unique identifier.
lv: Unikālais identifikators.

en: Product short description.
lv: Produkta īss apraksts.

en: Product description.
lv: Produkta apraksts.

en: Catalog visibility.
lv: Kataloga redzamība.

en: Product type.
lv: Produkta tips.

en: Product URL.
lv: Produkta saite.

en: Category name.
lv: Kategorijas nosaukums.

en: Shipping address.
lv: Piegādes adrese.

en: Order status.
lv: Pasūtījuma statuss.

en: Report period.
lv: Atskaites periods.

en: Total number of purchases.
lv: Kopējais pirkumu skaits.

en: Tax total.
lv: Kopā nodokļi.

en: Refund total.
lv: Atmaksas summa.

en: List of categories.
lv: Kategoriju saraksts.

en: Product price.
lv: Produkta cena.

en: Quantity ordered.
lv: Pasūtītais daudzums.

en: Reviews average rating.
lv: Atsauksmju vidējais vērtējums.

en: Group type.
lv: Grupas tips.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
lv: Variācijas augstums (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
lv: Variācijas platums (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
lv: Variācijas garums (%s).

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
lv: Variācijas svars (%s).

en: Stock management at variation level.
lv: Noliktavas uzskaite variācijas līmenī.

en: Variation URL.
lv: Variācijas saite (URL).

en: Variation ID.
lv: Variācijas ID.

en: List of variations.
lv: Variāciju saraksts.

en: List of attributes.
lv: Atribūtu saraksts.

en: List of images.
lv: Attēlu saraksts.

en: Attribute ID.
lv: Atribūtu ID.

en: Tag ID.
lv: Birkas ID.

en: List of tags.
lv: Birku sarakst.

en: Allow reviews.
lv: Atļaut atsauksmes

en: Shipping class ID.
lv: Piegādes kalses ID.

en: Tax status.
lv: Nodokļu status.

en: List of downloadable files.
lv: Lejupielāžu saraksts.

en: If the product is downloadable.
lv: Ja produkts ir lejupielādējams.

en: If the product is virtual.
lv: Ja produkts ir virtuāls.

en: Type of attribute.
lv: Atribūta tips.

en: Image name.
lv: Attēla nosaukums.

en: Attribute name.
lv: Atribūta nosaukums.

en: Invalid product.
lv: Neesošs produkts.

en: Amount of sales.
lv: Pārdošanas apjoms.

en: End date of sale price.
lv: Izpārdošanas beigu datums.

en: Amount of reviews that the product have.
lv: Atsauksmju skaits šim produktam.

en: Category slug.
lv: Kategorijas kods.

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
lv: Valsts kods ISO 3166-1 alpha-2 formātā.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
lv: Valūtas kārtotas pēc ISO formāta.

en: Customer's IP address.
lv: Klienta IP adrese.

en: Grand total.
lv: Kopsumma.

en: Image alternative text.
lv: Attēla alternatīvais teksts.

en: Customer ID is invalid.
lv: Klienta ID nav derīgs.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lv: Kontrolē vai produkta variācija ir uzrādīta, kā "pieejama" vai "nepieejama" lapas priekšplānā.

en: Variation ID, if applicable.
lv: Variācijas ID, ja piemērojams.

en: Tax class of product.
lv: Produkta nodokļu klase.

en: Tax subtotal.
lv: Nodokļu starpsumma.

en: Product ID or SKU is required.
lv: Nepieciešams produkta ID vai SKU.

en: Shipping method ID is required.
lv: Piegādes veida ID ir nepieciešams.

en: Fee name is required.
lv: Maksas nosaukums ir nepieciešams.

en: Coupon code is required.
lv: Kupona kods ir nepieciešams.

en: Parent order ID.
lv: Vecāku pasūtījuma ID.

en: Shows where the order was created.
lv: Rāda, kur tika izveidots pasūtījums.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad pasūtījums tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad pasūtījums pēdējo reizi tika mainīts, vietnes laika joslā.

en: Total discount amount for the order.
lv: Kopējā atlaides summa pasūtījumam.

en: Total shipping amount for the order.
lv: Kopējā piegādes summa pasūtījumam

en: User agent of the customer.
lv: Klienta pārstāvis.

en: Payment method ID.
lv: Maksājuma metodes ID.

en: Payment method title.
lv: Maksājumu metodes nosaukums.

en: Unique transaction ID.
lv: Unikāls darījuma ID.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
lv: Pasūtījuma izpildes datums ir vietnes laika joslā.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
lv: Pasūtījuma izpildes datums ir vietnes laika joslā.

en: Tax rate code.
lv: Nodokļa likmes kods.

en: Tax rate label.
lv: Nodokļu likmes marķējums.

en: Shipping tax total.
lv: Piegāde nodoklis kopā.

en: Shipping method name.
lv: Piegādes metodes nosaukums.

en: Shipping method ID.
lv: Piegādes veida ID

en: Fee name.
lv: Maksas nosaukums.

en: Tax class of fee.
lv: Maksas nodokļa kategorija.

en: Discount total.
lv: Atlaides summa.

en: Discount total tax.
lv: Atlaides kopējais nodoklis.

en: The ID for the parent of the resource.
lv: ID resursa vecākiem.

en: Category archive display type.
lv: Kategorijas arhīva attēlojuma veids

en: The date the image was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad attēls tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: Review rating (0 to 5).
lv: Pārskata reitings (no 0 līdz 5).

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
lv: Parāda, vai recenzents nopirka produktu vai ne.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad attēls pēdējo reizi tika mainīts, vietnes laika zonā.

en: Image URL.
lv: Attēla URL.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad variācija tika izveidota, vietnes laika zonā.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad variācija pēdējo reizi tika mainīta, vietnes laika joslā.

en: Shows if the variation is on sale.
lv: Parāda, vai variācijai ir akcija.

en: Shows if the variation can be bought.
lv: Parāda, vai variāciju var nopirkt.

en: If the variation is virtual.
lv: Ja variācija ir virtuāla.

en: If the variation is downloadable.
lv: Ja variācija ir lejupielādējama.

en: Variation image data.
lv: Variācijas attēla dati.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
lv: Attēla novietojums 0 nozīmē, ka attēls ir izcelts.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad produkts tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad produkts pēdējo reizi tika modificēts, vietnes laika joslā.

en: Featured product.
lv: Piedāvātais produkts.

en: Product sale price.
lv: Produkta akcijas cena.

en: Shows if the product is on sale.
lv: Rāda, vai produktam ir akcija.

en: Shows if the product can be bought.
lv: Rāda, vai produktu var nopirkt.

en: Shows if the product need to be shipped.
lv: Rāda, vai produkts ir jānosūta.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
lv: Norāda, vai preces piegāde ir apliekama ar nodokli.

en: List of related products IDs.
lv: Saistīto produktu ID saraksts.

en: Product parent ID.
lv: Produkta vecāku ID.

en: Optional note to send the customer after purchase.
lv: Izvēles piezīme, lai nosūtītu klientu pēc pirkuma.

en: Tag name.
lv: Birkas nosaukums

en: List of available term names of the attribute.
lv: Atribūta pieejamo terminu nosaukumi.

en: List of grouped products ID.
lv: Grupēto produktu ID saraksts.

en: Default sort order.
lv: Noklusējuma kārtojuma secība.

en: Shipping class name.
lv: Piegādes klases nosaukums.

en: Total of orders placed.
lv: Izveidoto pasūtījumu kopskaits.

en: Total of items purchased.
lv: Iegādāto vienību kopskaits.

en: Total charged for taxes.
lv: Kopējā maksa par nodokļiem.

en: Total charged for shipping.
lv: Kopējā maksa par piegādi.

en: Total of refunded orders.
lv: Atmaksāto pasūtījumu kopskaits.

en: Total of coupons used.
lv: Kopā izmantotie kuponi.

en: Totals.
lv: Kopā.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad pārskatīšana tika izveidota, vietnes laika zonā.

en: Order item ID provided is not associated with order.
lv: Pasūtījuma vienuma ID nav saistīts ar pasūtījumu.

en: Note left by customer during checkout.
lv: Piezīme, kuru klients atstāj izrakstīšanas laikā.

en: Tax total (not including shipping taxes).
lv: Nodokļu kopējais (neskaitot nosūtīšanas nodokļus).

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
lv: Norādiet, vai pasūtījums ir samaksāts. Tas noteiks statusu apstrādei un samazinās krājuma daudzumu.

en: Current variation price.
lv: Pašreizējā variācijas cena.

en: Variation regular price.
lv: Variācijas regulārā cena.

en: Allow one item to be bought in a single order.
lv: Atļaut vienu preci nopirkt vienā pasūtījumā.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
lv: Norādiet, vai produkta lapā cilnē "Papildinformācija" ir redzams atribūts.

en: Defaults variation attributes.
lv: Noklusējuma variantu atribūti.

en: Enable/Disable attribute archives.
lv: Iespējot / atspējot atribūtu arhīvus.

en: Net sales in the period.
lv: Neto apgrozījums periodā.

en: Average net daily sales.
lv: Vidējais neto ikdienas pārdošanas apjoms.

en: Define if the attribute can be used as variation.
lv: Noteikt, vai atribūtu var izmantot kā variāciju.

en: Gross sales in the period.
lv: Bruto pārdošanas apjoms periodā.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
lv: Robežas rezultāts ir noteikts produktiem ar konkrētu SKU.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
lv: Ierobežojošais rezultāts ir noteikts produktiem ar īpašu atribūtu terminu ID (nepieciešams piešķirts atribūts).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
lv: Robežas rezultāts tiek iestatīts produktiem ar īpašu atribūtu.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
lv: Ierobežots rezultāts, kas noteikts produktiem, kuriem piešķirts konkrēts piegādes klases ID.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
lv: Robežas rezultāts ir noteikts produktiem, kuriem piešķirts īpašs birkas ID.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
lv: Robežas rezultāts ir noteikts produktiem, kam piešķirts īpaša kategorijas ID.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
lv: Robežas rezultāts noteikts produktiem, kuriem piešķirts īpašs veids.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
lv: Robežas rezultāts ir noteikts produktiem, kam piešķirts īpašs statuss.

en: Variation dimensions.
lv: Variāciju izmēri.

en: Variation sale price.
lv: Variācijas pārdošanas cena.

en: Stock management at product level.
lv: Krājumu pārvaldība produktu līmenī.

en: Product external button text. Only for external products.
lv: Produkta ārējais pogas teksts. Tikai ārējiem produktiem.

en: Price formatted in HTML.
lv: Cena tiek formatēta HTML formātā.

en: Start date of sale price.
lv: Pārdošanas cenu sākuma datums.

en: Reviewer email.
lv: Recenzenta e-pasts.

en: Reviewer name.
lv: Recenzenta vārsds.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
lv: Izvēlnes secība, ko izmanto, lai kārtotu resursus.

en: HTML description of the resource.
lv: Resursu HTML apraksts.

en: Term name.
lv: Noteikumu nosaukums

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts pasūtījumiem, kuriem piešķirts konkrēts produkts.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts pasūtījumiem, kuriem piešķirts konkrēts klients.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts pasūtījumiem, kuriem piešķirts konkrēts statuss.

en: Show if is a compound tax rate.
lv: Parādiet, vai ir saliktā nodokļa likme.

en: Sum of all taxes.
lv: Visu nodokļu summa.

en: Total shipping tax amount for the order.
lv: Kopējā piegādes nodokļa summa pasūtījumam.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
lv: Lietotāja ID, kuram pieder pasūtījums. 0 priekš viesiem.

en: Line subtotal (before discounts).
lv: Rindu starpsumma (pirms atlaidēm).

en: Product external URL. Only for external products.
lv: Produkta ārējais URL. Tikai ārējiem produktiem.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
lv: Burtu un ciparu identifikators par tā tipam raksturīgo resursu.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
lv: Lejupielādes veids, tas kontrolē shēmu priekšpusē.

en: Total discount tax amount for the order.
lv: Kopējā atlaides nodokļa summa pasūtījumam.

en: True the prices included tax during checkout.
lv: Cenām bija iekļauts nodoklis samaksas laikā.

en: Tax status of fee.
lv: Maksas nodokļa statuss.

en: Meta key.
lv: Meta atslēga

en: Meta value.
lv: Meta vērtība

en: Number of published products for the resource.
lv: Resursu publicēto produktu skaits.

en: Menu order, used to custom sort products.
lv: Izvēlnes secība, ko izmanto pasūtījuma šķirošanai.

en: Product status (post status).
lv: Produkta statuss (pasta statuss).

en: Meta label.
lv: Meta etiķete.

en: Product slug.
lv: Produkta taka.

en: Coupons line data.
lv: Kupona rindas dati.

en: Fee lines data.
lv: Nodevas/maksas rindas dati.

en: Shipping lines data.
lv: Piegādes rindas dati.

en: Tax lines data.
lv: Nodokļu rindas dati.

en: Line item meta data.
lv: Rindas vienības meta dati.

en: Line total tax (after discounts).
lv: Rindas kopējais nodoklis (pēc atlaidēm).

en: Line total (after discounts).
lv: Rinda kopā (pēc atlaidēm).

en: Line subtotal tax (before discounts).
lv: Rindu starpsumma (pirms atlaidēm).

en: Sum of line item taxes only.
lv: Tikai rindas vienības nodokļa summa.

en: Tag slug.
lv: Birkas taka.

en: Shipping class slug.
lv: Piegādes klases taka.

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
lv: Groziem  izmanto MD5 hash, lai nodrošinātu, ka pasūtījumi netiek mainīti.

en: Number of decimal points to use in each resource.
lv: Decimāldaļu skaits ko izmantos katrā resursā.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
lv: Ja pārvaldāt krājumus, tas kontrolē, vai ir atļauti aizkavētie pasūtījumi.

en: Shows if backorders are allowed.
lv: Parādīt vai produkta piegāde pēc pasūtījuma ir atļauta.

en: Shows if the variation is on backordered.
lv: Parādīt vai variācijām ir aizkavētais pasūtījums

en: Shows if the product is on backordered.
lv: Parādīt vai produktiem ir aizkavētais pasūtījums.

en: List of up-sell products IDs.
lv: Saraksts ar piepārdošanas produktu ID.

en: List of cross-sell products IDs.
lv: Saraksts ar piepārdošanas produktu ID.

en: Limit result set to products with a specific slug.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts produktiem ar īpašu taku.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
lv: Atgriezt pārdošanā konkrētā sākuma datumā, datums ir %s formātā.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
lv: Atgriezt pārdošanā konkrētā beigu datumā, datums ir %s formātā.

en: Billing address.
lv: Norēķinu adrese.

en: Address line 2.
lv: Adreses lauks 2.

en: City name.
lv: Pilsētas nosaukums.

en: Customer password.
lv: Klienta parole.

en: File name.
lv: Faila nosaukums.

en: Product name.
lv: Produkta nosaukums.

en: Customer last name.
lv: Klienta uzvārds.

en: The email address for the customer.
lv: Klienta e-pasta adrese.

en: Customer first name.
lv: Klienta vārds.

en: Coupon code.
lv: Atlaides kods.

en: File URL.
lv: Faila saite.

en: Username isn't editable.
lv: Lietotāja vārdu nevar labot.

en: Email address is invalid.
lv: Nepareiza e-pasta adrese.

en: File details.
lv: Faila detaļas.

en: First name.
lv: Vārds.

en: List of billing address data.
lv: Saraksts ar rēķina adrešu informāciju.

en: Phone number.
lv: Tālruņa numurs.

en: Total amount spent.
lv: Kopā iztērēts.

en: Customer login name.
lv: Klienta lietotāja vārds.

en: Coupon description.
lv: Kupona apraksts.

en: Reason for refund.
lv: Atmaksas iemesls.

en: Refund amount.
lv: Atmaksas summa.

en: Email address.
lv: E-pasta adrese.

en: Postal code.
lv: Pasta indekss.

en: Company name.
lv: Uzņēmuma nosaukums.

en: Last name.
lv: Uzvārds.

en: Order ID.
lv: Pasūtījuma ID.

en: Order key.
lv: Pasūtījuma atslēga.

en: Item ID.
lv: Vienības ID.

en: Invalid order ID.
lv: Nepareizs pasūtījuma ID.

en: Invalid order item.
lv: Kļūdaina pasūtījuma vienība.

en: Add shipping methods &amp; zones
lv: Pievienojiet piegādes metodes &amp; zonas

en: Avatar URL.
lv: Avatāra saite.

en: Download ID (MD5).
lv: Lejupielādes ID (MD5).

en: Unique identifier for the resource.
lv: Resursa unikālais identifikators.

en: Setup shipping zones
lv: Uzstādiet piegādes zonas

en: Learn more about shipping zones
lv: Uzziniet vairāk par piegādes zonām

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
lv: Piegāde pašlaik ir iespējota, taču neesat pievienojis piegādes veidus jūsu piegādes zonās.

en: Consumer key is invalid.
lv: Patērētāja atslēga nav derīga.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
lv: Nederīgs paraksts - neizdevās kārtot parametrus.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
lv: Nederīgs paraksts - paraksta metode nav derīga.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
lv: Nederīgs paraksts - sniegtais paraksts nesakrīt.

en: Invalid timestamp.
lv: Nederīgs laikspiedols.

en: Unique identifier for the object.
lv: Objekta unikālais identifikators.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad kupons tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad kupons pēdējo reizi tika modificēts, vietnes laika joslā.

en: Number of times the coupon has been used already.
lv: Kupona izmantošanas reižu skaits.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
lv: To produktu ID, uz kuriem var izmantot kuponu.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
lv: To produktu ID, uz kuriem nevar izmantot kuponu.

en: How many times the coupon can be used per customer.
lv: Cik reizes kupons var tikt izmantots katram klientam.

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
lv: Maksimālais preču skaits grozā, uz kuru var piemērot kuponu.

en: List of category IDs the coupon applies to.
lv: Kategorijas ID saraksts, uz kuriem kupons attiecas.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
lv: Kategorijas ID saraksts, uz kuriem kupons neattiecas.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
lv: Izmantojot kuponu, ir atļauts maksimālais pasūtījuma apjoms.

en: List of email addresses that can use this coupon.
lv: To e-pasta adrešu saraksts, kuri var izmantot šo kuponu.

en: Download file URL.
lv: Lejupielādējiet faila URL.

en: Downloadable product ID.
lv: Lejupielādējams produkta ID.

en: Downloadable file name.
lv: Lejupielādējamā faila nosaukums.

en: Number of downloads remaining.
lv: Atlikušo lejupielāžu skaits.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
lv: Datums, kad piekļuves lejupielāde ir beidzies, vietnes laika joslā.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad klients tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad klients ir pēdējoreiz modificēts, vietnes laika joslā.

en: List of shipping address data.
lv: Piegādes adreses datu saraksts.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad pasūtījuma piezīme tika izveidota, vietnes laika joslā.

en: Invalid order refund ID.
lv: Nederīgs pasūtījuma atmaksas kods.

en: Refund amount must be greater than zero.
lv: Atmaksas summai jābut lielākai par nulli.

en: Cannot create order refund, please try again.
lv: Nevar izveidot pasūtījuma atmaksu, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad tika izveidota pasūtījuma atmaksa, vietnes laika joslā.

en: Cannot create order note, please try again.
lv: Nevar izveidot pasūtījuma piezīmi, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot create existing resource.
lv: Nevar izveidot esošu resursu.

en: Invalid resource id.
lv: Nederīgs resursu id.

en: Invalid resource id for reassignment.
lv: Nederīgs resursu id atkārtotai piešķiršanai.

en: Last order data.
lv: Pēdējie pasūtījuma dati.

en: Last order ID.
lv: Pēdējais pasūtījuma ID.

en: Address line 1.
lv: Adrese 1

en: Order note.
lv: Pasūtījuma piezīme

en: Order is invalid
lv: Pasūtījums nav derīgs

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
lv: Klienti nevarēs iegādāties fiziskas preces no jūsu veikala, līdz būs pieejama piegādes veidi.

en: The coupon code cannot be empty.
lv: Kupona kods nevar būt tukšs.

en: Determines the type of discount that will be applied.
lv: Nosaka atlaides veidu, kas tiks piemērota.

en: Quantity of orders made by the customer.
lv: Klienta pasūtījuma daudzums.

en: Limit result set to resources with a specific role.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts resursiem ar noteiktu lomu.

en: Limit result set to resources with a specific email.
lv: Ierobežots rezultāts, kas noteikts resursiem ar konkrētu e-pastu.

en: ISO code of the country.
lv: Valsts ISO kods.

en: Limit result set to resources with a specific code.
lv: Ierobežots rezultāts, kas noteikts resursiem ar konkrētu kodu.

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms, kam jābūt grozā, pirms tiek piemērots kupons.

en: The API key provided does not have write permissions.
lv: Iesniegtajai API atslēgai nav rakstīšanas atļauju.

en: The API key provided does not have read permissions.
lv: Iesniegtajai API atslēgai nav lasīšanas atļaujas.

en: ISO code or name of the state, province or district.
lv: ISO kods vai štata, provinces vai rajona nosaukums.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
lv: Mēģinot izveidot atmaksu, izmantojot maksājumu vārtejas API, radās kļūda.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
lv: UTC laiks, kad beidzas kupona derīguma termiņš.

en: Customers do not support trashing.
lv: Klienti neatbalsta mēslošanu

en: Webhooks do not support trashing.
lv: Webhooks neatbalsta mēslošanu

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
lv: Rāda/definē, vai piezīme ir tikai atsauces vai klientam(lietotājs tiks paziņots).

en: Line items data.
lv: Rindas vienību dati.

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
lv: Mantotās piegādes metodes (vienotas likmes, starptautiskā fiksētā likme, vietējā izņemšana un piegāde un bezmaksas piegāde) ir novecojušas, bet tagad tie turpinās darboties kā parasti. <b><em>Tās tiks noņemtas turpmākajās WooCommerce versijās</em></b>. Iespējami drīz mēs iesakām to atslēgt un izveidot jaunus tarifus piegādes zonās.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
lv: Nederīgs nece - nece jau ir izmantots.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
lv: Vai apiet atkritumus un uzspiest dzēšanu.

en: WooCommerce database update
lv: WooCommerce datubāzes atjaunināšana

en: New:
lv: Jauns:

en: For example:
lv: Piemēram:

en: Rest of the world
lv: Pārējā pasaule

en: Add shipping zone
lv: Pievienot piegādes zonu

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
lv: WordPress Prasības

en: cURL version.
lv: cURL versija.

en: MaxMind GeoIP database.
lv: MaxMind GeoIP datubāze.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
lv: Ierobežot uz konkrētiem ZIP/pasta indeksiem

en: List 1 postcode per line
lv: Saraksta 1 pasta indeksu katrā rindā

en: Page ID is set, but the page does not exist
lv: Lapas ID ir iestatīts, bet šī lapa neeksistē

en: Archive template
lv: Arhīvu veidne

en: Dismiss
lv: Aizvērt

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
lv: Pievienojiet tik daudz zonas, cik jums nepieciešams &ndash; klienti redzēs tikai to adreseu pieejamās metodes.

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
lv: reģionu grupa, kam var piešķirt atšķirīgas piegādes metodes un likmes.

en: The version of cURL installed on your server.
lv: Jūsu serverī ir instalēta cURL versija.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
lv: Parāda, vai WP Cron Jobs ir vai nav iespējots.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
lv: ASV iekšējā zona = visi ASV štati= vienotas likmes piegāde

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
lv: Eiropas zona = jebkura valsts Eiropā = vienotas likmes piegāde

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
lv: Jūsu serveris neatbalsta %s funkciju - tas ir nepieciešams, lai MaxMind izmantotu GeoIP datubāzi.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
lv: Šī noteikuma pasta indekss. Semikols (;) atdala vairākas vērtības. Atstājiet tukšu, lai piemērotu visām jomām. Var izmantot arī aizstājējzīmes (*) un ciparu pasta indeksu diapazonus (piem., 12345 ... 12350).

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
lv: Slepenā atslēģa tiek izmantots, lai ģenerētu piegādāto webhoku hash un sniegtu pieprasījuma galvenes.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
lv: Jūsu motīvam ir woocommerce.php fails, jūs nevarēsiet pārrakstīt veidni woocommerce / archive-product.php, jo woocommerce.php ir prioritāte pār arhīvu-product.php. Tas ir paredzēts, lai novērstu parādīšanas problēmas.

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Show categories
lv: Rādīt kategorijas

en: Region(s)
lv: Reģions(i)

en: Add shipping method
lv: Pievienot piegādes veidu

en: Your changes were not saved. Please retry.
lv: Jūsu izmaiņas netika saglabātas. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Show categories &amp; products
lv: Rādīt kategorijas &amp; produktus

en: Show subcategories &amp; products
lv: Rādīt apakškategorijas &amp; produktus

en: Add shipping class
lv: Pievienot piegādes klasi

en: Product count
lv: Produktu skaits

en: Default customer location
lv: Klienta atrašanās vieta pēc noklusējuma

en: Shipping location(s)
lv: Piegādes vieta(s)

en: Set default payment method
lv: Iestatīt noklusējuma maksājuma metodi

en: Delete payment method
lv: Dzēst maksājuma metodi

en: Payment methods
lv: Apmaksas veidi

en: Zone name
lv: Zonas nosaukums

en: Close modal panel
lv: Aizvērt modālo logu

en: Zone does not exist!
lv: Zona neeksistē!

en: Sell to all countries, except for&hellip;
lv: Pārdot visām valstīm, izņemot&hellip;

en: Sell to specific countries
lv: Pārdošana uz konkrētām valstīm

en: Ship to specific countries
lv: Piegādāt uz konkrētām valstīm

en: No location by default
lv: Pēc noklusējuma nav atrašanās vietas

en: Calculations
lv: Kalkulācijas

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
lv: Vai vēlaties vispirms saglabāt izmaiņas? Ja mainītie dati tiks dzēsti, ja izvēlēsities atcelt.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
lv: Piegādes veidu nevar pievienot. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
lv: Šim piegādes veidam nav iestatījumu, lai tos konfigurētu.

en: Edit failed. Please try again.
lv: Labošana neizdevās. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: No shipping classes have been created.
lv: Nav izveidotas piegādes klases.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
lv: Šajā zonā varat pievienot vairākas piegādes metodes. Tos redzēs tikai šīs zonas lietotāji.

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
lv: Atspējot piegādi un piegādes aprēķini

en: Default to customer billing address
lv: Noklusējuma klienta norēķinu adrese

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
lv: Piegādes zona ir ģeogrāfisks reģions, kurā piemēro noteiktas piegādes veidus un tarifus.

en: Default to customer shipping address
lv: Klienta piegādes adreses noklusējums

en: Force shipping to the customer billing address
lv: Piespiest piegādi uz klienta norēķinu adresi

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Maksājumu metodes" lapai.

en: Endpoint for the delete payment method page.
lv: Beigu punkts maksājumu veidlapas dzēšanai

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
lv: Noklusējuma maksājuma metodes galapunkts.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
lv: Šī opcija nosaka klientu noklusējuma atrašanās vietu. Izmantojot ģeogrāfisko atrašanās vietu, MaxMind GeoLite datubāze periodiski tiks lejupielādēta Jūsu wp-satura direktorijā.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
lv: Velciet un nometiet, lai no jauna sakārtotu pielāgotās zonas. Tas ir secība, kādā tie tiks saskaņoti ar klienta adresi.

en: Addresses
lv: Adreses

en: Add item(s)
lv: Pievienot vienību(as)

en: Delete item
lv: Izdzēst vienību

en: This order is no longer editable.
lv: Šo pasūtījumu vairs nevar rediģēt.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
lv: Svarīgi: naudas atmaksas iemesls būs redzams klientam.

en: Customer download link
lv: Klienta lejupielādes saite

en: Edit item
lv: Labot vienību

en: Tax status
lv: Nodokļa status

en: Stock quantity
lv: Daudzums noliktavā

en: Learn more about coupons
lv: Uzzināt vairāk par kuponiem

en: Learn more about orders
lv: Uzzināt vairāk par pasūtījumiem

en: Ready to start selling something awesome?
lv: Vai esiet gatavs/a tirgot kaut ko stilīgu?

en: When you receive a new order, it will appear here.
lv: Kad saņemsiet jaunu pasūtījumu, tas parādīsies šeit.

en: Items
lv: Vienības

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
lv: Atvainojiet, Jums nav atļauts izdzēst %s.

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
lv: Nevar izveidot esošu %s.

en: Help &amp; Support
lv: Palīdzība &amp; Atbalsts

en: The resource cannot be deleted.
lv: Resursu nevar izdzēst

en: Sorry, you cannot update resource.
lv: Atvainojies, Jūs nevariet atjaunot šo resursu.

en: Sorry, you cannot create new resource.
lv: Atvainojiet, Jūs nevariet izveidot jaunu resursu.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
lv: %s nevar tikt izdzēsts.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
lv: %s jau ir izdzēsts.

en: ID is invalid.
lv: ID ir nepareizs.

en: Community forum
lv: Kopienas forums

en: Sorry, you cannot delete this resource.
lv: Atvainojiet, Jūs nevariet izdzēst šo resursu.

en: Invalid post ID.
lv: Nepareizs raksta ID.

en: Resource does not exist.
lv: Resurss neeksistē

en: Invalid ID.
lv: Nepareizs ID.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
lv: Maksājums ar čeku

en: Bank transfer (BACS) payments
lv: Bankas pārskaitījumu (BACS) maksājumi

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
lv: Kuponi ir lielisks veids, kā piedāvāt klientiem atlaides un atlīdzības. Tie parādīsies šeit pēc to izveides.

en: Save to account
lv: Saglabāt kontā

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
lv: Nevarēja pieņemt vairāk nekā %s vienumus šim pieprasījumam.

en: List of created resources.
lv: Izveidoto resursu saraksts.

en: List of updated resources.
lv: Atjaunināto resursu saraksts.

en: List of delete resources.
lv: Dzēsto resursu saraksts.

en: Sorry, you cannot view this resource.
lv: Atvainojiet, jūs nevarat skatīt šo resursu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt šo resursu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo resursu.

en: Order sort attribute ascending or descending.
lv: Pasūtījumu kārtošanas atribūts augošā vai dilstošā secībā.

en: Sort collection by object attribute.
lv: Kārtot kolekciju pēc objekta atribūta.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
lv: Diemžēl jums nav atļauts veidot resursus.

en: Sort collection by resource attribute.
lv: Kārtot kolekciju pēc resursa atribūta.

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo piezīmi? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
lv: Pieņemiet maksājumus, izmantojot PayPal konta atlikumu vai kredītkarti.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
lv: Robežas rezultāts noteikts resursiem, kas piešķirti konkrētam produktam.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
lv: Vai slēpt resursus, kas nav piešķirti nevienam produktam.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
lv: Nevar iestatīt resursa vecāku, taksonomija nav hierarhiska.

en: Taxonomy does not exist.
lv: Taksonomija nepastāv.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
lv: Robežas rezultāts ir iestatīts uz visiem vienumiem, izņemot konkrēta vecāka ID.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
lv: Robežas rezultāts ir iestatīts uz noteiktu vecāku ID.

en: Limit result set to specific ids.
lv: Ierobežots rezultāts iestatīts uz konkrētiem ID.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz resursiem, kas publicēti pirms dotajā ISO8601 atbilstošajā datumā.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz resursiem, kas publicēti pēc dotajā ISO8601 atbilstošajā datumā.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
lv: Vienkārša bezsaistes vārteja, kas ļauj pieņemt čeku kā maksājuma veidu.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
lv: Vienkārša bezsaistes vārteja, kas ļauj pieņemt skaidru naudu pie piegādes.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
lv: %s neatbalsta mēslošanu.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts partijas manipulēt ar šo resursu.

en: Resource does not support trashing.
lv: Resurss neatbalsta mēslošanu.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
lv: Vienkārša bezsaistes vārteja, kas ļauj pieņemt BACS maksājumu.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
lv: Nepieciešams būt patiesam, jo resurss neatbalsta mēslošanu.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
lv: Izmantojiet WP vaicājuma argumentus, lai mainītu atbildi; privātam vaicājumam var būt vajadzīga atbilstoša atļauja.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts resursiem ar īpašu taku.

en: Offset the result set by a specific number of items.
lv: Novirzīt rezultātu, kas noteikts ar konkrētu priekšmetu skaitu.

en:  Stripe
lv:  Svītras

en: South America
lv: Dienvidamerika

en: Oceania
lv: Okeānija

en: North America
lv: Ziemeļamerika

en: Europe
lv: Eiropa

en: Asia
lv: Āzija

en: Africa
lv: Āfrika

en: United States (US) Minor Outlying Islands
lv: Amerikas Savienotās Valstis (ASV) Mazās ārējās salas

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
lv: Neizdevās iekopēt starpliktuvē. Lūdzu nospiediet Ctrl/Cmd+C lai nokopētu.

en: Saudi riyal
lv: Saūda riāls

en: Please enter a stronger password.
lv: Ievadiet spēcīgāku paroli.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
lv: Maksājums rēķinam %s atgriezts

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
lv: Atceltie pasūtījumu e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti izvēlētajam saņēmējam (-iem), kad pasūtījumi ir atzīmēti kā atcelti (ja tie iepriekš bija apstrādes procesā vai aizturēti).

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
lv: Uzraksti atsauksmi pirmais par &ldquo;%s&rdquo;

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
lv: Diemžēl jūsu pasūtījumu nevar apstrādāt, jo sākotnējā banka / tirgotājs ir noraidījis jūsu darījumu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz iegādāties pirkumu.

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
lv: Maksa par pasūtījumu #%1$s no %2$s neizdevās. Pasūtījums bija šāds:

en: Hide empty categories
lv: Slēpt tukšās kategorijas

note: translators: %s: taxes translators: %s: tax amount
en: (includes %s)
lv: (ieskaitot %s)

en: Kenyan shilling
lv: Kenijas šiliņš

en: Pakistani rupee
lv: Pakistānas rūpija

en: Failed order
lv: Neizdevās pasūtīt

en: Invalid product ID.
lv: Nederīgs produkta ID.

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
lv: [{site_title}]: Jauns pasūtījums #{order_number}

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
lv: Lūdzu izvēlieties vienu produkta opciju pirms pievienojat produktu grozā.

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
lv: Kļūda: piegādes URL nevar sasniegt: %s

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
lv: Kļūda: piegādes URL nosūtīja atbildes kodu: %s

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
lv: WooCommerce datu atjauninājums ir pabeigts. Paldies, ka atjauninājāt jaunāko versiju!

en: Standard rate
lv: Standarta likme

en: Tax class already exists
lv: Nodokļu klase jau pastāv

en: State / Zone
lv: Štats / Zona

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
lv: Palielina PHP piešķirto atmiņu

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
lv: %1$s - Mēs iesakām minimālo MySQL versiju 5.6. Skatīt: %2$s

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
lv: %1$s - Mēs iesakām uzstādīt atļautās atmiņas uzstādījumu uz vismaz 64MB. Skatīt: %2$s

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
lv: Jūsu serverī nav iespējota %s klase - daži vārtejas spraudņi, kas izmanto SOAP, var nedarboties, kā paredzēts.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
lv: Jūsu serveris neatbalsta %s funkcijas - tas ir vajadzīgs labākai rakstzīmju kodēšanai. Tās vietā tiks izmantoti daži aizstājēji.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
lv: Multiboitu virkne (mbstring) tiek izmantota, lai pārveidotu rakstzīmju kodēšanu, tāpat kā e-pastiem vai konvertējot rakstzīmes uz mazajiem burtiem.

en: Last page
lv: Pēdējā lappuse

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: First page
lv: Pirmā lapa

en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

en: No matching tax rates found.
lv: Nav atbilstošu nodokļu likmju.

en: Tax rate ID: %s
lv: Nodokļa likmes ID: %s

en: Search&hellip;
lv: Meklēt&hellip;

en: Loading&hellip;
lv: Ielāde&hellip;

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
lv: Jūsu veiktie labojumi tiks dzēsti, ja atstāsiet šo lapu nesaglabājot.

en: "%s" tax rates
lv: "%s" nodokļu likmes

en: Manually sent
lv: Manuāli nosūtīts

en: Manual
lv: Rokasgrāmata

en: Content type
lv: Satura veids

en: Footer text
lv: Kājenes teksts

en: "From" address
lv: "No" adreses

en: Body background color
lv: Lapas fona krāsa

en: Body text color
lv: Lapas teksta krāsa

note: translators: %s: Nonced email preview link
en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
lv: Šajā sadaļā varat pielāgot WooCommerce e-pastus. <a href="%s" target="_blank">Noklikšķiniet šeit, lai priekšskatītu savu e-pasta veidni</a>.

note: translators: %s: help description with link to WP Mail logging and support page.
en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
lv: Tālāk ir norādīti e-pasta paziņojumi, kas nosūtīti no WooCommerce. Noklikšķiniet uz e-pasta, lai to konfigurētu.<br>%s

en: Email notifications
lv: E-pasta paziņojumi

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
lv: %s vidējai bruto apgrozījums dienā

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
lv: %s vidējais bruto apgrozījums mēnesī

en: Average gross sales amount
lv: Vidējā bruto pārdošanas summa

en: Setup wizard
lv: Uzstādīšanas vednis

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
lv: Ja jums atkal nepieciešams piekļūt iestatīšanas vednim, lūdzu, noklikšķiniet uz zemāk redzamās pogas.

en: Product permalinks
lv: Produktu saites

en: Bheri
lv: Beri

en: Dhaulagiri
lv: Dhaulāgiri

en: Kuala Lumpur
lv: Kualalumpura

en: Malacca (Melaka)
lv: Malaka

en: Labuan
lv: Labuāna

en: Putrajaya
lv: Putradžaja

en: Penang (Pulau Pinang)
lv: Penanga

en: Bagmati
lv: Bagmatia

en: Buy now
lv: Pirkt tagad

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
lv: ar %s

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
lv: Pasūtījums

en: Monthly
lv: Ik mēnesi

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
lv: %s dzēsts.

en: Show more details
lv: Rādīt vairāk detaļas

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
lv: Velciet un nometiet vai noklikšķiniet, lai iestatītu admin varianta secību

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
lv: Ievadiet adresātus (atdalīti ar komatu), kas saņems šo paziņojumu.

note: translators: %s product name
en: %s download remaining | %s downloads remaining
lv[0]: %s lejupielāde atlikusi
lv[1]: %s lejupielāde atlikusi
lv[2]: %s lejupielādes atlikušas

en: Order ID
lv: Pasūtījuma ID

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Search for:
lv: Meklēt:

en: %s customer review | %s customer reviews
lv[0]: %s klienta atsauksme
lv[1]: %s klientu atsauksmes
lv[2]: %s klientu atsauksmes

note: translators: %s is product title
en: Add a review
lv: Pievienot atsauksmi

en: Submit
lv: Pievienot

en: Perfect
lv: Lielisks

en: Good
lv: Labs

en: Average
lv: Viduvējs

en: Not that bad
lv: Nav slikts

[ctx: submit button]
en: Search
lv: Meklēt

en: Rate&hellip;
lv: Vērtēt&hellip;

en: Tag: | Tags:
lv[0]: Birka:
lv[1]: Birkas:
lv[2]: Birkas:

en: Note:
lv: Piezīme:

en: You have not set up this type of address yet.
lv: Šī tipa adrese jums vēl nav norādīta.

en: verified owner
lv: verificēts lietotājs

en: Order number.
lv: Pasūtījum Numurs

en: You may also like&hellip;
lv: Jums arī varētu patikt&hellip;

en: Email you used during checkout.
lv: E-pasts, ko izmantojāt veicot pasūtījumu.

en: Track
lv: Izsekot

en: Your review
lv: Jūsu atsauksme

en: Very poor
lv: Ļoti nabadzīgs

en: Your rating
lv: Jūsu vērtējums

en: Your review is awaiting approval
lv: Jūsu komentārs gaida apstiprinājumu

en: Related products
lv: Saistītie Produkti

en: Order details
lv: Pasūtījuma informācija

en: Order again
lv: Pasūtīt vēlreiz

en: Billing email
lv: Rēķina epasts

en: Recent orders
lv: Nesenie pasūtījumi

en: Available downloads
lv: Pieejamās lejupielādes

en: There are no reviews yet.
lv: Pašlaik atsauksmju nav.

en: Order updates
lv: Pasūtiet atjauninājumus

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
lv: Lai izsekotu pasūtījumu, lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma ID zemāk esošajā lodziņā un nospiediet pogu "Track". Kods tika dots jums uz jūsu kvīts un apstiprinājuma e-pastā, kuru jums vajadzēja saņemt.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
lv: Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
lv: Atstājiet atbildi uz %s

en: Found in your order confirmation email.
lv: Atrasts Jūsu pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
lv: Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

en: Category: | Categories:
lv[0]: Kategorijas:
lv[1]: Kategorija:
lv[2]: Kategorijas:

en: Date:
lv: Datums:

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Coupon:
lv: Kupona kods:

en: Free shipping coupon
lv: Bezmaksas piegādes kupons

en: [Remove]
lv: [Noņemt]

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
lv: Pasūtījums &ndash; %s

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
lv: Atsauksmes (%d)

en: Place order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Choose an option
lv: Izvēlēties

en: Select a category
lv: Izvēlēties kategoriju

en: Cart
lv: Grozs

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
lv: Noņemt filtru

en: List
lv: Saraksts

en: AND
lv: UN

en: OR
lv: VAI

note: translators: %s: taxonomy name
en: Any %s
lv: Jebkurš %s

note: translators: Filter: verb "to filter"
en: Filter
lv: Filtrs

en: Price:
lv: Cena:

en: Number of products to show
lv: Parādamo produktu skaits

en: Random
lv: Nejauša secība

en: Sales
lv: Pārdošana

en: ASC
lv: Augošs

en: DESC
lv: Krītošs

en: Hide free products
lv: Slēpt bezmaksas produktus

en: Show hidden products
lv: Parādīt slēptos produktus

en: Number of reviews to show
lv: Atsauksmju skaits, ko parādīt

en: Username or email address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Password
lv: Parole

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
lv: Daudzums

en: Billing &amp; Shipping
lv: Apmaksa un piegāde

en: Create an account?
lv: Izveidot kontu?

en: Your order
lv: Jūsu pasūtījums

en: Have a coupon?
lv: Pieejams kupons?

en: Click here to enter your code
lv: Spied šeit, lai ievadītu kupona kodu

en: Returning customer?
lv: Esat atgriezies veikalā?

en: Click here to login
lv: Klikšķiniet te, lai autorizētos

en: Payment
lv: Maksājums

en: Pay for order
lv: Pasūtījuma apmaksa

en: Ship to a different address?
lv: Piegādāt citā adresē?

en: Update totals
lv: Atjaunināt

en: Thank you. Your order has been received.
lv: Paldies. Jūsu pasūtījums ir saņemts.

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
lv: Lietotājvārds: %s

note: translators: URL follows
en: To set your password, visit the following address:
lv: Lai atiestatītu jūsu paroli, apmeklējiet sekojošo adresi:

en: Click here to reset your password
lv: Klikšķiniet šeit, lai atiestatītu savu paroli

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Username or email
lv: Lietotājvārds vai e-pasts

en: Lost your password?
lv: Aizmirsāt paroli?

en: No products were found matching your selection.
lv: Šajā sadaļā nav produktu

en: Sale!
lv: Izpārdošana!

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
lv: Aizmirsāt paroli? Lūdzu ievadiet savu lietotājvārdu vai epasta adresi. Nosūtīsim Jums uz e-pastu saiti paroles atgūšanai.

en: Enter a new password below.
lv: Ievadiet jaunu paroli šeit.

en: New password
lv: Jauna parole

en: Re-enter new password
lv: Ievadīt jauno paroli vēlreiz

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
lv: Šīs adreses tiks izmantotas preču pasūtīšanas lapā. Jūs tās varēsiet mainīt.

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
lv: rēķina

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
lv: piegāde

en: Max price
lv: Maks. cena

en: Min price
lv: Min. cena

note: Translators: %s display name.
en: Logged in as %s
lv: Ienācis kā %s

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Active
lv: Aktīvs

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Query type
lv: Vaicājuma veids

en: Your cart is currently empty.
lv: Jūsu grozs ir tukšs.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
lv: Ar šādu epasta adresi konts jau ir reģistrēts. Lūdzu izvēlieties citu.

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
lv[0]: %s ir pievienots grozam.
lv[1]: %s ir pievienoti grozam.
lv[2]: %s ir pievienots grozam.

en: Checkout
lv: Veikt pasūtījumu

en: and
lv: un

[ctx: breadcrumb]
en: Home
lv: Sākums

en: Remember me
lv: Atcerēties mani

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
lv: Lūdzu, aizpildiet informāciju augstāk, lai redzētu pieejamās maksājumu veidus.

en: Use a new payment method
lv: Izmantot jaunu apmaksas metodi.

en: New Zealand dollar
lv: Jaunzēlandes dolārs

en: Egyptian pound
lv: Ēģiptes mārciņa

en: Ukrainian hryvnia
lv: Ukrainas grivna

en: Thai baht
lv: Taizemes bāts

en: Turkish lira
lv: Turcijas lira

en: South Korean won
lv: Dienvidkorejas vona

en: Japanese yen
lv: Japānas jenas

en: Indian rupee
lv: Indijas rūpija

en: Indonesian rupiah
lv: Indonēzijas rūpija

en: Hungarian forint
lv: Ungārijas forints

en: Hong Kong dollar
lv: Honkongas dolārs

en: Croatian kuna
lv: Horvātijas kuna

en: Dominican peso
lv: Dominikānas peso

en: Czech koruna
lv: Čehijas krona

en: Danish krone
lv: Dānijas krona

en: Bangladeshi taka
lv: Bangladešas taka

en: Brazilian real
lv: Brazīlijas reāls

en: Australian dollar
lv: Austrālijas dolāri

en: Argentine peso
lv: Argentīnas peso

en: Chinese yuan
lv: Ķīnas juaņa

en: Lao kip
lv: Laosas kips

en: United Arab Emirates dirham
lv: Apvienoto Arābu Emirātu dirhēms

en: Mexican peso
lv: Meksikas peso

en: Please enter a valid order ID
lv: Lūdzu ievadiet pareizu pasūtījuma ID

en: Canadian dollar
lv: Kanādas dolārs

en: Swiss franc
lv: Šveices franks

en: Swedish krona
lv: Zviedrijas krona

en: Romanian leu
lv: Rumānijas leja

en: You may be interested in&hellip;
lv: Jums arī varētu interesēt&hellip;

en: Deny
lv: Neatļaut

en: No product categories exist.
lv: Nav produktu kategorijas.

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
lv: Apskatīt pasūtījumu: %s

en: Russian ruble
lv: Krievijas rublis

en: Norwegian krone
lv: Norvēģijas krona

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
lv: Atmaksa &ndash; %s

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lv: Šī pasūtījuma status ir &ldquo;%s&rdquo;&mdash;tas nevar tikt apmaksāts. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja ir nepieciešama palīdzība.

en: Save address
lv: Saglabāt adresi

en: Confirm new password
lv: Apstipriniet jauno paroli

en: New password (leave blank to leave unchanged)
lv: Jaunā parole (atstājiet tukšu, ja nevēlaties to mainīt)

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
lv: Pašreizējā parole (atstājiet tukšu, ja nevēlaties to mainīt)

en: Password change
lv: Paroles maiņa

en: Return to cart
lv: Atgriezties uz Grozu

en: Calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādi

en: Proceed to checkout
lv: Turpināt noformēt pirkumu

en: Update cart
lv: Atjaunināt grozu

en: Apply coupon
lv: Izmantot kuponu

en: Cart totals
lv: Groza kopsavilkums

en: Application authentication request
lv: Aplikācijas autentifikācijas pieprasījums

en: Top rated products
lv: Vispopulārākie produkti

en: Recent reviews
lv: Nesenās atsauksmes

en: On-sale products
lv: Produkti pārdošanā

en: Featured products
lv: Izceltie produkti

en: All products
lv: Visi produkti

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
lv: Meklēšanas rezultāti: &ldquo;%s&rdquo;

en: Continue shopping
lv: Turpināt Iepirkties

en: Invalid username or email.
lv: Nederīgs lietotājvārds vai parole

en: Enter a username or email address.
lv: Ievadiet lietotāja vārdu vai e-pasta adresi.

en: Order number:
lv: Pasūtījuma Nr.:

en: My account
lv: Mans konts

en: Additional information
lv: Papildu informācija

en: Recently Viewed Products
lv: Nesen aplūkotie produkti

[ctx: Sorting order]
en: Order
lv: Secība

en: Sort by popularity
lv: Kārtot pēc popularitātes

en: Sort by price: low to high
lv: Kārtot pēc cenas: zema līdz augsta

en: Sort by average rating
lv: Kārtot pēc vidējā vērtējuma

en: Sort by price: high to low
lv: Kārtot pēc cenas: augsta līdz zema

en: Active filters
lv: Aktīvie filtri

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
lv: &nbsp;&ndash; Lapa %s

en: Category order
lv: Kategorijas secība

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Bulgarian lev
lv: Bulgārijas levs

en: Chilean peso
lv: Čīles peso

en: Colombian peso
lv: Kolumbijas peso

en: Email address
lv: Epasta adrese

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
lv: Atvainojiet, šis pasūtījums ir nederīgs un to nevar apmaksāt.

en: Password reset is not allowed for this user
lv: Paroles atiestatīšana šim lietotājam nav atļauta

en: Select
lv: Izvēlieties

en: Pound sterling
lv: Lielbritānijas sterliņu mārciņa

en: Malaysian ringgit
lv: Malaizijas ringguts

en: Singapore dollar
lv: Singapūras dolārs

en: Order fully refunded
lv: Pasūtījums ir pilnībā atmaksāts

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
lv: Neapmaksātais pasūtījums ir atcelts - sasniegts laika ierobežojums.

en: Default sorting
lv: Atlasīt pēc noklusējuma

en: Paused
lv: Apturēts

en: Hide if cart is empty
lv: Paslēpt grozu, ja tas ir tukšs

en: Filter by
lv: Filtrēt pēc

en: Filter by price
lv: Filtrēt pēc cenas

en: Show product counts
lv: Parādiet produktu skaitu

en: Only show children of the current category
lv: Rādīt tikai pašreizējās kategorijas bērnus

en: You must be logged in to checkout.
lv: Jums jāpieslēdzas, lai veiktu pasūtījumu.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lv: Diemžēl šķiet, ka jūsu atrašanās vietai nav pieejami maksājumu veidi. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība vai vēlaties veikt alternatīvu vienošanos.

[ctx: slug]
en: uncategorized
lv: Bez kategorijas

en: Philippine peso
lv: Filipīnu peso

en: A list or dropdown of product categories.
lv: Produktu kategoriju saraksts vai nolaižamajā sarakstā.

en: Show as dropdown
lv: Rādīt kā nolaižamo sarakstu

note: Translators: %s App name. translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
lv: %s vēlētos izveidot savienojumu ar Jūsu veikalu

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
lv: Tā kā jūsu pārlūkprogramma neatbalsta JavaScript vai ir atspējota, lūdzu, pirms pasūtījuma veikšanas uzklikšķiniet uz pogas <em>Atjaunināt kopsavilkumus</em>. Iespējams, jums būs jāmaksā vairāk nekā iepriekš norādītā summa, ja jūs to neizdarīsiet.

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
lv: Lai izveidotu savienojumu ar %1$s, jums ir jāpiesakās. Piesakieties savā veikalā zemāk vai <a href="%2$s">atceliet un atgriezieties pie %1$s</a>

en: Show hierarchy
lv: Rādīt hierarhiju

en: This function should not be called before woocommerce_init.
lv: Šo funkciju nedrīkst izsaukt pirms woocommerce_init.

en: This product is protected and cannot be purchased.
lv: Šis produkts ir aizsargāts un to nevar iegādāties.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
lv: Pasūtījumu kopsumma ir atjaunināta. Lūdzu, apstipriniet savu pasūtījumu, nospiežot pogu "Izveidot pasūtījumu" lapas apakšdaļā.

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Shipping Address 2
lv: Piegādes adrese 2

en: Billing Address 2
lv: Norēķinu adrese 2

en: No products in the cart.
lv: Grozs ir tukšs.

en: Subtotal
lv: Summa

en: Showing the single result
lv: Viens produkts

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
lv: Ja esat iepircies iepriekš, lūdzu, pieslēdzieties. Ja esat jauns klients, varat doties tālāk uz maksājumu sadaļu.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
lv: Ir dažas problēmas ar jūsu grozā esošajām precēm. Lūdzu, atgriezieties grozā un atrisiniet šīs problēmas pirms izrakstīšanās.

note: translators: %s: order number translators: %s: order ID translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
lv: Pasūtījums nr. %s

en: Cancelled order
lv: Pasūtījums atcelts

en: Enable this email notification
lv: Aktivizēt šo e-pasta paziņojumu

en: Recipient(s)
lv: Saņēmējs(-i)

en: Subject
lv: Temats

en: Email type
lv: E-pasta tips

en: Choose which format of email to send.
lv: Izvēlēties, kura formāta e-pastu nosūtīt.

en: Completed order
lv: Pabeigtais pasūtījums

en: New account
lv: Jauns konts

en: Welcome to {site_title}
lv: Sveicināti {site_title}

en: Customer note
lv: Klienta piezīmes

en: Processing order
lv: Pasūtījuma apstrāde

en: Thank you for your order
lv: Paldies par pasūtījumu

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli

en: New order
lv: Jauns pasūtījums

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Multipart
lv: Vairākdaļu

en: Could not write to template file.
lv: Nevar ierakstīt veidnes failā.

en: Template file copied to theme.
lv: Veidnes fails iekopēts tēmā.

en: Template file deleted from theme.
lv: Veidnes fails izdzēsts no tēmas.

en: HTML template
lv: HTML veidne

en: Plain text template
lv: Vienkārša teksta veidne

en: Delete template file
lv: Dzēst veidni

en: Copy file to theme
lv: Kopēt failu tēmā

en: File was not found.
lv: Fails nav atrasts.

en: View template
lv: Apskatīt veidni

en: Hide template
lv: Slēpt veidni

en: Are you sure you want to delete this template file?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo veidnes failu?

en: Title
lv: Virsraksts

en: Instructions
lv: Norādes

en: Remove selected account(s)
lv: Noņemt izvēlētos kontu(s)

en: Proceed to PayPal
lv: Doties uz PayPal

en: A valid free shipping coupon
lv: Spēkā esošs bezmaksas piegādes kupons

en: A minimum order amount OR a coupon
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms VAI kupons

en: A minimum order amount AND a coupon
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms UN kupons

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
lv: Piegāde ar %s

en: IPN payment completed
lv: IPN maksājums pabeigts

en: Select options
lv: Izvēlieties

en: What is PayPal?
lv: Kas ir PayPal?

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
lv: Lūdzu nosūtiet savu čeku uz: veikala nosaukums, Iela, pilsēta, valsts / apgabals, pasta indekss.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
lv: Lūdzu ievadiet PayPal epasta adresi; tā ir vajadzīga, lai pasūtījumā veiktu maksājumu.

en: How to calculate delivery charges
lv: Kā rēķināt piegādes maksas

en: Selected countries
lv: Izvēlētās valstis

en: Select some countries
lv: Izvēlieties dažas valstis

en: All allowed countries
lv: Visas atļautās valstis

en: Shipping costs updated.
lv: Piegādes cena atjaunota.

en: Delivery fee
lv: Piegādes maksa

en: Minimum order amount
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms

en: Free shipping requires...
lv: Bezmaksas piegādei nepieciešams...

en: Flat rate
lv: Nemainīga likme

en: PayPal email
lv: PayPal e-pasts

en: + Add account
lv: + Pievienot kontu

en: Bank name
lv: Bankas nosaukums

en: Account number
lv: Konta numurs

en: Account details
lv: Profila informācija

en: Direct bank transfer
lv: Tiešais bankas pārskaitījums

en: Enable bank transfer
lv: Atļaut bankas pārskaitījumus

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
lv: Šo veidni ir pārveidojusi jūsu tēma un tā atrodama: %s.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
lv: Veiciet maksājumu uz mūsu bankas kontu. Lūdzu, kā norēķinu atsauci izmantojiet sava Pasūtījuma ID. Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts, kolīdz līdzekļi būs ieskaitīti mūsu kontā.

en: Account name
lv: Konta vārds

en: Bank transit number
lv: Bankas tranzīta numurs

en: Bank code
lv: Bankas kods

en: Receiver email
lv: Saņēmēja e-pasts

en: API credentials
lv: API informācija

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
lv: "%s" piegādes klases izmaksas

en: Allowed ZIP/post codes
lv: Atļautie pasta kodi

en: Availability
lv: Pieejamība

en: Awaiting BACS payment
lv: Gaida BACS apmaksu

en: Branch sort
lv: Filiāles kārtas numurs

en: Branch code
lv: Filiāles kods

en: Enable
lv: Iespējot

en: Fixed amount per product
lv: Fiksēta summa par produktu

en: Fixed amount
lv: Fiksēta summa

en: Enable/Disable
lv: Ieslēgt/Izslēgt

en: Email heading
lv: E-pasta virsraksts

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
lv: Tas ir pasūtījuma paziņojums, kas tiek nosūtīts klientiem pēc pasūtījuma apmaksas, kuros ir pasūtījuma dati.

en: Refunded order
lv: Atmaksāts pasūtījums

en: Full refund subject
lv: Pilna atmaksāšanas kategorija

en: Partial refund subject
lv: Daļējas kompensācijas temats

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
lv: Jaunā pasūtījuma e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti izvēlētajam saņēmējam (-iem), kad tiks saņemts jauns pasūtījums.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
lv: Tas kontrolē nosaukumu, ko lietotājs redz izrakstīšanas laikā.

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
lv: Instrukcijas, kas tiks pievienotas pateicības lapai un e-pastiem.

en: Sort code
lv: Kārtot kodu

en: Routing number
lv: Maršruta numurs

en: Enable check payments
lv: Iespējot čeku maksājumus

en: Instructions that will be added to the thank you page.
lv: Instrukcijas, kas tiks pievienotas pateicības lapai.

en: Enable for shipping methods
lv: Iespējot piegādes metodēm

en: Select shipping methods
lv: Izvēlieties nosūtīšanas veidu

en: PayPal acceptance mark
lv: PayPal pieņemšanas zīme

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
lv: Apstiprināšanas kļūda: PayPal valūtas nesakrīt (code %s).

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
lv: Apstiprināšanas kļūda: PayPal summas nesakrīt (gross %s).

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
lv: Pārbaudes kļūda: PayPal IPN atbilde no citas e-pasta adreses (%s).

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
lv: Apstiprināšanas kļūda: PayPal summas nesakrīt (amt %s).

en: Enable PayPal Standard
lv: Iespējot PayPal standartu

en: This controls the description which the user sees during checkout.
lv: Tas kontrolē aprakstu, ko lietotājs redz izrakstīšanas laikā.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
lv: Maksājiet izmantojot PayPal; jūs varat maksāt ar savu kredītkarti, ja jums nav PayPal konta.

en: Advanced options
lv: Papildus iespējas

en: PayPal sandbox
lv: PayPal testa vide

en: Enable PayPal sandbox
lv: Iespējot PayPal smilšukasti

en: Debug log
lv: Atkļūdošanas žurnāls

en: Enable logging
lv: Iespējot reģistrēšanu

en: PayPal identity token
lv: PayPal identitātes marķieris

en: Address override
lv: Adreses ignorēšana

en: Payment action
lv: Maksājuma darbība

en: Capture
lv: Uztveršana

en: Authorize
lv: Pilnvarot

en: Method title
lv: Metodes nosaukums

en: Shipping class costs
lv: Piegādes klases izmaksas

en: No shipping class cost
lv: Nav piegādes klases izmaksu

en: Calculation type
lv: Aprēķina veids

en: Additional rates
lv: Papildu likmes

en: Excluding selected countries
lv: Izņemot izvēlētās valstis

en: Fee type
lv: Maksas veids

note: translators: %s: number of orders translators: %s: count
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Neizdevās <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Neizdevās <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Neizdevās <span class="count">(%s)</span>

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
lv: Klienta piezīmju e-pasta ziņas tiek sūtītas, kad pasūtījumam pievienojat piezīmi.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
lv: Piezīme pievienota {site_title} pasūtījumam no {order_date}

en: A note has been added to your order
lv: Jūsu pasūtījumam ir pievienota piezīme

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
lv: Klienta "atiestatīšanas paroles" e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti, kad klienti atiestat savu paroli.

en: Accept COD if the order is virtual
lv: Pieņemiet COD, ja pasūtījums ir virtuāls

en: Payment to be made upon delivery.
lv: Maksājums jāveic piegādes brīdī

en: Method availability
lv: Metodes pieejamība

en: Percentage of cart total
lv: Procenti no groza kopsummas

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
lv: Kuru maksu vēlaties iekasēt par vietējo piegādi, neņemot vērā, ja izvēlaties bezmaksas. Lai atspējotu, atstājiet tukšu.

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
lv: Lietotājiem būs jāiztērē šī summa, lai saņemtu bezmaksas piegādi (ja iespējota augstāk).

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
lv: Šīs likmes ir papildu piegādes iespējas ar papildu izmaksām (pamatojoties uz vienoto likmi).

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
lv: Šīs izmaksas var pēc izvēles pievienot, pamatojoties uz  <a href="%s">produktu pārvadājumu klasēm</a>.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
lv: PayPal pārbauda adreses, tāpēc šis iestatījums var izraisīt kļūdas (mēs iesakām to atpsējot).

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
lv: Nosūtiet piegādes datus uz PayPal, nevis rēķinu.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
lv: Ja jūsu galvenais PayPal e-pasts atšķiras no iepriekš norādītā PayPal e-pasta, ievadiet savu galveno saņēmēja e-pastu jūsu PayPal kontam šeit. To izmanto, lai apstiprinātu IPN pieprasījumus.

en: PDT payment completed
lv: PDT maksājums ir pabeigts

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
lv: Pasūtījums #%1$s ir atcelts. Lūdzu, pārbaudiet maksājuma statusu un attiecīgi atjauniniet pasūtījuma statusu šeit: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
lv: Pasūtījums #%1$s ir atzīmēts kā atmaksāts - PayPal iemesla kods: %2$s

note: translators: %s: pending reason. translators: 1: Pending reason
en: Payment pending (%s).
lv: Apstiprināts maksājums (%s).

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
lv: Atmaksāts %1$s - atmaksas ID: %2$s

en: Accept for virtual orders
lv: Pieņemt virtuālajiem pasūtījumiem

en: Payment method description that the customer will see on your website.
lv: Maksājuma metodes apraksts, kuru klients redzēs Jūsu vietnē.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
lv: Maksājuma metodes apraksts, kuru klients redzēs Jūsu norēķināšanās laikā.

en: Full refund email heading
lv: Pilnas kompensācijas e-pasta virsraksts

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
lv: Klienta "jaunā konta" e-pasta vēstules tiek nosūtītas klientam, kad klients pierakstās, izmantojot norēķinu kontu vai konta lapas.

en: Email heading (paid)
lv: E-pasta nosaukums (samaksāts)

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
lv: Pasūtījumu pilnu e-pastu nosūta klientiem, kad viņu pasūtījumi ir atzīmēti kā aizpildīti, un parasti norāda, ka viņu pasūtījumi ir nosūtīti.

note: translators: %s: admin email translators: %s: WP admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
lv: Ievadiet adresātus (atdalīti ar komatu) šim e-pastam. Pēc noklusējuma ir %s.

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
lv: Neizdevušo pasūtījuma e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti izvēlētajam adresātam (-iem), kad pasūtījumi ir atzīmēti kā neveiksmīgi (ja tie iepriekš tika apstrādāti vai aizturēti).

en: Gateway disabled
lv: Vārteja atspējota

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
lv: Maksājums %s izmantojot IPN.

en: Invoice prefix
lv: Rēķina prefikss

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
lv: Katrai klasei: jāmaksā piegāde katrai pārvadājumu klasei atsevišķi

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
lv: Katram pasūtījumam: jāmaksā piegāde par visdārgāko piegādes klasi

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
lv: Opcijas nosaukums | Papildu izmaksas [+- procenti%] | Vienuma izmaksu veids (pasūtījums, klase vai vienums)

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
lv: Pasūtījuma atmaksas e-pasti tiek nosūtīti klientiem, kad viņi pasūtījumi tiek atmaksāti.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
lv: Ja COD ir pieejams tikai noteiktām metodēm, iestatiet to šeit. Atstājiet tukšu, lai iespējotu visām metodēm.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
lv: Maksājuma pasūtījumam %s atgriezts

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
lv: Pasūtījumam #%s atgriešana atcelta

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
lv: Iespējojiet "address_override", lai novērstu adreses informācijas maiņu.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
lv: Izvēlieties, vai vēlaties nekavējoties saņemt līdzekļus vai tikai autorizēt maksājumu.

en: Get your API credentials from PayPal.
lv: Iegūstiet savu PayPal API akreditācijas datus.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
lv: Viens katrā rindiņā: opcijas nosaukums | Papildu izmaksas [+ - procenti] | Par izmaksu veidu (pasūtījums, klase vai vienība) Piemērs: <code>Prioritātes pasts | 6,95 [+ 0,2%] | kārtībā</code>.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
lv: Kādi pasta indeksi ir pieejami vietējai piegādei?

en: Partial refund email heading
lv: Daļējas atmaksas e-pasta virsraksts.

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
lv: Pasūtījums #%1$s ir apzīmēts kā aizturēts sakarā ar apvērsumu - PayPal iemesla kods: %2$s

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
lv: Pēc izvēles iespējojiet "Maksājumu datu pārsūtīšana" (Profils > Profils un Iestatījumi > Mani pārdošanas rīki > Tīmekļa vietnes preferences) un pēc tam kopējiet savu identitātes marķieri šeit. Tas ļaus pārbaudīt maksājumus bez PayPal IPN.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
lv: Lūdzu, ievadiet prefiksu rēķina numuriem. Ja jūs izmantojat savu PayPal kontu vairākiem veikaliem, šis prefikss ir unikāls, jo PayPal neļaus pasūtījumus ar vienādu rēķina numuru.

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
lv: Ievadiet PayPal API akreditācijas datus, lai apstrādātu atmaksas, izmantojot PayPal. Uzziniet, kā piekļūt saviemam <a href="%s">PayPal API akreditācijas dati</a>.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
lv: Ievadiet maksu (izņemot nodokli) vai summu, piemēram <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
lv: Atbalsta šādus vietturus:  <code>[qty]</code> = vienību skaits, <code>[cost]</code> = vienību izmaksas, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Procentuālā maksa.

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
lv: Jāatdala kods ar komatu. Pieņem aizstājējzīmes, piemēram, <code>P*</code> atbilst PE30 pasta indeksam. Pieņem arī paraugu, piemēram, <code>NG1___</code> atbilst NG1 1AA, bet ne NG10 1AA

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
lv: Kādi ZIP/pasta kodi ir pieejami vietējai saņemšanai?

en: Our bank details
lv: Mūsu bankas rekvizīti

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
lv: [Pasūtījums #%s]

en: PayPal Standard does not support your store currency.
lv: PayPal standarti neatbalsta Jūsu veikalā izmantoto valūtu.

en: Pay with cash upon delivery.
lv: Maksājiet ar skaidru naudu piegādes brīdī

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
lv: Jūsu {site_title} pasūtījums #{order_number} ir daļēji atmaksāts atpakaļ

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
lv: Jūsu {site_title} pasūtījums #{order_number}  ir atmaksāts atpakaļ

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
lv: Atvainojiet, radās probēma noņemot šo kuponu.

en: Coupon has been removed.
lv: Kupons ir noņemts.

en: Sorry, your session has expired.
lv: Atvainojiet, jūsu sesijas laiks ir beidzies.

en: Invalid refund amount
lv: Nepareiza atmaksas summa

en: View products
lv: Skatīt produktus

en: Error 404
lv: Kļūda 404

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
lv: Publikācijas apzīmējums &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
lv: Autors: %s

note: translators: %d: page number translators: %d: Page number. translators: %d is the page number (1, 2, 3...).
en: Page %d
lv: Lapa %d

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
lv: %s ir izņemts no Jūsu groza, jo tā vairs nevar tikt pasūtīta. Lūdzu, sazinaties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
lv: Vienība, kas vairs nav pieejama tika izņemta no Jūsu groza.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
lv: Atvainojiet, šo produktu nevar iegādāties.

en: Account username
lv: Konta lietotājvārds

en: Invalid payment method.
lv: Nederīga maksājuma metode.

en: Please rate the product.
lv: Lūdzu, novērtējiet šo produktu.

en: VAT
lv: PVN

en: (incl. VAT)
lv: (iesk. PVN)

en: (incl. tax)
lv: (iesk. nodokli)

en: (ex. VAT)
lv: (bez PVN)

en: (ex. tax)
lv: (bez nodokļa)

en: Town / City
lv: Pilsēta

en: Suburb
lv: Novads

en: District
lv: Rajons

en: Canton
lv: Kantons

en: Region
lv: Reģions

en: Town / District
lv: Pilsēta / Rajons

en: Prefecture
lv: Prefektūra

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: Coupon code applied successfully.
lv: Kupona kods veiksmīgi ievadīts

en: Coupon code removed successfully.
lv: Kupona kods veiksmīgi noņemts.

en: Coupon is not valid.
lv: Kupons nav derīgs.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
lv: Atvainojamies, šķiet, kupons "%s" nav derīgs - tas ir noņemts no Jūsu pasūtījuma.

en: Coupon code already applied!
lv: Kupona kods jau ievadīts!

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
lv: Atvainojamies, kupons "%s" jau ir ievadīts un nevar tikt izmantots kopā ar citiem kuponiem.

en: Coupon usage limit has been reached.
lv: Ir sasniegts maksimālais kupona izmantošanas reižu skaits.

en: This coupon has expired.
lv: Kupona derīguma termiņš ir beidzies.

note: translators: %s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for this coupon is %s.
lv: Šī kupona minimālā pirkuma summa ir %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
lv: Atvainojamies, šo kuponu nevar izmantot Jūsu izvēlētajam pirkuma groza saturam.

note: translators: %s: products list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
lv: Atvainojiet, šis kupons nav derīgs produktiem: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
lv: Atvainojamies, šis kupons nav derīgs akcijas produktiem.

en: Coupon does not exist!
lv: Kupons neeksistē!

en: Please enter a coupon code.
lv: Lūdzu ievadiet kupona numuru.

en: Invalid download link.
lv: Nederīga lejupielādes saite.

en: Invalid order.
lv: Nederīgs pasūtījums.

en: File not found
lv: Fails nav atrasts.

en: Note
lv: Piezīme

en: Customer details
lv: Klienta informācija

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
lv: %s nav noliktavā.

en: Address changed successfully.
lv: Adrese veiksmīgi nomainīta

en: Please provide a valid email address.
lv: Lūdzu norādiet derīgu e-pasta adresi

en: This email address is already registered.
lv: Šī epasta adrese jau ir reģistrēta.

en: Your current password is incorrect.
lv: Ievadītā parole nav pareiza.

en: Please fill out all password fields.
lv: Lūdzu aizpildiet visus paroles laukus.

en: Please enter your current password.
lv: Lūdzu ievadiet esošo paroli

en: Please re-enter your password.
lv: Lūdzu atkārtoti ievadiet paroli

en: Account details changed successfully.
lv: Profila informācija veiksmīgi nomainīta.

en: Cart updated.
lv: Grozs atjaunināts.

en: Order cancelled by customer.
lv: Pasūtījumu atcēlis klients.

en: Your order was cancelled.
lv: Pasūtījums tika atcelts.

en: Error
lv: Kļūda

en: Username is required.
lv: Lietotāja vārds ir obligāts

en: Please enter your password.
lv: Lūdzu ievadiet paroli

en: Passwords do not match.
lv: Paroles nesakrīt.

en: required
lv: obligāts

en: Product Category
lv: Produktu kategorija

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
lv: Meklēt %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
lv: Atjaunot %s

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
lv: Jauns %s

en: Coupon | Coupons
lv[0]: Kupons

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
lv: Šeit iespējams pievienot jaunus kuponus, kurus klienti var izmantot Jūsu veikalā.

[ctx: Page slug]
en: shop
lv: veikals

[ctx: Page slug]
en: cart
lv: grozs

[ctx: Page slug]
en: checkout
lv: pirkuma veikšana

[ctx: Page slug]
en: my-account
lv: mans-konts

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
lv: Kategorija

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
lv: Birkas

[ctx: Admin menu name]
en: Products
lv: Produkti

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
lv: Kuponi

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" does not exist!
lv: Atlaides kods "%s" neeksistē!

en: Please choose product options&hellip;
lv: Lūdzu izvēlieties produkta parametru&hellip;

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
lv: Meklēšanas rezultāti &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: Order status]
en: Completed
lv: Izpildīts

[ctx: Order status]
en: Cancelled
lv: Atcelts

[ctx: Order status]
en: Processing
lv: Apstrādē

en: Postcode / ZIP
lv: Pasta indekss

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
lv: Atvainojiet, jūsu sesijas laiks ir beidzies. <a href="%s" class="wc-backward">Atgriezties uz sākumlapu</a>

en: Invalid shipping method!
lv: Nederīga piegādes metode.

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
lv: Visi %s

en: View coupons
lv: Skatīt kuponus

en: County
lv: Reģions

en: State / County
lv: Reģions

en: Remove product image
lv: Noņemt produkta attēlu

en: Use as product image
lv: Izmantot kā produkta attēlu

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
lv: Produkts atzīmēts &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
lv: Jūs nevarat pievienot tik daudz "%s" jūsu grozam, jo produkts nav noliktavā.

en: Product low in stock
lv: Noliktavā atlicis maz produkti

en: Product out of stock
lv: Produkti nav noliktavā

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
lv: Pirkumu grozam pievienoti produkti no iepriekšējā pasūtījuma.

en: Create products
lv: Izveidot produktu

en: Set product image
lv: Pievienot produkta attēlu

[ctx: Order status]
en: Pending payment
lv: Gaida apmaksu

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Gaida apmaksu <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Gaida apmaksu <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Gaida apmaksu <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Atcelti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Atcelti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Atcelti <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Izpildīti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Izpildīti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Izpildīti <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Refunded
lv: Atmaksāts

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Apstrādē <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Apstrādē <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Apstrādē <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Atmaksāts <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Atmaksāts <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Atmaksāts <span class="count">(%s)</span>

en: API Key updated successfully.
lv: API atslēga atjaunota veiksmīgi.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
lv: Jūsu pirkums statusu vairs mainīt nevar. Lūdzu, saziniteis ar mums, ja ir nepieciešama palīdzība.

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Gaida apstrādi <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Gaida apstrādi <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Gaida apstrādi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: On hold
lv: Gaida apstrādi

en: Parent coupon
lv: Galvenais kupons

en: No coupons found in trash
lv: Atkritnē kuponi netika atrasti

en: No coupons found
lv: Kuponi netika atrasti

en: Search coupons
lv: Meklēt kuponus

en: View coupon
lv: Apskatīt kuponu

en: New coupon
lv: Jauns kupons

en: Add new coupon
lv: Pievienot jaunu kuponu

en: Add coupon
lv: Pievienot kuponu

en: Search orders
lv: Meklēt Pasūtījumus

en: Add new order
lv: Pievienot jaunu pasūtījumu

en: Add order
lv: Pievienot pasūtījumu

en: Product image
lv: Produkta attēls

en: No products found
lv: Nav produkti atrasti

en: Search products
lv: Meklēt Produktus

en: View product
lv: Skatīt produktu

en: New product
lv: Jauns produkts

en: Add new product
lv: Pievienot jaunu produktu

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
lv: Pievienot jaunu %s

en: Premium support
lv: Maksas atbalsts

en: View WooCommerce API docs
lv: Skatīt WooCommerce API dokumentāciju

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
lv: %1$s nav derīgs. Lūdzu, ievadiet vienu no sekojošajiem: %2$s

note: translators: %s: email address translators: %s: Email address.
en: %s is not a valid email address.
lv: %s nav korekta e-pasta adrese.

note: translators: %s: phone number translators: %s: Phone number.
en: %s is not a valid phone number.
lv: %s nav korekts telefona numurs.

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
lv: Lūdzu, ievadi korektu pasta indeksu.

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
lv: %s ir obligātais lauks.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
lv: Jūs nevarat pievienot tik daudz &quot;%1$s&quot; jūsu grozam, jo noliktavā nav pietiekošs daudzums šī produkta (atlikums %2$s).

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
lv: Atvainojiet, "%s" nav vairs pieejams. Lūdzu, izlabojiet savu iepirkumu grozu un mēģiniet vēlreiz. Mēs atvainojamies par sagādātām neērtībām.

note: translators: %s: error message
en: Access denied
lv: Piekļuve liegta

en: Product tags
lv: Produkta birkas

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
lv: Produkta #%1$s krājums palielināts no %2$s uz %3$s.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
lv: Atvainojiet, šis produkts pašlaik nav pieejams. Lūdzu izvēlaties citu kombināciju.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
lv: Pasūtījuma piezīmes, papildu norādījumi par piegādi.

en: Create coupons
lv: Izveidot kuponus

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
lv[0]: %s ir obligāts lauks
lv[1]: %s ir obligāti lauki
lv[2]: %s ir obligāts lauks

en: All shipping classes
lv: Visas piegādes klases

en: Add new shipping class
lv: Pievienot jaunu piegādes klasi

en: Create customers
lv: Izveidot klientus

en: API docs
lv: API dokumenti

en: Edit shipping class
lv: Rediģēt piegādes klasi

en: Description is missing.
lv: Trūkst apraksta.

en: User is missing.
lv: Lietotājs trūkst.

en: Permissions is missing.
lv: Trūkst atļauju.

en: Dismiss this notice.
lv: Noraidīt šo paziņojumu.

en: View customers
lv: Apskatīt klientus

en: View orders and sales reports
lv: Skatiet pasūtījumus un pārdošanas pārskatus

en: Create orders
lv: Izveidot pasūtījumus

en: View and manage coupons
lv: Skatīt un pārvaldīt kuponus

en: View and manage customers
lv: Skatīt un pārvaldīt klientus

en: View and manage orders and sales reports
lv: Skatīt un pārvaldīt pasūtījumus un pārdošanas pārskatus

en: View and manage products
lv: Skatīt un pārvaldīt produktus

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
lv: Nederīgs apgabals %s

note: translators: %s: shipping location (prefix e.g. 'to' + ISO 3166-1 alpha-2 country code)
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
lv: Diemžēl <strong>mēs nepiegādājam uz %s</strong>. Lūdzu, ievadiet alternatīvu piegādes adresi.

note: translators: %s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for this coupon is %s.
lv: Maksimālā tēriņa summa šim kuponam ir %s.

note: translators: %s: categories list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
lv: Atvainojiet, šis kupons nav piemērojams kategorijām: %s.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
lv: Diemžēl esat sasniedzis šī faila lejupielādes ierobežojumu

en: Sorry, this download has expired
lv: Atvainojiet, šī lejupielāde ir beigusies

en: You must be logged in to download files.
lv: Jums jāpieslēdzas, lai lejuplādētu failus.

en: This is not your download link.
lv: Šī nav jūsu lejupielādes saite.

en: No file defined
lv: Neviens fails nav definēts

en: New passwords do not match.
lv: Jaunās paroles nesakrīt.

note: Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
lv: Jūsu grozā var būt tikai 1 %s.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
lv: Lūdzu, izvēlieties preču daudzumu, kuru vēlaties pievienot savam grozam&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
lv: Lūdzu, izvēlieties preci, ko pievienot savam grozam&hellip;

en: Please select a rating
lv: Lūdzu, izvēlieties vērtējumu

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
lv: Atvainojiet, neviens produkts neatbilda jūsu izvēlei. Lūdzu, izvēlieties citu kombināciju.

en: Search shipping classes
lv: Meklēt piegādes klases

en: Parent shipping class
lv: Vecāku piegādes klase

en: Parent shipping class:
lv: Vecāku piegādes klase:

en: New shipping class Name
lv: Jauns piegādes klases nosaukums

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
lv: Vecāks %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
lv: Vecāks %s:

note: translators: %s: attribute name translators: %s: Address title
en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Edit product
lv: Labot produktu

en: No products found in trash
lv: Nav atrasti produkti atkritnē

en: Parent product
lv: Vecāku produkts

en: Edit order
lv: Labot pasūtījumu

en: No orders found
lv: Netika atrasts neviens pasūtījums

en: No orders found in trash
lv: Atkritnē nav atrasts neviens pasūtījums

en: Parent orders
lv: Vecāku pasūtījumi

en: This is where store orders are stored.
lv: Šeit tiek saglabāti veikala pasūtījumi.

en: Refunds
lv: Atmaksa

en: Edit coupon
lv: Labot kuponu

[ctx: Order status]
en: Failed
lv: Neveiksmīgs

en: Product backorder
lv: Produktu aizkavētie pasūtījumi

en: Update shipping class
lv: Atjaunināt piegādes klasi

en: Create webhooks
lv: Izveidot webhooks

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
lv: Pieprasījumā radās kļūda, un tajā brīdī nespēja nosūtīt klienta datus

en: You do not have permission to access this page
lv: Jums nav atļaujas piekļūt šai lapai

en: Log in to Download Files
lv: Piesakieties, lai lejupielādētu failus

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
lv: Piegādes klases

en: View WooCommerce documentation
lv: Skatiet WooCommerce dokumentāciju

en: View WooCommerce settings
lv: Skatiet WooCommerce iestatījumus

en: We were unable to process your order, please try again.
lv: Mēs nevarējām apstrādāt jūsu pasūtījumu, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
lv: Jūs nevarat pievienot šādu daudzumu grozam &mdash; mums ir %1$s krājumā un Jums jau ir %2$s Jūsu grozā.

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
lv: %s nav derīgs URL

en: The callback_url needs to be over SSL
lv: Callback_url jābūt ar SSL starpniecību

en: Invalid nonce verification
lv: Nederīga verifikācija pēc noklusējuma

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
lv: Pirms wp_loaded darbības nevajadzētu izsaukt pirkumu.

note: translators: 1: product quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
lv: %1$s no %2$s vienības ir aizkavēti pasūtītas pasūtījumā #%3$s.

en: Refund failed.
lv: Naudas atgriešanas kļūda.

en: Municipality
lv: Novads

en: No webhooks found.
lv: Webhooks nav atrasti.

note: translators: %s number of products in cart. translators: %d is the count of products.
en: %d product | %d products
lv[0]: %d produkti
lv[1]: %d produkts
lv[2]: %d produkts

en: Login
lv: Pieteikšanās

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

[ctx: Page setting]
en: Cart
lv: Grozs

[ctx: Page setting]
en: Checkout
lv: Pirkums

[ctx: Page setting]
en: My account
lv: Mans konts

en: Invalid coupon code
lv: Nepareizs kupona kods

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
lv: Trūkstošs %s parametrs

en: The coupon code already exists
lv: Kupona kods jau eksistē

en: Placeholder
lv: Vietturis

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
lv: Dzēsts %s

en: Enter sale price (%s)
lv: Ievadi akcijas cenu (%s)

en: Version
lv: Versija

en: L/W/H
lv: G/P/A

en: Templates
lv: Veidnes

en: Table does not exist
lv: Tabula neeksistē

en: Theme
lv: Tēma

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Change to:
lv: Nomainīt uz:

en: Custom:
lv: Pielāgots:

en: Sold individually?
lv: Pārdot atsevišķi?

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
lv: Samazināt cenu par (noteiktu daudzumu vai %):

en: WooCommerce support
lv: WooCommerce atbalsts

en: PHP time limit
lv: PHP Laika Limits

en: PHP version.
lv: PHP versija.

en: MySQL version.
lv: MySQL versija.

en: Max upload size.
lv: Maks. augšupielādes izmērs.

en: WC database version.
lv: WC Datubāzes Versija.

note: translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
lv: %s ir pieejams

en: Author URL
lv: Autora URL

en: — No Change —
lv: - Bez Izmaiņām -

en: Active plugins.
lv: Aktīvie spraudņi.

en: Visibility
lv: Redzamība

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: Height
en: Height (%s)
lv: Augstums (%s)

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: width
en: Width (%s)
lv: Platums (%s)

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: length
en: Length (%s)
lv: Garums (%s)

en: API Version
lv: API versija

en: Backorders?
lv: Aizkavētie pasūtījumi?

en: Language
lv: Valoda

en: Copy for support
lv: Nokopēt atbalstam

en: WordPress environment
lv: WordPress vide

en: The root URL of your site.
lv: Pamata saite uz jūsu lapu.

en: The theme developers URL.
lv: Tēmas izstrādātāja saite.

en: Understanding the status report
lv: Izpratne par statusa ziņojumu

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
lv: Maksimālais atmiņas apjoms (RAM), ko vienlaikus var izmantot jūsu vietne.

en: Server environment
lv: Servera vide

en: The largest filesize that can be contained in one post.
lv: Lielākais faila lielums, ko var saturēt vienā ziņā.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
lv: Maksimālais mainīgo skaits, ko serveris var izmantot vienai funkcijai, lai izvairītos no pārslodzes.

en: Default timezone is UTC
lv: Noklusējuma laika josla ir UTC

en: The default timezone for your server.
lv: Jūsu servera noklusējuma laika josla.

en: Database
lv: Datu bāze

en: Visit plugin homepage
lv: Apmeklējiet spraudņa sākumlapu

en: Network enabled
lv: Tīkls ir iespējots

en: The position of the currency symbol.
lv: Valūtas simbola pozīcija.

en: Page not set
lv: Lapa nav iestatīta

en: The name of the current active theme.
lv: Pašreizējās aktīvās tēmas nosaukums.

en: The installed version of the current active theme.
lv: Pašreizējās aktīvās tēmas instalētā versija.

en: Child theme
lv: Bērnu tēma

en: The name of the parent theme.
lv: Vecāka tēmas nosaukums.

en: The installed version of the parent theme.
lv: Instalētā vecāku tēmas versija.

en: Not declared
lv: Nav deklarēts

en: Tools
lv: Rīki

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Enter price (%s)
lv: Ievadiet cenu (%s)

en: Sale
lv: Pārdošana

en: Catalog &amp; search
lv: Kataloga meklēšana

en: Run the Setup Wizard
lv: Palaidiet iestatīšanas vedni

en: Skip setup
lv: Izlaist iestatīšanu

en: Learn more about templates
lv: Uzziniet vairāk par veidnēm

en: Consumer secret is invalid.
lv: Patērētāja noslēpums nav derīgs.

en: Server info.
lv: Servera informācija

en: Parent theme name.
lv: Vecāka tēmas nosaukums.

en: Parent theme version.
lv: Vecāka tēmas versija.

en: Parent theme author URL.
lv: Vecāka tēmas autora URL

en: In stock?
lv: Ir noliktavā?

en: The version of WooCommerce installed on your site.
lv: WooCommerce versija uz Jūsu lapas.

en: The version of WordPress installed on your site.
lv: WordPress versija uz Jūsu lapas.

en: The current language used by WordPress. Default = English
lv: Pašreizējā valoda, ko izmanto WordPress. Noklusējums = angļu valoda

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
lv: Informācija par web serveri, kas pašlaik uztur jūsu vietni.

en: PHP post max size
lv: PHP post maksimālais izmērs

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
lv: <strong>Laipni lūdzam WooCommerce!</strong> &#8211; Tu esi gandrīz gatavs sākt pārdot :)

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
lv: Parāda, vai pašreizējā aktīvā tēma deklarē WooCommerce atbalstu.

en: The parent theme developers URL.
lv: Vecāku tēmas izstrādātāju URL.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
lv: Parāda, vai pašreizējā tēma ir bērna tēma.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
lv: Taksonomijas terminu saraksts, kurus var izmantot attiecībā uz pasūtījuma/produkta statusu.

[ctx: Page setting]
en: Shop base
lv: Veikala bāze

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
lv: Pārbaudot spraudņu atjauninājumus, WooCommerce spraudņi var izmantot šo saziņas veidu.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
lv: PayPal izmanto šo saziņas metodi, nosūtot atpakaļ informāciju par darījumu.

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
lv: Noklusējuma laika josla ir %s- tai jābūt UTC

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
lv: Lielākais faila lielums, kuru var augšupielādēt jūsu WordPress instalācijā.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
lv: MySQL versija instalēta jūsu hostinga serverī.

en: SUHOSIN installed
lv: SUHOSIN ir uzstādīts

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
lv: Laika ilgums (sekundēs), ko jūsu vietne pavadīs vienā operācijai pirms laika beigām(lai izvairītos no servera bloķēšanas)

en: The version of PHP installed on your hosting server.
lv: Jūsu serverī instalēta PHP versija.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
lv: Parāda, vai WordPress ir vai nav atkļūdošanas režīmā.

en: Log directory writable
lv: Žurnāla direktorija rakstāma

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
lv: Vairāki WooCommerce paplašinājumi var rakstīt žurnālus, kas atvieglo atkļūdošanas problēmas. Lai tas notiktu, direktorijai ir jābūt rakstāmai.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
lv: Maksājumu vārtejas var izmantot cURL, lai sazinātos ar attāliem serveriem, lai autorizētu maksājumus, citi spraudņi to var izmantot arī sazinoties ar attālajiem pakalpojumiem.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
lv: Jūsu serverī nav iespējots fsockopen vai cURL - PayPal IPN un citi skripti, kas sazinās ar citiem serveriem, nedarbosies. Sazinieties ar savu hostinga pakalpojumu sniedzēju.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
lv: Jūsu serverī nav iespējota %s klase - HTML / Multipart e-pasta ziņojumi, kā arī daži paplašinājumi nedarbosies bez DOMDocument.

en: Force SSL
lv: Uzspiest SSL

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lv: Kādas valūtas cenas ir iekļautas katalogā un kādās valūtās vārtejas pieņems maksājumus.

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
lv: Vai jūsu vietne uzspiež SSL sertifikātu darījumiem?

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
lv: Ja modificējat WooCommerce vecāku tēmā, kuru neesat veidojis personīgi, mēs iesakām izmantot bērnu tēmu. Skatīt: <a href="%s" target="_blank">Kā izveidot bērnu tēmu</a>

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
lv: Neatkarīgi no tā, vai Jums ir iespējota WordPress vairāku lapu funkcija.

en: The thousand separator of displayed prices.
lv: Attēloto cenu tūkstošdaļu sadalītājs.

en: The decimal separator of displayed prices.
lv: Attēloto cenu decimālskaitļu sadalītājs.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
lv: Cenās uzrādītais decimāldaļu skaits.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
lv: Šajā sadaļā ir redzami visi faili, kas pārklājas galvenajai WooCommerce veidņu lapai.

en: Overrides
lv: Pārraksīšana

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
lv: WooCommerce API. Izmantojiet patērētāju atslēgu lietotājvārda laukā un patērētāju noslēpumu paroles laukā.

en: Remote get
lv: Attālā saņemšana

en: PHP max input vars
lv: PHP maksimāli ievadāmās vērtības

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
lv: Suhosin ir uzlabota aizsardzības sistēma PHP instalācijām. Tas tika izveidots, lai aizsargātu jūsu serverus, no vienas puses, pret daudzām labi zināmām PHP lietojumprogrammu problēmām un, no otras puses, pret potenciālajiem nezināmiem neaizsargātības gadījumiem šajās lietojumprogrammās vai pašā PHP kodolā. Ja Jūsu serverī ir aktivizēts, iespējams, ir jākonfigurē Suhosin, lai palielinātu datu iesniegšanas ierobežojumus.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
lv: Daži tīmekļa pakalpojumui, piemēram, piegāde, izmanto SOAP, lai iegūtu informāciju no attāliem serveriem, piemēram, FedEx tiešās piegādes citāti prasa instalēt SOAP.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
lv: HTML / Multipart e-pasta ziņojumi izmanto DOMDocument, lai izveidotu inline CSS veidnēs.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
lv: GZip (gzopen) tiek izmantots, lai atvērtu GEOIP datubāzi no MaxMind.

en: Remote post
lv: Attālais raksts

en: File does not exist
lv: Fails neeksistē

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %s shortcode.
lv: Lapa nesatur %s īskodu.

en: Pay
lv: Maksāt

en: Free
lv: Bez maksas

en: Import CSV
lv: Importēt CSV

en: Rate&nbsp;%
lv: Vērtēt&nbsp;%

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
lv: Jā, es norādīšu cenas ar nodokli

en: Copied!
lv: Nokopēts!

en: Shop base address
lv: Veikala adrese

en: Action
lv: Darbība

en: Copy
lv: Kopēt

en: Customer billing address
lv: Klienta rēķina adrese

en: Rounding
lv: Noapaļošana

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Ship to specific countries only
lv: Piegādāt tikai uz noteiktām valstīm

en: Ship to all countries
lv: Piegādāt uz visām valstīm

en: Currency
lv: Valūta

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Enable stock management
lv: Ieslēgt noliktavas pārvaldi

en: Product ratings
lv: Produkta vērtējums

en: Selling location(s)
lv: Pārdošanas vieta(as)

en: Shipping method(s)
lv: Piegādes veids(i)

en: Display prices in the shop
lv: Rādīt Cenas Veikalā

en: Enable taxes
lv: Iespējot nodokļu likmes

en: Product deleted
lv: Produkts dzēsts

en: Order deleted
lv: Pasūtījums dzēsts

en: Customer updated
lv: Klients atjaunināts

en: Coupon deleted
lv: Kupons dzēsts

en: Coupon created
lv: Kupons izveidots

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Generate API key
lv: Ģenerēt API atslēgu

en: Standard rates
lv: Standarta likmes

en: File download method
lv: Faila Lejupielādes Metode

en: Shop page
lv: Veikala lapa

en: Currency options
lv: Valūtas iestatījumi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Base color
lv: Bāzes krāsa

en: "From" name
lv: "No" vārds

en: Email sender options
lv: E-pasta sūtītāja opcijas

en: Add payment method
lv: Pievienot maksājuma veidu

en: Order received
lv: Pasūtījums saņemts

en: Checkout page
lv: Pirkuma lapa

en: Number of decimals.
lv: Decimāldaļu skaits.

en: Weight unit
lv: Svara vienība

en: Manage stock
lv: Pārvaldīt noliktavu

en: Notification recipient(s)
lv: Paziņojuma Saņēmējs(-i)

en: Tax options
lv: Nodokļu opcijas

en: Terms and conditions
lv: Noteikumi un nosacījumi

en: Email template
lv: E-pasta sagatave

en: Header image
lv: Galvenes attēls

en: Access restriction
lv: Piekļuves ierobežojums

note: translators: $s tax rate section name
en: %s rates
lv: %s likmes

en: Customer created
lv: Klients ir izveidots

en: Customer deleted
lv: Klients ir izdzēsts

en: Action event
lv: Darbība notikums

en: Created at
lv: Izveidots

en: As a single total
lv: Kā vienu kopsummu

en: Average rating
lv: Vidējais vērtējums

en: Calculate coupon discounts sequentially
lv: Aprēķināt kuponu atlaides pēc kārtas

en: QRCode
lv: QR kods

en: Consumer key
lv: Patērētāja atslēga

en: Country&nbsp;code
lv: Valsts&nbsp;kods

en: Dimensions unit
lv: Dimensiju vienība

en: Grant access to downloadable products after payment
lv: Piešķirt piekļuvi lejupielādējamajiem produktiem pēc maksājuma saņemšanas

en: Hide out of stock items from the catalog
lv: Slēpt vienības, kas nav pieejamas no kataloga

en: IP address
lv: IP adrese

en: Cart page
lv: Groza lapa

en: Customer shipping address
lv: Klienta piegādes adrese

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
lv: Kuponi var tikt lietoti no groza un izrakstīšanas lapas.

en: Force secure checkout
lv: Piespiest drošu izrakstīšanu

en: Emails
lv: Epasts

en: Email options
lv: Epasta iestatījumi

en: Sell to all countries
lv: Pārdot visām valstīm

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
lv: Izvēlieties valstis, uz kurām vēlaties piegādāt vai izvēlaties piegādāt uz visām vietām, kurās jūs to pārdodat.

en: Ship to all countries you sell to
lv: Piegādājiet uz visām valstīm, kurās jūs to pārdodat

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
lv: Tālākās opcijas ietekmē to, kā cenas tiek parādītas frontendā.

en: This controls the position of the currency symbol.
lv: Tas kontrolē valūtas simbola pozīciju.

en: Integration
lv: Integrācija

en: Enable low stock notifications
lv: Iespējot zemu krājumu paziņojumus

en: Enable out of stock notifications
lv: Iespējot paziņojumus par krājumu beigām

en: Out of stock visibility
lv: Nav noliktavā redzamība

en: Redirect only
lv: Tikai novirzīt

en: Downloads require login
lv: Lejupielādei ir nepieciešama pieteikšanās

en: This setting does not apply to guest purchases.
lv: Šis iestatījums neattiecas uz viesu pirkumiem.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
lv: Tas nosaka jūsu veikala pamatlapu - tas ir, kur jūsu produktu arhīvs būs.

en: Redirect to the cart page after successful addition
lv: Pēc veiksmīgas pievienošanas novirzīt uz groza lapu

en: Measurements
lv: Mērījumi

en: This controls what unit you will define weights in.
lv: Tas kontrolē, kāda vienība jūs definēsiet svaru.

en: This controls what unit you will define lengths in.
lv: Tas kontrolē, kāda vienība jūs definēsiet garumu.

en: Hide shipping costs until an address is entered
lv: Paslēpt piegādes izmaksas kamēr adrese nav ievadīta

en: Shipping destination
lv: Piegādes galamērķis

en: This controls which shipping address is used by default.
lv: Tas nosaka, kura piegādes adrese tiek izmantota pēc noklusējuma.

en: No row(s) selected
lv: Nav atlasīta neviena rinda (-s)

en: Tax name
lv: Nodokļa nosaukums

en: Compound
lv: Savienojums

en: Friendly name for identifying this key.
lv: Draudzīgais vārds šīs atslēgas identificēšanai.

en: Owner of these keys.
lv: Šo atslēgu īpašnieks.

en: Select the access type of these keys.
lv: Izvēlieties šīs atslēgas piekļuves veidu.

en: Consumer secret
lv: Patērētāju noslēpums

en: Enter a name for this tax rate.
lv: Ievadiet šī nodokļa likmes nosaukumu.

en: Insert row
lv: Ievietot rindu

en: Remove selected row(s)
lv: Noņemt atlasīto rindu(-as)

en: Webhook data
lv: Webhook dati

en: Coupon updated
lv: Kupons ir atjaunināts

en: Order created
lv: Pasūtījums izveidots

en: Order updated
lv: Pasūtījums ir atjaunināts

en: Product created
lv: Produkts ir izveidots

en: Product updated
lv: Produkts ir atjaunināts

en: Secret
lv: Noslēpums

en: Webhook actions
lv: Webhook darbības

en: Updated at
lv: Atjaunināts

en: Save webhook
lv: Saglabāt webhook

en: Prices entered with tax
lv: Cenas ievadītas ar nodokli

en: Calculate tax based on
lv: Aprēķināt nodokli, pamatojoties uz

en: Shipping tax class
lv: Piegādes nodokļa klase

en: Shipping tax class based on cart items
lv: Piegādes nodokļa klase, pamatojoties uz groza precēm

en: Additional tax classes
lv: Papildus nodokļa kategorijas

en: Including tax
lv: Ieskaitot nodokļus

en: Excluding tax
lv: Bez nodokļiem

en: Display prices during cart and checkout
lv: Parādīt cenas grozā un izrakstīšanās laikā

en: Display tax totals
lv: Parādīt nodokļu kopsummu

en: Itemized
lv: Izstrādāts

en: There are currently no logs to view.
lv: Pašlaik nav žurnālu, lai tos skatītu.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
lv: Lūdzu, kopējiet un ielīmējiet šo informāciju savā biļetē, sazinoties ar atbalstu:

en: Get system report
lv: Iegūt sistēmas ziņojumu

en: Tax rate ID.
lv: Nodokļa likmes ID.

en: Sort by most recent
lv: Kārtot pēc jaunākajiem

en: Sort by price (asc)
lv: Kārtot pēc cenas (augošā)

en: Sort by price (desc)
lv: Kārtot pēc cenas (dilstošā)

en: Store notice
lv: Veikala paziņojums

en: Show products
lv: Rādīt produktus

en: Show subcategories
lv: Parādīt apakškategorijas

en: Default product sorting
lv: Noklusējuma produktu šķirošana

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Specific Countries
lv: Konkrētas valstis

en: Method
lv: Metode

en: Hold stock (minutes)
lv: Turēt krājumu (minūtes)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
lv: Saglabājiet krājumus (par neapmaksātiem pasūtījumiem) x minūtes. Kad šis ierobežojums ir sasniegts, tiek apturēts neizskatītais pasūtījums. Lai atspējotu, atstājiet tukšu.

en: Low stock threshold
lv: Zems krājumu slieksnis

en: Stock display format
lv: Krājuma displeja formāts

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
lv: Iespējojiet šo opciju, lai piešķirtu piekļuvi lejupielādēm, kad pasūtījumi tiek "apstrādāts", nevis "pabeigts".

en: Enable the shipping calculator on the cart page
lv: Iespējot piegādes kalkulatoru groza lapā

en: Key details
lv: Galvenās detaļas

en: Enter the action that will trigger this webhook.
lv: Ievadiet darbību, kas aktivizēs šo webhook.

en: Shop page display
lv: Veikals lapas displejs

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
lv: Pēc izvēles var kontrolēt, kāda nodokļu klases piegāde tiek veikta, vai atstāt to, ka piegādes nodoklis ir balstīts uz pašiem grozu priekšmetiem.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
lv: Šī opcija nosaka, kuru adresi izmanto, lai aprēķinātu nodokli.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
lv: Nē, es ievadīšu cenas bez nodokļa

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
lv: Šī opcija ir svarīga, jo tā ietekmēs jūsu ievadīto cenu. Mainot to, esošie produkti netiks atjaunināti.

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
lv: Draudzīgais vārds, kas identificē šo webhook, Webhook noklusējuma iestatījumi izveidoti %s.

en: State code
lv: Valsts kods

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lv: Izvēlieties, vai šī nodokļa likme tiek piemērota arī piegādei.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
lv: Izvēlieties, vai šī ir saliktā likme. Papildus citām nodokļu likmēm tiek piemērotas vienotas nodokļu likmes.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
lv: Ievadiet nodokļa likmi (procentos) līdz 4 cipariem aiz komata.

en: Revoke key
lv: Atsaukt atslēgu

en: Show "verified owner" label on customer reviews
lv: Parādiet klienta atsauksmēm marķējumu "apstiprināts īpašnieks"

en: Out of stock threshold
lv: Krājumu beigu slieksnis

en: Popularity (sales)
lv: Popularitāte (pārdošanā)

en: Default sorting (custom ordering + name)
lv: Noklusējuma šķirošana (pielāgota pasūtīšana + nosaukums)

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
lv: Šis ir demo veikals izmēģinājuma nolūkos &mdash; neviens pasūtījums netiks izpildīts.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
lv: Šī opcija ļauj ierobežot valstis, kuras jūs esat gatavs pārdot.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
lv: Ja jūs definēsit "Noteikumu" lapu, klientam tiks uzdots jautājums, vai viņš tos pieņems, kad izrakstīsies.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
lv: Šīs lapas ir jānosaka tā, lai WooCommerce zinātu, kur nosūtīt lietotājus izrakstīšanai.

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
lv: Piemērojot vairākus kuponus, piemēro pirmo kuponu par pilnu cenu un otro kuponu ar atlaidi, un tā tālāk.

en: Force HTTP when leaving the checkout
lv: Uzspiest HTTP atstājot norēķinu lapu

en: Force downloads
lv: Uzspiest lejupielādi

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
lv: Bāzes lapu var izmantot arī jūsu <a href="%s">produkta saitē</a>.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
lv: Pilsētas šim noteikumam. Semikolona (;) atdala atsevišķi vairākas vērtības. Atstājiet tukšu, lai piemērotu visām pilsētām.

en: Checkout endpoints
lv: Izrakstīšanās galapunkts

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
lv: Galapunkts "Izrakstīšanās &rarr; Samaksāt" lapai.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
lv: Galapunkts "Izrakstīšanās &rarr; Pasūtījums saņemts" lapai.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
lv: Galapunkts "Izrakstīšanās &rarr; Pievienot maksājuma veidu" lapai.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lv: Tas nosaka, kādas valūtas cenas ir iekļautas katalogā un kādas valūtas vārtejas veiks maksājumus.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
lv: Tas uzstāda tūkstošu atdalītāju uzrādītajās cenās.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
lv: Tas uzstāda decimālo atdalītāju uzrādītajās cenās.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
lv: Tas nosaksa decimāskaitļu daudzumu uzrādītajā cenā

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
lv: Izvēlieties šī nodokļa likmes prioritāti. Tiks izmantota tikai viena atbilstības likme katrai prioritātei. Lai definētu vairākas nodokļu likmes vienai zonai, jums jānorāda atšķirīga prioritāte katrai likmei.

en: Select when the webhook will fire.
lv: Izvēlieties, kad webhook tiks aktivizēts.

en: Add to cart behaviour
lv: Pievienot grozam - uzvedība

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
lv: Galamērķi tiek pievienoti jūsu lapas vietrādim URL, lai veiktu konkrētas darbības norēķinu procesa laikā. Tiem jābūt unikāliem.

en: Geolocate (with page caching support)
lv: Ģeogrāfiskā atrašanās vieta (ar lapu caching atbalstu)

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
lv: Iespējot AJAX pievienot grozam pogas arhīvos

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
lv: Divciparu valsts kods, piem., US Atstājiet tukšu, lai piemērotu visiem.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
lv: Divciparu štata kods, piem., AL Atstājiet tukšu, lai piemērotu visiem.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
lv: Iespējas ir &quot;Aktīvs&quot; (piegādā lietderīgo slodzi), &quot;Pārtrauks&quot;  (nepiegādā) vai &quot;Atspējots&quot; (nesniedz piegādes kļūmes dēļ).

en: URL where the webhook payload is delivered.
lv: Vietrādis URL, kurā tiek piegādāts webhook kravnesība.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
lv: Noapaļot nodokli uz starpsummu, tā vietā, lai noapaļotu uz līnijas

en: Price display suffix
lv: Cenās parādīt piedēkli

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
lv: Definējiet tekstu, kas tiek rādīts pēc jūsu produktu cenām. Tas varētu būt, piemēram, "PVN iekļauts", lai izskaidrotu jūsu cenu. Šeit varat arī mainīt cenas, izmantojot vienu no šīm iespējām:

en: Enable the use of coupon codes
lv: Iespējot kuponu izmantošanu

en: Marketing
lv: Mārketings

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
lv: Teksts, kas parādās visu WooCommerce e-pastu kājenē.

en: Weight
lv: Svars

en: Dimensions
lv: Dimensijas

en: Qty
lv: Daudzums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Show
lv: Rādīt

en: Customer
lv: Pircējs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: None
lv: Nekas

en: Totals
lv: Kopā

en: Units in stock
lv: Vienības noliktavā

en: Refund
lv: Atmaksāt

en: Search customers
lv: Meklēt klientus

en: Delete image
lv: Dzēst attēlu

en: Length
lv: Garums

en: Stock status
lv: Noliktavas statuss

en: Upload an image
lv: Augšupielādēt attēlu

en: Select Page
lv: Izvēlēties lappusi

en: Tax
lv: Nodokļi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Logout
lv: Izlogoties

en: Regular price
lv: Parastā cena:

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: All coupons
lv: Visi kuponi

en: No products found.
lv: Produkti nav atrasti.

en: Downloadable products
lv: Lejupielādējams produkts

en: customer orders
lv: klienta pasūtījumi

en: No shipping class
lv: Nav piegādes klase

en: Download limit
lv: Lejupielādes limits

en: All
lv: Visi

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
lv[0]: Lejupielādēts %s reizi
lv[1]: Lejupielādēts %s reizes
lv[2]: Lejupielādēs %s reizes

en: Last order
lv: Pēdējais pasūtījums

en: Current page
lv: Pašreizējā lapa

en: Choose file
lv: Izvēlēties failu

en: Add product gallery images
lv: Pievienot produkta galerijas attēlus

en: Add product(s)
lv: Pievienot produktu(s)

en: Product SKU.
lv: Produkta SKU:

note: translators: %s: Item name.
en: Item
lv: Produkts

en: Year
lv: Gads

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
lv: Samazināt cenas par (noteiktu daudzumu vai %)

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
lv: Palielināt cenas par (noteiktu daudzumu vai %)

en: Set regular prices
lv: Norādīt cenas

en: Sold individually
lv: Pārdot atsevišķi

en: Refunded
lv: Atmaksāts

en: Save attributes
lv: Saglabāt atribūtus

en: Cost
lv: Cena

en: Last month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Last 7 days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Go
lv: Aiziet

en: Rate
lv: Likme

en: Number of orders
lv: Pasūtījumu skaits

en: Tax amount
lv: Nodokļa summa

en: Shipping tax amount
lv: Piegādes nodokļa summa

en: Export CSV
lv: Eksportēt CSV

en: No low in stock products found.
lv: Nav noliktavā maz preču.

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
lv: Izmantoti kuponi %s vērtībā

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
lv: %s izmaksas par piegādi

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
lv: %s izveidotie pasūtījumi

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
lv: %s vidējais dienas neto apgrozījums

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
lv: %s reģistrējušies lietotāji šajā periodā

en: Guest sales
lv: Nereģistrēto lietotāju pirkumi

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
lv: %s bruto apgrozījums šajā periodā

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
lv: %s neto apgrozījums šajā laika periodā

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
lv[0]: %s vienība
lv[1]: %s vienības
lv[2]: %s vienības

en: Expand
lv: Atvērt visus

en: Download expiry
lv: Lejupielādes pieejamības termiņš

en: Sale price
lv: Akcijas cena

en: Set sale prices
lv: Norādiet akcijas cenu

en: Default Form Values
lv: Vērtība pēc noklusējuma

en: Delete all variations
lv: Dzēst visas variācijas

en: Tax class.
lv: Nodokļu likme.

en: Tax class
lv: Nodokļu likme.

en: Same as parent
lv: Pēc noklusējuma

en: General options
lv: Vispārīgās opcijas

en: Name (Last, First)
lv: Vārds un Uzvārds

en: Money spent
lv: Nauda iztērēta

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: No taxes found in this period
lv: Nodokļi šajā periodā nav atrasti

en: Lost password
lv: Pazaudēta parole

en: View order
lv: Apskatīties pasūtījumu

en: Total shipping
lv: Kopā piegāde

en: Total tax
lv: Nodokļi kopā

en: Product search
lv: Produktu meklēšana

en: This month
lv: Šajā mēnesī

en: Add images to product gallery
lv: Pievienot attēlus produkta galerijai

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
lv: Variācija #%1$s no %2$s

en: Shipping classes
lv: Piegādes klases

en: Customer orders
lv: Klienta pasūtījumi

en: Revoke access
lv: Atņemt pieejas

en: Variation description.
lv: Variācijas apraksts.

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
lv: %s iegādāti produkti

en: Add to gallery
lv: Pievienot galerijai

en: Access expires
lv: Piekļuve beidzas

en: Add&nbsp;meta
lv: Pievienot&nbsp;meta

en: Add fee
lv: Pievienot maksu

en: Add tax
lv: Pievienot nodokli

en: Add products
lv: Pievienot produktus

en: Account pages
lv: Konta lapas

en: Account creation
lv: Konta izveide

[ctx: number of pages]
en: of
lv: no

en: Height
lv: Augstums

note: translators: %s dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
lv: Dimensijas (L&times;W&times;H) (%s)

en: Edit account
lv: Rediģēt kontu

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lv: Kontrolē vai produkts ir uzrādīts, kā "pieejams" vai "nepieejams" lapas priekšplānā.

en: Enable reviews
lv: Iespējot pārskatus

en: Purchase note
lv: Pirkuma piezīme

en: Shipping class
lv: Piegādes klase

en: Parent
lv: Vecāks

en: Menu order
lv: Izvēlnes secība

en: Downloads remaining
lv: Lejupielādes ir atlikušas

en: Fee name
lv: Maksas nosaukums

en: Variation ID:
lv: Variācijas ID:

en: After pre-tax discounts.
lv: Pēc pirms nodokļu atlaides

en: Amount already refunded
lv: Summa jau ir atmaksāta

en: Total available to refund
lv: Summa, kas pieejama atmaksai

en: Refund amount
lv: Atmaksas summa

en: Rate name
lv: Novērtējuma nosaukums

en: Rate code
lv: Likmes kods

en: Rate %
lv: Likme %

en: Or, enter tax rate ID:
lv: Vai arī ievadiet nodokļu likmes ID:

en: Optional
lv: Pēc izvēles

en: Shipping name
lv: Piegādes nosaukums

en: Weight in decimal form
lv: Svars decimālā formā

en: Width
lv: Platums

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
lv: Pārslēgt &quot;Ieslēgts&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
lv: Pārslēgt &quot;Lejupielādējamu&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
lv: Pārslēgt &quot;Virtuāls&quot;

en: Pricing
lv: Cena

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
lv: Pārslēgt &quot;Pārvaldiet krājumus&quot;

en: Go to the first page
lv: Pāriet uz pirmo lapu

en: Go to the previous page
lv: Pāriet uz iepriekšējo lapu

en: Go to the next page
lv: Pāriet uz nākamo lapu

en: Go to the last page
lv: Pāriet uz pēdējo lapu

en: Insert file URL
lv: Ievietojiet faila URL

en: Remove this image
lv: Noņemt šo attēlu

en: Enabled
lv: Iespējot

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
lv: Iespējojiet šo opciju, ja produkts netiek piegādāts vai nav piegādes izmaksas

en: Variation price (required)
lv: Variācijas cena (nepieciešams)

en: Cancel schedule
lv: Atcelt grafiku

en: Sale end date
lv: Akcijas beigu datums

en: Filter by coupon
lv: Atlasīt pēc kupona

en: Choose coupons&hellip;
lv: Izvēlieties kuponus&hellip;

en: No used coupons found
lv: Nav atrasti izmantoti kuponi

en: Most popular
lv: Populārākais

en: No coupons found in range
lv: Neviens kupons neatrodas diapazonā

en: Most discount
lv: Lielākā daļa atlaides

en: Number of coupons used
lv: Izmantoto kuponu skaits

en: Discount amount
lv: Atlaides summa

en: No customers found.
lv: Netika atrasts neviens klients.

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
lv: Atsvaidzināta statistika par %s

en: Refresh stats
lv: Atsvaidzināt statistiku

en: View orders
lv: Skatīt pasūtījumus

en: Guest orders
lv: Viesu pasūtījumi

en: guest orders
lv: viesu pasūtījumi

en: Signups
lv: Reģistrēšanās

en: new users
lv: jauns lietotājs

en: Select categories&hellip;
lv: Izvēlieties kategorijas&hellip;

en: Number of items sold
lv: Pārdoto preču skaits

en: Shipping amount
lv: Piegādes apjoms

en: Showing reports for:
lv: Rāda atskaites par:

en: Top sellers
lv: Vispopulārākie pārdevēji

en: No products found in range
lv: Nav atrasti produkti

en: Top earners
lv: Augstākie pelnītāji

en: Period
lv: Periods

en: Total sales
lv: Kopējās akcijas

en: My account page
lv: Mana konta lapa

note: translators: Reset button text for filters.
en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Shipping methods
lv: Piegādes veidi

en: Customer role.
lv: Klientu loma.

en: Product ID.
lv: Produkta ID.

en: Learn more
lv: Uzzināt vairāk

en: Net profit
lv: Tīrā peļņa

en: Reason for refund (optional):
lv: Kompensācijas iemesls (nav obligāts):

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
lv: Ievadiet izvēles piezīmi, lai nosūtītu klientam pēc pirkuma.

en: Custom ordering position.
lv: Pielāgota pasūtījuma pozīcija.

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
lv: Palielināt pārdošanas cenas (fiksēta summa vai procentuālā daļa)

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
lv: Iespējojiet šo opciju, ja piekļuve tiek dota uz lejupielādējamo failu pēc produkta iegādes

en: Enable this option to enable stock management at variation level
lv: Iespējojiet šo opciju, lai iespējotu krājumu pārvaldību variācijas līmenī

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
lv[0]: Pārdota 1 prece pēdējo %2$d dienu laikā
lv[1]: Pārdotas %1$d precse pēdējo %2$d dienu laikā
lv[2]: Pārdotas %1$d precse pēdējo %2$d dienu laikā

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
lv: %s atlaides kopā

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
lv: %s kuponi, kas izmantoti kopā

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
lv[0]: %s iepriekšējais pasūtījums saistīts
lv[1]: %s iepriekšējie pasūtījumi saistīti
lv[2]: %s iepriekšējie pasūtījumi saistīti

en: Link previous orders
lv: Saistīt iepriekšējos pasūtījumus

en: Average net sales amount
lv: Vidējā neto pārdošanas summa

en: Net sales amount
lv: Neto pārdošanas apjoms

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
lv: %s izpārdošana izvēlētajiem priekšmetiem

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
lv: %s pirkumi atlasītajiem priekšmetiem

en: Total sales minus shipping and tax.
lv: Kopējais pārdošanas apjoms mīnus pārvadājumi un nodokļi.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
lv: Šī summa ir laukā "Piegādes kopsumma" jūsu pasūtījumos.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
lv: Šī summa ir laukā "Pasūtījumu kopsumma" jūsu pasūtījumos.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
lv: Šī ir kopējā nodokļa likme (pārvadājuma nodoklis + produkta nodoklis).

en: Sales amount
lv: Pārdošanas apjoms

en: Gross sales amount
lv: Bruto pārdošanas apjoms

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
lv: Šī summa ir pasūtījuma kopsumma pēc kompensācijas, neieskaitot piegādi un nodokļus.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
lv: Šī summa ir pasūtījuma kopsumma pēc kompensācijas, ieskaitot piegādi un nodokļus.

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
lv: %s vidējais mēneša neto apgrozījums

en: Sale start date
lv: Pārdošanas sākuma datums

en: Restock refunded items
lv: Atjaunot atmaksātās preces

note: translators: 1: Downloadable file, 2: List of allowed filetypes.
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
lv: Lejupielādējamo failu %1$s nevar izmantot, jo tam nav atļautais faila tipa. Pieļaujamie veidi ietver: %2$s

en: Set scheduled sale dates
lv: Iestatiet plānotos pārdošanas datumus

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
lv: Samazināt pārdošanas cenas (fiksēta summa vai procentuālā daļa)

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
lv: Piegādes klases izmanti noteiktas piegādes metodes, lai grupētu līdzīgus produktus.

en: Payment gateway
lv: Maksājumu vārteja

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
lv: Pēc tam būs nepieciešams manuāli izsniegt atmaksu, izmantojot jūsu maksājumu vārteju.

en: LxWxH in decimal form
lv: LxWxH decimāldaļās formās

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
lv: Pārdota %1$s vērtība pēdējās %2$d dienās

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
lv: Šī ir nodokļu rēķinu summa Jūsu pasūtījumos.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Skatīt pasūtījumu" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Rediģēt kontu" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Adreses" lapai.

en: Top freebies
lv: Top bezmaksas

en: No out of stock products found.
lv: Nav atrasti produkti, kas nav noliktavā.

en: Cross-sells
lv: Piepārdošanas

en: Upsells
lv: Pārdoti dārgāk

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
lv: Ja pārvaldāt krājumus, tas kontrolē, ir vai nav atļauti aizkavētie pasūtījumi. Ja iespējots, krājumu daudzums var būt zemāks par 0.

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
lv: Pārdoti dārgāk produkti ir produkti, kurus Jūs ieteiktu pašreiz apskatītā produkta vietā, piemēram, produkti, kas ir izdevīgāki, labākas kvalitātes vai dārgākas.

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
lv: Piepārdošanas ir produkti, kurus Jūs piedāvājat grozā, pamatojoties uz pašreizējiem produktiem.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
lv: Šī ir nodokļu rēķinu summas Jūsu pasūtījumos.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
lv: Galapunkts "Mants konts &rarr; Aizmirsta parole" lapai.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
lv: Noslēguma loga galapunkts. Jūs varat to pievienot savām izvēlnēm, izmantojot pielāgotu saiti: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Order Total
lv: Pasūtījuma kopējā summa

en: Number of orders.
lv: Pasūtījumu skaits.

en: orders | orders
lv[0]: pasūtījumi

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
lv: Lai rediģētu šo pasūtījumu, mainiet tā statusu atpakaļ uz "Gaidāmais maksājums".

en: Allow
lv: Atļaut

en: Products
lv: Produkti

en: Product categories
lv: Produktu kategorijas

en: Phone
lv: Tālrunis

note: translators: file name. translators: %d file count
en: File %d
lv: Fails %d

en: Delete note
lv: Dzēst piezīmi

en: Variations
lv: Variācijas

en: Standard
lv: Standarta

en: Do not allow
lv: Neatļaut

en: Allow, but notify customer
lv: Atļaut, bet brīdināt klientu

en: Shipping
lv: Piegāde

[ctx: placeholder]
en: Buy product
lv: Pirkt produktu

[ctx: Tax status]
en: None
lv: Nekas

en: Unlimited
lv: Neierobežots

en: Thank you for selling with WooCommerce.
lv: Paldies, ka pārdod ar WooCommerce.

en: Sorry, there has been an error.
lv: Atvainojiet, ir radusies kļūda.

en: Private note
lv: Privāta piezīme

en: Remove image
lv: Noņemt attēlu

en: Add
lv: Pievienot

en: Customer:
lv: Klients:

en: No shipping address set.
lv: Nav piegādes adrese norādīta.

en: Thanks :)
lv: Paldies :)

en: Other
lv: Cits

en: Product Type
lv: Produkta Tips

en: Add File
lv: Pievienot failu

en: No categories
lv: Nav kategorijas

en: File URL
lv: Faila saite

en: No billing address set.
lv: Rēķina adrese nav norādīta.

en: General
lv: Vispārīgi

en: Choose a file from your computer:
lv: Izvēlies failu no sava datora:

en: Thumbnail
lv: Attēls

en: Upload/Add image
lv: Pievienot attēlu

en: Display type
lv: Attēlošanas tips

en: Your changes have been saved.
lv: Jūsu izmaiņas tika saglabātas

en: Regenerate download permissions
lv: Pārģenerēt lejupielādes pieejas

note: translators: Submit button text for filters.
en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Search for a downloadable product&hellip;
lv: Meklēt lejupielādējamu produktu&hellip;

en: Sale price dates
lv: Akcijas cenas datumi

en: Inventory
lv: Inventārs

en: Grant access
lv: Piešķirt piekļuvi

en: Shipping details
lv: Piegādes detaļas

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz atkritni

en: Allow backorders?
lv: Atļaut pirkt vairāk kā pieejams noliktavā?

en: Customer notes about the order
lv: Klienta pasūtījuma piezīmes

en: Next step
lv: Nākošais solis

en: Add webhook
lv: Pievienot WebHook

en: All done!
lv: Viss pabeigts!

en: Allow free shipping
lv: Atļaut bezmaksas piegādi

en: No restrictions
lv: Nav ierobežojumu

en: Add note
lv: Pievienot piezīmi

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

en: Both
lv: Abas

en: Capabilities
lv: Iespējas

en: Delete WooCommerce tax rates
lv: Dzēst WooCommerce nodokļu likmes

en: You do not have permission to edit Webhooks
lv: Jums nav atļaujas rediģēt Webhooks

en: Any category
lv: Jebkura kategorija

en: Button text
lv: Pogas teksts

note: translators: %s: plugin author translators: %s: note author translators: %s: Comment author.
en: by %s
lv: %s rakstīja

en: Customer ID.
lv: Klienta ID.

en: Delimiter
lv: Atdalītājs

en: Discount type
lv: Atlaides veids

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
lv: No&hellip;

en: Value of the coupon.
lv: Kupona vērtība.

en: Cash on delivery
lv: Skaidrā naudā pēc piegādes

en: Offline Payments
lv: Bezsaistes maksājumi

en: Subcategories
lv: Apakškategorijas

en: Use image
lv: Izmantot attēlu

en: Delivery URL
lv: Piegādes URL

en: Webhook updated successfully.
lv: Webhook veiksmīgi atjaunināts.

en: Webhook created successfully.
lv: Webhook veiksmīgi izveidots.

en: Search webhooks
lv: Meklēt webhooks

en: HTML email template
lv: HTML e-pasta veidne

en: The file does not exist, please try again.
lv: Fails nepastāv, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: View tax rates
lv: Skatīt nodokļu likmes

en: Import tax rates
lv: Importa nodokļa likmes

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
lv: Pirms importējamā faila augšupielādes, jums būs jānovērš šāda kļūda:

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
lv: Maksimālais izmērs: %s

en: OR enter path to file:
lv: VAI ievadiet ceļu uz failu:

en: Upload file and import
lv: Augšupielādēt failu un importēt

en: Usage restriction
lv: Lietošanas ierobežojums

en: Usage limits
lv: Lietošanas ierobežojumi

en: Coupon expiry date
lv: Kupona derīguma termiņš

en: Minimum spend
lv: Minimālie tēriņi

en: No minimum
lv: Nav noteikts minimālais

en: Maximum spend
lv: Maksimālie tēriņi

en: No maximum
lv: Nav ierobežojuma

en: Individual use only
lv: Tikai individuālai lietošanai

en: Exclude sale items
lv: Izslēgt pārdošanas priekšmetus

en: Search for a product&hellip;
lv: Meklēt produktu&hellip;

en: Exclude products
lv: Izslēgt produktus

en: Exclude categories
lv: Izslēgt kategorijas

en: Usage limit per coupon
lv: Lietošanas ierobežojums uz vienu kuponu

en: How many times this coupon can be used before it is void.
lv: Cik reizes šo kuponu var izmantot, pirms tas nav spēkā.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
lv: Maksimālais atsevišķu vienumu skaits, uz kā var izmantot šo kuponu, ja tiek izmantotas produktu atlaides. Atstājiet tukšu, lai piemērotu visiem atbilstošajiem priekšmetiem grozā.

en: Usage limit per user
lv: Lietošanas ierobežojums katram lietotājam

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
lv: Cik reizes šis kupons var tikt izmantots atsevišķam lietotājam. Izmanto norēķinu e-pastu viesiem un reģistrētiem lietotājiem - ID.

en: Load billing address
lv: Ielādēt norēķinu adresi

en: Load shipping address
lv: Ielādēt piegādes adresi

en: Customer provided note
lv: Klienta piezīme

en: There are no notes yet.
lv: Vēl nav piezīmju.

en: Note to customer
lv: Piezīme klientam

en: Linked Products
lv: Saistītie produkti

en: Never
lv: Nekad

en: Product URL
lv: Produkta URL

en: Enter the external URL to the product.
lv: Ievadiet produkta ārējo URL.

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Downloadable files
lv: Lejupielādējami faili

en: This is the name of the download shown to the customer.
lv: Šis ir klientam norādītās lejupielādes nosaukums.

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
lv: Atstājiet tukšu, lai neierobežotu atkārtotu lejupielādi.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
lv: Ievadiet dienu skaitu, pirms lejupielādes saite beidzas, vai atstājiet tukšu.

en: Taxable
lv: Apliekams ar nodokli

en: Shipping only
lv: Piegāde tikai

en: Manage stock?
lv: Pārvaldīt krājumus?

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
lv: Šis rīks noņems produkta/veikala pārejas kešatmiņu.

en: Expired transients
lv: Pagarinājuma beigu termiņš

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
lv: Šis rīks dzēsīs VISI beigušās pārejas no WordPress.

en: Reset capabilities
lv: Atiestatīt iespējas

en: Roles successfully reset
lv: Lomas ir veiksmīgi atiestatītas

en: Tax rates successfully deleted
lv: Nodokļu likmes veiksmīgi dzēstas

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
lv: Radās kļūda izsaucot %s

en: Topic
lv: Temats

en: You do not have permission to update Webhooks
lv: Jums nav atļaujas atjaunināt Webhooks

en: The CSV is invalid.
lv: CSV ir nederīgs.

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
lv: Sveiki! Augšupielādējiet CSV failu ar nodokļu likmēm, lai importētu saturu savā veikalā. Lai augšupielādētu, izvēlieties .csv failu, pēc tam noklikšķiniet uz "Augšupielādēt failu un importēt".

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
lv: Atzīmējiet šo lodziņu, ja kuponu nevar izmantot kopā ar citiem kuponiem.

en: Limit usage to X items
lv: Ierobežot izmantošanu X vienumiem

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
lv: Kupona kods jau pastāv - klienti izmantos jaunāko kuponu ar šo kodu.

note: translators: %s: payment method
en: Payment via %s
lv: Maksājums ar %s

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
lv: Pievienojiet piezīmi savai atsaucei vai pievienojiet klientam piezīmi (lietotājam tiks paziņots).

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lv: Lejupielādējamie produkti nodrošina piekļuvi failam pēc iegādes.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
lv: Šis teksts tiks rādīts pogai, kas savieno ārējo produktu.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
lv: Nosakiet, vai viss produkts ir apliekams ar nodokli, vai arī tā piegādes izmaksas.

en: Stock Keeping Unit
lv: Krājumu uzturēšanas vienība

en: Stock qty
lv: Krājumu daudzums

en: Enable cash on delivery
lv: Iespējot skaidrā naudā piegādes brīdī

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
lv: Krājuma daudzums. Ja tas ir mainīgs produkts, šī vērtība tiks izmantota, lai kontrolētu krājumus visām izmaiņām, ja vien jūs nenoteiksiet krājumus variācijas līmenī.

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
lv: Kam&hellip;

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
lv: Virtuālie produkti ir nemateriāli un netiek piegādāti.

en: N/A
lv: Nav pieejams

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
lv: Atzīmējiet šo lodziņu, ja kupons neattiecas uz precēm, kurām ir atlaides. Viena vienuma kuponi darbosies tikai tad, ja prece nav pārdošanā. Kartes kuponi darbosies tikai tad, ja grozā ir kādi priekšmeti, kas nav pārdošanā.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
lv: Šis lauks ļauj iestatīt maksimālo tēriņu (starpsummu), kas ir atļauti kupona izmantošanas laikā.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
lv: Šis lauks ļauj iestatīt minimālo tēriņu (starpsumma), kas ļauj izmantot kuponu.

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
lv[0]: %d webhook neatgriezeniski izdzēsts.
lv[1]: %d webhooki neatgriezeniski izdzēsti.
lv[2]: %d webhooki neatgriezeniski izdzēsti.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
lv: Šeit varat pārvaldīt produktu kategorijas jūsu veikalam. Lai mainītu kategoriju secību priekšskatā, varat tos vilkt un atlaist, lai tos kārtotu. Lai skatītu citas uzskaitītās kategorijas, noklikšķiniet uz saites "ekrāna opcijas" šīs lapas augšējā labajā stūrī.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
lv: Šis rīks atjaunos administratora, klientu un veikala vadītāja lomas pēc noklusējuma. Izmantojiet šo, ja jūsu lietotāji nevar piekļūt visām WooCommerce administrācijas lapām.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
lv: Šis rīks pārskaita produkta terminus - tas ir noderīgi, mainot iestatījumus tādā veidā, kas slēpj produktus no kataloga.

en: Term counts
lv: Noteikumu skaits

en: Terms successfully recounted
lv: Noteikumi veiksmīgi pārskaitīti

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
lv: %d pārejas rindas ir notīrītas

en: Product transients cleared
lv: Produkta pārejas laiks ir dzēsts

note: translators: %s: URL to free shipping document.
en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
lv: Atzīmējiet šo lodziņu, ja kupons piešķir bezmaksas piegādi. Jūsu piegādes zonā ir jāiespējo <a href="%s" target="_blank">bezmaksas piegādes metode</a>, un tā iestatīšana pieprasa "derīgu bezmaksas piegādes kuponu" (skatiet iestatījumu "Bezmaksas piegādes pieprasījumi").

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
lv: pievienots %1$s iekš %2$s

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
lv: Atribūtu terminus var piešķirt produktiem un variācijām. <br/><br/><b>Piezīme</b>: Dzēšot terminu, tas tiks noņemts no visiem produktiem un variantiem, kuriem tas ir piešķirta. Atjaunojot terminu, tas automātiski netiks piešķirts produktiem.

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
lv: Izvēlieties nodokļu kategoriju šim produktam. Nodokļu kategorijas tiek izmantotas, lai piemērotu dažādas nodokļu likmes, kas attiecas uz konkrētiem produktu veidiem.

en: Clear transients
lv: Notīrīt pārejas procesu

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
lv: Šis ir URL vai absolūtais ceļš uz failu, uz kuru klienti varēs piekļūt. Šeit ievadītajeim URL jau jābūt kodētiem.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
lv: SKU attiecas uz noliktavas vienību, unikālu identifikatoru katram atsevišķam produktam un pakalpojumam, ko var iegādāties.

en: Order Status
lv: Pasūtījuma status:

en: Order Date
lv: Pasūtījuma datums:

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Advanced
lv: Uzlabots

note: translators: %s: number of orders
en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Melnraksti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Melnraksts <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Melnraksti <span class="count">(%s)</span>

en: Billing details
lv: Norēķinu informācija

en: Recount terms
lv: Pārskaitīt produktus

en: Address | Addresses
lv[0]: Adrese
lv[1]: Adreses
lv[2]: Adreses

en: Product Categories
lv: Produktu kategorijas

en: Price
lv: Cena

en: Categories
lv: Kategorija

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Code
lv: Kods

en: Status
lv: Statuss

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Trash
lv: Izmest

en: View
lv: Skatīt

en: Guest
lv: Viesis

en: First name
lv: Vārds

en: Order | Orders
lv[0]: Pasūtījums

en: Total
lv: Kopā

en: Search
lv: Meklēt

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Postcode
lv: Pasta indekss

en: City
lv: Pilsēta

en: Orders
lv: Pasūtījumi

[ctx: Page title]
en: Shop
lv: Veikals

[ctx: Page title]
en: Cart
lv: Grozs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Ready!
lv: Gatavs!

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Yes
lv: Jā

en: Ship to
lv: Piegādāt uz

note: translators: Review date format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: Y/m/d
lv: d.m.Y

en: Image
lv: Attēls

en: Stock
lv: Noliktavā

en: Coupon type
lv: Kupona veids

en: Coupon amount
lv: Kupona summa

en: Coupon updated.
lv: Kupons atjaunots.

en: M j, Y @ G:i
lv: j. F, Y @ H:i

en: Coupon saved.
lv: Kupons saglabāts.

en: Order updated.
lv: Pasūtījums atjaunots.

en: Order saved.
lv: Pasūtījums saglabāts.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
lv[0]: %s kupons neatgriezeniski izdzēsts.
lv[1]: %s kuponi neatgriezeniski izdzēsti.
lv[2]: %s kuponi neatgriezeniski izdzēsti.

en: Skip this step
lv: Izlaist šo soli

en: Downloadable
lv: Lejupielādejams

en: Show all types
lv: Rādīt visus tipus

en: Product updated.
lv: Produkts atjaunots

en: Order draft updated.
lv: Pasūtījuma melnraksts atjaunots.

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
lv[0]: %s produkts atjaunots.
lv[1]: %s produkti atjaunoti.
lv[2]: %s produkti atjaunoti.

en: Coupon draft updated.
lv: Kupona melnraksts atjaunots.

en: Virtual
lv: Virtuāls

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Catalog
lv: Katalogs

en: Catalog visibility:
lv: Kataloga redzamība:

en: Product name
lv: Produkta nosaukums

en: Simple product
lv: Vienkāršs produkts

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
lv[0]: %s kupons pārvietots uz Atkritni.
lv[1]: %s kuponi pārvietoti uz Atkritni.
lv[2]: %s kuponi pārvietoti uz Atkritni.

en: Choose a currency&hellip;
lv: Izvēlies valūtu&hellip;

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: State
lv: Reģions

en: Right with space
lv: Pa labi ar atstarpi

en: Left with space
lv: Pa kreisi ar atstarpi

en: Right
lv: Pa labi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Product IDs
lv: Produkta IDs

en: Product saved.
lv: Produkts saglabāts.

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu uztādījumi tika salabāti.

en: Actions
lv: Darbības

en: Coupons by date
lv: Kuponi pēc datuma

en: Sales by date
lv: Realizācija pēc datuma

en: Sales by product
lv: Realizācija pēc produkta

en: Sales by category
lv: Realizācija pēc kategorijas

en: Taxes
lv: Nodokļi

en: Taxes by code
lv: Nodokļi pēc koda

en: Taxes by date
lv: Nodokļi pēc datuma

en: Most stocked
lv: Noliktavā visvairāk

en: Low in stock
lv: Maz noliktavā

en: Customers vs. guests
lv: Klienti pret nereģistrēti lietotāji

en: Customers
lv: Klienti

en: Variable product
lv: Variācija

en: Processing
lv: Apstrāde

[ctx: Page title]
en: My account
lv: Mans konts

en: Customer list
lv: Klientu saraksts

en: Delete permanently
lv: Izdzēst neatgriezeniski

en: Order notes
lv: Pasūtījuma piezīmes

en: Product description
lv: Produkta apraksts

en: Decimal separator.
lv: Decimāldaļas atdalītājs.

en: Thousand separator.
lv: Tūkstošu atdalītājs.

en: Currency position.
lv: Valūtas novietojums.

en: Purchase
lv: Iegādāts

en: Coupon code
lv: Kupons kods

en: PayPal email address
lv: PayPal e-pasta adrese

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Complete
lv: Pabeigt

en: Grouped product
lv: Grupēts produkts

en: Order submitted.
lv: Pasūtījums iesniegts.

en: Coupon submitted.
lv: Kupons iesniegts.

en: Description (optional)
lv: Apraksts (nav obligāts)

en: Select a page&hellip;
lv: Izvēlieties lapu&hellip;

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
lv: WooCommerce &rsaquo; Uzstādīšanas palīgs

en: Where is your store based?
lv: Kur atrodas jūsu veikals?

en: Usage / Limit
lv: Lietošana / ierobežojums

en: Expiry date
lv: Derīguma termiņš

en: Email
lv: Epasts

en: External/Affiliate product
lv: Ārējais / partneru produkts

en: Let's go!
lv: Dodamies!

en: Not right now
lv: Ne tagad

en: Custom field updated.
lv: Pielāgotais lauks ir atjaunināts.

en: Custom field deleted.
lv: Pielāgotais lauks ir dzēsts.

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s produkts nav atjaunināts, kāds to rediģē.
lv[1]: %s produkti nav atjaunināti, kāds tos rediģē.
lv[2]: %s produkti nav atjaunināti, kāds tos rediģē.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
lv[0]: %s produkts neatgriezeniski dzēsts.
lv[1]: %s produkti neatgriezeniski dzēsti.
lv[2]: %s produkti neatgriezeniski dzēsti.

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
lv[0]: %s produkts ir pārvietots uz atkritni.
lv[1]: %s produkti ir pārvietoti uz atkritni.
lv[2]: %s produkti ir pārvietoti uz atkritni.

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
lv[0]: %s produkts atjaunots no atkritnes.
lv[1]: %s produkti atjaunoti no atkritnes.
lv[2]: %s produkti atjaunoti no atkritnes.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
lv[0]: %s pasūtījums ir atjaunināts.
lv[1]: %s pasūtījumi ir atjaunināti.
lv[2]: %s pasūtījumi ir atjaunināti.

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s pasūtījums nav atjaunināts, kāds to rediģē.
lv[1]: %s pasūtījumi nav atjaunināti, kāds tos rediģē.
lv[2]: %s pasūtījumi nav atjaunināti, kāds tos rediģē.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
lv[0]: %s pasūtījums neatgriezeniski dzēsts.
lv[1]: %s pasūtījumi neatgriezeniski dzēsti.
lv[2]: %s pasūtījumi neatgriezeniski dzēsti.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
lv[0]: %s pasūtījums pārvietots uz atkritni.
lv[1]: %s pasūtījumi pārvietoti uz atkritni.
lv[2]: %s pasūtījumi pārvietoti uz atkritni.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
lv[0]: %s pasūtījums atjaunots no atkritnes.
lv[1]: %s pasūtījumi atjaunoti no atkritnes.
lv[2]: %s pasūtījumi atjaunoti no atkritnes.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
lv[0]: %s upons atjaunināts.
lv[1]: %s uponi atjaunināti.
lv[2]: %s uponi atjaunināti.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s kupons nav atjaunināts, kāds to rediģē.
lv[1]: %s kuponi nav atjaunināti, kāds tos rediģē.
lv[2]: %s kuponi nav atjaunināti, kāds tos rediģē.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
lv[0]: %s kupons ir atjaunots no atkritnes.
lv[1]: %s kuponsi ir atjaunoti no atkritnes.
lv[2]: %s kuponsi ir atjaunoti no atkritnes.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
lv: Veiktās izmaiņas tiks zaudētas, ja pametīsiet šo lapu.

en: Order status changed by bulk edit:
lv: Pasūtījuma statuss mainīts pēc lielapjoma rediģēšanas:

en: Select none
lv: Izvēlieties nevienu

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
lv: Šī attēla izmēra iestatījumi ir atspējoti, jo filtri pārraksta tā vērtības.

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
lv: Produkta projekts ir atjaunināts. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt produktu</a>

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
lv: Produkts iesniegts. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt produktu</a>

[ctx: Page title]
en: Checkout
lv: Veikt pasūtījumu

en: Toggle featured
lv: Pārslēgt izcelšanu

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: No
lv: Nē

en: State / County or state code
lv: Valsts / apgabala vai valsts kods

en: Hard crop?
lv: Stingrā apgriešana?

en: Page setup
lv: Lapas iestatīšana

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Billing
lv: Norēķini

en: Product Tag
lv: Produkta birka

en: State/County
lv: Štats/Apriņķis

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
lv: Produkts ieplānots: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Priekšskatīt produktu</a>

en: Delete this review permanently
lv: Dzēst šo atsauksmi pavisam

en: Sample
lv: Paraugs

en: Description
lv: Apraksts

en: Please select some items.
lv: Lūdzu izvēlies produktus.

en: Remove this item meta?
lv: Vai tiešām izdzēst šī produkta meta?

en: Name
lv: Vārds

note: translators: Remove chip.
en: Remove
lv: Dzēst

en: Click to toggle
lv: Spied, lai pietuvinātu

en: Value(s)
lv: Vērtība(s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
lv: Pievieno tekstu vai īpašības, lietojot | starp katru.

en: Visible on the product page
lv: Rādīt produkta lapā

en: Used for variations
lv: Lietots variācijām

en: Enter a name for the new attribute term:
lv: Pievieno vārdu jaunai īpašībai:

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Free Shipping
lv: Bezmaksas piegāde

en: Coupons
lv: Kuponi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Reviews
lv: Atsauksmes

en: Product | Products
lv[0]: Produkts

en: Out of stock
lv: Nav noliktavā

en: In stock
lv: Ir noliktavā

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
lv: Pasūtījumi

[ctx: default-slug]
en: shop
lv: veikals

en: Free!
lv: Bez maksas!

en: Discount:
lv: Atlaide:

en: Shipping:
lv: Piegāde:

en: Total:
lv: Kopā:

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download %d
lv: Lejuplādēt %d

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download | Downloads
lv[0]: Lejuplādēt

en: Expiry (MM/YY)
lv: Derīga līdz (MM/GG)

en: MM / YY
lv: MM / GG

en: CVC
lv: CVC kods

en: Add to cart
lv: Pievienot grozam

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: (can be backordered)
lv: (var būt neizpildīts pasūtījums)

[ctx: min_price]
en: From:
lv: No:

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Reports
lv: Atskaites

en: View/Edit
lv: Skatīt/Labot

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
lv: Saite "%s" ir aizņemta. Lūdzu nomaini to.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
lv: Lūdzu izdzēsiet 1 rakstzīmi

en: Default
lv: Noklusējums

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Found a bug?
lv: Atradi kļūdu?

en: For more information:
lv: Vairāk informācija:

en: About WooCommerce
lv: Par WooCommerce

en: Shipping settings
lv: Piegādes iestatījumi

en: Report a bug
lv: Ziņot par kļūdu

en: Visit Store
lv: Apmeklēt veikalu

en: Fee
lv: Maksa

en: User
lv: Lietotājs

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Type
lv: Tips

en: KwaZulu-Natal
lv: Kvazulu-Natāla

en: Gauteng
lv: Hautena

en: Free State
lv: Frīsteita

en: Eastern Cape
lv: Austrumkāpa

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas Salas

en: Guam
lv: Guama

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Mpumalanga
lv: Mpumalana

en: Western Cape
lv: Rietumkāpa

en: Northern Cape
lv: Ziemeļkāpa

note: translators: %s: average rating translators: %s: rating translators: %s is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5. translators: %s is referring to the average rating value translators: %s is the rating value wrapped in HTML strong tags.
en: Rated %s out of 5
lv: Novērtēts ar %s no 5

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
lv: Noliktavā %s prece/-es

en: Update
lv: Atjaunot

en: Choose an image
lv: Izvēlies attēlu

en: Read
lv: Lasīt

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
lv: Pasūtījuma statuss mainīts no %s uz %s.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
lv: Darbība neizdevās. Lūdzu atsvaidziniet lapu un mēģiniet atkal.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Read/Write
lv: Lasīt/Rakstīt

en: Write
lv: Rakstīt

en: Revoke
lv: Atsaukt

en: Please enter in country code with two capital letters.
lv: Lūdzu ierakstiet valsts kodu ar diviem lielajiem burtiem.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
lv: Ielāde neizdevusies

en: Last warning, are you sure?
lv: Pēdējais brīdinājums, vai esiet pārliecināts?

en: Enter a value
lv: Ierakstiet vērtību

en: Enter a value (fixed or %)
lv: Ievadiet vērtību (fiksētu vai %)

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lv: Ielādēt klienta piegādes informāciju? Šī darbība nodzēsīs pašlaik ievadīto piegādes informāciju.

en: No customer selected
lv: Nav izvēlēts klients

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Name (numeric)
lv: Nosaukums (ciparu)

en: Terms
lv: Termini

en: Copy to a new draft
lv: Kopēt uz jaunu melnrakstu

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
lv: Tikai %s produkti noliktavā

en: Please enter in a value less than the regular price.
lv: Lūdzu ievadiet vērtību, kas ir mazāka par pašreizējo cenu.

note: Translators: %s order type name.
en: %s actions
lv: %s darbības

en: Downloadable product permissions
lv: Lejupielādējama produkta pieejas

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties noņemt pieejas šim lejupielādes failam?

en: %qty% variations
lv: %qty% variācijas

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
lv: Vai jūs tiešām vēlaties nodzēst visas variācijas? šo darbību nevarēs atsaukt.

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
lv: Lūdzu ievadiet vismaz %qty% simbolus

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
lv[0]: <strong>%s pasūtījums</strong> gaida apstrādi
lv[1]: <strong>%s pasūtījumi</strong> gaida apstrādi
lv[2]: <strong>%s pasūtījumi</strong> gaida apstrādi

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
lv[0]: <strong>%s produkts</strong> ar mazu daudzumu noliktavā
lv[1]: <strong>%s produkti</strong> ar mazu daudzumu noliktavā
lv[2]: <strong>%s produkti</strong> ar mazu daudzumu noliktavā

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
lv[0]: <strong>%s pasūtījums</strong> aizturēts
lv[1]: <strong>%s pasūtījumi</strong> aizturēti
lv[2]: <strong>%s pasūtījumi</strong> aizturēti

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
lv[0]: <strong>%s produkts</strong> nav noliktavā
lv[1]: <strong>%s produkti</strong> nav noliktavā
lv[2]: <strong>%s produkti</strong> nav noliktavā

[ctx: slug]
en: product
lv: products

[ctx: default-slug]
en: product
lv: products

note: Translators: %s order type name.
en: %s notes
lv: %s piezīmes

en: Product gallery
lv: Produkta galerija

en: Product data
lv: Produkta dati

en: Product short description
lv: Produkta īsais apraksts

en: Sales reports
lv: Pārdošanas atskaites

en: GitHub project
lv: Github projekts

en: WordPress.org project
lv: WordPress.org projekts

en: Local pickup
lv: Saņemt mūsu veikalā

en: WooCommerce Recent Reviews
lv: WooCommerce nesenās atsauksmes

en: Add attribute
lv: Pievienot atribūtu

en: Add new attribute
lv: Pievienot jaunu atribūtu

en: Search key
lv: Meklēt atslēgu

en: Add key
lv: Pievienot atslēgu

en: Revoke API key
lv: Atsaukt API atslēgu

en: API key
lv: API atslēga

en: Last access
lv: Pēdējā piekļuve

en: Payment method:
lv: Maksājuma veids:

[ctx: slug]
en: product-category
lv: produkta-kategorija

[ctx: slug]
en: product-tag
lv: produkta-birka

en: Available on backorder
lv: Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

en: Custom ordering
lv: Pielāgota pasūtīšana

en: Add to menu
lv: Pievienot izvēlnei

en: %s items
lv: %s vienības

note: Translators: %s order type name.
en: %s data
lv: %s dati

en: Configure terms
lv: Konfigurēt noteikumus

en: Coupon data
lv: Kupona dati

en: Edit attribute
lv: Rediģēt atribūtu

en: Featured
lv: Izceltais

en: Consumer key ending in
lv: Lietotāja atslēga beidzas

en: Set variation image
lv: Iestatiet variācijas attēlu

en: 1 variation added
lv: Variācija ir pievienota

en: Are you sure you want to remove this variation?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt šo variantu?

en: Save changes before changing page?
lv: Vai saglabāt izmaiņas pirms lapas maiņas?

en: Select an option&hellip;
lv: Izvēlieties iespēju&hellip;

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties apstrādāt šo atmaksu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo atmaksu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo nodokļu kolonnu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Attribute updated successfully
lv: Atribūcija tika veiksmīgi atjaunināta

en: Default sort order
lv: Noklusējuma kārtojuma secība

en: No attributes currently exist.
lv: Pašlaik nepastāv atribūti.

en: Enable Archives?
lv: Vai iespējot Arhīvus?

en: Are you sure you want to delete this attribute?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo atribūtu?

en: There are no product reviews yet.
lv: Vēl nav neviena produkta atsauksmju.

en: Make a duplicate from this product
lv: Izveidojiet šī produkta dublikātu

en: Official extensions
lv: Oficiālie paplašinājumi

en: WooCommerce settings
lv: WooCommerce iestatījumi

en: Product category base
lv: Produktu kategorijas bāze

en: Shop base
lv: Veikala bāze

en: Shop base with category
lv: Veikala bāze ar kategoriju

en: Local delivery
lv: Vietējā piegāde

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
lv: Lūdzu, ievadiet 1 vai vairāks rakstzīmes

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
lv: Lūdzu, izdzēsiet %qty% rakstzīmes

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
lv: Jūs varat izvēlēties tikai 1 vienumu

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
lv: Meklēšana&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
lv: Sakritības nav atrastas

en: Slug
lv: Taka

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lv: Norēķinu informāciju kopēt uz piegādes informāciju? Tas noņems jebkuru pašlaik ievadīto piegādes informāciju.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
lv: Nevarēja piešķirt piekļuvi - lietotājam, iespējams, jau ir atļauja šim failam vai norēķinu e-pasts nav iestatīts. Pārliecinieties, vai norēķinu e-pasts ir iestatīts, un pasūtījums ir saglabāts.

en: You cannot add the same tax rate twice!
lv: Jūs nevarat pievienot vienu un to pašu nodokļa likmi divreiz!

en: Error: non-existing attribute ID.
lv: Kļūda: neeksistējošs atribūta ID.

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
lv: Iespējojiet to, ja vēlaties, lai šim atribūtam būtu produktu arhīvs jūsu veikalā.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
lv: Importējiet <strong> nodokļu likmes </strong> savam veikalam, izmantojot csv failu.

en: Custom base
lv: Pielāgota bāze

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
lv: Ievadiet pielāgotu bāzi, kuru vēlaties izmantot. Jānosaka bāze vai WordPress izmantos noklusējuma.

en: Product attribute base
lv: Produkta atribūtu bāze

en: Product tag base
lv: Produkta birku bāze

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
lv: Piezīme: atļaujas pasūtīšanas precēm tiks automātiski piešķirtas, ja pasūtījuma statuss mainās uz apstrādi / pabeigtu.

en: WooCommerce tax rates (CSV)
lv: WooCommerce nodokļu likmes (CSV)

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
lv: Produkta izveide neizdevās, nevarēja atrast oriģinālu produktu: %s

en: No product to duplicate has been supplied!
lv: Nav piegādāts neviens produkts ko dublicēt!

en: Term ID
lv: Noteikumu ID

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
lv: Atribūta nosaukums (redzams laps priekšskatā).

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
lv: Vai ielādēt klienta norēķinu informāciju? Tādējādi tiks noņemta jebkāda pašlaik ievadītā norēķinu informācija.

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lv: Pārdošanas beigu datums (YYYY-MM-DD formāts vai atstāt tukšu)

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lv: Pārdošanas sākuma datums (YYYY-MM-DD formāts vai atstāt tukšu)

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
lv: Ielādē vairāk rezultātu&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
lv: Jūs varat izvēlēties tikai %qty% vienumus

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
lv: Ja jums nepieciešama palīdzība, lai izprastu, izmantotu vai paplašinātu WooCommerce, <a href="%s">lūdzu, izlasiet mūsu dokumentāciju</a>. Jūs atradīsiet visu veidu resursus, tostarp fragmentus, konsultācijas un daudz ko citu.

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
lv: Variācijas izvēlnes secība (nosaka pozīciju variāciju sarakstā)

en: WooCommerce endpoints
lv: WooCommerce galapunkts

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
lv: Taka "%s" ir pārāk gara (28 simboli, maksimums). Samaziniet to lūdzu.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
lv: Atribūta vienreizējā taka/atsauce; jābūt ne vairāk kā 28 rakstzīmēm.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
lv: Nosaka, kā kārtot secību par priekšējā paneļa veikala produktu lapām. Ja izmantojat pasūtījumu, varat vilkt un nomest šī atribūta noteikumus.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
lv: Taka "%s" nav atļauta, jo tas ir rezervēts termins. Mainiet to, lūdzu.

en: Backordered
lv: Aizkavētais pasūtījums

en: Subtotal:
lv: Summa:

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Card code
lv: Kartes kods

en: Single Product
lv: Vienkāršs produkts

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
lv: Pirms palīdzības pieprasīšanas iesakām pārbaudīt sistēmas statusa lapu, lai noteiktu ar konfigurāciju saistītās problēmas.

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
lv: %1$s visvairāk pārdotais šajā mēnesī (pārdots %2$d)

en: Order by
lv: Kārtot pēc

en: WooCommerce Tax
lv: WooCommerce nodoklis

note: translators: 1: GitHub issues URL 2: GitHub contribution guide URL 3: System status report URL
en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
lv: Ja atrodat kļūdu WooCommerce kodolā, varat izveidot biļeti, izmantojot <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Pirms ziņojuma iesniegšanas pārliecinieties, vai esat izlasījis <a href="%2$s">ieguldījumu rokasgrāmatu</a>. Lai palīdzētu mums atrisināt jūsu problēmu, lūdzu, pēc iespējas aprakstiet, un iekļaujiet savas <a href="%3$s">sistēmas statusa atskaiti</a>.

note: translators: %s: price decimal separator
en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
lv: Lūdzu, ievadiet vērtību ar vienu naudas zīmi aiz komata (%s) bez tūkstošu atdalītājiem un valūtas simboliem.

en: Antalya
lv: Antālija

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Ārkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavēra

en: Hawaii
lv: Havajas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Indiana
lv: Indiāna

en: Iowa
lv: Aijova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Meina

en: Maryland
lv: Mērilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa‎

en: Michigan
lv: Mičigana‎

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra‎

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Dienvidkarolīna‎

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Ohio
lv: Ohaio

en: Oklahoma
lv: Oklahoma‎

en: Oregon
lv: Oregona

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda‎

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienviddakota

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
lv: Džordžija

en: Batman
lv: Batmana

en: Bologna
lv: Boloņa

en: Firenze
lv: Florence

en: Genova
lv: Dženova

en: Milano
lv: Milāna

en: Modena
lv: Modēna

en: Napoli
lv: Neapole

en: Pisa
lv: Piza

en: Torino
lv: Turīna

en: Venezia
lv: Venēcija

en: Tokyo
lv: Tokija

en: Hiroshima
lv: Hirosima

en: Kyoto
lv: Kioto

en: Hyogo
lv: Hjogo

en: Yamanashi
lv: Jamanasi

en: Fukui
lv: Fukuji

en: Ishikawa
lv: Isikava

en: Toyama
lv: Tojama

en: Niigata
lv: Nīgata

en: Kanagawa
lv: Kanagava

en: Chiba
lv: Čiba

en: Gunma
lv: Gumma

en: Tochigi
lv: Točigi

en: Fukushima
lv: Fukušima

en: Tottori
lv: Totori

en: Shimane
lv: Simane

en: Wakayama
lv: Vakajama

en: Okayama
lv: Okajama

en: Tokushima
lv: Tokušima

en: Yamaguchi
lv: Jamaguči

en: Caserta
lv: Kazerta

en: Campobasso
lv: Kampobaso

en: Caltanissetta
lv: Kaltaniseta

en: Cagliari
lv: Kaljāri

en: Brindisi
lv: Brindizi

en: Brescia
lv: Breša

en: Bolzano
lv: Bolcāno

en: Biella
lv: Bjella

en: Forlì-Cesena
lv: Forli-Čezēna

en: Frosinone
lv: Frozinone

en: Foggia
lv: Fodža

en: Ferrara
lv: Ferrāra

en: Cuneo
lv: Kuneo

en: Crotone
lv: Krotone

en: Cremona
lv: Kremona

en: Cosenza
lv: Kozenca

en: Como
lv: Komo

en: Chieti
lv: Kjeti

en: Catanzaro
lv: Katandzāro

en: Catania
lv: Katānija

en: Mantova
lv: Mantuja

en: Macerata
lv: Mačerata

en: Lucca
lv: Luka

en: Lecco
lv: Leko

en: Lecce
lv: Leče

en: Grosseto
lv: Groseto

en: Imperia
lv: Impērija

en: Isernia
lv: Izernija

en: La Spezia
lv: Spēcija

en: Pavia
lv: Pāvija

en: Gorizia
lv: Gorīcija

en: Padova
lv: Paduja

en: Oristano
lv: Oristāno

en: Novara
lv: Novāra

en: Monza e della Brianza
lv: Monca un Brianca

en: Messina
lv: Mesīna

en: Matera
lv: Matēra

en: Massa-Carrara
lv: Masa-Karāra

en: Reggio Emilia
lv: Redžo Emīlija

en: Reggio Calabria
lv: Redžo di Kalabrija

en: Ragusa
lv: Raguza

en: Potenza
lv: Potenca

en: Piacenza
lv: Pjačenca

en: Pistoia
lv: Pistoija

en: Pesaro e Urbino
lv: Pezāro un Urbīno

en: Pescara
lv: Peskāra

en: Siracusa
lv: Sirakūza

en: Perugia
lv: Perudža

en: Teramo
lv: Terāmo

en: Sassari
lv: Sasāri

en: Trapani
lv: Trapāni

en: Iwate
lv: Ivate

en: Vicenza
lv: Vičenca

en: Hokkaido
lv: Hokaido

en: Vibo Valentia
lv: Vibo Valentija

en: Verbano-Cusio-Ossola
lv: Verbāno-Kuzio-Osola

en: Vercelli
lv: Verčelli

en: Varese
lv: Varēze

en: Udine
lv: Udīne

en: Treviso
lv: Trevizo

en: Yamagata
lv: Jamagata

en: Miyagi
lv: Mijagi

en: Huíla
lv: Huila

en: Plovdiv
lv: Plovdiva

en: Sofia
lv: Sofija

en: British Columbia
lv: Britu Kolumbija

en: Quebec
lv: Kvebeka

en: Barcelona
lv: Barselona

en: Granada
lv: Grenada

en: Madrid
lv: Madride

en: Budapest
lv: Budapešta

en: Delhi
lv: Deli

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
lv: North Khorasan (خراسان جنوبی)

en: Newfoundland and Labrador
lv: Ņūfaundlenda un Labradora

en: Avellino
lv: Avellīno

en: Ascoli Piceno
lv: Askoli Pičēno

en: Arezzo
lv: Areco

en: Ancona
lv: Ankona

en: Alessandria
lv: Alesandrija

en: Agrigento
lv: Agridžento

en: Sergipe
lv: Seržipi

en: Santa Catarina
lv: Santakatarina

en: Rio Grande do Sul
lv: Riugrandi du Sula

en: Yukon Territory
lv: Jukona

en: Saskatchewan
lv: Saskačevana

en: Prince Edward Island
lv: Prinča Edvarda Sala

en: Ontario
lv: Ontārio

en: Badajoz
lv: Badahosa

en: Asturias
lv: Astūrija

en: Alicante
lv: Alikante

en: Albacete
lv: Alvasete

en: Montana
lv: Montāna

en: Lovech
lv: Loveča

en: Kyustendil
lv: Kjustendila

en: Haskovo
lv: Haskova

en: Gabrovo
lv: Gabrova

en: Bahia
lv: Baija

en: Amazonas
lv: Amazonasa

en: Alagoas
lv: Alagoasa

en: Acre
lv: Akri

en: Smolyan
lv: Smoļana

en: Rio Grande do Norte
lv: Riugrandi du Norti

en: Rio de Janeiro
lv: Riodežaneiro

en: Pernambuco
lv: Pernambuku

en: Minas Gerais
lv: Minasžeraisa

en: Mato Grosso do Sul
lv: Matugrosu du Sula

en: Mato Grosso
lv: Matugrosu

en: Distrito Federal
lv: Federālais distrikts

en: Nunavut
lv: Nunavuta

en: Nova Scotia
lv: Jaunskotija

en: Northwest Territories
lv: Ziemeļrietumu Teritorijas

en: New Brunswick
lv: Ņūbransvika

en: Tocantins
lv: Tokantinsa

en: Hong Kong Island
lv: Honkonga

en: Dadra and Nagar Haveli
lv: Dadar and Nagar Haveli

en: Barletta-Andria-Trani
lv: Barleta-Andrija-Trani

en: Khuzestan (خوزستان)
lv: Huzistāna  (خوزستان)

en: Tehran (تهران)
lv: Teherāna (تهران)

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
lv: Bonaire, Sintestatiusa un Saba

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas okeāna teritorija

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: Chile
lv: Čīle

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemsvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosa (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Congo (Brazzaville)
lv: Kongo (Brazavila)

en: Congo (Kinshasa)
lv: Kongo (Kinshasa)

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Cuba
lv: Kuba

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: Faroe Islands
lv: Fēru salas

en: Fiji
lv: Fidži

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: French Southern Territories
lv: Franču Dienvidu teritorijas

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Germany
lv: Vācija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Hungary
lv: Ungārija

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iran
lv: Irāna

en: Iraq
lv: Irāka

en: Isle of Man
lv: Menas sala

en: Israel
lv: Izraēla

en: Italy
lv: Itālija

en: Ivory Coast
lv: Kotdivuāra

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Jersey
lv: Džērsija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kiribati
lv: Kiribatija

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Laos
lv: Laosa

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Libya
lv: Lībija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldivu salas

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Namibia
lv: Namībija

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Palestinian Territory
lv: Palestīna

en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Qatar
lv: Katara

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russia
lv: Krievija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: Saint Barth&eacute;lemy
lv: Senbartelmī

en: Saint Helena
lv: Svētā Helēna

en: Saint Kitts and Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Martin (French part)
lv: Senmartēna (Franču daļa)

en: Saint Martin (Dutch part)
lv: Senmartēna (Dāņu daļa)

en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
lv: Santome un Prinsipi

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Serbia
lv: Serbija

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija/Sendviča salas

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: South Sudan
lv: Dienvidsudāna

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāras arhipelāgs un Jana Majena sala

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syria
lv: Sīrija

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Timor-Leste
lv: Austrumtimora

en: Tokelau
lv: Tokelava

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobago

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkey
lv: Turcija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom (UK)
lv: Apvienotā Karaliste (UK)

en: United States (US)
lv: Amerikas Savienotās Valstis (ASV)

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Vatican
lv: Vatikāns

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Wallis and Futuna
lv: Volisa un Futuna

en: Western Sahara
lv: Rietumu Sahara

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Northern Territory
lv: Ziemeļu teritorija

en: Queensland
lv: Kvīnslenda

en: South Australia
lv: Dienvidaustrālija

en: Tasmania
lv: Tasmānija

en: Victoria
lv: Viktorija

en: Western Australia
lv: Rietumaustrālija

en: Misiones
lv: Misjonesa

en: Mendoza
lv: Mendosa

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Corrientes
lv: Korjentesa

en: Chubut
lv: Čubuta

en: Chaco
lv: Čako

en: Catamarca
lv: Katamarka

en: Buenos Aires
lv: Buenosairesa

en: Tierra del Fuego
lv: Tjerra del Fuego

en: Santiago del Estero
lv: Santjago del Estero

en: Santa Fe
lv: Santafē

en: Santa Cruz
lv: Santakrūza

en: San Luis
lv: Sanluisa

en: San Juan
lv: Sanhuana

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: La Rioja
lv: Larjoha

en: La Pampa
lv: Lapampas province

en: Jujuy
lv: Huhujas province

en: Australian Capital Territory
lv: Austrālijas galvaspilsētas teritorija

en: New South Wales
lv: Jaundienvidvelsa

en: Georgia
lv: Gruzija

en: El Salvador
lv: El Salvadora

en: Iceland
lv: Īslande

en: Cumilla
lv: Comilla

en: Bogura
lv: Bogra

en: Barishal
lv: Barisal
