VERY COOL SUMMER CAMP – piedzīvojumu nometne 8–13 gadus veciem skolēniem

Skrivanek diennakts nometne "Very Cool Summer Cammp"

Jaunajā sezonā Skrivanek Baltic valodu skola piedāvā īpašu programmu vasaras nometnei – Very cool summer camp. Nometnes dalībniekiem tiek piedāvāta lieliska iespēja apvienot lietderīgo ar patīkamo – apmeklēt nodarbības ar izglītojošu un radošu ievirzi, kā arī piedalīties sportiskās aktivitātēs un saliedēšanas pasākumos.

Angļu valodas nodarbībās nepiespiestā un draudzīgā gaisotnē tiek vingrinātas aktīvās saziņas prasmes, piemērojoties dažādiem zināšanu līmeņiem un interesēm. Skolēniem ir iespēja izstrādāt dažādus projektus, papildināt vārdu krājumu erudīcijas un valodas viktorīnās, kā arī pilnveidot angļu valodas izrunu. Angļu valodas entuziastiem piedāvājam izmēģināt spēkus māksliniecisku tekstu radīšanā – kopā centīsimies uzrakstīt kādu piedzīvojumu stāstu vai pat dzeju. Nometnes programmā ir iekļautas 25 akadēmiskās stundas angļu valodas apguvei.

Nometnes radošās darbnīcas tiek organizētas ar mērķi pilnveidot katra radošās iemaņas, vingrinot prasmi pārvērst savas idejas un fantāziju mākslas darbos.

Lai nometnē pavadītie vakari būtu patiesi jautri un izzinoši, piedāvājam arī interesantas un skolēnu iemīļotas saliedēšanās aktivitātes – fotoorientēšanās, jautrā meklēšanas spēle Scavenger Hunt, kas ir īpaša ar to, ka tā notiek angļu valodā, “selfiju” spēle u. c. Kopīgi pārgājieni, ugunskura vakari, draudzības apļi, talantu šovi un erudīcijas konkursi rosinās draudzēties, sadarboties, iepazīt vienam otru un izjust īpašo nometnes atmosfēru, jo šī ir – Very COOL summer camp!

Visiem nometnes dalībniekiem būs iespēja:

  • piedalīties sacensībās un tematiskajās saliedēšanas spēlēs;
  • izspēlēt īpašo meklēšanas spēli Scavanger Hunt;
  • piedalīties jautrās sporta nodarbībās (stafetes, uzdevumi, šķēršļu pārvarēšana);
  • izmēģināt savus spēkus radošajās aktivitātēs (dažādas radošās darbnīcas, modes skates, iestudējumi, piemiņas velšu gatavošana u. c.);
  • pavadīt nometnes vakarus kopā ar jauniem draugiem tematiskos pasākumos, talantu un anekdošu šovos, atjautības uzdevumos, konkursos un viktorīnās;
  • vingrināt un attīstīt angļu valodas prasmes − nometnē ietvertas 25 angļu valodas akadēmiskās stundas;
  • attīstīt un pielietot angļu valodas zināšanas ne tikai nometnes programmā iekļautajās angļu valodas nodarbībās, bet aktīvi izmantot tās arī sportojot un spēlējot īpašās spēles mūsu pasniedzēju vadībā.

Vēlies izrauties no ikdienas rutīnas, doties galvu reibinošā piedzīvojumā un uzspodrināt savas angļu valodas zināšanas? Piesakies − dalībnieku skaits ir ierobežots!

Dalībnieku vecums: 8−13 gadi

Norises vieta: Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola

Cena: 265 EUR

Ieskats iepriekšējo gadu diennakts nometnēs:

Mission Save the Earth 2017
Like a Boss 2017
LOL 2016