SUMMER DISCOVERY – piedzīvojumu nometne 7–11 gadus veciem skolēniem

Skrivanek diennakts nometne "Summer Discovery"

„Izdzīvo katru dienu citādi!” – tāds ir nometnes Summer Discovery sauklis. Vasara ir laiks, kad ļauties piedzīvojumu garam un atklājumiem. Nometne Summer Discovery ir iespēja kopā ar draugiem izzināt apkārtējo pasauli izglītojošās, radošās un sportiskās aktivitātēs.

Nometnes programma piedāvā interesantas un aizraujošas angļu valodas nodarbības ar sarunām, projektu veidošanu, viktorīnām, vārdu spēlēm, konkursiem un radošajām darbnīcām.

Arī nometnes sporta aktivitāšu programma ir daudzveidīga – dosimies kopīgos pārgājienos, piedalīsimies stafetēs, komandu spēlēs un katram nometnes dalībniekam būs iespēja piedalīties mūsu īpašajās spēlēs.

Nometnes vakarus aizvadīsim tā, lai kopā pavadītais laiks ir prieka pilns un interesants – ugunskura vakari, talantu šovi, erudīcijas konkursi un dažādas saliedēšanas spēles un tie ir tikai daži no pasākumiem, kas sagaidāmi nometnes laikā!

Visiem nometnes dalībniekiem būs iespēja:

  • piedalīties dažādās iepazīšanās un sevis izzināšanas spēlēs;
  • piedalīties spēlē Scavanger Hunt;
  • doties dienas trasē un fotoorientēšanās uzdevumā;
  • piedalīties jautrās sporta aktivitātēs (stafetes, komandas uzdevumi, šķēršļu pārvarēšana u. c.);
  • izpausties radošajās darbnīcās (dažādas radošās darbnīcas, modes skates, iestudējumi, amuletu gatavošana u. c.);
  • ar jauniegūtajiem draugiem aizvadīt neatkārtojamus vakarus tematiskajos pasākumos;
  • asināt prātu un attīstīt savu erudīciju (atjautības uzdevumi, mīklas, viktorīnas, konkursi par interesantiem un aktuāliem tematiem);
  • praktizēt angļu valodu − nometnē ir iekļautas angļu valodas nodarbības (25 akadēmiskās stundas), kuras vadīs labākais valodu skolas Skrivanek Baltic angļu valodas pasniedzējs.

Ja tevi saista sportiskas un radošas aktivitātes brīvā dabā, vēlies iepazīties ar jauniem draugiem, kopā piedzīvot neaizmirstamus brīžus un uzspodrināt savas angļu valodas zināšanas – nāc un pievienojies Summer Discovery pulkam!

Dalībnieku vecums: 7−11 gadi

Norises vieta: Mālpils internātpamatskola

Cena: 265 EUR

 

Ieskats iepriekšējo gadu diennakts nometnēs:

Mission Save the Earth 2017
Like a Boss 2017
LOL 2016