„Mission: Save the Earth!” – nometne 7–9 gadus veciem pētniekiem

Mission_save_the_earth

Ļaunais sestās dimensijas pavēlnieks Grābss ir uz Zemes atsūtījis savus izlūkus, kas iedzīvotāju prātos ir sajaukuši izpratni par pasaules karti. Neviens nesaprot, kur ir Dienvidpols un kur – ziemeļi, kur dzīvo žirafes un kur – pingvīni. Visi pieaugušie ir zaudējuši spējas orientēties, viņi nemāk lasīt kartes, nesaprot kompasu un nespēj lietot gudras aplikācijas tālruņos.

Steidzami ir nepieciešami palīgi! Pasaules karti sakārtot spēj tikai jaunāko klašu skolēni, jo viņu prātus Grābss un viņa viltīgā armija nespēj ietekmēt!

Ja esi vecumā no 7 līdz 9 gadiem un Tev patīk daba, vēsture, ceļošana – piesakies, Tu esi nepieciešams cīņā pret Grābsu!

Misijā kopā ar citiem jaunajiem pētniekiem Tu dosies ceļojumā laikā un telpā, iepazīsi Zemeslodi, tās pasaules daļas un kontinentus. Uzzināsi to, kā senāk un tagad dzīvo, kādus svētkus svin Āfrikas, Amerikas, Austrālijas, Eiropas un Āzijas iedzīvotāji. Aizraujošos uzdevumos uzzināsi daudz jauna par Antarktīdu un, iespējams, pat gūsi iedvesmu Atlantīdas meklējumiem.

Misijas dalībnieku uzdevums ir pārspēt Grābsu, tādēļ vajadzēs iepazīt un kartē pareizi novietot:

  • Ziemeļameriku (kovboju pasaule, līnijdejas, laso gatavošana, acteku zelts un ugunskura dūmu signāli) un Dienvidameriku (Amazones džungļu dzīvnieku un augu pasaule, inku dārgumi un maiju kalendāra mīklas);
  • Austrāliju (aborigēnu sejas krāsošanas tradīcijas, cilts deju iestudējumi, amuletu gatavošana, ķenguru lēcienu atdarināšana, „Krokodila Dandija” piedzīvojumi);
  • Eiropu (Eifeļtorņa celšana, Senās Romas gladiatoru turnīri, vikingu piedzīvojumi, karaļa Artura galma tradīcijas, Leonardo da Vinči izgudrojumu pārspēšana) un Āziju (kapteiņa Nemo zemūdene, Ķīnas rokdarbi, dejas un grims Indijas krāsās, matemātikas prāta mežģi, Taizemes dārgumi);
  • Āfriku (tuksneša smiltīs apslēpto dārgumu meklējumi, lietus dejas, Ēģiptes faraoni un piramīdas, daiļā Kleopatra, Madagaskaras jautrais lemuru karalis Džulians);
  • Antarktīdu (nāru dziesmas, pingvīni, gigantiskie astoņkāji, polārpētnieku darbs) un noslēgumā, iespējams, zināsi, kur tieši jāmeklē noslēpumainā Atlantīda.

Lai labāk saprastos ar dažādu kontinentu iedzīvotājiem, visiem misijas dalībniekiem būs pieejamas aizraujošas angļu valodas nodarbības (25 akadēmiskās stundas ar spēļu elementiem)!

Pievienojies tagad, jo misijā dosies 30 jaunie pētnieki, kas pieteiksies pirmie!

Dalībnieku vecums: 7−9 gadi.

Norises laiks: 17.07.2016.−22.07.2016.

Norises vieta: „Baiļi”, Kauguru pagasts, Beverīnas novads.

Cena: 240 EUR

Ieskats iepriekšējo gadu dienas nometnēs:

Atpakaļ Nākotnē 2014
FacebookTwitter