„LIKE A BOSS” – nometne 12–16 gadus veciem jauniešiem ar angļu valodas pasniedzēju no ārvalstīm

Vēlies izrauties no ikdienas rutīnas, doties raibā piedzīvojumā, pārkāpjot ierastā un labi pazīstamā robežas?

Nervu šūnas neatjaunojas un jaunība ir tikai reizi mūžā, tādēļ piedāvājam Tev sešās dienās kopā ar jauniem draugiem nosvinēt skaistas vasaras sapni, ko varēsi pieminēt arī sarunās ar mazbērniem (#likeaboss).

Jau senie romieši esot teikuši, ka veselā miesā mājo vesels gars, tādēļ nometnē rūpēsimies, lai garlaicīgi nav ne prātam, ne ķermenim. Piedalīsimies jautrās stafetēs un šķēršļu skrējienos, dosimies nakts pārgājienā un pārbaudīsim savas spējas uzdevumos „Baiļu faktora” stilā.

Par prāta asināšanu rūpēsimies daudzveidīgās viktorīnās, talantu un anekdošu šovos. Protams, tas viss notiks angļu valodā, un par to, lai visi izklausītos un justos „like a boss” rūpēsies pasniedzējs, kuram angļu valoda ir dzimtā.

Kas gan tā būtu par jautrību, ja nebūtu iespējas iemūžināt paveikto un sasniegto? Šī ir nometne, kurā aicinām Tevi neatstāt viedtālruni mājās – liksim to lietā un gatavosim jautrus sižetus, dalīsimies pieredzē podraidījumu (podcast) un kolāžu gatavošanā, protams, runāsim arī par sociālajiem tīkliem un to, kā mūsdienās vispār var izcelties, kā paust savu radošumu.

Kad būsim nedaudz noguruši no aktivitātēm, relaksēsimies radošajās nodarbībās, izbaudīsim dabas mieru un gatavosim amuletus sev un draugiem. Lai būtu vēl jautrāk, visu nometnes laiku spēlēsim slēpšanās spēli – ikviens no dalībniekiem būs slepenais „draudziņš” kādam citam jaunietim (izlozēsim). Nometnes noslēgumā katram no mums būs jāapliecina, ka mums ir intuīcija un spējam „draudzīgo” biedru atminēt.:)

Visiem nometnes dalībniekiem būs iespēja:

  • piedalīties sacensībās „Baiļu faktora” stilā;
  • piedalīties slēpšanās spēlē „Slepenais draudziņš”;
  • piedalīties dažādās iepazīšanās spēlēs;
  • doties „dienas trasītē” un fotoorientēšanās uzdevumā;
  • piedalīties jautro aktivitāšu un sporta dienā (stafetes, uzdevumi, šķēršļu pārvarēšana);
  • izmēģināt spēkus radošo aktivitāšu dienā (dažādas radošās darbnīcas, darbs podraidījumu veidošanā, modes skates, iestudējumi, amuletu gatavošana ar aizsardzības zintīm u. c.);
  • svinēt skaistos vasaras vakarus kopā ar jauniem draugiem ballītēs, talantu un anekdošu šovos;
  • parādīt zināšanas (atjautības uzdevumi, mīklas, viktorīnas) un mācīties − nometnē ir iekļautas angļu valodas nodarbības (25 akadēmiskās stundas), ko vadīs pasniedzējs no ārvalstīm;
  • baudīt piedzīvojumu garu dienas trasītē un tematiskajās spēlēs („Džeimss Bonds”, „Spiegu bērni”, „Bagātību sala” u. c.).

Dalībnieku vecums: 12−16 gadi

Norises laiks: 06.08.2017.−11.08.2017

Norises vieta: Pils, Jaunpils, Jaunpils novads

Cena: 265,00 EUR

Ieskats iepriekšējo gadu diennakts nometnēs:

Mission Save The Earth 2016
FacebookTwitter